Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

entronov

Ve srovnání s originálem to není nic víc než odpad. Jenže v ČR jsou pořady tak žalostně na hovno, že partička je zase na druhou stranu oproti nim naprostá bomba a Genzer se Suchánkem jsou moje oblíbená dvojka. Jinak proč tam šaškují slováci Dano Dangl a Marián Čurko (OMG, co to jako je za jména?), to mi nejde do hlavy! 3* ()

sha.piro

Partička je asi jeden z nejúspěšnějších zábavných českých poředů u nás. Proč tomu však tak je, to je pro mě velkou záhadou. Pořad, kde se všichni účinkující tváří, že nemají dopředu nic nacvičené, že improvizují, a přitom to není ani vtipné, ani přesvědčivé, pro mě postrádá smysl. Jediný smysluplný zábavný pořad je asi Všechnopárty Karla Šípa, který ještě jako jeden z mála dokáže v dnešní době ještě držet laťku vysoko nad veškerou tou komerční pokleslou zábavou, která musí za každou cenu od začátku do konce "smrdět" vulgárností, trapností, ponížením sebe sama i všech okolo. Vždycky jsem si vážil pořadů jako bylo Televarieté, Možná přijde i kouzelník, Hovory H, byl mi blízký humor Suchého - Šlitra, Svěráka - Smoljaka a dalších lidí, které bavilo bavit lidi se ctí. Partička to vzala z jiného konce a proto často spíš připomíná americkou školku tupých dětí, které se mlátí po hlavě a berou si hračky. Bohužel se podobný humor našimi televizemi šíří jako nákaza. A nejde už jen o pokleslý humor, ale o televizní úpadek jako takový. Proto už hodně dlouhý čas hlásám, že vypnutý program, je ten nejlepší možný program : ) ()

martin5514

Domnívám se, že problém bude v četnosti těchto typů pořadů. Někde jsem četl, že za dřevních dob Televarieté, se scénky pilovaly k dokonalosti a zkoušely se jako divadelní představení, aby pointa sedla jako prdel na hrnec. Chápu, že tento pořad je úplným opakem a programově sazí na "nepřipravenost" a "spontánnost" - s rošťáckým mrknutím oka komerční televize ;-). Ta "nepřipravenost" může v některých případech zplodit bombu, ale buďme k sobě upřímní - zřídkakdy; na to by nestačili jiní páni herci, příkladem budiž Kaiser s Lábusem, kteří měli podobný typ pořadu v 90.letech; většinou to bude rozpačité, upocené, trapné.....a když už není nápad, zachrání to vulgaritka. Přimlouval bych se za pořad s měsíční kadencí, aby interpretům nedošla šťáva......ale chápu, že taky musí z něčeho žít :) Aktualizace 2017: Zvedám hodnocení na 4stars. Přiznám se, že jsem tomu přišel na chuť a bavím se. Tím se pánům omlouvám za zbytečně tvrdou kritiku. ()

marien1039

Při srovnání se slovenskou nebo dokonce s americkou Partičkou, je naše jako UHO omáčka zahustěná hnojem. Přestože se Igor Chmela a Ondřej Sokol neskutečně snaží a jejich herecké výkony jsou světlými momenty, Suchánek s Genzerem mají nejspíše pocit, že jsou to právě oni, kdo jsou tahouni tohoto pořadu a bez kterých by se Partička neobešla. Přitom je tolik lepších a méně dementních herců, než jsou ti dva, nicméně jsem četla, že právě nejhorší Suchánek je jejich "vedoucí", takže se jeho výměny asi nikdy nedočkáme. ()

Kletus odpad!

No co na tomhle všechny baví. Nejlepší ovšem je ten slovák. I kdyby mu Suchánek chcal do klína a Géňa mu dal olizovat lofasa tak on se bude smát jak idiot. ()

Agent24 odpad!

