Série(2) / Epizody(24)

Scooby a jeho parta se opět vrací, tentokrát ovšem ve 40minutových dílech, ve kterých řeší různé záhady. V každém díle jim pomáhají speciální hosté (např. Batman a Robin, Addamsova rodina nebo Dick van Dyke). (helloween93)

AxusNalim

Už asi nejsem správná věková skupina pro tenhle seriál, ale díval jsem se na něj z nostalgie. Některé díly byly lepší (s Addamsovic rodinou, Globetrotters nebo Sonny&Cher), jiné se mi moc nelíbily hlavně díky účasti mně neznámých celebrit ze 70. let, po kterých dnes ani Scooby neštěkne. Navíc je to pořád dokola o tom samém - "Pomóc, duch!" ...po 40 minutách (což je pro tuhle show přehnaně moc) "Byl to ten a ten v masce, to bylo jasný od začátku." ...a v dalším dílu znova. ()

fiLLthe3DD

V dětství jsem tento seriál miloval a nyní se rozhodl si jej zopakovat - nadšený jsem z něj stejně jako před lety :) Úroveň kresby a vtipných či "hororových" scén je srovnatelná s předchozími verzemi a v tomto ohledu není takřka co vytknout. Co mne však zaujalo nejvíc je poněkud odlišná struktura vývoje zápletek, kdy jeden díl trvá okolo čtyřiceti minut a na "vyšetřování" je tak kladen poněkud větší důraz - rovněž zde hostuje řada známých osobností či fiktivních postav z jiných děl a tento prvek byl vskutku osvěžující. ()

helloween93

V tomto seriálu Scooby-Doo byl jeden díl dlouhý 40 minut, takže byl kladen větší důraz na "vyšetřování" jednotlivých případů. Navíc v každé epizodě hostovaly nějaké známé postavy např. Laurel a Hardy, Addamsova rodina, Dick van Dyke nebo Batman & Robin. I přes delší stopáž jednotlivých dílů velice povedený seriál, a to hlavně tou spoluprácí s dalšími hosty. ()

blondboss

Nástupnícky seriál po origináli, v ktorom Scooby hostí zaujímavé rozprávkové postavičky. Každopádne mi to neprišlo veľmi vtipné a ani tie príbehy neboli nič moc. Akurát je to obzvláštené tými hosťujúcimi postavičkami, ale tvorcovia sa mohli trošku viac vyhrať so samotnými zápletkami. Scooby je ale proste super a jeho hlášky môžem. Vo všeobecnosti ale veľmi priemerný seriál a čakal som viac. 55 % ()

Carol Pifková

So strašným sklamaním dávam iba jednu hvízdu. Toto hosťovanie ma vôbec nezaujalo, mnohých som ani nepoznala a vôbec to nemalo tú dobrú strašidelnú atmosféru ako v iných Scooby-Doo seriáloch. Niektoré epizódy som ani nedopozerala nechala som si to len pustené a robila som popritom niečo iné. Proste mňa to fakt nenadchlo. Nezachránil to ani Batman. Nechápem to nadšenie zo vraj starého dobrého Scoobyho, pretože toto má od neho fakt ďaleko. Zrejme mnohí ani nevedia čo ohodnotili. ()

• Seriál nemohl v USA vyjít na jednom DVD nosiči, protože s tím někteří herci, kteři v seriálu vystupují, nesouhlasili. (CrypzzXD)