Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

Hanzell

Výtečná prokrastinační Danglovina, která vám z nekonečně nudné pracovní doby ukrojí příjemnou půlhodinku. Výrazně ovšem nedoporučuji, mít při sledování aktivní hemisféry. Mozek by vám totiž pod nátlakem tohoto improvizovaného humoru mohl ejakulovat všemi otvory, z té hlavy potvory. A to nechcete... Pohodlně se usaďte, vypněte si obsah lebeční kosti a nechte se vtáhnout do světa lehce dementního Geni, komandéra Suchoše, rétora Igyho, sokola Sokola, profesionálního fetiše Čurka a kapitána Dangla s obsesivně kompulzivní poruchou chlámacího ústrojí... Ikdyž to tak možná nevypadá, jsem fanoušek tohoto precizního ansámblu a s čistým svědomím říkám, že je to primitivně debilní, ale OK... ()

Wolf28 odpad!

dost nudné a trapné a hlavně ten slovák co má čunu jak vorvan tomu dává korunu možná před začátkem programu tam koluje marieajana u diváků a je pravda že když se jde za rádoby zábavou dopředu tak se směje jednodušeji než po vyhrané rvačce ...TO Korbitch pro tebe je hned každej suchar a suchar seš sám ty suchare nevnucuj nám že tvůj názor je ten dobrej a správnej ty suchare kdo ho nemá tak je suchar a nezná srandu a srovnáváš to dobře z dalším odpadem..........suchánku teda suchárku ()

Critical odpad!

Herci a neherci, kteří rádoby improvizují, ale s improvizací to nemá nic společného. Ale najde se dost jedinců bez vkusu, kteří to považují za velkou zábavu a vrchol humoru. Já se teda nesmál. ()

Elen16

U partičky jsem v životě nezasmála a neměla jsem jí ráda. Tedy až do jednoho dne, kdy jsem se na ní podívala začala jsem jí sledovat hrozně ráda. Takže pět hvězdiček, bez pochyby! ()

TheKesh

Improvizovaná zábava a vtip vždy potěší a pobaví. Škoda jen, že to snad v každém díle dokáží pánové GS něčím pošpinit a pokazit tak i celkový dojem. Na slovenskou verzi s příjemným obsazením to rozhodně nemá. ()

janececek

Já nevím, .. stále přemýšlím, zda-li mám dát plné hodnocení, či pouze 4* .. Ještě tak před rokem, jsem si byl jistý a rázně jsem zastával plné hodnocení, ovšem dnes opravdu nevím, .. úplně ty začáteční díly byly naprosto bezkonkureční .. Řekl bych, že to byl ještě takový rozumný humor, inteligetní .. (Srazil jsem sviště, koho srazím příště? .. Kluci, prosím, vás, do ohně se nemočí, mě to pak hrozně stříká do očí .. ) Na celé kolo se jsem se smál při každém díle, při každé hře .. herci si vždy se vším výborně poradili a všechno skvěle zvládli .. improvizace je těžká a oni ji zvládají parádně .. Ovšem dnes kvalita pořadu nezastavitelně klesá, ačkoliv někdy se objeví vyjímky, které to na chvíli zachraní .. Každopádně už nejnovější díly nejsou ono, přibývají nové ale nezajímavé hry, nápady dochází - prostě humor pomale mizí .. Nejvíc mě vadí, když Geňa hádá při hře párty .. Někdy perlí (Vietnamskej umrlec, umírající bambus..) ..ale jindy, když ve směs celej díl je naštvanej a každou druhou větu doprovází sprosté slovo, je to smutné .. Z celé partičky je podle mě nejlepší Igor, v každém díle zaperlí a musím říct, že ty nejnovější díly hodně zachraňuje (nezapomenu na scénku, kdy šel reklamovat k Michalovi vibrátor :D) .. Na závěr .. dávám 5* a to hlavně kvůli starým časům a Igorovi .. 85% ()

kreyson13

Kluci jsou určitě pohotoví a umí bleskurychle improvizovat, ale nějak na tom nevidím nic vtipnýho. Pokud se chci zasmát, tak se kouknu na nějaký starší kousky TeleTele, ale tohle je fakt mizérie. Jedna hvězda za známý ksichty, jinak nic. ()

MirINDay

Leckdy se mi zdá, že už to hlavní protagonisté přehánějí. Situační a improvizovaný humor jim ale upřít nemůžeme. Některé hlášky a scénky jsou legendární a nemohu se u nich přestat smát. Každý týden pravidelně sleduji a jakmile skončí díl, okamžitě se těším na další ()

