Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Agent FBI, Thomas Mackelway (AARON ECKHART, sci-fi hit Výplata), vyšetřuje řadu bizarních vražd, které se zdají být náhodné, avšak jsou spojeny podivnými vzkazy, které vrah zanechává u obětí. Mackelway závodí s časem, aby tyto záhadné vraždy vyřešil. Stopy začínají odhalovat děsivé skutečnosti, že samy oběti byly nejdříve vrahy a že vše nějak souvisí s kanceláří FBI. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (147)

Yardie 

všechny recenze uživatele

No, musím říci, že jsem čekal trošku více. Ale zápletka filmu byla docela zajimavá, první polovinu jsem čekal celkem klasický scénář, ale zhruba v polovině mi došlo, o čem to je a kdo je kdo... A druhá půlka už pro mě nebyla tak poutavá a chvílemi jsem se i nudil, což trošku kazí pocit z filmu. Nicméně, celkem se mi to líbilo a napnutý jsem byl... Howgh! ()

sefino 

všechny recenze uživatele

Ze začátku mě příběh nadchnul, akorát jsem byla zklamaná, že je mi vrah odkryt již v počátcích. Postupem času, když se začala rozvíjet zápletka, byla jsem ráda, jakým směrem se příběh ubírá. I to, že z vraha se stane (alespoň pro mě) nehorázný sympaťák, mi imponovalo. Jenom ten konec mi to zkazil. Takové to prozření typu "Ha! To bude vrah, protože si to myslí moje intuice" mi zkazilo celkový dojem. Jinak by to byly hvězdičky čtyři... ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Dallaský federální agent Thomas Mackleway dopadne po dlouhém pronásledování sériového vraha Raymonda Starkeyho. Musí ho ale pustit na svobodu, protože při zatýkání použil neadekvátní prostředky. Starkey zmizí a Mackleway je přeložen do bohem zapomenutého kraje, kde se objeví další maniakální zabiják. Nevyrovnaný scénář nedovolil zajímavě koncipovanému thrilleru dostat se na vyšší laťku, a i přes kvalitní herecké výkony, film hodnotím jako čistý průměr. Mé hodnocení: 50% ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Hvězdně obsazené "Podezření nula" je po většinu času až "Podezřelá nuda". Ben Kingsley a Aaron Eckhart jsou ve svých rolích docela dobří, Carrie-Anne Moss ani náhodou - ona se na tyhle věci prostě nehodí! V každém případě má tenhle thriller opravdu dobrý nápad, ze kterého by se dalo s trochou filmařské zručnosti vytřískat hrozně moc. To se však k naší smůle nestalo. Film je jednoduše špatně natočený... Špatně v tom smyslu, že je i přes několik zajímavých vychytávek nezáživný a postrádá (s vyjímkou velkého finále) jakékoli emoce, které by mohli diváka vtáhnout do děje. Nicméně masoví vrazi pořád letí a šesté smysly jakbysmet. Nebýt poslední a takřka dokonalé půlhodiny (masové hroby + pronásledování sadistického vraha), dopadlo by moje hodnocení nejspíš ještě o jednu hvězdu hůř. Ale poslední scény jsou opravdu eňo ňůňo, takže jít pod tři by byl neodpustitelný hřích. A btw... Taky vás tak zaujala kratičká, zpomalená scéna, ve které jedou dva malí kluci na kole a na nimi vyjede ze zatáčky pomalým krokem onen černý kamion??? Podle mě je šíleně působivá... ()

vesper001 

všechny recenze uživatele

Nula od nuly pojde. Psychopadouch mi nesmírně připomínal lysohlava ze Se7en, detektiv ale není Brad Pitt ani omylem a místo černého rádce tu je zbytečná, ale sympatická Carrie-Anne Moss. Tento guláš spatlaný z jasnovidění, paranenormality a brutality spíš absurdní, než hnusné, nakonec nemá skoro žádnou chuť, což je jev, k němuž dochází, když se ingredience navzájem pobijí a diváci pob… ale tak :), napínavé to bylo, dokud člověk mohl doufat, že to bude něco jako Se7en. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (4)

  • Film byl financován pomocí New Mexico's Film Investment Program, kde může každý finančně podpořit projekty, které se mu líbí. (Cheeker)
  • Natáčelo se ve státu USA – Nové Mexiko. (BMW12)

Reklama

Reklama