Narcos

USA, (2015–2017), 25 h 49 min (Minutáž: 44–61 min)

Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Paulina Gaitan, Alberto Ammann, Raúl Méndez, Paulina García, Matias Varela, Diego Cataño, Julian Diaz (více)

Série(3) / Epizody(30)

Na konci 70. let dvacátého století se nechvalně proslulý zločinec Pablo Escobar poprvé zapojil do ilegální výroby kokainu. V červenci 1992 se mu podařilo uprchnout z vězení La Catedral, které kolumbijská vláda postavila podle Escobarových vlastních požadavků výměnou za to, že se vzdá úřadům a „odpyká” si tam trest nanejvýše pěti let odnětí svobody. Mezítím se Pablo Escobar stal legendárním drogovým baronem a narkoteroristou. Drsný kriminální seriál Narcos je inspirovaný skutečností a odehrává se v krutém a nemilosrdném světě kolumbisjkých drogových gangů. Jeho hlavním hrdinou je Steve Murphy (Boyd Holbrook). Agent DEA, amerického úřadu pro boj proti drogám, má za úkol dostat Escobara (Wagner Moura) a zničit jeho kartel Medellín. Murphymu pomáhá agent Javier Peña (Pedro Pascal), ale když oba dorazí do Kolumbie, zjišťují, že Escobar má mnohem závažnější problémy než nějakou DEA. (TV Prima)

PervertPitch

Ako si obľúbiť Wagnera Moura? Takto! Treba začat kukať Narcos! Perfektný začiatok...mrazivý koniec ktorý nikto nečakal... celkom aj strhujúce, dakedy slabé... hlavné brutálne ! 5/5 ()

migr

Copakto všichni mají za choutky dívat se na film o reálných masově vraždících, obchdně nekalích mafiánech, a ještě brát snad z toho nějaké vyšší uspokojení? Dávám do seznamu neshlídnutelných nechuťáren ()

Lazy87

Král je mrtev, ať žije král! Tento seriál má toho v sobě hodně, ať už jde o diváckou atraktivnost, či snad vypovídající hodnotu. Taky mě nakonec potěšila ta španělština/angličtina. Jsou seriály, které člověka chytnou mnohem více, ale tento příběh je zajímavý, už tím, že je založený na skutečné osobě. Jo viděl jsem 2 řady... Co bude dál? Cali?// 3.serie: Jo, bylo Cali a to, že jsem měl z toho strach, byla blbost. Pokavaď to má takhle pokračovat, tak chci víc. ()

Kremek

První díly Vás přilepí na gauč před bednu a nebudete vnímat co se kolem deje. Druhá série a pak závěr jsou slabší. Ale to vůbec nevadí. Za mě top seroš na dlouhé zimní večery ()

Docktor

Netreba zbytočne hľadať podrobné prídavné mená. Hľadáš 100% dedication. Narcos ťa v pohode zabezpečí. Aj napriek niektorým slabším častiam je to nadpozemská kvalita. ()

Lucie.Luca

Vynikající seriál o největším drogovém bossovi všech dob: stylem zpracování se pohybuje na pomezí dokumentu, ovšem poutavý styl vyprávění, úžasná hudba a perfektní herecké výkony jej řadí mezi přední seriály z poslední doby. Benefitem navíc bude pro všechny lingvisty fakt, že zatímco vypravěč mluví anglicky, velká část děje se odehrává ve španělštině – už samotné množství akcentů a permanentní střídání jazyků činí film velmi zajímavým: pakliže existuje dabovaná verze, rozhodně ji nedoporučuji, ochudili byste se o moc! ()

failik

Jeden z mnoha Netflix originals, který nemá daleko do velkých hollywoodských produkcí. Výrazné herecké výkony, věrné své reálné předloze a napínavý hon na narkobarony. Netflix jede! 1.série: 100%, 2.série: 100%, 3.série: 90% ()

avatarak393

Wagner Moura je v tomto případě něco jako Heath Ledger pro Jokera Hugh Jackman pro Batmana. Jinak skvělé zpracování života Pabla Escobara a snahy o jeho dopadení ()

Flashback

Jediný seriál v historii, který nepotřebuje vyplňovat nudnou vatou. Hromada reálií, spád a propojení se skutečností. Našlapané událostmi bez hluchého místa. S velkým náskokem nejlepší a nejdospělejší seriál vůbec. ()

Maxel3447

Musím uznať, že ma tento seriál zabavil viac ako posledná séria GoT. Žiadne prehnané naťahovačky príbehu a spájanie intríg (aj keď ich bolo určite dosť). Každý jeden diel série je napínavý a človeka núti rozmýšlať o tom, koľko ľudí v skutočnosti muselo zomrieť k zastaveniu jedného magora. Velké plus dávam za autentické rozhovory v španielskom jazyku a skvelý výkon Wagnera Mouru. ()

Vestor

Fantastický seriál, pokud jako já nejste fanoušek rádoby nerdů z Big bang theory, ani neslintáte u digitálních draků v Game of thrones, tohle je jeden z mála nových seriálů, co se vám bude líbit. Speciálním bonusem potom je, pokud máte rádi 80.-90. léta. Dva díly vydají za jeden průměrný celovečerní film. Podle rozhovorů se skutečnými agenty Peňou a Murphym je zhruba 60 % fikce, ale i těch reálných 40 % musela být velká jízda. Násilí a sex jsou zde podány velmi syrově, občas by stačilo pár náznaků (některé scény by před 20 lety na Nově vysílali až po 22. hodině s podtitulem erotický thriller :-) První série je bez chyby, pomalu se rozjíždí od Pablových prvních pašeráckých krůčků až do konce, kdy je z něho nepsaný vládce Kolumbie. Druhá série zhruba mezi druhým a šestým dílem místy trochu skřípe, je tam dost zbytečné nostalgie, kdy se Pablo vrací v myšlenkách zpátky a vlastně se nic neděje, až konec se zase rozjede do velkého finále. Třetí série se odehrává po Pablově smrti, kdy už samotný agent Peňa jde po konkurenčním kartelu z Cali. Většina postav je známá už z předchozích sérií, ale zde pochopitelně získávají více prostoru. Kvalitativně je to skoro jako první série, rozhodně lepší než většina dvojky. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

24.12.2017

House of Cards skončí šestou sérií

House of Cards skončí šestou sérií

01.11.2017

Streamovací služba Netflix se před pár lety vrhla na seriálovou tvorbu. A dnes už víme, že to bylo skvělé rozhodnutí, jež nám dalo Stranger Things, Narcos, Orange is the New Black nebo The Crown.… (více)