Extrémní rychlost

• Francie Overdrive (více)

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962. (Vertical Entertainment)

Likan7

Antonio Negret má rád Loupež po italsku, jenže bohužel pro nás nemá takový šmrnc, aby dokázal udělat další oddechový heist film. Místo toho tu máme totálně nudný a nezajímavý scénář, který se křečovitě snaží o nějaké twisty a překvapivé zvraty, a ve finále je Vám to celé totálně jedno. Pak přijde finální střet na molu a Vy se budete smát jak hloupý to film zase sledujete. Jediná * tu je za přenádhernou Anu de Armas, kterou jsem si zamiloval v novým Blade Runner (tam ale předvádí i solidní herectví, tady se jen hezky tváří). Ruce raději dejte od Extrémní rychlosti pryč a pusťte si třeba Rychle a zběsile, který je logičtější než tohle... ()

RAFT

Extrémní rychlost aneb Scottovi Eastwoodovi se zastesklo po rychle a zběsile ,tak si chtěl udělat vlastní cool partu .Akorát tu kradou auta .Jenomže co funguje v rychle a zběsile tak tu nefunguje vůbec .Akce ,tak ta byla tragická taková až místami trochu odfláknutá.Tento film maximálně ,tak do televize ne pro kina . 50% ()

FIAT 500

Nádherná auta, příjemné prostředí, velmi povedená honička v serpentinách na konci filmu, dvě relativně pěkná děvčata... A tím to končí. Nic víc film nenabízí, protože scénář je hloupoučký, zbytečně překombinovaný a plný nelogičností. Ani dvojice hlavních herců není zrovna to nejlepší, co by režisér mohl na evropském dvorečku najít, i když uznávám, že mladej Eastwood nějaké to charisma má... Je to škoda, protože dostat tolik nádherných aut do jednoho filmu by si zasloužilo mnohem lepší příběh. Pár scén je fajn, jen trochu bolí místy velmi slabé CGI, které svůj původ řve až moc okatě do světa. Loupež po italsku je hodně jinde a 60 Sekund (tedy remake s NC), které je tomu co se týče pointy asi nejblíž, tomu také o světelné roky ujelo. Škoda, jak říkám, francouzské lokace a krásná auta by si zasloužily víc... ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Rychle a zběsile + Dannyho parťáci + 60 sekund, od každého ale slabý odvar. Scenáristi to chtěli tak zamotat, až mě to přestalo zajímat. ()

MikeMyers

Zábavná a vtipná oddychovka, která se dobře rozjede, uprostřed ji dojde dech a do cíle nakonec dokluše s hlavou vztyčenou. Hezky se na to kouká, ale postrádá to větší drive, který byl například u stejně zaměřených 60ti sekund. Je tam zbytečně mnoho postav, ke kterým si nestihnete vybudovat žádný vztah, jelikož na to v podstatě ani nedostanete čas. Scénář by mohl být silnější, jelikož se příběh občas zamotává sám do sebe. A trochu velkolepější finále by možná také nebylo úplně od věci. Jinak se jedná o příjemnou a zábavnou jednohubku od které dostanete přesně to, co se on ní dá očekávat. Krásná auta, krásné dívky, sympatické chlapce, hezké lokace, vtipné hlášky. Pohoda jazz. ()

johnsnow

Francúzska verzia rýchlo a zbesilo, respektíve snaha ktorá ostala tak niekde v polke. Väčšina filmu sa prekecá, keď príde akcia je krátka je jej málo, záverečná je síce fajn ale dosť odfláknutá, aspoň, že narozdiel od RAZ je tam len zlomok prakokotín týkajúcich sa áut. A to je ďalší problém filmu, autá zohrávajú minimálnu rolu, pritom je ich tu jak na fronte a samé slušné kúsky. No a mladší Eastwood po tatkovi talent pochytil ale jeho filmový brat je hrúza des a neveríte mu tú postavu ani trochu. No a čo sa záporáka týka tak je v pohode ale nemá nejak veľa priestoru. Napriek tomu to za 3* stojí a 4 prihodím za sexi baby a autíčka hoc nemali veľa využitia. ()

horor2

Jednohubka, která neurazí ani nenadchne. Od začátku člověk tuší, co se bude dít a přesně to i dostane. Milovníci aut budou určitě slintat. Jinak Scott Eastwood se mi jako herec začíná líbit čím dál víc. Holky pěkné. Film jako celek... mám smíšený pocit. Pro mě film na jedno použití. ()

MartinTerran

Koukatelný film o krádeži aut. Herci jsou za mě v pohodě, stejně tak i příběh a občas je tam i nějaký ten vtípek. Takový průměr na jedno podívání pokud máte rádi tenhle typ filmů. Hodnocení: 58/100. ()

Gangsta

Tákže jedna hvězda pro Anu de Armas (mrk mrk) a jednu za to že se to natáčelo v mojí milované Marseille. Ale ted vážně prvních 30 minut filmu není vůbec špatných ale potom to začne skřípat. Něco mi v tom chybí, nějaký takový šmrnc jak se říká. Napsané to podle mě není vůbec blbě ale kazí mi to režije. Škoda mohlo to být dost solidní Béčko. Ta "crew" nemá žádný charakter a to je další chyba. Trochu se to podle mě inspirovalo Dannyho partáky hlavně koncem ale nepředbíhejme. Celkový dojem kazí také mnoho klišé, která fungovala před 15 lety ale dnes....... Nevím, za mě to je takové knedlo-vepřo-zelo bez zelí. 55% 3* Jestli chcete vidět solidní, nové béčko s auty koukněte na Kurýra restart to si alespoň na nic nehraje. ()

Mikecat

Mal som pocit akoby tento film natáčali nejakí študenti s nízkym rozpočtom s kamarátmi z 1 a druhého semestra. Záver ale prekvapil, ako napísal T2: "Mixnúť Rýchlo a zbesilo + Dannyho parťákov" nebol až taký zlý nápad, popracovať trochu na výkonoch hercov, doladiť detaily, trochu viac napätia a zápletok a bol by z toho skvelý film.ws ()

petrsponar

Nadšenec do aut se bude bavit od začátku až do konce,né však někdo pro koho je tohle už velká napodobenina a vykrádačka Rychle a zběsile..5.5/10 ()

blondboss

Niektoré filmy sa snažia byť nasilu cool, pritom konečný výsledok je úplne opačný a hraničí s trápnosťou. Toto je žiarivý príklad podobného snímku, ktorý vykráda hádam všetky známe "cars & boobs" série a vyznieva strašne lacno a béčkovo. To, že tam nacpú pekné autá a ženské (ktorých by som mimochodom v podobnom filme privítal aj viac) ešte z filmu nespraví coolový ťahák. No nič, ale aspoň som na chvíľu totálne vygumoval hlavu. 40 % ()

Drozdo57

Hlúpe. Veľmi hlúpe. Príbeh je hlúpy a nedáva zmysel. Je tam asi 10 zvratov. Jeden horší ako druhý. Záver je zasa hlúpy a nedáva zmysel. Dokázal som to dopozerať, lebo tam hrajú pekní ľudia, sú tam naozaj pekné autá a je tam kopa krásnych záberov na francúzsku riviéru. Ak vám toto stačí, je to film pre vás. ()

zodiak217

Skvelá zábava a oddych pre nadšencov akčných filmov s automobilovou tematikou. Skvelé scény pri ktorých skriňami brzdy, dymili mneumatiky a lietali úlomky z áut. Zvuk v kine bol naozaj výborný a o to viac som si mohol túto divokú jazdu vychutnať. Čo ma trochu zmietlo bola zápletka filmu, kedy som sa strácal, kto je s kým a prečo a nepochopil som to cele ani po záverečných titulkoch. Pointa, že, najchytrejsi vyhráva však bola zachovaná a dala tejto snímke skvelý náboj, keďže divák mohol len ťažko predpovedať čo sa stane. Na konci by som však lepšie objasnil kto bol s kým a prečo. Inak ma tato snímka bavila a som rád, že sa chytili tej prvotnej tematiky, ktorá ľudí baví a to sú naháňačky na autách a nemiesali do toho kyber teroristov a záchranu sveta. Dúfam, že sa dočkáme aj pokračovania... ()

Kushina

Pohodový akční film o super krásných naleštěných autech. Tento styl filmů mám opravdu rád. Miluji ten zvuk, když vám rachot motoru téměř proráží bubínky, ale teď k záporům. Bohužel se mi zdálo, že film nebyl vůbec originální. Čerpal dle mého z rychle a zběsile, z loupeže po Italsku a z dalších známých filmů. Ve filmu se objevilo a několik nerealistických až vtipných scén. Ačkoliv to místy působilo hodně komicky, tak jsem si u filmu dobře odreagoval a pobavil. 55% ()