Největší korejská kriminální organizace 'Goldmoon' získává na moci. Velitel policejního oddělení Kang (Min-sik Choi) nařídí policistovi v utajení Ja-Seoungovi (Lee Jeong-jae), aby se zapojil do operace 'New World' a pomohl zničit 'Goldmoon'. Během plnění úkolu Ja-Seoung stojí před rozhodnutím, jestli se řídit rozkazy jako policista, nebo přeběhnout a zůstat loajální Jeong Cheongovi (Jeong-min Hwang), šefovi 'Goldmoonu'. (Redi)

The_Peach

Výborný, strhujúci, proste excelentný film. Zaujímavý dej, sama akcia, žiadna nuda a ten záver klobúk dole. Nečakal som takýto zvrat. Zo začiatku som mal problém rozoznať hlavné postavy, že kto je kto, lebo všetci mi spočiatku pripadali byť rovnakí. Najviac vychvaľujem scény s hromadnými bitkami s kopou krvi a bodných rán. ()

pekas

No tak to je zase jednou pecka! Drsná, skvěle zahraná, napínavá, inteligentní a nekompromisní. Poslední věta zdejšího popisu není pravdivá, bylo to úplně jinak, ale nechci ochudit o fantastický zážitek ty, co to ještě teprve uvidí, nějakým spoilerováním. Korejci u mne stoupají na žebříčku velice rychle, mám dojem, že v poslední době zajímavé věci nepocházejí z Hollywoodské produkce. Jen to věčné kouření si mohli odpustit, nebo aspoň ubrat. Tohle trapné klišé a filmařskou berličku nesnáším.100% ()

RigorMortis

JK kriminálky sa mi páčia čoraz viac. Choi Min-sik zasa nesklamal, príbeh decentne zvládnutý a pri (nielen) záverečnej scéne som mal silný pocit Krstného otca. ()

murkl

Korejský mix Kmotra s Volavkou se povedl na jedničku. Malá dostupnost střelných zbraní v Asii má za následek spoustu akčních scén, kde mají všichni gangsteři basebalky nebo kuchyňské nože a není scéna, kde by to nefungovalo. Moje nejoblíbenější korejská gangsterka všech dob. ()

yangzhening

S koncem jsem se osobně nějak nepotkal, ale jinak v zásadě tenhle film ukazuje, že korejský film roste napříč žánry a nejspíš už je králem Asie. Atmosféra jednoho mohla docela pohltit, sám bych dokonce věřil i tomu, že členové podobné organizace jezdí auty výhradně korejských značek... ()

reno.d

Tak dlouho si z toho policajta dělali prdel a tak dlouho ho zneužívali až toho prostě využil a stal se největším šéfem mafiánský organizace!Tahle gangsterka,to je totální nářez a proto dávám plnej počet! ()

elanista1

Uplna pecka, tato korejska gangsterka, velmi podobna napriklad Volavke, alebo tohtorocnej Berlinskej misii...zaverecna scena so vsetkymi zuctovaniami tak neskutocne pripomina scenu krstin s Michaelom Corleonem. No ja nemam slov, pribeh je sice uz obohraty ako v kazdej gangsterke, infiltrovaneho policajta som odhalil hned ako sa objavil na scene /divakom bol prezradeny asi o polhodinu neskor/, ale tento druh filmu je presne moja salka kavy. ()

davistercz

Snad nejlepší gangsterka 2013. Neuvěřitelné prostě fascinujicí. Korejci uměji točit filmy a dokazujou to čím dál častěji. Ačkoli musím vytknout to, že začátek byl opravdu poměrně dost pomalý a místy i nudný, ale poté se to vše stupnovalo a film měl grády. Naprosto geniální a místy až děsivé! Původně jsem chtěl dát jen 4****, ale dávám plný počet, kvůli něuvěřitelnému zvratu v ději, který nikdo nečekal, nebo se snad pletu? ()

paradoxman

Fandil jsem kudrnáčovi, a i když bylo zhruba od půlky filmu jasné, jak to dopadne, stejně mě na konci dostali. Gangsterka se vším všudy, něčím navíc a ještě okořeněná korejským prostředím. Každý detail, dějová linka a logické vyústění dotaženo tam, kde mělo být. 95%. ()

Vajnlich

Neuvěřitelně hustej film i slzu sem uronil. Ne opravdu, ze začátku sem si říkal, že je to jen další film o tom jak super polda infiltruje krvelačný klan mafie a že můžu předpokládat vše co se stane už dopředu, ale chyba lávky to jak se vše začne vyvíjet je opravdu překvapující a nemůžu si vzpomenout, že bych někdy vyděl podobný film. Vřele doporučuji, moc sem si to užil. ()

RomanT

Ano, podobné téma už tady několikrát bylo (Volavka, Skrytá identita), pokaždé to ale bylo nějaké jalové, a to i v podání mistra Scorseseho. Singsegye je z tohoto pohledu opravdu novým svěžím větrem z Nového světa, ve kterém je perfektně vybalancované slovní i akční soupeření jednotlivých skupin uvnitř gangu. Západ už dlouho nevyprodukoval takhle kvalitní gangsterku. Co mě u asijského filmu obzvlášť potěšilo, že se tvůrci vystříhali jakýchkoli nadlidí s 9 životy, skákajících dva metry vysoko. Budu tě sledovat, Hoon-jung Parku! ()

FIorian

Pěkně vykreslená podezřívavá atmosféra syndikátu, kde si hlavouni po smrti ředitele jdou po krku a nastrčení policisté si krk chtějí zachránit. Z počátku trochu těžké zorientovat se ve stejných asijských typech, ale když si na obličeji tu najdete znaménko, támhle jizvu, tak se v těch pár hlavních postavách neztratit dá. Jen stále nechápu tu asijskou zálibu v šetření kulek na úkor opotřebovávání baseballových pálek: např. při setkání dvou rivalských gangů má dojít na lámání chleba, ale místo toho 50 lidí vytáhne kudličky a pálky a jdou se mydlit jak kluci na dvorku neznaje pravděpodobně výhody střelného prachu.. ()

kolly13

Skvělé herce a režii dusí scénář, který je plochý a očekávaný. Přitom to má základy blockbusteru, až má člověk chuť si obléct oblek, dát někomu do držky a sebrat velké prachy. Jaká to škoda... ()