Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

soukyd33

Tento pořad je o zábavě! Nehledejte nic jiného. Dostanete velkou dávku zábavy a některé hry vás dostanou do kolen. 😂 Já osobně se rád směji, a tady je to pořád! Tento pořad je založený na zábavných hrách, a čtyřech hercích, kteří je hrajou. I když se hráči nemění, nijak to nevadí. Zábava je pořád. 1 hvězdičku dávám dolů za absenci Ondry Sokola, a naopak přidání Michala Novotného. Podle mě to mohli vyřešit jinak, a nemusel tak odejít. Do her se občas zapojí i publikum nebo speciální host. Hvězdiček 4**** ()

Kivis

Jeden z nejspolehlivějších zdrojů zábavy. Samozřejmě, najdou se slabší díly, Dangl není zrovna moc sympatický a Čurko za klávesami, to je už úplný bizár, ale hlavní protagonisté jsou vybráni skvěle. Po devadesátkové Ruské ruletě s Lábusem a Kaiserem konečně zase přišel někdo s improvizací, která baví. ()

Zix.

Pořad který je tak trochu napůl divadlo, občas se na to mrknu a opravdu se luxusně bavím, někdy docela šaškárna a nuda. Záleží ale dost na úkolech a co improvizátoři zrovna při něm vymyslí. Takže to někdy rád zkusím, ale né vždy vydržím do konce. ()

Peddro odpad!

Chápu, že to má své příznivce, ale mě to vůbec nezaujalo. Neviděl jsem ani jeden díl dokonce a ani jednou jsem se nezasmál. Toho Slováka tam nechápu, je naprosto zbytečný a předstírá výbuchy smíchu. ()

Feacher

Ta stará partička s Ondrou nemá chybu.. baví mě každý díl.. s přechodem na Barrandov a zpět kvalita silně upadá. Nicméně jako zábavný pořad je to super! ()

DK197

Zprvu fantastické, skvělé... Později trapné a zbytečně sprosté. Škoda toho. Možná jim vlezl na mozek úspěch. ()

Yze

Falešná improvizace a moderátor, který v českém pořadu odmítá mluvit česky...u toho nechceš ztrácet čas. ()

Thrakan odpad!

Právě jsem dokoukal první a asi i můj poslední díl tohoto pořadu! Čekal jsem opravdu hodně, jelikož mi hodně známých chválilo slovenskou verzi... Osobně bych dokázal tento pořad charakterizovat jedním slovem: TRAPNOST !!! Myslel jsem si, že herci mají ukázat svůj talent a improvizovat. Tak proč, když byla disciplína "žánry" nedokázali nic předvést? Žeby neschopnost? Proč do žánru "válečný" tahá Genzer se Suchánkem zase ten svůj ohraný a trapný humor? Chápu, že jde o zábavný pořad, nicméně bych čekal trochu snahy a alespoň náznak herectví... U MĚ NAPROSTÝ PROPADÁK ()

Devils_PIMP

Chtěl jsem počkat, jestli se to vylepší, ale nevylepšilo. Smutné je, že neumíme už asi udělat legraci a srandu. Suché nic, které mě zatím o ničem nepřesvěčilo. Vrcholem je Genzr a Suchánek, kteří neustálým upoutáváním pozornosti na své osobnosti totálně drtí tendo pořad až k zemi. Přisprostké vtipy a narážky, nepovažuji za humor na úrovni. Prosím zkusme s tím něco udělat. ()

mistrpropr

předtim se nalejt nebo vypálit, tak si myslim, že se pobaví každej. V pátek večer to je slušná zábava ale je fakt že dávat to jindy asi bych hodnotil jinak ale takhle se to dá. přijde mi to fajn ()

Kristl.L

Na tenhle pořad jsem se velmi těšila, hlavně kvůli Ondřeje a Igora- nezklamali, ale musím uznat, že mě pobavili I Michal s Richardem, i přesto, že od nich už nic nového nejde čekat. Tím si Prima získala můj hlas, protože takhle jsme se už dlouho nezasmála. Prostě vyborné scénky, výborní herci a njelepší pořad, proto pět hvězdiček :-) ()

Zofan

Kdo zná originál "Whose line is it anyway?", tak musí stejně jako já zaplakat. Ondřej Sokol - výborně, Igor Chmela - velmi dobře, Mr. GS - nedostatečně. Improvizace krásně ukazuje, co kdo umí. Napoleon Suchánek do každého uboze mlátí a kope jako kdyby si svojí malost (nejen fyzickou) potřeboval nějak vykompenzovat. Genzer se téměř vůbec nechytá. A bohužel od něj jsem čekal humor na úrovni. Zbylí dva pánové svoje role zvládají skvěle, ale celému pořadu chybí ta původní lehkost a nenucenost. Sice neznám slovenskou verzi pořadu, ale věřím, že bude o třídu lepší. Ve skutečnosti všechno je lepší než dynamické duo GS. ()

Bila_pani

Docela jsem se u toho bavila. Absurdní ale je, že hlavním tahounem pořadu mělo být duo G&S a přitom za kolegy Ondrou a Igorem vyloženě zaostávají... :) Hlavně Ondra Sokol mě překvapil, fakt skvěle improvizuje. Padaly tam celkem vtipné hlášky, někdy míň, někdy víc... Ale dostalo mě, že to stáhli z obrazovek kvůli nízké sledovanosti a ten orosený buřt Novotný a jeho Trampoty Prima furt vysílá... mohlo jim to vydržet trochu dýl,no, tak beznadějný to nebylo:) ()

Shadowrat odpad!

Genzera a Suchánka nemusím, ale neřekl bych, že jsem proti nim nějak zaujatý. V tomto pořadu ale předvádí něco, co je opravdu trapné. Měl jsem možnost shlédnout i slovenskou verzi Partičky a třeba zahraniční Whose Line Is It Anyway? a musím konstatovat, že u nás se o kvalitním pořadu mluvit nedá. Vážně lituju střihače tohoto pořadu. Viděl jsem několik dílů a pokud je TOTO, těch 30 minut je sestřih TOHO NEJLEPŠÍHO, co se ten večer povedlo lituju i diváky. Nápaditost nulová. Vtipnost tak 10%. ()

jackie3

Tak jsem ráda, že všichni ti zaručení hnípalové tady mají humor, který se neokouká. Geňa ze Suchánkem mají svůj typický humor, s tím souhlasím, ale jsou stále vtipní a někam se posouvají. Nejvíc mi přirostl k srdci Sokol, který háže jeden bonmot za druhým a převyšuje ostatní. Naopak nejslabším článkem je zaručeně Chmela, který je spíš takovým tichým panáčkem a občas mám pocit, že sám neví, co tam vlastně dělá. Nicméně, Partička je vtipná improvizační show, kterou ráda někomu doporučím. ()

bee.el

Slovenskou verzi neznám, ale např. na mé oblíbené Fast and Loose to vážně nemá... Občas až příliš křečovité, občas mírně trapné... moderátor je takový nijaký (ani sakra nevím, co je to chlapa...). Nejlepší ze všech je bez rozmýšení Ondřej Sokol, v závěsu za ním hned pan Chmela s Táňou Vilhelmovou... Ačkoli duo Suchánek-Genzer mi normálně nevadí, Genzerovi ta improvizace moc nejde a oproti výtečnému Suchánkovi a ostatním poněkud pokulhává... Rozpačitých 50%. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj