Kino - Program
Dnes nejžhavější v kinech
Praha
- CineStar Praha - Anděl
- CineStar Praha - Černý Most
- Bio Oko
- Cinema City Flora
- Cinema City Chodov
- Cinema City Letňany
- Cinema City Nový Smíchov
- Cinema City Slovanský dům
- Cinema City Zličín
- Divadlo Horní Počernice
- Divadlo Za plotem
- Dlabačov
- Edison Filmhub
- Kasárna Karlín
- KC Beseda Klánovice
- Kino Aero
- Kino Atlas
- Kino Balt
- Kino Kavalírka
- Kino Lucerna
- Kino MAT
- Kino Pilotů
- Kino Ponrepo
- Kino Radotín
- Kino Světozor
- Kino 35
- Komorní kino Evald
- Městská knihovna v Praze - Petřiny
- Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
- Modřanský biograf
- Premiere Cinemas Praha Hostivař
- Přítomnost Boutique Cinema
- Rest.art
Praha - CineStar Praha - Anděl
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Nezlomní |
T | 12:50 | 15:00 | 17:10 | 19:15 | 21:20 | |||||||
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 17:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | |||||||||
Jeden život |
T | 12:50 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:50 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 19:50 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 15:10 | 19:10 | 21:30 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | 16:40 | 18:10 | 20:20 | |||||||||
Rivalové |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:20 | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
sobota 27.04.2024
Nezlomní |
T | 12:50 | 15:00 | 17:10 | 19:15 | 21:20 | |||||||
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 17:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 10:00 | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | ||||||
Domácí příšerky |
D | 10:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 18:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | ||||||||
Jeden život |
T | 10:30 | 12:50 | 18:30 | 20:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 19:50 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 15:10 | 19:10 | 21:30 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:20 | 14:40 | 16:40 | 18:10 | 20:20 | ||||||||
Rivalové |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:50 | 13:20 | 17:40 | 19:40 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
neděle 28.04.2024
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 12:40 | 20:30 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Domácí příšerky |
D | 10:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 14:40 | 18:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 12:50 | 20:20 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 13:10 | 15:20 | |||||||||
Jeden život |
T | 11:20 | 20:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:20 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:40 | 17:15 | 19:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 15:10 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 18:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 10:50 | 17:30 | 19:50 | |||||||||
Občanská válka |
T | 12:10 | 14:30 | 16:50 | 19:10 | 21:30 | |||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:40 | 12:40 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | ||||||||
Rivalové |
T | 13:40 | 15:30 | 18:50 | 20:10 | 21:30 | |||||||
Sladký život |
11:10 | 13:20 | 18:10 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:45 | 16:30 | 18:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
pondělí 29.04.2024
Nezlomní |
T | 12:50 | 15:00 | 17:10 | 19:15 | 21:20 | |||||||
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 17:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | |||||||||
Jeden život |
T | 12:50 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:50 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 19:50 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 15:10 | 19:10 | 21:30 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | 16:40 | 18:10 | 20:20 | |||||||||
Rivalové |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:20 | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
úterý 30.04.2024
Nezlomní |
T | 12:50 | 15:00 | 17:10 | 19:15 | 21:20 | |||||||
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 17:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | |||||||
Duna: Část druhá |
D | 18:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | |||||||||
Jeden život |
T | 12:50 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:50 | 15:20 | 17:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 19:50 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 12:20 | 15:10 | 19:10 | 21:30 | ||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:40 | 16:40 | 18:10 | 20:20 | |||||||||
Rivalové |
T | 12:10 | 14:50 | 17:30 | 20:10 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:20 | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:20 | 16:40 | 20:00 |
středa 01.05.2024
Jeden život |
T | 12:50 | 17:10 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 10:40 | 15:00 | 19:15 | 21:20 | ||||||||
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Abigail |
T | 11:00 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 10:00 | 12:20 | 14:40 | 17:00 | 19:20 | 21:40 | ||||||
Domácí příšerky |
D | 10:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 18:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | ||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 15:15 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 15:50 | ||||||||
Kaskadér |
D | 17:15 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:10 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 18:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 10:20 | 18:30 | 20:50 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:40 | 14:40 | 16:40 | 18:10 | 20:20 | ||||||||
Rivalové |
T | 12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:20 | 17:40 | 19:40 | ||||||||||
Wonka |
D | 13:20 | |||||||||||
Zakázaná touha |
D | 20:10 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:40 | 14:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 |
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 14:00 |
Praha - CineStar Praha - Černý Most
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 20:40 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 13:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 18:00 | 19:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:1013:50 | 15:20 | 16:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:00 | 16:30 | 21:00 | |||||||||
Nezlomní |
T | 13:20 | 18:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 20:10 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:45 | 17:45 | 19:50 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Sladký život |
18:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:30 | ||||||||||
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 |
sobota 27.04.2024
Abigail |
T | 20:40 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 14:10 | 18:00 | 19:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:00 | 13:1013:50 | 15:20 | 16:00 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:00 | 16:30 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:40 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 13:20 | 18:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 20:10 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
11:45 | 13:45 | 15:45 | 17:45 | 19:50 | ||||||||
Rivalové |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Sladký život |
18:15 | ||||||||||||
Wonka |
D | 11:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:30 | ||||||||||
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:00 |
neděle 28.04.2024
Abigail |
T | 20:30 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:30 | 20:00 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 11:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | 18:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:00 | 14:10 | 19:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:00 | 13:30 | 15:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:00 | 16:30 | 21:00 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 13:20 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 | 20:20 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
11:30 | 13:10 | 15:20 | 17:50 | 19:50 | ||||||||
Rivalové |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Sladký život |
15:50 | 18:10 | |||||||||||
Wonka |
D | 11:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 20:10 | ||||||||||
Harry Potter a Ohnivý pohár |
T | 17:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:00 |
pondělí 29.04.2024
Abigail |
T | 20:40 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 13:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 18:00 | 19:00 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:1013:50 | 15:20 | 16:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:00 | 16:30 | 21:00 | |||||||||
Nezlomní |
T | 13:20 | 18:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 20:10 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:45 | 17:45 | 19:50 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Sladký život |
18:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 17:00 | 20:30 |
úterý 30.04.2024
Abigail |
