Záhadný vrah v maske (CHRIS PALERMO) zavraždí jednu zo študentiek strednej školy Bulimia Falls High. Čoskoro dostanú viacerí jej spolužiaci plavovlasá kráľovná krásy Barb Primesuspectová (JULIE BENZOVÁ), športovo založený slaboduchý Slab O´Beef (SIMON REX), hispánska kráska v čiernom a s lesbickými sklonmi Martina Martinezová (MAJANDRA DELFINOOVÁ), nováčik Dawson Deary (HARLEY CROSS) a panic Boner (DANNY STRONG) lístok, ktorým im vrah oznamuje, že vie, čo robili minulý rok v lete. Študenti sú vyľakaní, necítia sa bezpečne. Prípadom sa zaoberá miestny policajt Doughy (TOM ARNOLD), ale aj zvedavá televízna reportérka Hagitha Utslayvoá (TIFFANI THIESSENOVÁ), ktorá chce vraha vypátrať, aby získala mediálnu slávu. Všetci zúčastnení sa napokon rozhodnú, že najlepším úkrytom pred maskovaným vrahom bude nejaké odľahlé miesto, napríklad letný tábor. Kým však stačia nejaký nájsť, ukryjú sa vo veľkom dome, kde vrah konečne môže rozohrať celý rad bláznivých pokusov, ktorými by naplnil očakávania filmových postáv i divákov... (oficiální text distributora)

prome

neni to originalni ani vtipne ale je to otresne natocene a se spatnymi hereckymi vykony. A porad sem si rikal tohle jsem uz nekde nekdy videl a pak jsem si rekl no jo prece ve scary movie 1 a ta byla mnohem lepsi ()

Terter

Komedie, která se snaží vézt na vlně popularity Scary Movie. Avšak je to horší než jeho vzor a některé vtipy sklouzávají až do trapnosti. I tak to však nepadá pod průměr a ve finále celého filmu se dočkáte i několika dobrých fórků. V součtu tedy vychází průměrná komedie, kterou shlédnete a po třech hodinách si stěží vzpomenete, že jste se na nějaký film vůbec dívali. ()

Vojcl odpad!

Vskutku asi nejhorší parodie, která kdy byla natočena... Neskutečných 86 minut nudy, spousta trapných a oplzlých pokusů o vtip.. Scary Movie je oproti tomuhle zábava pro intelektuály!!! Doporučuji se tomuhle kousku za každou cenu vyhnout!!! ()

blackrain

Není to vyloženě špatná parodie, jsou i horší věci. Nebudu je jmenovat. Pokud něco víte o filmových hororech, tak se určitě zasmějete. Tady se třeba dozvíte jak zabiják ze Vřískotu příšel ke své masce. Možná, že kdyby se scénárista trochu více snažil, mohla vzniknout velice zajímavá perlička. ()

Derek odpad!

absolútne neviem čo mám k tejto zlátanine napísať. je to tak otrasná komédia, že som sa pri jej sledovaní presvedčoval, že sa mi to asi len sníva. absolútna trapnosť akú som už dosť dlho nevidel. ()

Trevor

Ako komentár k tomuto filmu stačí napísať iba to, že sa jedná o nevydarenú kópiu Scary movie. Až príliš veľa scénok je takmer navlas rovnakých a tie vlastné nestoja zaveľa.40% ()

Tygrys

Hrůza, zasmál jsem se jednou. Všechny gagy jsem už viděl v jiných filmech snad 10x. Velmi nepovedená parodie na parodie. ()

StrYke odpad!

Scary Movie: Děsnej biják je nejlepší parodie, kterou jsem kdy viděl (když nepočítám Pár Pařmenů), ale Vím, co jsi dělal minulý pátek 13.? Abych byl upřímný, nejvíc mě na tomhle trapnym filmu sere to, že ukradl několik vtipů právě ze Scary Movie a "nenápadně" paroduje stejné filmy. Navíc je to furt dokola, několikrát ve filmu ukazují tu samou scénu a myslí si snad, že mě to má bavit? Jediný okamžik, kdy jsem se JEN pousmál, byl, když Ghostface pobíhal po škole a zabíjel studenty, jinak propadák. JIŽ NIKDY VÍC! ()

Nach

Některé scény jsou skutečně skvělé, jiné už méně. Ale to vem čert. Bavil jsem se, a to je to hlavní. 60% ()

necisty

Oddechová blbovina. Jestli se na to chcete někdy podívat, tak tohle musíte mít na vědomí. Nic velkého od toho očekávat nejde, kdyby to snad někdo zkoušel, tak by konečné hodnocení mohlo skončit po 15 minutách na odpadu. Samotní tvůrci a herci to ví, proto se pokouší dělat srandu z naprosto čehokoliv. Věděl jsem to i já a těch nenáročných 86 minut jsem zvládl. Přece jen vám párkrát úsměv na tváři naskočí, moderátorka je kočka a protože to není úplná mega blbost, tak si to 40% zaslouží. ()

Juto

Je to nezábavný film so slabými vtipmi. Niektoré vtipy som považoval za zábavné, ale nikdy som sa nevaľal od smiechu po zemi, väčšina z nich bola slabá a predvídateľná, má mizerné herecké výkony a celkovo som očakával, že sa bude smiať, ale čo som dostal, bola slabá paródia. 3/10 ()

c.tucker

Parodie na parodii je příšerná věc a tohle byla právě ona. Podívejme se na to, ale z té lepší stránky, nebylo mi z toho zle od žaludku, jako z nějakých jiných věcí, co jsem už tu čest vidět. ()

URBAN

Tu se zparodovalo snad vše co se dalo . Ze začátku to bylo dobrý a sranda , ale pak asi v polovině filmu se to začalo řádné ohrávat a já jsem se přestal smát a v polovině to vyp ( 13.7.13/MAC/neohodnoceno z důvodu nezhlédnutí celého filmu ) ()

Mol

WHAT'S THE BIG DEAL? KIDS GET KILLED EVERY DAY. THIS IS HIGH SCHOOL. NO, DAWSON. THIS KID WAS WHITE!!! První scéna před titulky byla super jenže pak film začal a bylo to hrozný. Spousta hloupých slovních nesmyslů, které nebyly ani vtipné ani do sebe nenavazovali. Prostě směsice vět. Film má svá místa, jako ta scéna v garáži, nebo na konci svlékací pokr, ale většinu filmu si člověk říká.. na co se to jako dívám? ()

karlik4801

Na parodiální žánr je to teda velmi slabé. Jestli někdo mluví o Scary Movie jako o slabé parodii, či dokonce jako o sračce, tak ať se koukne na tuhle parodii a přehodnotí svoje hodnocení. Jediná světlá stránka tohoto filmu je pár sekundová scéna s panenkou Chuckym, trochu mě i rozesmála, proto jedna hvězda. Ze zbytku filmu jsem skoro zvracel. ()

Jazzzz

Jen to berte trochu s nadhledem. Já si myslím, že jako parodie na parodie a na horory to je fakt vychytaný a hlavně bezduchý. Nikde ani náznak po myšlence, i takový filmy jsou občas fajn!!! ()