Dynamická lovestory plná tance a hudby. Život Mary a Buddyho se točí kolem jejich lásky, mají hlavně sami sebe navzájem a žijí romanticky v odstaveném přívěsu. Navíc je spojuje vášeň k tanci. Ve svém malém městě skoro na konci světa dali dokupy taneční skupinu, streetdance jim všem přináší přátelství, volnost a taky sny. Oba stejně jako ostatní členové skupiny sní o tom, že jednoho dne budou nejen zamilovaní, ale i slavní a bohatí. A dveře velkého světa i nablýskaného showbusinessu se jednoho dne opravdu pootevřou. Během tanečního battlu jim totiž uznávaný producent nabídne účast na castingu pro velkou televizní taneční soutěž. Zákulisí takové show má ale svoje tvrdé zákony, pro charakter každého z nich a pro přátelství bude sláva znamenat velkou zkoušku. Tu nejtěžší pak bude muset podstoupit láska ústřední dvojice. Zatím se milovali bez kompromisů, do jejich citů ale vstoupí nové a nečekané postavy. (Bontonfilm)

Zenithgirl

Postrádám US feeling, který měl trailer. Nemůžu si pomoct, ale český dabing to zabil... dabovat slovenské herce, kteří navíc hrají Slováky a polovina děje se odehrává na Slovensku, to nechceš. ()

einar

Tak. Motív prestal byť originálny tak v roku 2004, čo štastný výber nebol. Ďaľším ošemetným problémom sú profi tanečníci, teda aj neherci. Koho baví hip hop tancovanie toto asi bdue brať ako pridanú hodnotu, ale čo prostý divák. Potom z toho vznikajú komické situácie ako sa Poruchovi pri dialogu s Havranovou, ktorá je hore bez nonstop utekajú oči smerom dole, lebo nedokáže udržať pohľad. Plusom je zákulisie fungovania realityshow aj ked to bolo podľa mňa mierne vyhrotené ()

Likan7 odpad!

Ono je to sice smutný, ale je fakt, že jakýkoliv díl jakékoliv estrády typu Československo má talent nebo Superstar, je zajímavější, akčnější a lépe natočený než tenhle šíleně trapný pokus o "první český taneční film". Kamera je šílená, film se snaží prodat Cristovao, který přitom hraje hodně malou vedlejší roli, scénář jedna velká křeč. A to ještě nemluvím o dabingu. Opravdu nechápu, proč se musí slovenští herci dabovat. Dobře, chtějí to, zkousnul bych to, jenže ten dabing je tak hrozný, že i na základní škole by jste to udělali lépe. To je fakt šílený, jak špatně ten zvuk zní. Když se tancuje, je to jen špatný film, ale čím více se film blíží do finiše, tím více se řeší vztahy a na to tihle neherci zoufale nemají. Jestli je Backstage první český taneční film, tak bych se nedivil, kdyby byl i posledním. Tohle je šílenost, která neměla vzniknout. ()

Maximilianus

Slovenská verzia amerického Let´s dance (Step up) zaobalená do talentovej šou. Bolo zaujímavé sledovať zákulisné taktiky televízie, ale inak sa jedná o podpriemerný počin, aj napriek mojej slabosti pre americkú tanečnú sériu spomenutú vyššie. Postavy boli šablonovité a nezaujímavé, zápletka banálna, tanec mierne nadpriemerný (aj keď dosť nasilu pretláčaný takmer do každej scény, či už pri prejdení tanečníkov do inej miestnosti, alebo iba pri prechádzaní mestom a podobne, tancovali stále, aby bolo vidieť, že ide o tanečný film) a hlavná postava Buddy veeeľmi nesympatická. 4,9/10. Stále mi behala po mysli pieseň Ben Cristovao - NAHA (Vypadáš nejlíp, když vedle mě ležíš nahá A ona jakože "aha, tak budu nahá"). ()

bearmeedek

Neuvěřitelně odbyté nebo amatérsky nedomyšlené. Vypadá to skoro, že si to natočily ty postavy, které ten film žijí. Podle úrovně. A pak ještě můj osobní problém - ta hudba, na kterou tančili, není pro mě hudba. ()

Selixinho odpad!

Trash. Tohle je jedna z těch situací, kdy videoklip k úvodní písni "Padám" je mnohem poutavější podívaná, než samostatný film. Amatérské herecké výkony i když bylo z čeho čerpat. Primitivní zápletka, prakticky neexistující scénář. Vždyť tohle nemůže bavit ani ty kluky a holky, co se tanci opravdu věnují. Hrůza, nikdy víc. ()

Trixinka

Ani vlastně nevím, za co tu 1* dávám. Snad za pro mě reálnou ukázku zákulisí talentových soutěží. Jinak film o ničem - vše už tu v nějaké té podobě bylo, korunu tomu nasadilo úděsné předabování, které se ani občas netrefovalo do reálu. ()

mira.l odpad!

Toto jako prosím bylo co??? Nějak pořád nejsem ochotem uvěřit, že pod tímto nesmyslem je podepsaná Andrea Sedláčková nejen jako režisérka, ale i spoluatorka scénáře... Vidím, že naprostým nesledováním podobných "úchvatných" soutěží zcela o nic nepřicházím. Tento typ "tance" a "hudby" mě fakt nebere, myslel jsem, že jednu hvězdičku dám třeba aspoň za Judit Bárdos nebo Ivanu Chýlkovou, obě mi tu ale nějako neseděly (čti vnímal jsem je jako jednu větší krávu než druhou), o úrovni (dost nesmyslného, slovensky ještě rozumím) českého dabingu radši pomlčím, no a těch pár záběrů štítů Tater v pozadí jakési slovenské řitě (Svit jsem si fakt musel najít) to fakt nezachránilo. Jo a prosím..... ten buzerant/choreograf v kozačkách na jehlách, to bylo jako co za živočišný druh?!? ()

Uhlijo

Slováci dabovaní češtinou,... Bože! Asi nejbizarnější věc co jsem v kině viděl! Navíc když všichni říkají, že jsou Slováci, ale Ř říkají líp jak český rodilý mluvčí .... Celé je to špatné, děj zmatený jak lesní včela, hudba měla být lepší! Snaha hrát si na Let's dance prostě nevyšla ... Jedna hvězda za menší ukázku manipulace s výsledky v televizních soutěžích a dobrá choreografie skupiny Muertas. Ale to je tak vše. Druhý díl prosím NE! ()

ostravak30

Hned od počátku jsem si říkal, že to bude zase strašný prů..r. Nebyl. Nicméně například hned začátek mi přišel nesmyslný. Aby se partička dostala do opuštěné továrny a tam si tančili. U nás na Moravě jsou všechny hlídané, oplocené a hlavně pod kamerami. Ale třeba to v Praze mají jinak. I další část - zákulisí talentovaných soutěží. Panebože, větší klišé fakt nemohli vymyslet. Všechny ty zápletky jsou tak klasické až už jsou naprosto očekávané. Jako s tím bulvárem. Stejné klišé je pak setkání před věznicí. Matka vychází, nečeká dceru a ona zrovna přijde, k tomu hudba. Americký velkofilm hadra. Alespoň ty taneční čísla jsou vcelku oku lahodící. ()

ESNYR

Přes zmatený děj, kdy třeba jsem nějak nepobral že jsou ze slovenska a nebo proč je to několikrát velmi důrazně zmiňováno i když všichni mluví česky a přes podivný příběh, který v mnoha chvílých nedával smysl (Hugo, nevěra a nevěra, rodiče a spoustu dalšího) se přece jen jedná o slušný "taneční" film. Kdyby zůstalo jen u tance a soutěže (bez těch podrazů ze všech stran) asi bych dal víc jak jednu hvězdu. Takhle ale nemůžu nijak omluvit nepochopení spousty věcí a hlavně si myslím že takto se nikdo nechová, nemluví a nejedná z dalšíma lidma. Další zbytečný film. ()

EggO odpad!

Ben Christoval nebo jak se tenhle tvor, co si musi mackat koule jak zpiva, vubec jmenuje. Nechapu jak mu nekdo za jeho jak herecky vykon, tak pevecky muze zaplatit.....asi to bude tim ze mu taky nikdo nerozumi ani slovo. :-D Jinak bez Bena by ten film stal za nic a diky tomu, ze je tam Ben, tak bych z toho odpadu co jsem videl ubral jeste dalsi 3 hvezdy, bohuzel to nejde. Sakra to ti cesi nemaji oci? Proc dabuji slovaky? Proc kopiruji americke sceny? Proc to hazi do stupidni souteze? Vzdyt ten film nemuze mit ani scenar, bylo to pruhledne jak plexisklo. Zacinam si rikat, ze v cesku neni nikdo normalni co by dokazal natocit neco na co se da divat. Napsal bych 1000x lepsi scenar, neokoukany, originalni a s pribehem. A ty "herce" poslete do ordinace nebo ulice, tam se uplatni...stydel bych se neco takoveho natocit, hrat v tom a jeste so pod to podepsat. Vzdyt tu reziserku museli sehnat nekde na pracaku. Jen mi to uprimne reknete. To opravdu ti co hraji v tom filmu, co to napsali, natocili, nadabingovali nemaji oci, usi aaaa vzdyt je to jedno....Natocil bych 1000x lepsi film.... ()

Prubner

Viděl jsem slovenskou verzi, takže odpadá stížnost na český dabing (i když věřím, že je hrozný). Film samotný je slušným pokusem o nápodobu amerických tanečních filmů, má to švih, rychlé tempo, dobrá taneční čísla (pokud mohu posoudit) a není tam nic vyloženě trapného (až na postavu Huga a jeho motivaci přestat mluvit). Jen scénář se měl ještě doladit. Hodně doladit. ()

tsatsiki

První, co do očí bylo bijící, že rodiče Budyho dá měli led tv, ale koukali na přenosy na staré tv, stejně tak zbytek lidí koukali na starých tv.V době plazem, LCD, led tv na Slovensku nemají nové tv? Dabing to ani tak nezabil jak většina píše, mě to s ním bavilo, ale díky němu jsem poznal, že se příběh odehrává na Slovensku a že jsou to Slováci, tak jsem to zjistil až při 1 vystoupení hlavních hrdinů v soutěži.Takže cca po 45 minutách. Špatný překlad nejspíš. Navíc když Slováci mluví krásně český, s krásným ř, to jaksi není ono. A co mě dostalo, proč většinu postav nadabovali a Jankoviče a toho porotce nechali mluvit slovenský? Jaký to mělo význam?Bylo to moc prvoplánové, ale dívat se na to dá.Taneční výkony byly super, herecky to bylo zvládnuté, dobře to ukázalo, jak takové soutěže fungují, sám znám takový případy.Ale postavy mohli být víc rozehrané, údajně na Slovensku šla verze, která nebyla okleštěná, nevím, jaká byla ta, ale české dávám 35% ()

srolyma

Nic pro nás metalisty. Ale pro dvanáctileté příznivce tanečního popu, proč ne? Vše je sice předvídatelné, jak volba předsedy v Budelíp, ale tancuje se tam asi hezky. I když pogo v martenskách bych osobně ocenil víc. Přínosem je aspoň pohled do zákulisí všech těch rádobytalentových super star, dance, voice atd., kdy je výsledek „soutěže“ stejně daný už dávno dopředu. ()

tonton78 odpad!

no tak to teda bylo žrádýlko...a pro rejpálky, !!! MUSEL!!! jsem na to koukat. Ještě jeden takovýto zážitek s mou drahou polovičkou a nechám se chemicky vykastrovat ()

wormi_svk

Film funguje najmä v tom, že neupadá do nudných odbočiek či zbytočných pasáží obohatených o minulosť postáv, hoci by som v niektorých prípadoch uvítal možnosť ich hlbšie spoznať. Zápletka zahŕňajúca vzťahy v spojitosti s nekalými úmyslami médii mohla ponúknuť razantnejšie a napätejšie emocionálne situácie. Ako celok to má svižné tempo, dobre sa na to pozerá, ale vo výsledku kríva v dialógoch či motiváciach postáv. Backstage je zábavný počin plný modernej hudby, tanca, mladých ľudí a ich vzťahov, avšak mám pocit, že mohol v každom smere, či už v zápletkách alebo spoznávaní postáv, pritlačiť o čosi viac. 5,5/10 ()

OzzyCobain odpad!

Film jsem neviděl. Ani nehodlám. Ovšem hraje v tom Ben Cristovao a tak to posílám do prdele rovnou, jakože já se jmenuju já, to vám přísahám! ()