• erased

Poslední díl seriálu o snaze přežít pád asteroidu se jmenuje Plot Against America. To, myslím, mluví za vše.(25.9.2017)

Myslela jsem, že to bude jen zábavné letní guilty pleasure, ale nakonec si mě seriál získal víc, než jsem čekala. Tvůrci se cíleně drží nejrůznějších žánrových klišé, ale dokážou je zapracovat natolik poutavě, že jim to sežerete i s navijákem a po pár rozjezdových dílech je zaděláno na pořádnou závislost. Jedinou vadou na kráse je neuzavřený příběh. Naštěstí se nakonec dočkáme druhé série. 1. série - 90%(23.9.2017)

• RedRose

Jako ano... Od dob Armageddonu a Drtivého dopadu tady dlouho nic podobnýho nebylo... Ale to neznamená, že to musí být takováto příšernost!! Osobně to asi dosleduju, ale co se tady děje, to vážně stojí za to... Tolik brutálně nelogických kroků a celkově nelogického vývoje, jsem už dlouho neviděl... "Za cca 150 dní bude konec světa... Vyvinuli jsme technologii, která by to mohla zvrátit, ale raději ji prodám rusům, abych se stal v Moskvě nesmrtelným vědcem!" ...a takových perel je tam víc!! To jako vážně?! Kdo tohle napsal?? Kdo to schválil?? Kdo to natočil a povolil zveřejnit?? Ti lidi snad mají úplně vymetené hlavy... Nejsmutnější na tom je fakt, že jinak je to celkem slušně natočeno, herci jsou taky v pohodě, ale ten obsah je prostě hrozný... Já mám sci-fi a katastrofické moc rád a dokážu v těchto žánrech hodně přimhouřit oko (snesu i kanadské televizní sci-fi filmy!), ale absolutně nechápu, jak to může mít tady červená čísla... Dám tomu jednu hvězdu za snahu a žánr... jinak asi za nic...(25.9.2017)

• ddf76

Ja skoncil po sestem dilu. Opravdu des a hruza. Scenar naprosta katastrofa, takovej brak by napsal i zak 8. tridy. Je to serial pro silne retardovene jedince. V dnesni konkurenci kvalitnich serialu nema sanci.(26.9.2017)

Seriál s neoriginálním námětem,který už byl recyklován mnohokrát.To si tak jednoho dne mladý studen Liam objeví asteroid,který do půl roku narazí do Země.Spojí se proto s geniálním vizionářem Dariusem a snaží se zachránit svět.Do toho je třeba rozjet nějaké ty politické hrátky se spiknutím na nejvyšších místech,postranních úmyslech,kostlivcích ve skříni,tajnou hackerskou organizaci a hra může začít.Ale překvapivě mě to baví.Má to dostatečný spád.Je to napínavé,i když místy lehce předvidatelné.A kdo by nechtěl zachránit svět pro svou Jillian.Zápletka pro další sérií by byla..tak snad bude a bude i kvalitní.*S01-85%(22.9.2017)