T | 20:40 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 13:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | 19:10 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 13:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:10 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 18:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:1013:50 | 15:20 | 16:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:30 | 16:00 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 13:20 | 18:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 20:10 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:45 | 17:45 | 19:50 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:40 | 18:20 | 21:00 | |||||||||
Sladký život |
18:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:30 | 17:00 | 20:30 |
středa 01.05.2024
Abigail |
T | 20:30 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:40 | 20:10 | ||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:10 | 19:30 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 11:00 | 13:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:50 | 13:50 | 17:30 | 19:00 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:0011:50 | 13:10 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 14:00 | 16:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:30 | 13:40 | ||||||||||
Nezlomní |
T | 11:45 | 18:30 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | 15:20 | 18:10 | 19:40 | |||||||||
Rivalové |
T | 14:10 | 17:00 | 20:20 | |||||||||
Sladký život |
15:50 | 18:10 | |||||||||||
Wonka |
D | 11:30 | 15:00 | ||||||||||
Zakázaná touha |
D | 19:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:45 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 17:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 11:15 |
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 14:00 |
Praha - Bio Oko
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 21:00 | |||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Club Zero |
T | 13:00 | |||||||||||
Léto s Marnie |
D | 15:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:15 | |||||||||||
Spider-Man: Napříč paralelními světy |
D | 10:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 17:45 |
neděle 28.04.2024
pondělí 29.04.2024
Lupin III: Cagliostrův hrad |
T | 20:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 15:00 |
úterý 30.04.2024
Benedetta |
T | 20:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 10:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 13:00 |
středa 01.05.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 14:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:10 | |||||||||||
Kvík |
D | 10:00 | |||||||||||
Priscilla |
T | 19:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 11:50 |
čtvrtek 02.05.2024
Dokonalé dny |
T | 20:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:00 | |||||||||||
Železní bratři |
T | 15:00 |
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 16:00 | |||||||||||
Myška a medvěd na cestách |
D | 14:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:40 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:00 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
10:00 |
neděle 05.05.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 10:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 16:45 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 12:15 | |||||||||||
Mavka: Strážkyně lesa |
D | 14:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 |
pondělí 06.05.2024
Club Zero |
T | 18:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
15:00 | ||||||||||||
Recept na štěstí |
T | 20:30 |
úterý 07.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 10:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 15:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 18:00 | |||||||||||
Smršť |
13:00 |
středa 08.05.2024
Dokonalé dny |
T | 12:00 | |||||||||||
Myši patří do nebe |
10:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 17:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Wonka |
D | 14:40 |
čtvrtek 09.05.2024
Club Zero |
T | 15:00 |
sobota 11.05.2024
Duna |
T | 14:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:40 |
úterý 28.05.2024
Stovky bobrů |
T | 10:00 |
Praha - Cinema City Flora
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | 18:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:15 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:50 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:50 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 19:40 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:20 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 14:40 | 17:30 | 20:20 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:20 | 20:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 |
sobota 27.04.2024
Abigail |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:0011:00 | 13:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:00 | 15:20 | 18:40 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:4511:30 | 13:40 | 15:50 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 19:40 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:20 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:00 | 15:45 | 18:30 | 21:15 | ||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:20 | 20:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:00 | 12:30 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 |
neděle 28.04.2024
Abigail |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 09:0011:00 | 13:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:00 | 15:20 | 18:40 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 09:40 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 20:50 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 09:1011:20 | 13:30 | 15:40 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 09:2011:50 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 18:20 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:30 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:50 | 20:10 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:20 | 16:20 | |||||||||||
Rivalové |
T | 09:45 | 12:30 | 15:15 | 18:00 | 19:10 | 20:45 | 21:50 | |||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:50 | 21:10 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:20 | |||||||||||
Madagaskar: Království lemurů 3D |
D, 3D | 09:10 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 16:10 | |||||||||||
Top Gun: Maverick |
T | 18:30 |
pondělí 29.04.2024
Abigail |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | 18:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:15 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:50 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 19:40 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:20 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 14:40 | 17:30 | 20:20 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:00 | 21:50 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 |
úterý 30.04.2024
Abigail |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:00 | 19:30 | 22:00 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:20 | 18:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:15 | 21:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:15 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | 15:50 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 18:20 | 20:50 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:50 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 19:40 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 22:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:20 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 14:40 | 17:30 | 20:20 | |||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:15 | ||||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 17:20 | 20:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:30 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 15:00 |
středa 01.05.2024
Abigail |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 16:20 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:0011:00 | 13:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 12:00 | 17:50 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:4511:30 | 13:40 | 15:50 | |||||||||
Kaskadér |
D | 12:50 | 14:30 | 17:15 | 20:00 | ||||||||
Kaskadér |
T | 15:30 | 18:15 | 21:00 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:40 | 13:10 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:10 | 12:20 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 19:40 | |||||||||||
Neposkvrněná |
T | 21:10 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:20 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 21:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:40 | 17:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 15:00 | 17:45 | 20:30 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 11:00 | 13:45 | 16:30 | 19:15 | 22:00 |
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
neděle 05.05.2024
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00 |
pátek 17.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | 16:45 | 19:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 17:30 |
Praha - Cinema City Chodov
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
sobota 27.04.2024
neděle 28.04.2024
pondělí 29.04.2024
úterý 30.04.2024
středa 01.05.2024
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
neděle 05.05.2024
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:15 | 17:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
pátek 17.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:15 | 17:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 17:00 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:45 | 13:00 | 15:15 | 17:30 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:45 | 17:00 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:45 | 13:00 | 15:15 | 17:30 | ||||||||
Garfield ve filmu |
D | 14:45 | 17:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 18:00 |
Praha - Cinema City Letňany
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:10 | 21:30 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 17:15 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 14:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
18:00 | 20:10 |
sobota 27.04.2024
Abigail |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:2011:20 | 12:20 | 13:20 | 15:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:50 | 18:10 | 21:30 | |||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 10:40 | 17:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 17:15 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Rivalové |
T | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
11:40 | 13:50 | 18:00 | 20:10 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
11:50 |
neděle 28.04.2024
Abigail |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Cesta do fantazie |
D | 09:10 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:2011:20 | 12:20 | 13:20 | 15:20 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 13:20 | 16:40 | 20:00 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 13:50 | 18:10 | 21:30 | |||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 08:5510:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 09:1010:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 09:2011:50 | 14:20 | 17:15 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 19:00 | 21:30 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||
Maria Montessori |
T | 16:45 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:45 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Rivalové |
T | 10:20 | 13:00 | 15:40 | 18:20 | 20:10 | 21:00 | ||||||
Sladký život |
09:3011:40 | 13:50 | 18:00 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
11:50 |
pondělí 29.04.2024
Abigail |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:10 | 21:30 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 17:15 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 19:40 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 14:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
18:00 | 20:10 |
úterý 30.04.2024
Abigail |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 16:40 | 20:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:10 | 21:30 | ||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 14:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 16:00 | 18:30 | 21:00 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:15 | 16:15 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | 16:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 17:15 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:20 | 16:30 | 18:40 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 19:40 | |||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 20:50 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | |||||||||
Rivalové |
T | 14:00 | 15:40 | 18:20 | 21:00 | ||||||||
Sladký život |
18:00 | 20:10 |
středa 01.05.2024
Abigail |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:00 | 16:30 | 19:00 | 21:30 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:00 | 18:10 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:30 | |||||||||||
Ella a černý jaguár |
D | 10:30 | 14:50 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 10:40 | 17:00 | ||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 21:10 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:10 | 12:20 | 14:30 | 16:40 | ||||||||
Kaskadér |
D | 11:00 | 13:45 | 16:30 | 19:15 | ||||||||
Kaskadér |
T | 12:40 | 15:20 | 18:00 | 20:40 | 22:00 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 17:15 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:30 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 | 14:20 | 16:30 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 17:10 | 19:10 | 21:10 | ||||||||
Rivalové |
T | 10:10 | 13:20 | 16:10 | 19:00 | 21:50 | |||||||
Sladký život |
11:40 | 18:00 | 20:10 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:50 | ||||||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:40 |
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
neděle 05.05.2024
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 14:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:30 | 17:45 |
pátek 17.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:30 | 17:45 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 17:00 |
Praha - Cinema City Nový Smíchov
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 20:20 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 13:30 | 16:50 | 20:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 16:00 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:10 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | 19:10 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Sladký život |
20:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:40 | ||||||||||||
Abigail |
T | 21:40 | |||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 14:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
sobota 27.04.2024
Abigail |
T | 20:20 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:1511:10 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:10 | 13:30 | 16:50 | 20:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | 19:10 | |||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | ||||||||
Rivalové |
T | 11:00 | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | |||||||
Sladký život |
20:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:40 | ||||||||||||
Abigail |
T | 21:40 | |||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 14:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:00 | 12:10 |
neděle 28.04.2024
Abigail |
T | 20:20 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Cesta do fantazie |
T | 10:10 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 09:0010:20 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:10 | 13:30 | 16:50 | 20:10 | ||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:20 | 17:40 | 20:20 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:20 | 20:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
09:00 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 09:2011:50 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 12:50 | 15:20 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 09:4011:45 | 13:50 | 16:00 | 18:10 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 10:50 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Občanská válka |
T | 19:10 | 21:30 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 11:00 | 13:40 | 16:20 | 17:45 | 19:00 | 20:30 | 21:40 | |||||
Duna: Část druhá |
T | 21:00 | |||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 13:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 09:0011:10 | |||||||||||
Top Gun: Maverick |
T | 18:15 |
pondělí 29.04.2024
Abigail |
T | 20:20 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 13:30 | 16:50 | 20:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:10 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | 19:10 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Sladký život |
20:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:40 | ||||||||||||
Abigail |
T | 21:40 | |||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 14:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
úterý 30.04.2024
Abigail |
T | 20:20 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:15 | 14:15 | 16:15 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 13:30 | 16:50 | 20:10 | |||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:30 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | 14:00 | 16:00 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:10 | 20:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:10 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:00 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:40 | 14:50 | 17:00 | 19:10 | ||||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 13:10 | 15:50 | 18:30 | 21:10 | ||||||||
Sladký život |
20:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:40 | ||||||||||||
Abigail |
T | 21:40 | |||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 14:20 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 19:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:45 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:10 |
středa 01.05.2024
Abigail |
T | 20:20 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:20 | 16:50 | 19:20 | 21:50 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 20:50 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:15 | 12:15 | 14:15 | 16:15 | ||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 18:50 | 21:20 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | |||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:00 | 12:10 | 13:10 | 15:20 | 17:30 | |||||||
Kaskadér |
D | 10:00 | 12:45 | 15:30 | 18:15 | 21:00 | |||||||