Crash master

Zďaleka najzábavnejší český program za veľmi dlhú dobu (od TELE TELE a Izerových bazarov) a lepšia verzia od tej slovenskej (tá bola naozaj skvelá len prvé dve série). Podarilo sa tu zhromaždiť skvelú štvoricu. Dlhoročných kolegov Genzera, Suchánka, a ich režiséra Sokola, plus do toho novú tvár v podobe Igora Chmelu, ktorý v začiatkoch evidentne "nestíhal", no časom sa vypracoval na toho najlepšieho. Jeho Rumcajs a evidentne postihnutý riaditeľ školy Chundela z 89. epizódy sú toho jasným dôkazom. Nikto sa tam tak nezhovaďuje ako on. Hlášky však padajú od všetkých, a je ich za tú kopu epizód toľko, že sa naozaj neoplatí ich sem písať. Z ostatných členov vyzdvihujem Geňu, ktorý pobaví minimálne absolútnou neschopnosťou hádania (aj keď mu vždy všetci nadhadzujú ako sa len dá), často však hláškuje aj v iných hrách, a je vidieť že sa snaží. To sa však nedá už tak povedať o škodoradostnom a sarkastickom Suchánkovi, ktorý sa už len tak vlečie, a málokedy je tou hviezdou on. Zpočiatku veľká hviezda Sokol síce predvádza nadpriemer, ale nevyčnieva tak ako kedysi. No a do toho Dangl, ktorý sa nedokáže prestať smiať (taký živý "umelý smiech" - funguje to v sitkomoch, aj tu - aj keď smiať sa tu dá aj bez jeho "výzvy") a úchylák Čurko za klávesami. Proste Partička. ()

Lucasoff

Pardon, ale tento druh zábavy mně míjí asi o dvě galaxie. "Pojďte, budeme se hrozně bavit, smát a vůbec to bude veliká prča! Ha hááá!!!" ()

Cornello

Spíš ke 2 hvězdičkám ale furt to je program, který když naladím omylem, tak ho tam nechám a jednou za 5 minut se pousměju. Nic víc. Kazí to sprostá mluva. ()

dasl

Už je toho veľa nerozumiem prečo sa snažia o niečo čo už bolo, alebo asi rozumiem všetko je o peniazoch prečo nepodojiť ak ešte tečie. Prečo nerobili jednu reláciu ktora tu už bola a nevysielali ju v CZ a SK spoločne ???! CZ verzia je už len odvarom a kopírovaním niečoho . Podobné ako keď američania musia prerobiť francúzske filmy dá sa to pozrieť ale ak ste už videli originál tak to nieje to pravé orechové. ()

Calabria

Jeden z nejlepších pořadu co prima měla a uz ho nechce. A stejně jako nova s Comebackem se i prima s praktickou zasekla na ohrané staleopakujici díly. Ale chápu že je to pořád spíš pro mladší populaci, kteří televizi nepoužívají :-). Nechápu proč nemají oficiální kanál na YouTube, kde by dávali videa z vystoupení. Navíc když k tomu hodí titulky, věřím že by ta sledovanost tam taky byla. I tak si je na sledujufilmy najdu :D ()

Jarsey

Asi tak. kdo čeká inteligentní zábavu a humor, ať raději ani neuvažuje, že by mohl Partičku zapnout. Je to pořad ideální na odreagování, relax, ale lepší jsou novější díly, jinak řečeno, postupně to šlo nahoru, herci se více sehráli (dokonce se mi více zamlouvala v pozdějších epizodách dvojice Suchánek-Chmela, než obvyklí Suchánek-Genzer), ale přesto některé scénky nejsou vtipné ani trochu, nestojí ani za jediný úsměv, jiné jsou opravdu vydařené. Ale je to skutečně jen pro odlehčení. ()

LoneGunman

Partičku jsem okusil zpětně až poté, co se na její adresu vynořila poměrně slušná porce pochvalných komentářů. A bylo to velké, ale opravdu velké zklamání. Až příliš často (vlastně skoro vždycky) se "hry" zvrtnou v bezduché překřikování a příval vulgarit bez jakéhokoliv hlubšího smyslu. To že má být improvizace na úrovni? Pánům hercům bych doporučil zhlédnutí Ruské rulety, ve které Kaiser s Lábusem předvádí opravdovou improvizační genialitu. Tohle je víc než o parník vzadu. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj