poster

Podezření nula

 • USA

  Suspect Zero

 • Slovensko

  Podozrenie nula

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrysopras
  ***

  Tak tohle dílko bych ohodnotil jako promarněnou šanci. Herecké obsazení je velmi slibné, ale řekl bych, že se z něho dalo vymáčknout mnohem víc, zvlášt CAM je tam jen pro ozdobu ( a to já ji žeru :-)) A hlavně se film ( režisér a spol. ) očividně snažil o budování nějaké atmosféry, ovšem to se mu moc nepovedlo. Prostě mě to k obrazovce nepřikovalo a ikdyž závěr je zajímavej, ke špičce žánru jako 7even nebo ( ve filmu zmíněný ) Zodiac, to má prostě daleko...(3.6.2008)

 • Bobek15
  ***

  Ohodnotiť tento film jedným prívlastkom je ako pokúšať sa zúrodniť pôdu na prériách v americkej Arizone. Už počas filmu ma ich napadlo hneď niekoľko (napínavý, zaujímavý, nepríjemný, drsný, mysteriózny a mnoho iných). Tajomná a napínavá atosféra ma udržovala v naätí počas celých 90 minút a splet nejasných situácií, vrážd a indícií ma zase udržovali príjemne v nevedomosti o páchateľovi a o tom, o čo vlastne v tom filme ide až do záverečných titulkov. Ďalšie, čo ma na filme zaujalo, je veľmi vhodná tajomná hudba (za normálnych podmienok však nepočúvateľná) a dobrý zvuk. Carrie-Anne Moss nemám moc rád a tu ma tiež moc nepresvedčila, naopak, Ben Kingsley si počínal fakt skvele. Nápad bol možno trochu tuctový, ale mal aj dostatok prvkov originality a je veľká škoda, že sa s tým režisér ešte trochu nepohral a nedotiahol to do konca (a nebyť tých niekoľko zbytočných rušivých momentov, ktoré len narúšali tú napätú atmosféru), mohol z toho byť vážne slušný psycho-hororo-thriller. Takto však len priemer. (Škoda že tu neni možnosť 3,5*, leob inak by to pre mňa bola jasná voľba).(Ešte by som chcel na záver pochváliť vybratú grafiku a štýl písma na názov filmu počas úvodných tituliek).(14.12.2005)

 • starbrejkr
  ****

  Špičkový thriller s výborným obsazením, kterému jasně dominuje Ben Kingsley. Carrie-Anne Moss je tu opravdu trochu navíc, ale nevadila mi. Zatím jsem film s takovouto zápletkou neviděl ani o něm neslyšel, takže to hodnotím jako originální a navíc s atmosférou. Trocha tajemna neuškodí a tady to navíc bylo v rozumných mezích. V některých místech to maličko ztrácelo dech, ale to by byla asi jediná výtka.(2.6.2008)

 • Martrix
  ***

  Nejdříve jsem si myslel, že by tento film mohl zapadnout do stejné škatulky, jako je Mlčení jehňátek, Zodiac, nebo Sedm. Náznaky kvality tam byly a režisérovi se vcelku dařilo udržet pozornost diváka, dokonce ještě i chvíli potom, kdy se scénář zhroutil a všetušícího diváka, vedl jako ovci ke slabému konci. Podezření nula je velmi dobře udělaný film, ale je to mizerná kriminálka, kterou v průměru drží jen jeden dobrý nápad a závěr je vysloveně poku....ý(26.12.2015)

 • Sugeno
  *

  Tento film bych doporučoval jen lidem, kterým chci ublížit! :-) Protože takovou nudu, a takové neuveřitelné vtáhnutí do děje, které mě dokázalo několikrát uspat je opradvu "podezřením na nulovou" úroveň filmu ve všech faktorech. film s tímto námětem by si zasloužil daleko lepší zpracování!!! Jednoduše řečeno je to více než ztráta času shlédnout toto "dílo"!(30.6.2005)