Záhadný vrah v maske (CHRIS PALERMO) zavraždí jednu zo študentiek strednej školy Bulimia Falls High. Čoskoro dostanú viacerí jej spolužiaci plavovlasá kráľovná krásy Barb Primesuspectová (JULIE BENZOVÁ), športovo založený slaboduchý Slab O´Beef (SIMON REX), hispánska kráska v čiernom a s lesbickými sklonmi Martina Martinezová (MAJANDRA DELFINOOVÁ), nováčik Dawson Deary (HARLEY CROSS) a panic Boner (DANNY STRONG) lístok, ktorým im vrah oznamuje, že vie, čo robili minulý rok v lete. Študenti sú vyľakaní, necítia sa bezpečne. Prípadom sa zaoberá miestny policajt Doughy (TOM ARNOLD), ale aj zvedavá televízna reportérka Hagitha Utslayvoá (TIFFANI THIESSENOVÁ), ktorá chce vraha vypátrať, aby získala mediálnu slávu. Všetci zúčastnení sa napokon rozhodnú, že najlepším úkrytom pred maskovaným vrahom bude nejaké odľahlé miesto, napríklad letný tábor. Kým však stačia nejaký nájsť, ukryjú sa vo veľkom dome, kde vrah konečne môže rozohrať celý rad bláznivých pokusov, ktorými by naplnil očakávania filmových postáv i divákov... (oficiální text distributora)

xerno

Humor a můj smích u televize udělá hodně s mým hodnocením filmu. Viděl jsem to pouze teda v původním jazyce, bez českých titulek, ale možná že to tak bylo nejlepší, kam se na tohle hrabe Scary Movie! ()

ywo666

Zbytočné. Nuda. Scary movie už vyčerpalo (alebo až prečerpalo tématiku). Toto užt nemohlo nič priniesť. Kby to aspoň bolo vtipnejšie a menej otravné. Jednu hviezdičku dávam za to, že som sa pár krát zasmial, ale inak utrpenie. ()

latvar

Hodně trapné, tahle rádoby vtipná parodie nestojí za zhlédnutí. V tomto případě Blanchard šlápl hodně vedle, mnoho nechybělo k odpadu 15% ()

Braddy

Scary Movie je proti tomu úžasný film. Skoro nic mi tam nepřišlo vtipné. A ke konci jsem u toho dokonce usínal ()

solskjaer

Občas jsem pohnul koutkem a párkrát se i zasmál , ale jinak slabota. Parodie to byla možná sama na sebe protože jsem občas úplně zapoměl v ději a nevěděl jsem co se paroduje a koho paroduje. Chtělo by to více promyslet , jinak ale docela nuda a nepomohla tomu ani Tiffani 90210:-) ()

h0n24

Parodie parodizující parodie. Aneb když "hloupost parodie" překoná samotné parodování. Jako jedna z mála stojí za zmínku. ()

BlackTom odpad!

Kravina na entú...Úplne to isté ako prvé Scary Movie, lenže oveľa nudnejšie a trápnejšie. Jeden z najhorších filmov čo som kedy videl. Premrhaných 86 minút môjho života... ()

MMJ

Při první půli filmu sem si řikal, že se nejspíš jedná o další 5*čkovou záležitost. Při druhé půli sem u toho usínal a absolutně mě děj nebavil. Takže půl na půl. 50% ()

Filip.S

Skutočný odpad po 99% filmu, ale v tom jednom percente sa našli asi tri dobré vtipy. Kvôli nim sa to však určite neoplatí pozerať. ()

Prochy38

Možná je mé hodnocení lehce zaujaté, ale od toho tady ty procenta taky jsou, že? Když tento snímek porovnám se Scary Movie, Disaster Movie a podobnými dalšími, je pořád o krok dopředu. I když se nese v hodně podobném duchu. Parodie ideální na 2*, ale za nádhernou a stále sexy Julie Benz * přidávám, ovšem Tiffani Thiessen jen o krůček za ní! ()

Mekgrůdr

Koukat se na to dá...prostě je to tak blbý, až se tomu smějete. Faktem zůstává, že těch scén, kdy se bavíte je opravdu málo a humor vyplývá z velikánské absurdnosti...ale některý hlášky zůstanou dlouho zaryty v paměti. Tenhle film není mezi parodiemi rozhodně žádný terno, ale viděl jsem i mnohem horší... ()

Stocki

Žádný zázrak se nekoná, jelikož tato parodie je opět velmi špatná. Z pátku třináctého zde takřka nic není a "příběh" se motá jen kolem Vřískotu a Tajemství loňského léta. Paradoxně nejlepší je hned úvodní scéna a postupem času začíná film nudit více a více. Proto neztrácejte čas tímto a podívejte se raději na první díl Scary Movie, který je rozhodně mnohem lepší, i když to také není kdovíjak úchvatné dílo ale pobaví... ()

Matli

Film je narvanej vtipnejma hláškama a scénkama co něco parodují, ale nic z toho vlastně moc vtipný není. Se Scary movie se to nedá vůbec srovnávat. 36% ()