Talentovaná Honey Danielsová je hiphopová tanečnice, která se živí jako barmanka a ve volném čase učí děti ze sociálně slabších rodin tanec v komunitním centru pro mládež. Jejím snem je stát se úspěšnou tanečnicí. Všimne si jí hudební režisér Michael Ellis, který ji obsadí do jednoho ze svých videí, dokonce jí nabídne místo choreografky. S nově objeveným bohatstvím začne Honey věnovat menší pozornost svým přátelům a dětem, které se účastnily hiphopových tanečních lekcí. Brzy se ukáže, že Michaelův zájem o Honey není čistě profesionální. Začíná ji používat víc a víc jako atraktivní doprovod, se kterým vymetá mejdany, a nakonec dívce dá jasně najevo, čím mu má zaplatit za kariéru, o kterou se jí postaral. Honey je postavena před rozhodnutí, zaplatí tuto cenu za úspěch, nebo se vrátí mezi skutečné přátele? Když Michaela odmítne, dostane se na černou listinu. Na začínající kariéru to má katastrofální dopad. Honey se ale nevzdává, podporována dětmi ze sousedství i díky neutuchajícímu elánu všem znovu ukáže, co na parketu umí. (TV Nova)

Indiana

Samozřejmě je to ten typ filmu, u kterýho každý divák ví, jak to skončí, ale je příjemné se na tento snímek dívat, zvláště na Jessicu Albu. ()

Stegr

35% - Nechápu, proč tuhle hovadinku dávají od osmi večer, když už na "nevím přesně které" z normálně dostupných televizí jedno nedávné víkendové dopoledne šla? ()

Deimos

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 9/10 Hudba 10/10 Efekty 6/10/// +hudba, k tomu není co dodat, Mekhi Phifer je sympaťák a Jessica Alba je smyslná, pohádkový příběh a rovněž ostatní postavy -příběh v druhé polovině spíše melancholický, a možná slabší finále./// Od filmu jsem očekával hodně a rozhodně mě nezklamal. Celkový dojem trošku kazí druhá polovina filmu, která má byt dramatická, vyvolá však spíše melancholickou náladu, která zůstala i po skončení filmu. Samozřejmě hudba je výborná, tedy pokud máte rádi Hip-Hop a RnBčko a asi za nejlepší považuji sinchronizaci všech tanečníků/// Celkem 82%/// ()

Javert

Krásně se kouká na krásnou Jessicu Albu, kterak hýbá svými krásnými boky...bohužel na hudbu pro mě nepříliš krásnou... ()

kingik

Přitažlivá pouliční tanečnice z Harlemu touží prorazit jako uznávaná hiphopová choreografka. Když se ale naskytne jedinečná možnost, musí se rozhodnout, co pro ni má větší cenu: zda osobní úspěch, nebo vlastní čest. Jessica Alba je hlavní atrakcí tanečního filmu, který neskýtá nic tak extra dramatického ani převratného. Taneční choreografie je zvládnuta na průměrné úrovni narozdíl od postavy, kterou Jessica hraje, což je paradox. Film si plyne v jedné stanovené linii ze které neuhne a do toho občas nějaké taneční číslo, které to celé rozpohybuje. Jessica je pružná a hezká, takže to s ní film má vyhrané, ale klidně mohlo být všechno, včetně příběhu, vystavěno poněkud zajímavěji. Jen stěží se totiž dá prohlásit, že si z filmu budete cokoliv pamatovat kromě hlavní hrdinky. Mé hodnocení: 60% ()

heyda

Jessica Alba je sexy, o tom žádná, ale celkově mě to prostě nenadchlo, abych hodnotil výrazně nadprůměrně. V současnosti je každý druhý film z USA o street dancu, nebo hip-hopu a to mě prostě jako rockera nebere. Každopádně jsem neměl problém honey dokoukat a chvílemi mě to i bavilo, takže 3 hvězdičky. ()

Pejpr

Ehm...ty boky se jí kroutí pěkně,to jo...ale tak to se můžu mrknout na MTV, když se snaží zpívat nějaká sexy kočka a nemusím civět na takovouhle kravinu hodinu a půl. ()

Ilicka

Hip-Hop mě ze židle nezvedne, ani jeho sebelepší choreografie mě nedonutí se bezhlavě nadchnout. Obdivuju tanečníky, kteří na Honey dělali, pro jejich taneční schopnosti, Jessicu Albu a její snahu zachránit svět tancem už ne. Převážnou část filmu jsem se nudila, ale závěrečné vystoupení bylo velmi fajn, jen mi nejde do hlavy, že taková spousta lidí přišla na desetiminutové benefiční vystoupení... ()

claudel

Jessica Alba by se mi líbila, i kdyby točila zmrzlinu, zametala listí v parku anebo drhla koupelnu, natož když vrtí boky, tancuje jako o život a je zatraceně sexy. Příběh už je slabší, nějaké to sociálno, které vždy zaboduje, špetka lásky a romantiky a hodně, hodně, hodně tancování. Výsledek je díky Jessice dobrý. ()

Bauer

Super Hip-hop písničky, super tance , dobrá Jessica Alba , solidní scénář a šup je tady film kterej se mi líbil.Jessica Alba je nádhérná a dobrá hrečka a taky bych nesměl zapomenout na sympaťáka Mekhi Phifera který mi stale dokazuje že je hodně dobrej herec jen mu dát větší prostor. 80 % ()

becki_tu

Musím objektivně uznat, že Honey není až tak špatnej film, ale to, že nemám rád hip hop a r'n'b mi prostě brání jít s hodnocením výš. Ale chápu, že příznivci černé muziky, tance a krásné Jessicy Alby (která zde vypadá fakt mile a sexy) si přijdou na své. ()

Kamca_

Od filmu jsem vůbec nic nečekala, takže nejsem ani moc zklamaná, jak to bylo hrozný. Dívala jsem se na to hlavně kvůli Davidu Moscowovi a musim říct, že ve filmu Velký mě teda okouzlil mnohem víc než tady ... Podle mě to tady má až moc procent na to, jaký to ve skutečnosti bylo. ()

MoiJe

Film stavajuci na vtedy-este-takmer-neznamej J. Albe a niekolkych tanecnych cislach. Inak neprinasa vobec nic nove, ale na povalovanie sa bezmyslienkovito pred telkou je akurat... ()

Terva

CHYBA VE FILMU - Na benefičním koncertě skoro na konci flmu má Honey červený svetr a řetízek s křížkem. Křížek je neposedný, jednou je pod svetrem, jednou zase na svetru a zase naopak. Ve filmu mino jiné zazní Fabolous - Now Ride, který, mimo jiné, song ubral filmu jednu hvězdu http://www.youtube.com/watch?v=JLaaF7nuL1k nebo Goapele - Closer http://www.youtube.com/watch?v=962qtTDxnn8 CITÁT - Jo, a vy mi dáváte výsadu, že si vemu tanga a budu vám zadkem kroutit do kamery? Díky, ale já nechci!...... ()

JayZak

Je to jako jeden velký videoklip s nádhernou Jessicou Albou v hlavní roli, ale ještě okořeněný o americko-typickou omáčku, kterou jsme viděli už nesčetněkrát, při závěrečném potlesku už jsem si jenom říkal "prosím dál už ne..", ale to samozřejmě obecenstvo ještě stouplo, přičemž skupina musela zatancovat ještě jednu závěrečnou sestavu se všemi aktéry filmu na pódiu. Neříkám, ti co se věnují nebo mají rádi tanec(breakdance) si to mohou užít jako oddechovku, ale pro ostatní to nemá moc co nabídnout. Pro mě byly důvody k dokoukání filmu dva: Jessica Alba a můj oblíbený žánr hudby - hip-hop(což ovšem neznamená, že by tam byly všechny písničky skvělé). ()

Marek1991

Film, ktorý prišiel v dobe vrcholu hip-hopovej a rapovej kultúry. New York zažíval obdobie po teroristických útokoch, strácal svoje postavenie v obľúbenosti svetových miest a do tohto všetkého prišiel filmový anjel menom Jessica Alba. Tá bola dokonca v rokoch 2003 až 2007 podľa mňa na vrchole krásy, takže film vytvára pôdu na to, aby sme si ho užili. Veľmi sa mi páčili tance a hudba v tomto diele. Najviac však asi ten záverečný pri koncerte a hlavne myšlienka niečoho charitatívneho s jasným a transparentným cieľom. Veľmi pekný romantický film z Harlemu, ktorý nepôsobí trápne a ani nejako naivne. Keď som ho prvýkrát videl hneď som si ho zamiloval. Milujem tanec, takže toto bol pre mňa akýsi balzam na dušu. ()

corpsy

Filmy ako je tento síce vôbec nemusím, ale všetky tie krásne telá natriasajúce sa a bľabotajúce všelijaké ´´múdre´´ životné žvásty, majú čo to do seba. Tretia ,,star,, je pre ,,star,, Jessicu Albu. ()