Nová dobrodružství Scooby-Doo (TV seriál)

The New Scooby-Doo Movies

Rodinný / Horor / Animovaný / Mysteriózní

USA, 1972

Další seriál Scooby-Doo, kde byl velice neobvykle jeden díl dlouhý 40 minut, takže byl kladen větší důraz na "vyšetřování" jednotlivých případů. Navíc v každé epizodě účinkovaly nějaké známe kreslené postavy např. Laurel a Hardy, Addamsova rodina nebo Batman & Robin/Joker & Penguin. I přes delší stopáž jednotlivých dílů velice povedený seriál.(25.9.2012)

• AxusNalim

Už asi nejsem správná věková skupina pro tenhle seriál, ale díval jsem se na něj z nostalgie. Některé díly byly lepší (s Addamsovic rodinou, Globetrotters nebo Sonny&Cher), jiné se mi moc nelíbily hlavně díky účasti mně neznámých celebrit ze 70. let, po kterých dnes ani Scooby neštěkne. Navíc je to pořád dokola o tom samém - "Pomóc, duch!" ...po 40 minutách (což je pro tuhle show přehnaně moc) "Byl to ten a ten v masce, to bylo jasný od začátku." ...a v dalším dílu znova.(14.5.2008)

• Carol Pifková

So strašným sklamaním dávam iba jednu hvízdu. Toto hosťovanie ma vôbec nezaujalo, mnohých som ani nepoznala a vôbec to nemalo tú dobrú strašidelnú atmosféru ako v iných Scooby-Doo seriáloch. Niektoré epizódy som ani nedopozerala nechala som si to len pustené a robila som popritom niečo iné. Proste mňa to fakt nenadchlo. Nezachránil to ani Batman. Nechápem to nadšenie zo vraj starého dobrého Scoobyho, pretože toto má od neho fakt ďaleko. Zrejme mnohí ani nevedia čo ohodnotili.(4.7.2014)

V dětství jsem tento seriál miloval a nyní se rozhodl si jej zopakovat - nadšený jsem z něj stejně jako před lety :) Úroveň kresby a vtipných či "hororových" scén je srovnatelná s předchozími verzemi a v tomto ohledu není takřka co vytknout. Co mne však zaujalo nejvíc je poněkud odlišná struktura vývoje zápletek, kdy jeden díl trvá okolo čtyřiceti minut a na "vyšetřování" je tak kladen poněkud větší důraz - rovněž zde hostuje řada známých osobností či fiktivních postav z jiných děl a tento prvek byl vskutku osvěžující. Naneštěstí s českým dabingem jsou dostupné pouze čtyři epizody (včetně snímku "Scooby-Doo a Batman" z roku 1972, jenž je tvořen ze dvou částí právě tohoto seriálu), tudíž zbytek jsem byl nucen sjet v polštině (angličtina mi dělá problém) a reprízy se z nějakého záhadného důvodu seriál nedočkal.(22.5.2020)

• ARI50

Pes je prostě nejlepší no ono to spíš je jeho zásluha neustále vylepšování a zábava.(22.9.2018)

• - Seriál nemohl v USA vyjít na jednom DVD nosiči, protože s tím někteří herci, kteři v seriálu vystupují, nesouhlasili. (CrypzzXD)