Perfect Strangers (TV seriál)

• slovenský

Perfektní príbuzní

Komedie / Rodinný

USA, 1986, 150x30 min

Bronson Pinchot, Mark Linn-Baker, Lee Arenberg, Eugene Roche, Marianne Muellerleile, Jo Marie Payton, Ernie Sabella, Patrick Cranshaw, Tommy 'Tiny' Lister, Gregg Berger, Forry Smith, John Anderson, Jack McGee, Rick Zumwalt, Mindy Sterling, Leslie Jordan, Alisan Porter, Sam Anderson, Steve Witting, David Sederholm, Kimmy Robertson, Diane Delano, James Hampton, Raye Birk, Peter Jason, Sean Moran, Charles Frank, Marj Dusay, Ivan Bonar, Robert G. Lee, Ted McGinley, James Greene, Ava Cadell, Deborah Benson, Macon McCalman, Norman Bartold, Belita Moreno, Robert Jayne, John Matuszak, Ian Patrick Williams, Peter Crombie, John Welsh, Judy Prescott, Robert Brian Wilson, Glen Vernon, Alfred Dennis, Ron Dean, Myra Turley, Gene LeBell, Ken Thorley, Doris Roberts, James Ingersoll, Susan French, Allan Graf, Michael DeLano, Rick Hurst, Bunny Summmers, Susie Singer Carter, Ebonie Smith, John Petlock, Scott Marlowe, Ron Perkins, Troy Fromin, Michael McManus, Al Pugliese, Bryan O'Byrne, Curtis Taylor, James Noble, Steven Gilborn, Marla Adams, Carol Bruce, Susan Kellermann, Greg Collins, Richard Kuss, Gerald Gordon, Michael Laskin, James Staley, John DiSanti, Adam Hendershott, Eddie Barth, William Cort, Robert Pierce, Steve Vinovich, Karl Johnson, Frank Novak, Julie Payne, Warren Munson, Candi Milo, Brandis Kemp, David Ketchum, Clive Rosengren, Jay Gerber, Darla Haun, Terrence E. McNally, Jack Bernardi, Terence Goodman, Vinny Argiro, Sue Rihr, Tim Rossovich, Ken Kerman

Sitkom v pravom zmysle slova: snáď každá epizóda (a že ich bolo) ťažila z jednej situácie, napr. oprava auta alebo let balónom. Bola to viac groteska, ako dialógové gagy a herecké výkony tomu odpovedali (v dobrom i zlom).(5.12.2004)

tak toto bola kedysi televizna povinnost a hlavne vyborna zabava.(16.12.2007)

Takí novodobí Laurel a Hardy. Skvele som sa bavil. Balky bol proste klassa! 75%.(20.6.2006)

Seriál som pozerala ešte na základnej škole, a ak mám pravdu povedať, kebyže sa neprehŕňam starými papiermi, určite by som si naňho nespomenula :) tým ale nechcem povedať, že by bol zabudnutiahodný, práve naopak, veľmi dobre som sa na ňom s rodinou bavila, boli to ešte také originálne americké sitkomy, na ktorých sa naozaj dalo úprimne zasmiať. Oceňujem a uchovávam v pamäti :)(8.7.2017)

Ale blatlanes Lely!(29.8.2012)

• - Balki Bartokamous (Bronson Pinchot) pochádza z fiktívneho ostrova Mypos. Tento názov je odvodený z gréckeho slova "možno". (m.a.t.o.)

• - Bronson Pinchot (Balki) v jednom rozhovore prezradil, že počas natáčania seriálu nikdy nenosil spodnú bielizeň. (m.a.t.o.)

• - Balkiho (Bronson Pinchot) milovaná vypchatá ovečka sa volá Dimitri. (m.a.t.o.)