Partička

Dano Dangl

Scénář:

Dano Dangl

Účinkují:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Dano Dangl, Tatiana Dyková, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař (více)

teseth

Sice to není to nejlepší co se dá v TV shlédnout ale k tomu lepšímu to určitě patří a nějak nechápu zdejší samozvané intoše, co si nedokáží u humorného pořadu oddechnout a čekají od toho něco skvělého co bude mít skryté významy a inteligentní humor. Ono zkuste si sednout s kamarády a prubněte "abecedu" a můžu vám zaručit, že většina má problém dát rychle dohromady abecedu, natož improvizovat nějakou zajímavou hláškou. Ano souhlasím, že né každý díl má úroveň alespoň 60% ale hromada jich je fakt super a člověk se u nich docela pobaví. ()

Tweetak

Sprostá slova a ječení vtip nezachrání ani nevytvoří. Pánové prostě nejsou natolik kreativní, abych jim mohl dát nějaké bodíky za snahu. Po shlédnutí podobných zahraničních pořádů to opravdu nejde i když přihlédnu k tomu, že jsme Češi a že tu nejde všechno kopírovat a takový výběr improvizátorů tu také nemáme. Jediný na koho se tam dá koukat je Ondřej Sokol, kterého kdyby naklonovali, tak by tento pořad byl snad koukatelný. Navíc šíleně nesnáším, když se slabšímu vtipu Dano Dangl směje jako pominutý. I kdyby byl trochu dobrý, nemám chuť se tomu smát a přemýšlím, proč tam sebou tak tříská. ()

leopoldina

Mne to prostě baví. Kluci jsou vtipní a stále něco nového vymyslí. Nedokážu si představit, že bych pořád něco před publikem vymýšlela a byla to sranda. Kluci jsou neskutečně talentovaní a já tleskám, že je takovýto druh zábavy. Češi to potřebují. Jsme furt zamračení a pořád něco řešíme. Není se co divit, když dávají ve Zprávách jednu negativní zprávu za druhou a nejvíce se věnujeme zprávám o vraždách a sebevraždách. Kluci jen tak dál a jsem ráda za každý smích, který mi přinášíte. Smích léčí a prodlužuje život. ()

drsnykritik

Když Partička startovala, byla velmi vtipná, legrační. Postupem času začínala být nudná a trapná. Zejména Richard Genzer, který se snažil být za každou cenu vtipný, i když vůbec nebyl. ()

Gluminator

Hodně solidní humor a skvělé odreagování. Zkrácení dlouhého večera. Viděl jsem jí i osobně dnes v Pardubicích a musím říct, že ještě lepší jak v televizi :). 95% ()

BretaKiller

Tento pořad mám rád, směji se u toho neustále. Je pravda, že je to okopírované ze zahraničí, ale zábava u toho je. Možná by si to zasloužilo méně hvězdiček, ale ten střed je tak akorát. ()

Ruslan odpad!

Jéé jak já jsem rád, že tenhle smradlavý hnůj už před časem skončil na televizních obrazovkách . Genzer a Suchánek jsou odepsaní jako žádost a o statních účinkujích raději nemluvit. Tahle velkolepá show se přesunula do vesnických tělocvičen a je to jen dobře. 100% alergie! ()

Tumbik

Tento pořad se mi celkem líbí. Sice už to ted' není takové, jako to bývalo dříve, ale celkem to ujde. Občas se na to podívám. 75% ()

tosastava odpad!

Infantílna zábava pod Danglovou taktovkou. Je zrejmé že sa do tejto doby plnej primitívnej "zábavy" vôbec nehodím,nechápem a ani nepochopím čo je na tejto trápnej šaškárni vtipné ()

DannyBurino odpad!

NŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮDÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. ()

lu1

Já vnímám propastný rozdíl mezi dvojicemi Suchánek - Genzer (pro mě humor a la Kameňák, trapné a hloupé, Geňa jede linku svých buranských přisprostlých hlášek, které snad proboha fakt už nikomu nemohou přijít zábavné?!) a úplně jiná liga v podání Ondry Sokoly a Igora Chmely - jenže dohromady to působí velmi nesourodě a jaksi to dře...ale věřím, že improvizace není žádná sranda... ()

MKV

Nevidím jediný důvod nedat 5* Viděl jsem snad každý díl a vždycky mě pobavil. Je neskutečné, jak to těmto pánům neskutečně pálí a umí udělat zábavu pro celé publikum. ()

nudlis

První vlna (do r. 2016?) měla ode mně 4 hvězdy. Ale další série, co jdou v bedně od září 2017, už stojí za prd. I přes snahu účinkujících je to vyčpělé, opakující se a vykrádající sama sebe. Snad jen Geňa mě svojí (hranou?) tupostí občas rozesměje. A když už teda někdo vymyslel nové díly, je chyba, že v nich chybí Ondřej Sokol a jeho chytrý humor a narážky. Ale asi trochu chápu proč účinkování v nových dílech odmítl. Právě proto, že tušil/věděl, že to bude takové, jak píšu na začátku. A ctí ho, že do toho nejde pro peníze za každou cenu. EDIT 01-2019: už je to trapný. Silvestrovskej díl byl jeden z nejubožejších. Už by to měli zabalit. A zhruba od doby, co se tam nasral Kohák, je to úplně zabitý. Celkem nechápu lidi, co si na to koupí lístky. Nebo snad diváci dostávají za klaku zaplaceno? Vůbec bych se nedivil. ()

Wez odpad!

Jestliže je toto jeden z nejzábavnějších pořadů dneška,tak to hodně svědčí o bestialitě toho českýho kurvonároda!!!Já su Moravák a su velice hrdý na to,že se mi tato sračka nelíbí!!!!! ()

soukyd33

Tento pořad je o zábavě! Nehledejte nic jiného. Dostanete velkou dávku zábavy a některé hry vás dostanou do kolen. 😂 Já osobně se rád směji, a tady je to pořád! Tento pořad je založený na zábavných hrách, a čtyřech hercích, kteří je hrajou. I když se hráči nemění, nijak to nevadí. Zábava je pořád. 1 hvězdičku dávám dolů za absenci Ondry Sokola, a naopak přidání Michala Novotného. Podle mě to mohli vyřešit jinak, a nemusel tak odejít. Do her se občas zapojí i publikum nebo speciální host. Hvězdiček 4**** ()

Kivis

Jeden z nejspolehlivějších zdrojů zábavy. Samozřejmě, najdou se slabší díly, Dangl není zrovna moc sympatický a Čurko za klávesami, to je už úplný bizár, ale hlavní protagonisté jsou vybráni skvěle. Po devadesátkové Ruské ruletě s Lábusem a Kaiserem konečně zase přišel někdo s improvizací, která baví. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj