Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 1
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

seřezal bych tě řemen a poslal bych tě do internátní školy, smrde jeden zrzavej.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale totální. A ty zrzku, zabiješ vlastního tátu, který tě měl furt rád, přestože ses po celou dobu, choval jako naprostý a totální kretén. 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

remy

remy (hodnocení, recenze)

JanMarek

když jsem to viděl poprvé, byl jsem strašně spokojenej, ale teď jsem to viděl znova a musela jít * dolu 

(akorát jsem nesnižoval na 2, ale na 4 :)

Uživatel remy smazal svůj příspěvek.

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

kamigava

Bylo tam pár super momentů, mimo jiné právě ta první letecká bitka. Ale jinak děsná bída. A toho cucáka jako záporáka jim prostě nedokážu odpustit.

 (hodnocení, recenze)

kamigava

Někdo ze shora ovládá důmyslně průmysl s kovošrotem.Možná dostaLo impérium slevu na součástky za množstevní slevu a nebo měla první DS pojištěnou a museli jim postavit další .Zato Starkiller je úplně něco jiného.

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Je to dobrá řemeslná práce, ale není to dobré Star Wars.
PS: Druhá DS byl větší než první a neměla disponovat tou proklatou "šachtou".

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

DS 2 s ještě větší šachtou pro zničení. :D impérium umí fakt upgradovat

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

JanMarek

Nudné mi přišlo akorát to okopírované zničení Starkiller base, ale ten první nálet X-wingů byl fakt boží záběr. :) RO má zase akci o dost originálnější. Ta poslední půlhodina na Scarifu i mimo něj byla opravdu našlapaná.

na příspěvěk reagoval JanMarek

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

Sakra teď když jsem to viděl s odstupem dvou roků (sakra to to utíká), tak i přes ten příšerný dabing co byl na Primě, ten film nějak dozrál. Nebo spíš, když jsem si odmyslel, že to jakkoli navazuje na předchozí filmy a je to jen volně provázané se SW, tak to je slušná a vtipná sci-fi.

na příspěvěk reagoval JanMarek

JanMarek

JanMarek (hodnocení, recenze)

Chtěl jsem se zeptat...tenhle film byla záměrně vykrádačka toho starého? A budou i další díly této trilogie kopírovat původní trilogii? Díky.

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama