Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Série(13) / Epizody(74)

Recenze uživatele Tony.cs k tomuto seriálu (4)

Červený trpaslík (1988)

Červený trpaslík neni jen seriál, není to jen sitcom. Je to pojem. Pojem zábavy, smíchu, vtipu, životních pravd vypravovaných tak, že je snad ani nemůžete brát vážně. Prostě i když má své chyby, je bezchybný :-D ()

Zpátky na Zemi (2009) (S09)

Naylor na to bez Granta nemá. Není to ani polovičně vtipné, spíše dramatické. Počítačové prostředí na začátku se mi nelíbilo. Starý Trpaslík je pryč, leč nezapomenut a tyto 3 díly ho alespoň vkusně doplňují, protože špatné to zase není, jen mimo můj vkus. ()

Série 10 (2012) (S10)

Je k smíchu, jak sem po prvním díle všichni napálí hodnocení. Ale těchto uživatelů lepší si nevšímat, protože jejich objektivita je nulová. Také miluji Trpaslíka a po prvním díle bych mu také nejradši vrazil hodnocení, a to plné. Vtipy vtipné. Navyknul jsem na dubbing a tak trošku neskousávám originál, ale to se časem zlepší. Prostředí... no na Trpaslíku je to sice takové tmavé a špinavé, ale i tak je to jiné než dřív. Jinak je naše stará dobrá posádka zase ve formě a já si připoměl jak umí tenhle seriál pobavit. Hodnocení si nechám, až to skouknu celé, aby to bylo opravdu objektivní a ne euforické "juchůůůů už to jde hodnotit...jeb tam s tim!" ... no a je to jasný. PLNEJ !!! ()

Země zaslíbená (2020) (S13E01)

90 minut? Nebude to trapné?...Nebude. Smějete se od začátku do konce. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019