Kaskadér |
T | 12:00 | 14:45 | 17:30 | 20:15 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:30 | 12:40 | 14:50 | 17:00 | 19:10 | |||||||
Maria Montessori |
T | 18:10 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:40 | 21:00 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 | ||||||||
Rivalové |
T | 11:00 | 13:40 | 16:20 | 19:00 | 21:40 | |||||||
Zakázaná touha |
D | 20:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 11:20 | 14:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 16:40 | 19:20 | 22:00 |
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
neděle 05.05.2024
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:15 | 17:30 |
pátek 17.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:15 | 14:30 | ||||||||||
Garfield ve filmu |
D | 13:00 | 15:15 | 17:30 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:45 | 13:00 | 15:15 | 17:30 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 10:00 | 12:15 | 14:30 | |||||||||
Garfield ve filmu |
D | 10:45 | 13:00 | 15:15 | 17:30 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 18:00 |
Praha - Cinema City Slovanský dům
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | 16:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:10 | 16:20 | ||||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:50 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:20 | 15:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | 17:10 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:30 | 20:50 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 12:40 | 14:40 | 17:20 | 18:20 | 20:00 | 21:10 | ||||||
Ten, co slaví každý den |
12:40 |
sobota 27.04.2024
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | 16:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | |||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:20 | 15:50 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:20 | 15:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | 17:10 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:30 | 20:50 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 12:40 | 14:40 | 17:20 | 18:20 | 20:00 | 21:10 | ||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:00 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
12:40 |
neděle 28.04.2024
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Dokonalé dny |
T | 13:20 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 10:45 | 14:00 | 17:15 | 20:30 | ||||||||
Fantastická parta |
D | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | ||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 18:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 10:30 | 18:20 | 20:50 | |||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:20 | 14:20 | 16:20 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | |||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:50 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 13:20 | 15:50 | 21:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:40 | 12:50 | 15:00 | 17:10 | ||||||||
Kung Fu Panda 4 |
11:10 | 15:20 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 20:20 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 13:00 | 19:40 | 22:00 | |||||||||
Občanská válka |
T | 18:30 | 20:50 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 12:00 | 14:40 | 17:20 | 18:20 | 20:00 | 21:10 | ||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
10:40 |
pondělí 29.04.2024
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | 16:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | |||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:50 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:20 | 15:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | 17:10 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:30 | 20:50 | ||||||||||
Papežův zákon |
T | 21:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 12:40 | 14:40 | 17:20 | 18:20 | 20:00 | 21:10 | ||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:00 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
12:40 |
úterý 30.04.2024
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 14:30 | 17:00 | 19:30 | 22:00 | ||||||||
Daaaaaalí! |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 18:20 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | 16:20 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | |||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 15:50 | 21:40 | ||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:20 | 15:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | 17:10 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | 22:00 | ||||||||||
Občanská válka |
T | 18:30 | 20:50 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 12:40 | 14:40 | 17:20 | 18:20 | 20:00 | 21:10 | ||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:00 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
12:40 |
středa 01.05.2024
Abigail |
T | 18:30 | 21:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 16:20 | 18:45 | 21:10 | |||||||||
Daaaaaalí! |
T | 21:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 14:30 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 12:30 | 14:20 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 14:00 | 17:15 | 20:30 | |||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | 14:30 | 16:30 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 19:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:20 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 12:00 | 14:10 | 16:20 | |||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:20 | |||||||||||
Kaskadér |
D | 12:45 | 16:15 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 14:50 | 17:30 | 19:00 | 20:10 | 21:45 | |||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 12:10 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:40 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
12:20 | ||||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 12:50 | 15:00 | 17:10 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:50 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 20:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 18:30 | 20:50 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 12:40 | 15:30 | 18:20 | 21:10 | ||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:00 | ||||||||||||
Ten, co slaví každý den |
12:40 | ||||||||||||
Zakázaná touha |
D | 15:20 |
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
neděle 05.05.2024
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 14:15 | 16:30 | 18:00 |
pátek 17.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 14:15 | 16:30 | 18:00 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 14:15 | 16:30 | 18:00 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 12:00 | 14:15 | 16:30 | 18:00 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 19:00 |
středa 22.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
středa 12.06.2024
Ve jménu cti |
T | 20:00 |
Praha - Cinema City Zličín
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Abigail |
T | 19:50 | 22:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 16:20 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 15:50 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:30 | 17:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:15 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:20 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 18:10 | 20:10 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:10 | 18:00 | 20:50 | |||||||||
Sladký život |
14:15 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 |
sobota 27.04.2024
Abigail |
T | 19:50 | 22:00 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 13:50 | 16:20 | 18:50 | 21:20 | ||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 11:0011:50 | 13:50 | 15:50 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | 15:30 | 17:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:30 | 16:00 | 18:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:0011:45 | 13:10 | 15:15 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:20 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 18:10 | 20:10 | |||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 12:20 | 15:10 | 18:00 | 20:50 | ||||||||
Sladký život |
12:00 | 14:15 | 16:30 | 20:40 | |||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 |
neděle 28.04.2024
Abigail |
T | 19:50 | 22:20 | ||||||||||
Boy Kills World |
T | 13:50 | 16:20 | 18:50 | 21:20 | ||||||||
Cesta do fantazie |
D | 10:20 | |||||||||||
Domácí příšerky |
D | 10:0011:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:0011:50 | 13:50 | 15:50 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
12:10 | 14:10 | 16:10 | ||||||||||
Hlasy mrtvých |
T | 22:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:0011:10 | 13:20 | 15:30 | 17:40 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:20 | 12:50 | 15:20 | 17:50 | ||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:20 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 13:10 | 15:15 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:20 | |||||||||||
Medvídek Pú: Krev a med II |
T | 21:00 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 18:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
První znamení: Přichází satan! |
T | 22:10 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 18:10 | 20:10 | |||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 10:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 11:10 | 12:20 | 15:10 | 18:00 | 19:30 | 20:50 | 22:10 | |||||
Sladký život |
12:00 | 14:15 | 16:30 |
pondělí 29.04.2024
Abigail |
T | 19:50 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 16:20 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 15:50 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:30 | 17:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:15 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:20 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 18:10 | 20:10 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:10 | 18:00 | 20:50 | |||||||||
Sladký život |
14:15 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 |
úterý 30.04.2024
Abigail |
T | 19:50 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 16:20 | 18:50 | 21:20 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 14:00 | 15:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | 15:50 | ||||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Godzilla x Kong: Nové impérium |
T | 17:00 | 19:30 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:10 | 16:10 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:30 | 17:40 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 16:00 | 18:30 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 14:10 | 15:15 | ||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:20 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 19:40 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
15:00 | 18:10 | 20:10 | ||||||||||
Rivalové |
T | 15:10 | 18:00 | 20:50 | |||||||||
Sladký život |
14:15 | 16:30 | 20:40 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:40 |
středa 01.05.2024
Abigail |
T | 19:50 | |||||||||||
Boy Kills World |
T | 17:00 | 19:30 | 21:30 | |||||||||
Domácí příšerky |
D | 11:00 | 13:00 | 15:00 | |||||||||
Duna: Část druhá |
D | 17:50 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 21:10 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 11:0011:50 | 13:50 | 15:50 | |||||||||
Spy x Family Code: White |
T | 17:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
11:20 | 12:30 | 14:30 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:10 | 13:20 | 15:30 | 17:40 | ||||||||
Kaskadér |
D | 12:00 | 14:45 | 17:30 | 20:15 | ||||||||
Kaskadér |
T | 16:30 | 19:15 | ||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 13:30 | 16:00 | 18:30 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 21:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 11:00 | 13:10 | 15:15 | |||||||||
Maria Montessori |
T | 17:20 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | 21:40 | ||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
13:00 | 15:00 | 19:30 | ||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 13:20 | 16:00 | 18:40 | 21:20 | ||||||||
Sladký život |
12:00 | 14:15 | 16:30 | 21:10 | |||||||||
Zakázaná touha |
D | 18:40 |
čtvrtek 02.05.2024
pátek 03.05.2024
sobota 04.05.2024
neděle 05.05.2024
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 14:00 |
čtvrtek 16.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:30 | 17:45 |
pátek 17.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:30 | 17:45 |
sobota 18.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 |
neděle 19.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 11:00 | 13:15 | 15:30 | 17:45 |
pondělí 20.05.2024
Z makové hůrky |
T | 17:30 |
Praha - Divadlo Horní Počernice
neděle 28.04.2024
přidat do oblíbených
Jak zachránit draka |
D | 16:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
19:30 |
Praha - Divadlo Za plotem
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 17:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 |
sobota 27.04.2024
neděle 28.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
17:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 |
Praha - Dlabačov
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Boy Kills World |
T | 18:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:00 | ||||||||||||
Terezín: Láska za zdí |
D | 16:00 |
sobota 27.04.2024
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:00 |
neděle 28.04.2024
Boy Kills World |
T | 20:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 16:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:00 | |||||||||||
Z makové hůrky |
T | 18:00 |
pondělí 29.04.2024
Lesní vrah |
20:00 | ||||||||||||
Perinbaba a dva světy |
16:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
18:00 |
úterý 30.04.2024
Anatomie pádu |
T | 20:00 | |||||||||||
Dreaming Walls: Hotel Chelsea |
T | 16:00 | |||||||||||
Šamanův příběh |
T | 18:00 |
středa 01.05.2024
Boy Kills World |
T | 18:00 | |||||||||||
Chlast |
T | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:00 |
čtvrtek 02.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Van Gogh - O obilných polích a oblačném nebi |
T | 16:00 |
pátek 03.05.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Hotel Palace |
T | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:15 |
sobota 04.05.2024
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 14:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:00 | ||||||||||||
Wonka |
D | 16:00 |
neděle 05.05.2024
Domácí příšerky |
D | 16:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Léto s Marnie |
T | 18:00 | |||||||||||
Napoleon |
T | 20:00 |
Praha - Edison Filmhub
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Hellboy |
T | 19:00 | |||||||||||
První den mého života |
T | 14:00 |
sobota 27.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 21:30 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:00 | |||||||||||
Hellboy 2: Zlatá armáda |
T | 19:00 | |||||||||||
Letní světlo, a pak přijde noc |
T | 14:00 |
neděle 28.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
14:00 | ||||||||||||
Písně země |
T | 12:00 | 21:30 |
pondělí 29.04.2024
Maria Montessori |
T | 16:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 14:00 |
úterý 30.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 14:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 19:00 |
středa 01.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 21:30 | |||||||||||
Mladí milenci |
T | 14:00 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 18:30 |
čtvrtek 02.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 14:00 | |||||||||||
Sbohem, synu |
T | 19:00 |
pátek 03.05.2024
Fantom opery |
T | 19:00 |
sobota 04.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 19:00 |
neděle 05.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:30 |
čtvrtek 09.05.2024
Pardon, nezastihli jsme vás |
T | 15:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 19:00 |
pátek 10.05.2024
Hledá se Eric |
T | 14:00 | |||||||||||
Pardon, nezastihli jsme vás |
T | 21:30 | |||||||||||
Route Irish |
T | 16:30 | |||||||||||
Spirit of 45 |
T | 19:00 |
sobota 11.05.2024
Hledá se Eric |
T | 21:30 | |||||||||||
Jimmyho tančírna |
T | 16:30 | |||||||||||
Já, Daniel Blake |
T | 19:00 | |||||||||||
Spirit of 45 |
T | 14:00 |
neděle 12.05.2024
Já, Daniel Blake |
T | 14:00 | |||||||||||
Kes |
T | 19:00 | |||||||||||
Starý dub |
T | 16:30 |
Praha - Kasárna Karlín
neděle 05.05.2024
přidat do oblíbených
Manželé Stodolovi |
17:00 |
neděle 19.05.2024
Království koček |
T | 17:00 |
pondělí 27.05.2024
Starý dub |
T | 19:00 |
středa 29.05.2024
Stovky bobrů |
T | 19:00 |
Praha - KC Beseda Klánovice
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Nezlomní |
T | 19:30 |
neděle 28.04.2024
Fantastická parta |
D | 16:00 |
Praha - Kino Aero
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Sloní muž |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Pán prstenů: Dvě věže |
T | 15:00 | |||||||||||
Pán prstenů: Návrat krále |
T | 19:30 | |||||||||||
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu |
T | 10:30 |
neděle 28.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:45 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:30 |
pondělí 29.04.2024
Club Zero |
T | 18:00 | |||||||||||
Věčný svit neposkvrněné mysli |
T | 20:30 |
úterý 30.04.2024
Rivalové |
T | 18:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:40 | |||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 15:00 |
středa 01.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Šepot srdce |
D | 15:00 |
čtvrtek 02.05.2024
Drive |
T | 18:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 13:30 |
pátek 03.05.2024
Barbarella |
T | 19:15 | |||||||||||
Batman |
T | 21:30 | |||||||||||
Království koček |
T | 17:30 |
sobota 04.05.2024
Pán prstenů: Dvě věže |
T | 15:00 | |||||||||||
Pán prstenů: Návrat krále |
T | 19:30 | |||||||||||
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu |
T | 10:30 |
neděle 05.05.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 | |||||||||||
Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo |
D | 15:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 17:00 |
pondělí 06.05.2024
Písečná žena |
T | 20:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 18:00 |
úterý 07.05.2024
Dokonalé dny |
T | 15:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
středa 08.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:00 | |||||||||||
Nina a ježkovo tajemství |
D | 15:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 |
čtvrtek 09.05.2024
Příšera z Michiganského jezera |
T | 18:15 | |||||||||||
Smršť |
13:30 | ||||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:20 |
sobota 11.05.2024
Duna |
T | 17:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:10 |
pondělí 13.05.2024
Láska přes internet |
T | 20:30 |
úterý 14.05.2024
Club Zero |
T | 15:00 |
středa 15.05.2024
Rebelové |
20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Amy |
T | 18:00 | |||||||||||
Back to Black |
T | 20:40 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 13:30 |
pátek 17.05.2024
Noc oživlých mrtvol |
T | 19:30 | |||||||||||
Návrat oživlých mrtvol |
T | 21:40 |
pondělí 20.05.2024
Frigo na mašině |
T | 20:20 | |||||||||||
Plavčík na sladké vodě |
T | 18:20 |
úterý 21.05.2024
Volání Antarktidy |
D | 15:00 |
středa 22.05.2024
Priscilla |
T | 20:00 |
čtvrtek 23.05.2024
Furiosa: Sága Šíleného Maxe |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:30 | ||||||||||||
Čarodějky z Eastwicku |
T | 18:00 |
pátek 24.05.2024
Zvedá se vítr |
T | 20:40 |
sobota 25.05.2024
Stopařův průvodce po Galaxii |
T | 20:30 |
pondělí 27.05.2024
2001: Vesmírná odysea |
T | 20:15 |
úterý 28.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 15:00 |
čtvrtek 30.05.2024
Maria Montessori |
T | 13:30 |
pátek 31.05.2024
Dobrodružství Buckaroo Banzai napříč osmou dimenzí |
T | 21:50 | |||||||||||
Mars útočí! |
T | 19:30 |
Praha - Kino Atlas
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Karaoke blues |
T | 17:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
20:30 | ||||||||||||
Šamanův příběh |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Fantastická parta |
D | 13:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Já Kapitán |
T | 19:45 | |||||||||||
Kristian |
17:45 | ||||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:15 | |||||||||||
Opičí muž |
T | 20:15 | |||||||||||
Příběhy ze Zeměmoří |
D | 15:15 | |||||||||||
Wonka |
D | 15:00 |
neděle 28.04.2024
Chudáčci |
T | 19:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 17:00 | |||||||||||
FAMU Dětem |
15:30 | ||||||||||||
Gump - jsme dvojka |
17:30 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:15 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:00 | ||||||||||||
Vězení dějin |
20:00 | ||||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:00 |
pondělí 29.04.2024
Dokonalé dny |
T | 19:30 | |||||||||||
Nezlomní |
T | 20:15 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:30 |
úterý 30.04.2024
Maria Montessori |
T | 15:00 | |||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 17:00 | |||||||||||
Persona |
T | 19:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Smršť |
15:15 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:30 |
středa 01.05.2024
Duna: Část druhá |
T | 19:45 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:00 | ||||||||||||
Hranice Evropy |
18:00 | ||||||||||||
Kristian |
15:00 | ||||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:15 | |||||||||||
Minulé životy |
T | 20:15 | |||||||||||
Moje nebe je horší než tvoje peklo |
16:30 | ||||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:00 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:30 |
čtvrtek 02.05.2024
Nežádoucí |
T | 17:15 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 17:45 | |||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 19:30 | |||||||||||
Svědkové Putinovi |
T | 20:00 | |||||||||||
Vězení dějin |
15:15 | ||||||||||||
Zimní prázdniny |
T | 15:00 |
pátek 03.05.2024
Django |
19:30 | ||||||||||||
Opičí muž |
T | 20:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 17:30 | |||||||||||
Šamanův příběh |
T | 17:00 |
sobota 04.05.2024
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 15:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:30 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:30 | ||||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 17:00 | |||||||||||
Z makové hůrky |
T | 17:30 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:00 |
neděle 05.05.2024
Ať žijí duchové! |
15:15 | ||||||||||||
Chudáčci |
T | 17:15 | |||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
13:00 | ||||||||||||
Laputa: Nebeský zámek |
D | 14:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Smršť |
19:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
17:30 | ||||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
13:30 |
pondělí 06.05.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
17:00 | ||||||||||||
Kaskadér |
T | 17:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 19:30 |
úterý 07.05.2024
Já Kapitán |
T | 17:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:15 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:30 | |||||||||||
Sedmá pečeť |
T | 20:00 |
středa 08.05.2024
Ať žijí duchové! |
15:00 | ||||||||||||
Jeden život |
T | 17:00 | |||||||||||
Kouzelná Beruška a Černý kocour ve filmu |
D | 12:45 | |||||||||||
Mezi živly |
D | 15:30 | |||||||||||
Nina a ježkovo tajemství |
D | 11:00 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 19:15 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 20:00 | |||||||||||
Šepot srdce |
T | 17:45 |
čtvrtek 09.05.2024
Chudáčci |
T | 17:45 | |||||||||||
Chybění |
19:30 | ||||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 17:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:00 |
pátek 10.05.2024
Django |
19:30 | ||||||||||||
Jagna |
T | 17:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:15 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 17:30 |
sobota 11.05.2024
Cesta do fantazie |
D | 15:00 | |||||||||||
FAMU Dětem |
13:30 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Karaoke blues |
T | 17:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Ten, co slaví každý den |
17:45 | ||||||||||||
Zabijáci rozkvetlého měsíce |
T | 19:15 | |||||||||||
Šest medvědů s Cibulkou |
15:30 |
neděle 12.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Doručovací služba čarodějky Kiki |
D | 14:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
16:30 | ||||||||||||
Hurvínkova Nebesíčka |
13:00 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:30 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:00 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 13:30 | |||||||||||
Sestry z kouřové sauny |
T | 18:15 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 20:15 |
pondělí 13.05.2024
úterý 14.05.2024
Django |
15:00 | ||||||||||||
Já Kapitán |
T | 17:30 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:15 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 19:30 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:00 | |||||||||||
Šamanův příběh |
T | 17:15 |
středa 15.05.2024
Club Zero |
T | 20:00 | |||||||||||
DogMan |
T | 17:30 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 17:00 |
Praha - Kino Balt
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Vraždící gauč |
T | 18:30 |
úterý 30.04.2024
Amélie z Montmartru |
T | 20:30 | |||||||||||
Poslední skaut |
D | 17:30 |
čtvrtek 02.05.2024
Stovky bobrů |
T | 18:30 |
pátek 03.05.2024
Ouija Shark 2 |
T | 18:30 |
pondělí 06.05.2024
Barbar Conan |
T | 18:30 |
úterý 07.05.2024
Kanibal! Muzikál |
T | 18:30 |
úterý 14.05.2024
Parazit |
T | 18:30 |
středa 15.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 17:30 | |||||||||||
Moucha v kufru |
T | 20:30 |
čtvrtek 16.05.2024
Útok zabijáckých koblih |
T | 18:30 |
pátek 17.05.2024
CarousHELL 2 |
T | 18:30 |
pondělí 20.05.2024
Mechanický pomeranč |
T | 18:30 |
úterý 21.05.2024
Togo |
T | 18:30 |
středa 22.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 17:30 | |||||||||||
Realita |
T | 20:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Vraždící krocan |
T | 18:30 |
pátek 24.05.2024
Černé ovce |
T | 18:30 |
úterý 28.05.2024
Králové videa |
18:30 |
středa 29.05.2024
Svatba Jiřího Káry |
17:30 | 20:30 |
čtvrtek 30.05.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
pátek 31.05.2024
Rubber |
T | 18:30 |
úterý 04.06.2024
Club Zero |
T | 18:30 |
středa 05.06.2024
Stovky bobrů |
T | 18:30 |
čtvrtek 06.06.2024
Kanibal! Muzikál |
T | 18:30 |
pátek 07.06.2024
The VelociPastor |
T | 18:30 |
sobota 08.06.2024
Vraždící krocan |
T | 18:30 |
Praha - Kino Kavalírka
sobota 27.04.2024
přidat do oblíbených
Pán prstenů: Návrat krále |
T | 19:00 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 15:30 |
úterý 30.04.2024
Ghost Dog - Cesta samuraje |
T | 18:00 | |||||||||||
Kafe a cigára |
T | 20:30 |
středa 01.05.2024
Zápisník jedné lásky |
T | 19:00 |
pátek 03.05.2024
T2 Trainspotting |
T | 20:30 |
pátek 17.05.2024
Klub rváčů |
T | 20:30 |
úterý 28.05.2024
300: Bitva u Thermopyl |
T | 20:30 |
Praha - Kino Lucerna
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Daaaaaalí! |
T | 20:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
13:00 | ||||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 14:00 | 20:00 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 |
sobota 27.04.2024
Boy Kills World |
T | 20:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 13:45 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 14:30 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 |
neděle 28.04.2024
Boy Kills World |
T | 19:00 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 12:30 | |||||||||||
Lesní vrah |
17:00 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 14:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:00 |
pondělí 29.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 16:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:00 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 15:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
14:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
13:00 |
úterý 30.04.2024
Lesní vrah |
20:15 | ||||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:15 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:45 | ||||||||||||
Vězení dějin |
18:00 |
středa 01.05.2024
Kaskadér |
T | 17:00 | 19:45 |
Praha - Kino MAT
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Pan Blake k vašim službám |
T | 16:30 | |||||||||||
Panenky na útěku |
T | 14:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:45 |
sobota 27.04.2024
Maria Montessori |
T | 16:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:15 | ||||||||||||
Utečeme na jih |
T | 20:30 |
neděle 28.04.2024
Ella a černý jaguár |
D | 14:30 | |||||||||||
Lesní vrah |
20:30 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 | ||||||||||||
Čarodějky z Eastwicku |
T | 18:15 |
pondělí 29.04.2024
Přišla v noci |
18:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:15 |
úterý 30.04.2024
Batman |
T | 20:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
14:00 | ||||||||||||
Kristian |
18:00 | ||||||||||||
Tancuj Matyldo |
15:45 |
středa 01.05.2024
Kaskadér |
T | 20:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:15 | ||||||||||||
Zásah štěstím |
T | 16:00 |
Praha - Kino Pilotů
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Affrikáta |
20:00 | ||||||||||||
Anatomie pádu |
T | 21:00 | |||||||||||
Champion 471 |
17:30 | ||||||||||||
Eliminated |
17:30 | ||||||||||||
Forbidden |
17:30 | ||||||||||||
Hranice Evropy |
17:40 | ||||||||||||
Kamenná tvář |
17:30 | ||||||||||||
Mlsné medvědí příběhy: Na pól! |
16:15 | ||||||||||||
Mořská sůl |
20:00 | ||||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 15:00 | |||||||||||
Plot |
20:00 | ||||||||||||
Přišla v noci |
22:10 | ||||||||||||
Rituály |
20:00 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 21:30 | |||||||||||
Skutečný příběh o rvačce |
20:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:40 | ||||||||||||
U Nalitýho voka |
17:30 | ||||||||||||
Untold Pieces |
17:30 | ||||||||||||
Zlatá hodinka |
17:30 |
sobota 27.04.2024
Bastard |
T | 16:30 | |||||||||||
Caravaggiův stín |
T | 12:00 | |||||||||||
Club Zero |
T | 14:20 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:20 | 20:30 | ||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 17:20 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 15:30 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:15 | ||||||||||||
Hotel Palace |
T | 19:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 10:20 | |||||||||||
Jeden život |
T | 15:50 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 13:50 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 10:10 | |||||||||||
Rivalové |
T | 21:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:15 | ||||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 12:10 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 21:10 |
neděle 28.04.2024
Chudáčci |
T | 17:30 | |||||||||||
Club Zero |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:40 | 14:20 | ||||||||||
Hranice Evropy |
13:00 | ||||||||||||
Já Kapitán |
T | 18:20 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 16:15 | |||||||||||
První den mého života |
T | 14:00 | |||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 11:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:30 | 18:40 | |||||||||||
Vynálezce |
D | 10:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:20 | |||||||||||
Útěk z Utopie |
T | 11:50 |
pondělí 29.04.2024
Anatomie pádu |
T | 15:30 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 15:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 18:30 | |||||||||||
Nerozlučná dvojka |
D | 14:40 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:10 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:20 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:30 | 20:40 |
úterý 30.04.2024
Chudáčci |
T | 21:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
17:15 | ||||||||||||
Ptáci stěhováci |
D | 15:20 | |||||||||||
Přišla v noci |
17:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
19:15 | ||||||||||||
Titina, psí polárnice |
D | 15:10 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 21:20 |
středa 01.05.2024
Chlast |
T | 18:40 | |||||||||||
Chudáčci |
T | 15:50 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:15 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:10 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
10:05 | ||||||||||||
Hranice Evropy |
12:05 | ||||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 16:00 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 14:10 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 14:00 | |||||||||||
Mlsné medvědí příběhy: Na pól! |
10:00 | ||||||||||||
Ohňostroje |
T | 20:50 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:00 | 18:30 | |||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 11:30 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 13:50 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 16:20 |
Praha - Kino Ponrepo
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Jmenuju se Edgar a mám krávu |
20:30 | ||||||||||||
O krávě |
20:30 | ||||||||||||
Tečka, tečka, čárka |
T | 18:00 |
sobota 27.04.2024
Ať žije republika |
18:00 |
neděle 28.04.2024
Abracadabra |
15:00 | ||||||||||||
Cikáni |
18:00 | ||||||||||||
Inspirace |
15:00 | ||||||||||||
Konec kouzelníka Uhahuly |
15:00 | ||||||||||||
O Dorotce - Dorotka a ježibaba |
15:00 | ||||||||||||
Čarodějka |
15:00 |
pondělí 29.04.2024
Kočár do Vídně |
20:30 | ||||||||||||
Sviť, sviť, má hvězdo |
T | 18:00 |
úterý 30.04.2024
Laputa: Nebeský zámek |
D | 18:00 |
Praha - Kino Radotín
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Gump - jsme dvojka |
17:00 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:00 |
sobota 27.04.2024
Fantastická parta |
D | 17:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:00 |
neděle 28.04.2024
Jak zachránit draka |
D | 17:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:00 |
Praha - Kino Světozor
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Club Zero |
T | 15:15 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 14:40 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 17:45 | |||||||||||
Frankenstein |
T | 15:00 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:00 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 20:45 | |||||||||||
Red Rooms |
T | 20:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:30 | ||||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:30 |
sobota 27.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 12:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 13:45 | 18:15 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 12:30 | |||||||||||
Kristian |
16:15 | ||||||||||||
Lesní vrah |
16:45 | ||||||||||||
Občanská válka |
T | 20:45 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 12:00 | |||||||||||
Pes a jeho kamarád Robot |
16:00 | ||||||||||||
Priscilla |
T | 20:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
14:45 | ||||||||||||
Vzplanutí na Rye Lane |
T | 18:00 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 18:30 |
neděle 28.04.2024
Club Zero |
T | 14:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 12:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:45 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
Netvor |
T | 20:30 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 12:30 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 16:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 17:00 | |||||||||||
Slepá vrba, spící žena |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:45 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 15:30 |
pondělí 29.04.2024
Dokonalé dny |
T | 17:15 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 18:00 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 15:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | 20:00 | ||||||||||
Rivalové |
T | 20:45 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:45 | ||||||||||||
Šamanův příběh |
T | 20:45 |
úterý 30.04.2024
Club Zero |
T | 15:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 18:00 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | 20:30 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:00 | |||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 18:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:15 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
středa 01.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 20:15 | |||||||||||
Howlův kráčející hrad |
D | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:30 | |||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Ohňostroje |
T | 15:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
15:30 |
čtvrtek 02.05.2024
Dokonalé dny |
T | 18:00 | 20:45 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 15:15 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:45 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:15 | |||||||||||
Kristian |
15:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 20:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:30 |
pátek 03.05.2024
Chudáčci |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | 20:30 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:15 | |||||||||||
Kristian |
17:45 | ||||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 15:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:15 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 18:00 |
sobota 04.05.2024
Club Zero |
T | 15:15 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:00 | 20:45 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 12:45 | 20:45 | ||||||||||
Oppenheimer |
T | 15:15 | |||||||||||
Recept na štěstí |
T | 12:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 12:30 | 20:30 | ||||||||||
Sloní muž |
T | 17:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:45 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 18:00 |
neděle 05.05.2024
Chudáčci |
T | 20:15 | |||||||||||
Club Zero |
T | 17:30 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 12:30 | 17:45 | ||||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 12:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:15 | |||||||||||
Kristian |
15:30 | ||||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 14:45 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 16:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
12:45 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 15:00 |
pondělí 06.05.2024
Dokonalé dny |
T | 15:30 | 18:00 | ||||||||||
Kaskadér |
T | 20:45 | |||||||||||
Kos v ostružiní |
T | 15:15 | |||||||||||
Oppenheimer |
T | 15:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Sloní muž |
T | 17:45 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:30 | ||||||||||||
Vězení dějin |
20:15 |
úterý 07.05.2024
Dokonalé dny |
T | 17:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:30 | |||||||||||
Kristian |
14:45 | ||||||||||||
Marcel, ulita s botami |
T | 18:15 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | |||||||||||
Povaha lásky |
T | 20:00 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 | |||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
16:00 | ||||||||||||
Říše světla |
T | 18:00 |
středa 08.05.2024
Club Zero |
T | 20:45 | |||||||||||
Dokonalé dny |
T | 15:15 | 18:00 | 20:15 | |||||||||
EOS: Malby moderních zahrad – Monet až Matisse |
T | 18:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 15:00 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:45 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 15:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 |
čtvrtek 23.05.2024
Forrest Gump |
T | 20:00 |
Praha - Kino 35
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:30 |
sobota 27.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:30 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:00 | |||||||||||
Umění jíst a milovat |
T | 15:45 | |||||||||||
Volání Antarktidy |
D | 14:00 |
pondělí 29.04.2024
EOS: Pissarro – otec impresionismu |
T | 18:00 | |||||||||||
Hranice Evropy |
20:00 |
úterý 30.04.2024
Já Kapitán |
T | 18:00 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 20:15 |
Praha - Komorní kino Evald
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 20:00 | |||||||||||
Jeden život |
T | 14:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:15 | ||||||||||||
Písně země |
T | 16:15 |
sobota 27.04.2024
Club Zero |
T | 17:30 | |||||||||||
Daaaaaalí! |
T | 15:45 | |||||||||||
Rivalové |
T | 19:45 | |||||||||||
Tonda, Slávka a kouzelné světlo |
14:00 |
neděle 28.04.2024
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 19:45 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 17:45 | |||||||||||
Max a Mája: Příběh lištiček |
D | 14:00 | |||||||||||
Zásah štěstím |
T | 15:45 |
pondělí 29.04.2024
Aristokratka ve varu |
14:00 | ||||||||||||
Na cestě s mámou |
T | 18:00 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
20:15 | ||||||||||||
Vězení dějin |
16:00 |
úterý 30.04.2024
Já Kapitán |
T | 16:10 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:30 | ||||||||||||
Pan Blake k vašim službám |
T | 14:00 | |||||||||||
Papežův zákon |
T | 20:15 |
středa 01.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 18:15 | |||||||||||
Maria Montessori |
T | 16:15 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 | |||||||||||
Tancuj Matyldo |
14:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Petřiny
sobota 27.04.2024
přidat do oblíbených
Bob Marley: One Love |
T | 17:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 |
úterý 30.04.2024
Panenky na útěku |
T | 16:00 |
Praha - Městská knihovna v Praze - Ústřední knihovna
sobota 27.04.2024
přidat do oblíbených
Ella a černý jaguár |
D | 17:00 | |||||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:00 |
úterý 30.04.2024
Aristokratka ve varu |
16:00 | ||||||||||||
Panenky na útěku |
T | 19:00 |
Praha - Modřanský biograf
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Jednou to bude všechno tvoje |
T | 17:55 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
T | 20:00 |
sobota 27.04.2024
Domácí příšerky |
D | 14:45 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 13:00 | |||||||||||
Lesní vrah |
18:15 | ||||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
16:30 | ||||||||||||
Rivalové |
T | 20:00 |
neděle 28.04.2024
Duna: Část druhá |
D | 16:50 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 15:00 | |||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 13:00 | |||||||||||
Sladký život |
20:00 |
pondělí 29.04.2024
Daaaaaalí! |
T | 20:00 | |||||||||||
Sladký život |
15:00 | ||||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
18:15 |
úterý 30.04.2024
Prázdniny s Broučkem |
18:00 |
Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Boy Kills World |
T | 18:40 | 20:55 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:45 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 15:50 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 17:40 | 20:20 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 17:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 |
sobota 27.04.2024
Boy Kills World |
T | 18:40 | 20:55 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 15:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 13:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:55 | 13:50 | 15:45 | |||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 11:55 | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 | |||||||
Rivalové |
T | 17:40 | 20:20 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 17:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 |
neděle 28.04.2024
Boy Kills World |
T | 18:40 | 20:55 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 15:40 | ||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | 13:40 | ||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:55 | 13:50 | 15:45 | |||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 11:55 | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 | |||||||
Rivalové |
T | 17:40 | 20:20 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 17:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 |
pondělí 29.04.2024
Boy Kills World |
T | 18:40 | 20:55 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:45 | |||||||||||
Občanská válka |
T | 19:20 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 15:50 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 17:40 | 20:20 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 17:20 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:00 |
úterý 30.04.2024
Boy Kills World |
T | 18:40 | 20:55 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 15:40 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 14:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 14:40 | 16:40 | ||||||||||
Jak zachránit draka |
D | 15:20 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 15:30 | 18:10 | 20:40 | |||||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 15:55 | |||||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 15:50 | 17:50 | 19:50 | |||||||||
Rivalové |
T | 17:40 | 20:20 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 17:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 19:00 |
středa 01.05.2024
Boy Kills World |
T | 20:55 | |||||||||||
Duna: Část druhá |
D | 10:20 | 14:00 | ||||||||||
Duna: Část druhá |
T | 19:20 | |||||||||||
Fantastická parta |
D | 10:00 | |||||||||||
Gump - jsme dvojka |
D | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | ||||||||
Jak zachránit draka |
D | 11:20 | 13:20 | 15:20 | |||||||||
Kaskadér |
D | 18:40 | |||||||||||
Krotitelé duchů: Říše ledu |
D | 10:30 | 13:00 | 15:30 | 18:10 | 20:40 | |||||||
Kung Fu Panda 4 |
D | 10:0011:55 | 13:50 | 15:45 | |||||||||
Prázdniny s Broučkem |
D | 11:55 | 13:50 | 15:50 | 17:50 | 19:50 | |||||||
Rivalové |
T | 17:40 | 20:20 | ||||||||||
Tady Havel, slyšíte mě? |
D | 17:20 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 17:20 | 20:00 |
neděle 12.05.2024
Garfield ve filmu |
D | 15:00 |
Praha - Přítomnost Boutique Cinema
pátek 26.04.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 17:30 | |||||||||||
Rivalové |
T | 20:30 |
sobota 27.04.2024
Rivalové |
T | 20:30 |
neděle 28.04.2024
Rivalové |
T | 11:00 | |||||||||||
Stovky bobrů |
T | 20:30 | |||||||||||
Zóna zájmu |
T | 17:30 |
pondělí 29.04.2024
Dokonalé dny |
T | 20:00 |
úterý 30.04.2024
středa 01.05.2024
Daaaaaalí! |
T | 17:45 | |||||||||||
Kaskadér |
T | 20:30 |
Praha - Rest.art
neděle 28.04.2024
přidat do oblíbených
Dokonalé dny |
T | 19:30 |
úterý 30.04.2024
Těžký rok |
T | 19:30 |