Brano

Zúriaci býk vs Rocky Balboa. Veľmi vydarený film, dej sa zameriava aj na súkromný život hlavných postáv, takže to nie je všetko len o športe. Prekvapivo som bol s týmto filmom spokojný. Príjemná oddychovka s vtipnými dialógmi. ()

Vojtarr

Od tohoto filmu, jsem opravdu moc neočekával. Většina filmů, kde se herci snaží vrátit ke svým starým úspěšným filmům, nebyla moc dobrá. Tento film je výjimkou, kdy si oba herci dělají navíc legraci z jejich dřívějších filmů (Rocky, Zuřící býk). I přes počáteční rivalitu to vše nakonec skončí jinak. ()

Fenris 13

Velmi příjená komedie nejenom pro ctitele boxu. Stařící jsou perfektní a role si užívají, leč zasťinuje je stařík třetí, Alan Arkin. Tolik hlášek snad nesypal ani Bruce v Posledním Skautovi! A Kim Basinger v letech je veeelmi elegantní dáma. ()

Guran

Film velice inspirovaný Rockym a Býkem, také proto naše dva hlavní hrdiny hrají Stallone a Niro. Rocky proti Býkovi. Zní to dobře a také to dobře vypadá. Snímek má děj a není to jenom o sportu, ale i soukromém životě našich dvou hrdinů. Srandovní hlášky, fajn herci a překvapivý snímek. Film se mi líbil. ()

knihovna

Velmi sympatické představení. Je to vtipný, není to žádný doják, a pánové si to vysloveně užívají. Já si to samozřejmě užíval s nimi, takže to byl velmi příjemně strávený večer. Pro fanoušky Rockyho a Zuřícího býka není co řešit, to se musí vidět! ()

helrohir

Dobrý film, aj keď príbehovo je akýsi nevyvážený. Na jednej strane som sa občas doslova zadúšal smiechom nad prívalom parádnych hlášok (hlavne Arkin boduje), ale trebárs to zbytočné riešenie rodinných, a iných medziľudských vzťahov ma dosť nudilo. Avšak účasť Stalloneho a De Nira dosť podstatne zvyšuje kvalitu filmu a za nich dávam tú štvrtú hviezdu. Je vidieť, že si tieto role užívali a v jednotlivých scénach sa perfektne doplňujú. Dokonca aj ten patetický záver ma trošku emocionálne rozrušil, takže zaslúžené štyri hviezdy. 70%. ()

subic

Je to o mě a o tobě nebo o ní? Je to o tobě a o mě! Film, který by snesl kratší stopáž v prvních 3/4. Ale klobouk dolů před oběma, finální souboj zahráli parádně to už měli 67 a 70 let. Pro mě o něco lepší než Zuřící býk (1980). 71% ()

curfew77

Na těsné čtyři hvězdy to nakonec u mě uhrála Basingerka, která je místy opravdu hot i v šedesáti plus. Ale celou dobu jsem se strachem čekal, kdy se to svrhne v něco trapného, což se kupodivu nestane. Prostříhat dvacet minut všech těch nekonečných usmiřovaček, a skoro bych uvažoval o pěti. 70 %. Titulková scéna pobavila. ()

PlayEasy

Kdo by nechtěl vidět fight těchto dvou velikánů? My jsme ho ale vidět chtěli a dostali jsme slušnou důchodeckou komedií plnou vtipných scének, i když Sly a Basinger hrají moc na dramatickou notu a to se sem nehodí. Zato u De Nira a Alana Arkina o srandu nebyla nouze a K. Hart byl též snesitelný:) 75% ()

Blazkowicz

Žánry filmu to vystihují přesně. Jako poslední zápas dvou bývalých boxerů je to sportovní dost, ale mnohem více je to laděné do komedie, protože jejich vzájemná nevraživost a z ní pramenící hlášky jsou super. Nějaká snesitelná omáčka okolo je tam samozřejmě taky. 4+* ()

