Láska nebeská

• Velká Británie Love Actually (více)

Autoři filmů Notting Hill a Deník Bridget Jonesové uvádí jedinečnou romantickou komedii. Veleúspěšný filmový hit s hvězdným hereckým obsazením a úžasným soundtrackem. Láska nebeská s vtipem odhaluje citová vzplanutí i chladnutí v období vánočních svátků. Milenci a milenky, manželé a manželky, tátové a synové, rockové hvězdy a jejich manažeři, ti všichni prožívají ne jednu Lásku nebeskou, ale hned deset jejích různých podob. (Bontonfilm)

10Domik10

Pohodová vianočná romantika a skvelá atmosféra prevláda nad humornou stránkou filmu. Symfónia Vianoc v podobe niekoľkých príbehov končiacich sa v jednej rovine lásky, môže byť. ()

aLCaP0Ne

Perfekt! Asi jeden z najlepších filmov v danom žánri. Neuveriteľný Grant v úlohe premiéra a aj naozaj skvelé výkony zvyšku hercov... Skvelý, fakt skvelý mix príbeh o tom všetkom čo láska ponúka, berie, o tom všetkom čím láske je, nie je, o tom, o čom by mal byť šťastný život, o láske.. 95% ()

Likan7

Takhle ma vypadat romanticka komedie! Miluji anglicky humor a tady se mi ho dostava merou vrchovatou. Vyborne zafungoval casting protoze si nepamatuju, kdy naposledy mi byli herci takhle sympaticti. Pri prvnim shlednuti sice trochu vydesi pocet hlavnich ci vedlejsich dejovych rovin, ale ono to je stejne nakonec jedno. Konec hreje u srdce at jste muz zena dite nebo dedecek. Proc? Protoze je to DOBRE a lidsky natocene. ()

danny_21

Láska kvete v každém věku, mezi všemi, kdo se jí nebrání a dokáže připravit zajímavé vtipné, veselé i smutné situace. Takhle bych asi shrnul tuhle romantickou vánoční podívanou, která hnedle vnese dobrou náladu a vyloudí ten přihlouplý vědoucí úsměv na tváři. Takováhle romantika snad nevadí nikomu, ani zarytému cynikovi .-) - 80 % ()

Scharra

Tomuhle filmu jsme se delší dobu vyhýbala, vždyť romatická komedie postavená na bázi několika příběhů nemůže dopadnout jinak než špatně. Jak se jen může někdo tak moc splést. Film propojující několik postav a jejich životních událostí je natočen svižně a samotná láska je ve filmu brána z mnoha úhlů. Každý příběh má své kouzlo a já se spolu s postavami radovala, plakala či doufala ve šťastný konec. Popisovat děj v tomto případě nemá smysl, jedná se o skvěle namíchaný koktejl, ze kterého se nikdo nemusí bát, že by byl přeslazen. Kdo neviděl, doporučuji neváhat a sáhnout po tomhle skvostu - nejlépe v období Vánoc. ()

Pathrose

Parádní romantická komedie tak trochu jinak. Série prolínajících se příběhů ve kterých jsem měl své favority dohromady velmi dobře fungují. Tanec Hugh Granta byl výbornej. Netypická vánoční komedie, ale sakra dobrá! ()

007.

Mám rád tento druh filmů, tento se mimořádně povedl. Velmi se mi líbí příběh s Colinem Firthem, Keirou Knightlay, Alanem Rickmanem a hugh Grantem. 100% ()

Azog

Pěkné a odlehčené. Dost kvalitních a dobře mířených vtipů. Rozhodně patří k těm nejlepším romanťárnám. ()

Ceberus

Dobrý romantický film poznám jednoduše podle toho, že dojme i takového cynika, jako jsem já - což se tomuhle dílu podařilo. Tak proč ne pět hvězd? Přestože se film snažil v některých momentech vykreslit i stinné stránky vztahů, nakonec to byla přece jen vysněná pohádka, kde zamilovaní peláší přes hory doly, aby je na druhé straně čekalo vroucné přijetí - odmítnutí se v takovýchto pohádkách prostě nedělá. Ale to se spíše znovu ozvalo moje cynické já. Ignorujte ho, jde o kvalitní film. ()

Claude Speed

Takhle nějak si představuju romantiku! Dokonale promyšlený a propletený příběh, krásné zpracování, celá plejáda skvělých herců, kteří své postavy zahráli s přehledem dokonale. Ti, jenž se chtějí pouštět do točení romantik, nechť si berou dobrý příklad z tady tohoto filmu. A pro Tfujlajty, VKV, MamaMie..... Jděte se bodnout! 90%. ()

Inozuka

Pekelně kýčovitá záležitost, nad níž jsem poprvé nechápavě kroutil hlavou, podruhé ocenil dobré hlášky, potřetí uznal, že i realisté občas potřebují pohádky na dobrou noc a počtvrté se nemohl dočkat až přijdou mé oblíbené scény. A od té doby nepromeškám jedinou televizní reprízu.... DVD ještě nemám, ale myslím, že nebude dlouho trvat a dopracuji se k němu. Vánoce jsou tady.... ()

Henry Morgan

Mile mě to překvapilo, jak teda herecky, tak i spádem a komediálností. Myslel jsem, že je to pro holky, ale asi si tam každej najde něco. Do kina bych na to sice nešel, ale v předvečer štědrého dne mě to velmi mile potěšilo. O to víc, že jsem nemusel sledovat prostoduché pohádky ()

bono22vox

Režijní debut scenaristy Curtice je jako vánoční stromeček ověšený tím nejlahodnějším cukrovím. Vánoční film, který by Česká televize mohla až do skonání světa dávat místo Bohouše. Po tomto filmečku si budete přát aby Richard Curtis byl scenaristou i vašeho života. Abyste i vy alespoň o Vánocích prožili příběhy stejně romantické jako jeho hrdinové. Pod kanonádou emocí máte dvě možnosti: vzdáte se, nebo utečete. A protože se takové věči mimo plátno nedějí, rádi se na ně budete alespoň dívat na TV jako já... a pokud vám to připadá laciné, táhněte do háje, a nebo do filmového klubu. ()

ER

Citlivý přístup k problémům,které nás mohou potkat i během vánočního období a ještě se u toho pobavíte. ()

neo93

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií vůbec. Stále dokáže rozesmát, pobavit i dojat. Všechny příběhy jsou tak vyborné, že nejde vybrat pouze jeden, který by byl nejlepší. Stejně tak postavy, které vystupují v těchto příbězích, jsou velmi odlišné a přesto dokonalé. Je úžasné, jak dokázal Richard Curtis dát dohromady všechny herecké hvězdy do filmu a najít jim tu správnou roli, za kterou se mu každý herec zavděčil skvělým výkonem. Krásně milý a příjemný film, který prostě nikdy neomrzí. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

Tady Vary: Předplaťte si své místo v kině

30.09.2023

Unikátní formát filmové sezóny s předplatným přináší do českých kin projekt Tady Vary 2023/24. Předpremiéry očekávaných filmů, úvody s hosty, červený koberec a festivalová atmosféra. Na to všechno se… (více)

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

Pokračování Lásky nebeské bude mít 10 minut

16.02.2017

Klasický sequel Lásky nebeské nás jen tak nečeká, Richard Curtis ale napsal desetiminutový kraťas, v němž se podíváme na život všech hlavních postav v 2017. Kdy přesně ho uvidíme? Jeho premiéra… (více)

Zemřel Alan Rickman

Zemřel Alan Rickman