Když se při jedné ze Spencerových misí přeruší za podivných okolností na dvě minuty kontakt se základnou, ani jeden z nich netuší, že těch 120 sekund strachu zcela změní jejich pohled na svět, jejich budoucnost a i samotné životy. Johnny Depp a Charlize Theron vystupují jako odvážný kosmonaut NASA Spencer Armacost a jeho nádherná žena Jillian, která je učitelkou – zdánlivě perfektní pár. (Bontonfilm)

ShakiraS

Astronautova žena je film s velice zajímavým námětem. Nechybí napětí ani překvapení. Mně se tento film velice líbil a Johnny Depp je tu naprosto úžasný. 4* ()

pupidup

Chtěla jsem dát jednu ale dávám dvě, abych nebyla nespravedlivá. Občas tam nějaké to napětí bylo. Ale navíc tam bylo dost nelogické blbosti - tedy způsob uvažování hlavní hrdinky byl dle mého silně nelogický a to mě vždycky naštve. Myslím, že to téma mohlo mít daleko větší potenciál. Bohužel... ()

killberrybil

Velice napínavý thriller s Johnem Deppem k nepoznání a ne zrovna sexy Charlize Theron. Herecké výkony velice dobré, dialogy debilní. ()

ReeseB

Ty jo, tohle je docela náročné hodnotit. Film je dobře obsazený, stejně tak dobře zahraný, nicméně je tam něco, co dělá ten snímek hodně zvláštním. Nemám ráda spoilery, takže sem nic konkrétního psát nebudu. Ať si raději každý posoudí sám, jestli mu Astronautova žena přijde jako film, který stojí za to vidět ho časem znovu. Já ho viděla už víckrát, patrně proto, abych mu přišla na chuť, a musím říct, že pořád nevím, co si o něm mám vlastně myslet. I tak jsem si ale jistá, že si svoje publikum najde. ()

MiLuka

Tenhle film není vůbec špatný - ale perfektní také ne. Skoro v každé scéně mi chybělo něco navíc, bylo to velmi nedotažené. Scénář se zastavil tak na 60%. Johnny Depp byl naopak velmi brilantní - jeho ledový pohled působil skutečně i děsivě zároveň. Charlize Theron je bohužel více krásná, než talentovaná herečka. Ale Johnny to celé dotáhl. Určitě zajímavý film, který stojí za zhlédnutí. ()

burg

Taková soft-verze geniálního Ďáblova advokáta. I když Charlize musí být přičteno k dobru, že její lehce jebnutý postavy jsou fakt perfektně zahraný! Jen škoda toho blbýho konce... ()

typa

Film má zajímavý námět, ale zpracování trošku pokulhává. Těšila jsem se nejvíc na Charlize Theron a Johnyho Depa, a ti nezklamali, zahráli to špičkově. Spíš než sci-fi bych to hodnotila jako psychologické komorní drama. Co jsem nepochopila, byl ten konec, ale budiž, i tak dávám 3 hvězdy, hodnotila bych to na 60%. ()

andydufrsn

Moc se mi líbilo použití Clarkovy hýčkané myšlenky, tedy existence života bez závislosti na hmotném těle, ale v tomhle filmu to vypadá divně a nepovedeně. A Charlize to tady vůbec nesluší! ()

Sejkorka

Nedbal jsem na slabých 55% hodnocení a koukal. Bez chuti a bez zápachu, a to postupně víc a víc od začátku. Takových kosmonautů už tady bylo. Něco mezi 1* a odpadem plus Charlize, která hraje, jak jinak, skvěle, je krásná, mladá, 24 let. Natočeno ve stejném roce, jako Pravidla moštárny. Takže 2* s odřenýma ušima.Pravda Johny Depp tomu tentokrát moc nepomohl. ()

TylerD.

Když se dívám na rozpočet, tak moc nechápu kam přišel. Ano, na konci jeden efekt velmi dobrý ale to je celý. Ze zajímavého námětu mohla být děsivá scifi. Bohužel to byla velká nuda s ufňukanou ChT, která mi druhou půlku filmu jen lezla krkem a byla mi úplně ukradená. Johny Depp? Pro mě jeho nejhorší role. Nejlépší herec - ten černoch z NASA. Škoda zabitého potenciálu. ()

ezop1012

Takto si predstavujem kvalitné sci fi, jediná chyba jediná chyba je, že nebola lepšia výprava a širší pohľad na planétu a jej dopad. Škoda za nie je viac filmov na podobne témy. Inak, zarazilo ma to nízke hodnotenie, to dnešná väčšina je naozaj tak tupá? ()