PlysovyMacko

Skôr ako o namakaný športový film ide o drámu, kde sa riešia minulé krivdy aj súčasné vzťahy. Scén z tréningu je málo, zato starecké vtipy fungujú na výbornú. Skvelo obsadená pocta legendám a bola som zvedavá či vyhrá Rocky alebo Zúriaci býk. Samotné finále realistické a pekne ukončené. ()

Pete

Vyhýbal jsem se tomuhle gerontozápasu Rocky Balboa 1946 vs. Raging Bull 1943. Ale jaká to byla chyba! Grudge Match je spíš než komedie krystalická ukázka feel-good snímku - a že jsem se u něho několikrát cítil opravdu dobře, což se mi u boxerských filmů fakt nestává. Můžou za to jednoznačně legendy v hlavních rolích, nesmrtelný sympaťák Sly a nekonečný respekt budící pan herec DeNiro, zdatně jim ale sekundují skvěle obsazení Arkin a Bernthal - těžko se rozhodnout, komu fandit víc. Chytře napsaný scénář dokázal vybalancovat všechna klišé v obyčejně neobyčejný celek s vtipnými dialogy, a vytvořil pro mě jedno z nejpříjemnějších překvapení za poslední dobu. Tohle není žádnej Wrestling! ()

Jirásek

Dlouho mi chyběl film, který je protkaný hláškami jako v Pulp Fiction, V Bruggách nebo Poslední skaut. A je úplně fuk, jestli za to může český dabing, nebo originál. Ne Stallone, ne DeNiro, ale právě hlášky, humor, vzájemné napadání a urážení je tím pravým hákem tohoto filmu. A konec? Nejvíc! Konečná scéna pominula, ale ona je tam ještě jedna, likvidační. Já si ani nepamatuji, kdy jsem se v kině naposledy takhle zasmál. ()

Domas88

Jak já se nasmál :) pobavil a navíc jsem fandil Sylvesterovi a ten taky vyhrál čili nemá chybu tenhle film :) byl jsem na něj v kině a určitě se na něj podívam znova.. ()

Prochy84

Nikdy se neomrzí Rockyho nadhled a Bobbyho smysl pro humor. V kombinaci obojího funguje film skvěle. Bez hluchých míst, film utíká a baví. Pohodovka nejen pro nás, fanoušky nesmrtelného Sylvestera. ()

markus57

Sly i De Niro podali suprový výkon, o tom žádná. Film je sice místami trochu zdlouhavější, ale co, fajn hlášky a scénky snímek vyvažují , a tak je jistě o co stát. Sly ve filmu jen předvedl svou skvělou formu a De Niro ukázal , že i po letech to stále jde . Tato sportovní komedie jistě nemusí sednout každému, ale na mě skvěle zafungovala . Dva staříci dokázali to, že jsou stále lepší než většina mladých frajerů , nejlepší ale je , vidět oba ve věku kolem 70 let boxovat ! 85 % ()

Facerr

Pěkně se obouchali, dědulové. Pochopitelně nebylo to jen o tom. V podstatě samotnýmu "fightu" patřila až závěrečná část, ale předchozí předehra nebyla jen prázdným natahováním. Něco se pořád dělo. Padaly hlášky, trénovalo se a osobní příběhy lítaly, jako na horský dráze nahoru a dolu. Tohle byl výjimečnej film nejen kvůli super obsazení, ale i díky trefně vybranejm dialogům všech zůčastněných. Pochopitelně se málokdo může ubránit srovnání s Rockym, ale tohle byl fakt úplně jinej žánr a jestli vám toho humoru přišlo málo, rozhodně jste neviděli obrazovou schovávačku v titulcích:) ()

Blazis34

Tak jako nápad určitě dobrý, dostat tyto dvě herecké legendy do boxerského ringu. Avšak vedle Stalloneho bych si představil radši někoho jiného než De Nira, ale na druhou stranu on svoji roli zahrál dobře. Ve filmu padlo mnoho hlášek a určitě se divák nenudil, leč mohl dost předjímat co se stane. Za odvahu tvůrcům a hercům pustit se do tohoto díla dávám 70% - tři hvězdy. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012