Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ****

  Myslela jsem, že to bude jen zábavné letní guilty pleasure, ale nakonec si mě seriál získal víc, než jsem čekala. Tvůrci se cíleně drží nejrůznějších žánrových klišé, ale dokážou je zapracovat natolik poutavě, že jim to sežerete i s navijákem a po pár rozjezdových dílech je zaděláno na pořádnou závislost. Jedinou vadou na kráse je neuzavřený příběh. Naštěstí se nakonec dočkáme druhé série. 1. série - 90%(23.9.2017)

 • Baerdeller
  *

  Scénář je absolutní vymatlaná tragédie, ale nejhorší jsou herci. Dva hlavní herci (Charlie Rowe, Jennifer Finnigan) a "prominentní" vedlejší postava (přítelkyně hlavního hrdiny) mají míň hereckých schopností než dnešní Steven Seagal. To přehrávání, kdy se jim zkroutí obličej do nějaké karikaturní grimasy, doplněné o doslovné dovysvětlení dané "emoce" doprovodným textem jako např. "Já jsem tak naštvaný", "to je tak smutné" vyznívá neuvěřitelně amatérsky jak z lokálního ochotnického představení. Naopak Cabrera a Dale hrát umí, ale k čemu jim to je, když jejich postavy jsou tak klišoidně nudné a předvídatelné. Tohle je horší než mnohé scifi průsery od SyFy.(6.4.2018)

 • Filip.Kazi
  ****

  Seriál s neoriginálním námětem,který už byl recyklován mnohokrát.To si tak jednoho dne mladý studen Liam objeví asteroid,který do půl roku narazí do Země.Spojí se proto s geniálním vizionářem Dariusem a snaží se zachránit svět.Do toho je třeba rozjet nějaké ty politické hrátky se spiknutím na nejvyšších místech,postranních úmyslech,kostlivcích ve skříni,tajnou hackerskou organizaci a hra může začít.Ale překvapivě mě to baví.Má to dostatečný spád.Je to napínavé,i když místy lehce předvidatelné.A kdo by nechtěl zachránit svět pro svou Jillian.Zápletka pro další sérií by byla..tak snad bude a bude i kvalitní.*S01-85%(22.9.2017)

 • ARI50
  **

  Bohužel mě to neoslovilo celkem jsem čekal že to nějaký díl zvedne ale nic. Herecké obsazení celkem příjemné.(6.1.2018)

 • RedRose
  *

  Jako ano... Od dob Armageddonu a Drtivého dopadu tady dlouho nic podobnýho nebylo... Ale to neznamená, že to musí být takováto příšernost!! Osobně to asi dosleduju, ale co se tady děje, to vážně stojí za to... Tolik brutálně nelogických kroků a celkově nelogického vývoje, jsem už dlouho neviděl... "Za cca 150 dní bude konec světa... Vyvinuli jsme technologii, která by to mohla zvrátit, ale raději ji prodám rusům, abych se stal v Moskvě nesmrtelným vědcem!" ...a takových perel je tam víc!! To jako vážně?! Kdo tohle napsal?? Kdo to schválil?? Kdo to natočil a povolil zveřejnit?? Ti lidi snad mají úplně vymetené hlavy... Nejsmutnější na tom je fakt, že jinak je to celkem slušně natočeno, herci jsou taky v pohodě, ale ten obsah je prostě hrozný... Já mám sci-fi a katastrofické moc rád a dokážu v těchto žánrech hodně přimhouřit oko (snesu i kanadské televizní sci-fi filmy!), ale absolutně nechápu, jak to může mít tady červená čísla... Dám tomu jednu hvězdu za snahu a žánr... jinak asi za nic...(25.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace