poster

Podezření nula

 • USA

  Suspect Zero

 • Slovensko

  Podozrenie nula

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AlistairMir
  ****

  Název filmu je trefný...aby dacan zlikvidoval cca 1000-2000 lidí a nikdo na něj neměl spadeno tak to detektivové opravdu musí mít nulové podezření. Jinak Beník Kingsley tu hraje vlastně staršího Dextera jelikož také likviduje jen sériovky avšak pan " Zabil jsem tisíc a víc" mu uniká i když pokreslí celej bloček obrázkama ze života masáka. Takže aby ušetřil za papír a tužku tak se trochen spřáhne s houževnatým agentem v roli Aarona který mu nakonec helfne. Jak to dopadne to už zjistěte samotní ale krimi je to povedené a když uvidíte pozemek našeho masáka tak Vám proběhne hlavou že vrah musí být na 100% Krteček. Nakonec nebyl ale až zmíněná scéna poběží určitě pochopíte. Finále bylo trošku slabší a Mosová to zabila (doslova) úplně ale i tak solidní řemeslo rejžo.(5.2.2013)

 • lennyd
  ***

  Agent FBI Thomas Mackelway (Aaron Eckhart) je po šestiměsíční suspendaci převelen (kamsi na venkov), a dostává na starost případ zavražděného chlápka (s odříznutými víčky a listem s podivným symbolem). Po nalezení další dvou podobných mrtvých se začínají dávat věci do pohybu - vše směřuje k jedinému muži, Benjaminu O'Ryanovi (Ben Kingsley). Ale nic není takové, jak se na první pohled zdá, ba naopak ... Zajímavá detektivka s slabým nádechem tajemna. Aaron Eckhart i Ben Kingsley svým hereckým koncertem dodávají filmu šťávu. Carrie-Anne Moss je zde pak jen dopočtu (její postavu jsem vůbec nepochopil, scénu na konci místo ní mohl vzít kterejkoliv jinej nepodstatnej polda). Celkově lepší průměr...(7.6.2008)

 • solskjaer
  **

  Hodně zvláštní film, který se moc moc snaží být originální a progresivní ale ve finále film působí nudně, táhle a nesmírně utahaně. Kamera byla strašná, střihač byl na chemii a herci zcela propadli. Kingsleyho ač ho mám moc rád a myslím si že je jeden z nejcharizmatičtějších herců co znám, zde působil trapně (hlavně ten zábět v kostele), Moss byla "navíc" a Eckhart není herec. Závěrem bych pochválil snad jen tu snahu protože jako celek tohle nemůže obstát.(12.1.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Remote viewing. Historicky vzato zase ne až tak fantasmagorická praktika dálkového "napojení se" na pachatele a taky ústřední motiv thrilleru, co drží své trumfy hodně dlouho v tajnosti. Některé pak nevyloží vůbec, ty, co vyloží, budí pochybnosti o čistotě hry - ještěže jsou na stole i Kingsley a Eckhart, potřebný to pár do výherní kombinace. Přísahám, že kdybych ve vnitřním zpětném zrcátku uviděl oči a latexovou rukavici prvního jmenovaného, zbarvil bych potah svého sedadla do hněda! U druhého by mě docela zajímalo, jak si holí dno té golfové jamky, co má na bradě..(17.7.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Nemám vážnějších námitek proti tahání FBI za fusekli za účelem zrychlení jejího výkonu, ale tato psychokrimi mi dopředu naslibovala víc trumfů, než jich měla poschovávaných v rukávech. Žádný fórek zlehčující drámo se nekonal, tempo příběhu se stěží drželo na úrovni želvího sprintera a tak filmového fajnšmekra mohlo potěšit alespoň to, že na množství špendlíků zapíchaných do mapy se skutečně nešetřilo.(10.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace