Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Monyfik

Změna hodnocení skoro po roce. Dříve jedna hvězda, nyní za 4. Jediná věc, kde se objevili M.S. a R.S. a nestojí to za odpad! ()

BaHa

Skvělá zábava a po hodně dlouhé době pořad který mě donutil zapnout televizi. Extra hvězdu dávám za koncept a snahu přinést do českých televizí něco jiného než nekonečně nekonečné seriály. ()

gatuso odpad!

Improvizace je nejtezsi "disciplina" v herecké branži. Jen malokdo to umi.V minulosti vynikali Menšík,Sovák,Horníček,V+W.To co predvadeji tato individua, nesaha vyse zminenym borcum ani po kotniky.Argumentace typu, bezte si to zkusit, je zcela scestna.Kdyz neco neumim, tak do tv nepolezu.A nemusim umet vsechno abych mohl vyjadrit svuj neg. nazor ci kritiku.Parkrat jsem se dival, snazil se tomu prijit na chut ale bohuzel. Vytacelo me predevsim jak se ten moderator smeje jak na tripu vsemu, co se rekne.Ucinkujici jakbysmet.Zjevne se bavi a lide se nesmeji tomu co predvadi ale prave tomu JAK SE SMEJOU.Kdyby tam hrali jini neznami herci stejne skece ve stejnem provedeni jako ti chuji, verim tomu, ze by se jim nikdo nesmal.Protoze nemaji tak provarene ksichty. Howgh. ()

tylec

Na český pořad si myslím hodně zdařilé. Improvizace je těžké řemeslo a ne vždy se povede, ale mi se většina líbí. ()

misuleee

Po 33. díle musím konstatovat, že úroveň šla neskutečně nahoru. Na slovenskou verzi to nejspíš nikdy nedosáhne, ale je to velice příjemná podívaná. A vřele doporučuji především nesestříhané verze ;) ()

mine.slayer

Trapně zábavné, zábavně trapné, účel nebo omyl tak tady nikdy nevíte, netuším do jaké míry je to podle scénáře a do jaké míry je to improvizace, televize je přeci jen televize ale v podání těch pěti šašků celkem jedno protože se prostě bavíte. Nutno doplnit, že postupem času jim hvězdy lehce vyhasínají. ()

AliiK

Já vím, že se asi pánové snaží a že jsou fakt frajeři, když se rozhodli do takového pořadu jít, ale mně spíše než vtipné připadají jejich improvizace trapné. Pravda - viděla jsem jich nemnoho a třeba mi právě ty skvělé a vtipné unikly, ovšem z toho co jsem viděla víc než jednu hvězdičku dát nemůžu. ()

Mort09

Improvizační show, která momentálně kraluje zábavným pořadům na Českých televizích, a to nejen díky originálnímu jednoduchému pojetí, ale taky díky skvělým hereckým výkonům, zvlášť Genzera a Suchánka. Jedinou slabinou pak je občasná nevyrovnaná úroveň scének, které se ale u improvizace dá očekávat. 75% ()

Mark1983 odpad!

Ještě horší,než nováckej comback,ale nesleduju ani jedno,ani druhý.Tomu dnešnímu humoru vážně nerozumím. ()

VanThomass

Hraným vtipným scénkám už odzvonilo, je tu totiž Partička a s ní i humor závislý na improvizaci. Kluci v sestavě Ondra, Igor, Suchoš a Geňa prostě válí. Momentálně se jedná o nejlepší zábavný pořad u nás. Je zbytečné psát nějaké sáhodlouhé hodnocení, to se prostě musí vidět, když ne na živo (to je ještě lepší), tak v televizi. ()

Mar_Mar odpad!

Na co si ti kašpaři pořád hrajou?? Ne a ne a ještě jednou ne! Nejsem žádná intelektuálka, ale takovýto druh humoru opravdu ne. ()

Lucka07

Po dlouhou dobu mě upoutávky na Partičku nechávaly chladnou. Krátké šoty jako by vystřižené z blázince mi nepřišly hodné mého drahoceného času. Sestra mě však přesvědčila, abych se překonala a něco si z Partičky pustila. Od té doby ujíždím na humoru Ondřeje Sokola a Igora Chmela zvláště. Člověk při těch jejich nesmyslech aspoň na chvíli zapomene na starosti všedního dne. ()

Eisenmann odpad!

Laciná kopie slovenské verze, přičemž ale ta východní měla alespoň nápad a styl. Bylo to něco poměrně originálního. Stále to však nebyl a nikdy nebude slušný a inteligentní humor. Českou verzi bychom mohli směle nazvat "Nechte herce ať se baví!". Protože v tomto případě se opravdu daleko víc nasmějí sami herci než diváci. Je to další nádherný dolkad té krásné české malosti, připosranosti a vrcholného nevkusu většiny. ()

Fracek odpad!

Absolutně trapné, na pokraji zoufalství. Je to jako jíst skvělé jídlo s neumytých talířů. Než takovou improvizaci, tak raději půjdu na Hamleta v podání ansáblu mateřské školky a určitě se víc pobavím. Přestává platit, kdo hulí, ten umí ... a ten pán, který se tam všemu směje jako idiot je snad zlý sen a zasloužil by si za to trafiku, dělníci jdoucí na ranní šichtu by ten jeho kačení smích (je to opravdu smích?) zcela jistě ocenili a kousek by si té husté zábavy přikrojili k svačině. ()

iwee23

ubohost prvního řádu...asi jsem měla smůlu na díly, ale mně to nepřišlo moc vtipný. A upřímně nemám ani chuť zkoušet to znova. ()

agent_barton

Show založená na improvizačních dovednostech jejích účastníků? Proč ne. Ale vzhledem k tomu, že nám ji Prima family na svých obrazovkách předhazuje jednou týdně, potom se nemusí divit, že prvotní náboj, který tento pořad měl, rychle vyprchává a jednotlivé díly vypadájí jako by byly vytvářeny přes "kopírák". Pokud to tímto tempem půjdem dál, asi budu měnit hodnocení směrem k onomu slůvku na o. Zatím velmi slabé 2*. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj