Červený trpaslík

• Velká Británie Red Dwarf
Velká Británie, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Série(13) / Epizody(74)

Igy007

Óóómmmm ! Óóómmmm ! ... takhle si já ráda zazpívám, zatím co s radostí uklízím a vařím pálivý indický jídlo. Ale musí mi to za každých okolností slušet, aby všichni frajeři čuměli ! A taky mám velké ambice, chtěla bych prorazit u armády, nejlíp šéfovat nějakou loď - kosmickou. Vždycky však u zkoušek propadnu, přesto že mám IQ6000 ! ()

Jayk19

Subjektivně nejlepší seriál... Seriál, který jsem viděl doslova 50x+ každý díl, seriál který  mám už od doby Nokie N95 v mobilu (tehdy pouze audio), seriál který mám v tabletu na Wellness, seriál který bych si i přesto vybral, kdybych si měl vybrat jediný, který můžu sledovat… Subjektivně je to nejlepší pohodovka, kterou si pustím, když mně chytne rapl nebo splín… Hodnotit jednotlivé série nemá smysl, ztotožňuji se s ostatními uživateli ČSFD, 1-6 série majstrštik, nenacházím výtku… V 7. sérii dokázali ze zlata udělat platinu. První tři díly sedmé série jsou víc než perfektní, nahlodanému diváku dali solidní masáž… V "pekelně ostrém výletu" je naprosto geniální scénář , vynikající hudba. V "Nachystejte květináče" Je Rimmer konečně frajer a v Díle "Uroboros" to vysvětlení jak se zrodil Lister… Wow… A ta hudba… Osmá série je slabší, pokoušeli se o restart Celé lodi, ale nikdo to nechtěl, pořád to byla ale porce zábavy. Devátou moc nemusím, jako zbytek členů. Byla to sranda, byli tam oblíbenci, ale je to je všechno… Už jsem si myslel, že není možné na kvalitu navázat, ale vyšla 10 série, která úplně ignoruje dvě předchozí a bylo to jako balzám na duši, perfektní červený trpaslík v plné síle a kvalita se držela i po další dvě série. A potom vyšla 13x01 - země zaslíbená, tím mi urvali dekel. K perfektnímu humoru dodali napětí a emoce, po 35 letech seriálu mi dokázali, že to umí, ještě lépe, a modlím se za další sérii! Nachystejte květináče ()

Anubis 8

Pan Filuta se ted moc zlobí,neměli jste mu utéct.Co s nimi ted uděláme pane filuto.Ale to by asi nešlo,kdo by to pak uklízel. Jedna z nejlepších scén z celého seriálu,ale jsou tam i další pecky, ()

Parsek

no koukam, ze si tady vetsina lidi ustrikla... no nevim, nektere dily byly vazne super, ale vetsina prumer a proto hodnotim *** ()

Nuwe

Do kosmu!Ja uz jsem na trpaslikovi uplne zavisla,kazdej den si musim slehnout alespon jednu epizodu!:o))))) ()

platzman

Dokonale absurdní seriál, pravý pokračovatel Stopařova průvodce... Co víc chcete napsat o seriálu, jehož první díl se jmenuje "KONEC"... Snad jen : "Nachystejte květináče, na vánoce jsem zpátky, nebo tak nějak..." :-). ()

Werewolf2

Jak nekdo muze vymyslet v serialu TOLIK hlasek je proste neuveritelny. I po desatem shlednuti cele serie sem se porad dusil smichem. Je to KULT, pro me nejlepsi serial. Zaslouzil by si pokracovani, ale uz je asi pozde... :-( " A máš to stereo hošánku." ()

Listy

to Gemini : „bezva“ není výhružka, ať už to e protáhneš sebevíc. Trpaslík je prostě báječnej, všechno to vychází ze soužití pohodáře Listyho, upjatýho a zamindrákovanýho Arnolda, sebestředného Kocoura a androida Krytona:) báječný hlášky,kult jak sviňa... Od ledna 06 na čt - kdo nezná - ať pozná, nejlepší investice:)! ()

Zolanda

Vlastne ani neviem, čo presne je na tom až tak dobré. Väčšina vtipov je predvídatelnejšia než výsledok 2+2=X, na efektoch tu nikdy ani nemalo záležať a niektoré veci už idú za hranicu môjho vkusu. Ale predsa nebola časť, ktorá by mi nezdvihla náladu aspoň o pár stupienkov hore. ()

rubii

K tomuhle seriálu jsem se dostal čirou náhodou a ihned jsem se pro něj nadchl. Prostředí vesmíru a k tomu navíc sitcom. Postavy se výborně doplňují a dokáží každou situaci vyšperkovat do výborného vtipu. Trochu mě mrzelo, proč ze seriálu zmizel Holly po úvodních dílech a byl nahrazen Hilly. Připadlo mi taky hodně neúčelné zasazení do děje Kočanské. Seriál je to perfektní doporučuji všem co mají špatnou náladu zaručeně ji zvedne každému. ()

lachesis83

Nej seriál všech dob, škoda jen, že je omezen jen na osm sérií. Ale i tak se dá těch 52 dílů sledovat stále dokola:-) Už aby se začal natáčet ten dlouho slibovaný film. ()

Ditulka

Prozatím jednu *, moc jsem se teda nesmála, možná až uvidím víc dílů a zasměju se víc, jak vy tu píšete, že je to k potrhání, tak názor změním a hvězdičky přidám, i když zatím pochybuju... Tak abych nemazala původní komentář a vy všichni neznalí, jako dříve já, věděli, že se na tento seriál opravdu DÁ změnit názor o 100%, vyjádřím se znova. Po první sérii se mi tato kravinka začala líbit čím dál víc a později jsem si úplně zamilovala máá..máá..magora :o). Trochu jsem se pak znechutila, když se Holly změnil na Hilly a později když Rimmer vzal práci za Eso Rimmera a nějakou dobu místo něj byla trapná ufňukaná Kočanská. Ale jinak fakt super. Nejlepší díl: Tak nejdřív jsem…Lháři! Konal jsem dobro. Ne, nekonal! Ze všech sil jsem se vždycky snažil konat dobro. Ne, nesnažil. Víte, svým způsobem jsem vedl dobrý život. Kdy? (inkvizitor a Rimmer). A nejlepší hláška: "Jak se jmenuje ten velký meteorit v plamenech?" "EEE, velký ohnivý meteorit?" ()

Gesicht

Naprosto kultovní a srdeční záležitost. Kdo neviděl nepochopí.. a možná ani pár z těch, co viděli :) Není to pro každého, ale to asi žádný britcom. A stojí za zhlédnutí. ()

picháček

už si přesně nepamatuju, o čem ten seriál je, ale zaslechl jsem tam jeden z nejvtipnějších a nejkrutějších sarkasmů .-)) ()

Blitzkrieg

Na světe jsou dva typy lidí. První druh miluje tenhle seríál, zná všechny hlášky a dokáže citovat epizody,no a pak je tu druhý, se kterým nechci nic mít. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019