Režie:
Robert Radler, Greg Yaitanes, Whitney Ransick, Oscar L. Costo, Peter Bloomfield, Randy Zisk (více)Hudba:
Lee CurreriHrají:
Brad Johnson, Tim Abell, Melinda Clarke, David Selby, Rick Fitts, Mark Sheppard, Réal Andrews, Brian Cousins, Michael Saad, Tonya Crowe, Billy Gallo, Patrick Kilpatrick, Billy Blanks (více)Epizody(20)
-
Genesis (S01E01)
-
Power Corrupts (S01E02)
-
Over the Wire (S01E03)
-
For Love or Money (S01E04)
-
Alpha Dogs (S01E05)
-
Broken Play (S01E06)
-
Collateral Damage (S01E07)
-
La Mano Negra (S01E08)
-
Missing in Action (S01E09)
-
Last Chance (S01E10)
-
When the Hammer Falls (S01E11)
-
Surgical Strike (S01E12)
-
Hired Guns (S01E13)
-
Déja Vu (S01E14)
-
Après Vu (S01E15)
-
Scorned (S01E16)
-
Tight Spot (S01E17)
-
Double-Edged Sword (S01E18)
-
Payback (S01E19)
-
Top Event (S01E20)
Hrají
Nick Wilder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Komando (1997) (seriál)
Thornberryovi na cestách (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Cyia Batten
USA
Nejlepší seriály:
Studio 60 (2006) (seriál)
Swingtown (2008) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
John Wesley Shipp
USA
Nejlepší seriály:
Vlčí mládě (2011) (seriál)
Krajní meze (1995) (seriál)
Flash (2014) (seriál) - herec, a.z.
Doug Spinuzza
USA
Nejlepší seriály:
Machři a šprti (1999) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
Jordan Marder
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
John Mese
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
Zapadákov (1990) (seriál)
Fay Masterson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Carnivale (2003) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
Anatomie lži (2009) (seriál)
Eduardo Yáñez
Mexiko
Nejlepší seriály:
Odložené případy (2003) (seriál)
V utajení (2005) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Victor Rivers
Kuba
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Na doživotí (2007) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Lilly Melgar
USA
Nejlepší seriály:
Komando (1997) (seriál)
General Hospital (1963) (seriál)
Báječní a bohatí (1987) (seriál)
Arthur Roberts
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Jean-Paul Vignon
Francie
Nejlepší seriály:
In Living Color (1990) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Selma Blair
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Kačeří příběhy (2017) (seriál)
Barry Wiggins
USA
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)
Marshall R. Teague
USA
Nejlepší seriály:
Johnny Bago (1993) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Světla páteční noci (2006) (seriál)
Francesco Quinn
Itálie
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Na Západ (2005) (seriál)
Norman Mikeal Berketa
Kanada
Nejlepší seriály:
Myšičky (1998) (seriál)
Bojíte se tmy? (1990) (seriál)
Vlkodlak Tommy (1999) (seriál)
Tony Todd
USA
Nejlepší seriály:
Young Justice (2010) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
DOTA: Dračí krev (2021) (seriál)
Janet Jones
USA
Nejlepší seriály:
Komando (1997) (seriál)
Basil Wallace
Jamajka
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Status: Nežádoucí (2007) (seriál)