Black and Blue

• USA Black and Blue (více)

Akční thriller Black and Blue pojednává o začínající policistce (na Oscara nominovaná Naomie Harrisová), která na svou služební kameru nevědomky zachytí vraždu mladého drogového dealera. Když si uvědomí, že ji spáchali její zkorumpovaní kolegové, spojí síly s jedinou osobou ze své komunity, která jí nabídne pomoc (Tyrese Gibson), zatímco prchá nejen před zločinci bažícími po pomstě, nýbrž i před policajty zoufale usilujícími o zničení inkriminující nahrávky. (Cinemax)

Catella

Jednoduchej a milionkrát ojetej děj, kterej je ale dokonale promakanej, parádně natočenej a přesvědčivě zahranej. Tohle jo!!! ()

Grázl83

Nebylo to špatné, ale chyběl tomu vypilovanejsi scénář, protože ta spousta klišé tomu škodí. Hlavně závěr hodně pitomej. ()

brasek

Slušná akčná dráma. Príbeh má zápletku a atmosféru. Chýbal mi tam nejaký dych vyrážajúci a prekvapivý moment. ()

JokerBaby

Black and blue ? Super akčný film. jednoducho vojna policajtov. Bývalá vojáčka nastúpi pracovať k polícii . Vojenský výcvik z minulosti ju nenechá chladným pred divnými praktikami skorumpovaných kolegov. postaví sa teda na stranu čiernych - bežných ľudí. Slogan : Ak si čierny policajt a máš modrú uniformu už medzi nás čiernych nepatríš. Film pozeráte jedným dychom a neviete sa ani dvihnúť z gauča a ísť na toaletu. Super akčný film - to musíš vidieť. ()

Pavelkedar

Po delší době zase solidní thriller. Atmosféra místy hustá tak, že by se dala krájet. Mělo to nějaké ty mírně nelogické mouchy ve scénáři, ale jako zábava pro DK slušná. Bavilo. 5.1 DD jen průměrný. ()

Mark1983

Dle mého úhlu pohledu se jedná o dějovou akční kriminálku, jenž o napětí nemá nouzi. A navíc krimi o kurupci, mafiánech apod. patří k mým oblíbeným žánrům. ()

Stinger78

Takový Training Day - Black Edition, nebo New Orleans Edition. Klasicky postavený film, kde jeden poctivý polda, zde tedy žena, stojí proti systému, kdy si protidrogové dělá vlastní byznys a snaží se ho rozbít a hlavně přežít. Opravdu dobré herecké obsazení, Grillo a Knapp coby hlavy prohnilého oddělení předvedli výkon, kdy si už divák přeje, ať ty svině někdo sundá, ti to vysloveně táhli a i ostatní předvedli dobré výkony. ()

gatuso

2-3. Hodni negri vs. zli belosi. Asi tak. A za vsechen ten bordel po Katrine muze kdokoliv a cokoliv jiny a negri na poslednim miste jestli vubec. ()

charles3

Dobře rozehraný děj, dobře obsazené postavy. Jen ke konci začíná přibývat klišé, nelogičností a předvídatelností. I tak 70 % a zaokrouhluji nahoru. ()

mdf

Obyčejný klišé nenáročný příběh o policejní holce,která je něčeho svědkem a hon na ní. ()

godal odpad!

Tohle mi připomíná ten vtip,který koluje na inetu...Dyk more,musytě vyc chodyt pracóvat,abizme mjeli vjetšý davki.Palec dolů a už nikdy tuhle sračku nechci vidět... ()

Zaks

Žiaľ, kvantum nelogických, absurdných až komických situácií (aj keď to autori mysleli zjavne odlišne) odsúva túto inak celkom fajn kriminálku do priemeru. Myšlienka krivých policajtov na pozadí pokatrinovského New Orleans bola zaujímavá, rovnako tak hlavná kladná i záporná postava boli dobre vybrané i zahraté. PS Nafessa Williams (postava Missy - černoška v červenej blúzke, kamarátka policajtky) akoby z oka vypadla jednej z dvojičiek z hry Far Cry - New Dawn. ()

Chenile

Myslim ze cely film kasne vystihuje konec.. kdy televizni reporterka informuje o tom jak policista "popravil tri neozbrojene cernosske mladiky".. Oni to byli sice gangstri a dealeri tvrdych drog.. ale to uz nezni tak hezky... Jinak prumerny akcnak. ()

Grezocrusk

Začiatok filmu začína pokojne hneď s malým nedorozomením.Stačí pár minút a hneď je jasné akým obsahom a akou cestou sa film bude brať.Kolegovia ako u väčšiny filmov sa zvrhnú na diablíkov čo si chcu privyrobit, a myslia si že oni držia mesto nad vodou.Po 20minútach film začne nudiť jelikož príde pasáž čisto iba kecajúca, pár malinkých scén na udržanie znudeného diváka ale nakoniec to vygradujeme ako vždy na záver filmu.Bum.Kvôli jednej policajtke cele komando príde rozprášiť ozbrojenych obyvateľov nemenovaného sídliska v Košiciach.Záver bol až moc do oči byjúci a v závere je tam to sklamanie,že nikto iný iba zlí sú mŕtvy.Celkovo 50% ()

McGuffin

Policistka nováček v příběhu Black and Blue nevyšetřuje, ale prokazuje vraždu spáchanou svými kolegy, které přitom kryjí jejich ostatní staří kolegové. Scénárista Peter A. Dowling jí do cesty staví známé překážky i známé pomocníky, nedůvěru a bývalé přátele, služební systém a hodné hackery, přesilu a vlastní bojové schopnosti. Jak to tak bývá, nástrahami notně pošramocená zločin prokáže a viníky předá k potrestání. Možná že právě tohle je ten příběh: i když je lokální systém shnilý, centrálním systémem ke spravedlnosti vychovaný jedinec ho napraví. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()