Ani nevím co na to říct. Možná prvních pár dílů byla trochu sranda a dalo se to vydržet, ale to co předvádí ta pětice idiotů v poslední době snad ani není možný. Bohužel pro mě není vtipný když všichni žvatlají jako kreténi a totálně se opakují. Lidi ve studiu se smějí jako by v sobě měli 10 kg kokainu. Nejmenší zlo je asi Igor Chmela a proto mu radím odejdi než se z tebe stane blbec jako ty ostatní. Suchánek a Genzer netřeba nějak hodnotit. Ty jsou už mrtví od doby posledních dílů Tele Tele. K Sokolovi se ani nehodlám obtěžovat vyjadřovat. Pořád nedokážu pochopit kdo mohl dát peníze na jeho nový film Krásno. Blbost lidí je nekonečná. Vítejte v České republice. Partičku ODPAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Lokitre

První díly byly naprosto úžasné. Smála jsem se od začátku do konce (až na trapné poznámky Dangla). Dlouho to bylo skvělé ale pak díly postupně ztrácely na vtipu. Konkrétně mám na mysli seznamku kdy hádal Geňa. S přibývajícími díly jako by se zdálo, že jen hraje že neví a dělá ze sebe @@@. Teď už se na Partičku nemůžu ani podívat. Jestli se chcete zasmát doporučuji úplně první díly. ()

sona.1990

Humor přesně podle mého gusta!! Ještě jsem nezažila, že bych se nepobavila! Opravdu mi to sedí a pokaždé se těším, jestli stihnu další díl.. ()

reccal odpad!

Tohle se nedá. Čtyři trapáci s trapnými scénkami, při kterých pseudomoderátor i diváci hýkají smíchy? To má jako být vtipné? Z éry Tele tele byli Geňa a Suchoš někdo. Teď jsou to zoufalci a bohužel se k této trapnosti přidal i Sokol, který má dle mého na víc. ()

suzi.fiker

Ačkoliv snahu cením(hlavně u Chmely a Sokola), proti originálu Whose Line Is It Anyway jsou pánové ubozí a trapní. Improvizace je královská herecká disciplína a bohužel mi nepřipadá, že by ji měli zvládnutou, vystavět pointu je nad jejich síly. ()

Khostik

nechci říct že uplnej propadák, ale teda jako nic moc... Čtveřice herců ještě ujde, občas se zasmějete, ale ten moderátor mi přijde vrcholově trapnej... 45% ()

Brabec odpad!

Tímto dekadentním pořadem hemžícím se záchodovým humorem a infantilními, trapnými až ostudnými scénkami převzatým ze stejnojmenného slovenského septiku jistě Michal Suchánek a Richard Genzer ztratili mnoho fanoušků, které si získali především díky pořadu TELE TELE. Tento pořad je tak ubohý až je mi za jeho aktéry hanba. Třikrát Fuj a šup s ním na nejbližší skládku. ()

jeany23 odpad!

Tak tento druh humoru asi nikdy nepochopím. Diváci v publiku asi musí být něčím nadrogovaní, jinak nechápu čemu se pořád smějí. Dělat ze sebe idioty, žvanit nesmysly a osahávat divačce z publika prsa, to fakt není umění. Jdu grcat... ()

Sibork odpad!

Pokud bych někdy hledal synonymum pro slovo "odpad", tak bez rozmyšlení použiju název tohoto pořadu. Dokážu se zasmát všemu, ale tohle je silné kafe i na mě. Věřím, že by pořad byl daleko lepší, kdyby tam bylo jiné obsazené. Dano Dangl mi je trnem v oku už jen tím, že "moderuje" slovensky český pořad. Duo Suchánek a Genzer jde od 9 k 5. Doby TELE TELE jsou již dávno pryč, na pánech se podepsal zub času, takže mi jejich vtipky příjde spíš nechutné než vtipné. Pořad vypadal velmi nadějně, ale ani po 4 dílech ve mně nevzbudil zájem a chuť se zasmát. Každopádně slovenská verze tohoto pořadu je o dost lepší, abych tedy pouze nehanil. ()

sury

Nechci to kritizovat, jsou asi šikovní, osobně mám Suchánka a Genzera rád, ale prostě mně to nepřijde vtipný. Jednu dávám za ty hromady dobrých nápadů na hru. Ikdyž mně to nebaví sledovat, tak hrát je, je někdy i sranda. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj