Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

pfa

Další výborný příspěvek do rodiny parodií, který se řadí hned vedle Bláznivých a Žhavých střel a výstřelů. :-) [8/1O] ()

The Viper

Bohužel mé nadšení razantně opadlo po druhém shlédnutí, i přesto se tu najde spousta dobrých momentů - i vtipných. A stále se jedná o nadprůměrnou parodii, která to sem tam bohužel přežene, ale každý máme ten strop jinde... ()

Kaceris

Z pohľadu nevinná paródia ktorá hlavne zaujme menom Samuel L. Jackson. Zapol som ale nevedel som čo od toho čakať, no v momente jak som videl jak si film uťahuje zo smrtonosnej zbrane, tak som sa hneď začal smiať asi na každom gagu z celého filmu. Najviac ma asi rozbila scénka s Johnom Mcclaneom, to som sa smial asi ešte minútu po tom. Síce nechápem ako sa do neho dostal práve Samuel L. Jackson ale myslím si že keby mu prišla ponuka na tento film po pulp fiction, tak by to asi skorej nezobral. "Dejte mi jméno. To ti mala dát tvoje máma ne?". Škoda že takýchto paródii nie je viac. ()

coscarelli

Jedna z mojich srdecne parodickych zalezitosti. Kludne a bez vycitky ho mozem pasovat za partaka k okrsku Blaznivej a Horucej strely. Kedze tu neide o lacne puzzle o patnastich dieloch , ktore spolu nesuvisia. Sice L. prekryva E. ale v rohu sa lamu rovnako. Skvela hudba, komponovanie scen a nenuteny humor - dokonala trojica. ()

Kanibal

Nabitou zbraň řadím po bok Bláznivých střel, protože na rozdíl od většiny bláznivých komedií počátku devadesátých let není křečovitá a vyčnívá. Emilio Estevez je jako vnitřně zničený policista (kvůli ztrátě psa) naprosto skvělý! ()

Pavlík

07. 01. 2009 (9.); nepobavující – pozorně jsem se díval na výslech Miss Destiny a asi jsem se špatně díval, nic jsem nezaznamenal. ()

Losik

Super parodie téměř na všechny filmy mého mládí. Smrtonosná zbraň, Mlčení jehňátek, Základní instinkt.... Hodně jsem se pobavil. Místy to bylo suchý, ale jinak pár fóru zase hodně dobrých. Samuel L. Jackson a Estevez byli super. 3,5 hvězdy pro mě ()

korndaddy

Asi je chyba ve mě, ale musím s hodnocením zdejších uživatelů nesouhlasit. Nabitá zbraň i přes pár opravdu vtipných scén a vynikající obsazení, si sama podráží nohy zbytečným množstvím rádoby vtipných scén. Bohužel, tyto scény převládají nad těmi opravdu vtipnými a to je škoda. Potenciál tam byl, ale zůstal nevyužit. ()

dj-chrosto

Colt: A co vy tu delate? Destiny: Cekam na vas. Colt: Myslim, co vas privedlo. Destiny: Taxik. Colt: Jo ale proc? Destiny: Mam auto v servisu. :D A scenka s Brucom Willisom nema chybu :D ()

iXtr3m3

Slušná lacnejšia konkurencia pre Franka Drebina a Horúce strely. Len by to chcelo trošku lepšieho hlavného predstaviteľa, pretože Emilio Estevez to nemal šancu utiahnuť. ()

Silwer

Vetsina scenek pusobi dost trapne a je to pro extremne nenarocneho divaka..Nicmene u flasky vina se do da vykoukat.. ()

DocBrown

Kdyby se delal zebricek parodii co do kvantity parodovanych filmu, tak tahle parodie bude hodne vysoko, ne-li nejvyse. A ani kvalita vyrazne nezaostava, i kdyz film asi navzdy zustane ve stinu Hot Shots a Naked Gun. Takze bohuzel bezi v TV jen vyjimecne. Ja mam nejradsi cameo Scottyho (i kdyz Kirk se tu vyskytuje podstatne vice). 80% ()