Černá listina - Série 3 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2015–2016, 16 h 28 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Jon Bokenkamp

Dave Porter

James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Ryan Eggold, Amir Arison, Mozhan Marnò, Harry Lennix, David Strathairn, Edi Gathegi, Adriane Lenox, Aaron Yoo, Valarie Pettiford, Fisher Stevens, Sean Cullen, Christopher James Baker, Don Harvey, Robert Stanton, Paul Reubens, Steve Cirbus, Scott Johnsen, Christina Cole, Peter Vack, Mark Doherty, George Aloi, Christine Lahti, Conor Leslie, Will Brill, David Fierro, Paolo Montalban, Harris Yulin, Andrew Divoff, Emily Dorsch, Craig DiFrancia, Thomas Beaudoin, Oded Fehr, Sammy Sheik, Gary Hilborn, Demosthenes Chrysan, Dan Domingues, Chris Kies, Marcus Hester, Tony Plana, Deirdre Lovejoy, Charlayne Woodard, Brian J. Carter, Renata Hinrichs, Isabella Way, Jake Weber, Vincenzo Amato, Anthony Carrigan, Kevin Weisman, Michael Cullen, Andrew Dolan, Tim Barker, Doris McCarthy, Richard Toth, Tony Shalhoub, Margarita Levijeva, Stephanie Szostak, Vincent Curatola, Molly Price, Ronald Guttman, Celia Weston, Mark Blum, Gabriel Ebert, Neal Huff, Maria Dizzia, Leslie Jones, Tonye Patano, Hays Wellford, Christine Cartell, Daniel London, Chris Chalk, Ben Livingston, Reg E. Cathey, Nikki M. James, Madison Arnold, Lance Henriksen, Tawny Cypress, John Rue, Jeremy Holm, Marko Caka, Murphy Guyer, Lotte Verbeek, Nicholas Tucci, Brian Dennehy, Kelly AuCoin, Susan Kelechi Watson, Quinn Franzen, Famke Janssen, Benito Martinez, Jay Klaitz, Ulrich Thomsen, John Bedford Lloyd, Sherman Howard, Adrian Martinez, Perry Yung, Marcin Paluch, Al Nazemian, Billy Hepfinger, Raoul Max Trujillo, Kieran Mulcare, Justin Swain, Tahmina Rafaella, Hisham Tawfiq, Abbi Snee, Danielle Burgess, Victor Williams, Jennifer Suter, Hunter Emery, Otto Sanchez, Gabriel Sloyer, Leslie Hendrix, Walker Hare, Joe Tippett, Ned Van Zandt, Ian Lyons, Helen Coxe, Quincy Dunn-Baker, Caitlin Mehner, Mandela Bellamy, Piter Marek, Faith Logan, Tom Day, Jennifer Tsay, Kristen Sieh, Christine Toy Johnson, Jamar Greene, Michael Maize, Adam Lindo, Bernadette Quigley, Kelly Hutchinson, David Cale, Marsha Stephanie Blake

Komentáře uživatelů k sérii (2)

"Nebudu vás trestat za vzájemnou rivalitu, ale osobně vás vykleštím, jestli přijdu na to, že nesdílíte získané informace." První polovina třetí série, zakončená Ředitelovým "přistáním", se mi hodně líbila, i když Red s Liz jenom prchali a tak spolupráce s FBI za moc nestála. Pak přišly hodně slabé epizody typu Lady Amdrosia či Mys May, které mě hodně otrávily, ale konec už byl zase slušný. Avšak laciný trik spočívající ve vstávání z mrtvých si tvůrci mohli ušetřit.(2.1.2018)

Třetí série je s přehledem nejsilnější. Úplně se upustilo od jednotlivých epizodních dílů a hned od začátku jsou vidět jiná pravidla. Rozjezd patří k tomu nejlepšímu, co vůbec seriál zatím nabídl. Ke konci ale trochu, po jednom zvratu, ztratil na tempu ale konec předpovídá výbornou čtyřku!(10.3.2017)