Když se při jedné ze Spencerových misí přeruší za podivných okolností na dvě minuty kontakt se základnou, ani jeden z nich netuší, že těch 120 sekund strachu zcela změní jejich pohled na svět, jejich budoucnost a i samotné životy. Johnny Depp a Charlize Theron vystupují jako odvážný kosmonaut NASA Spencer Armacost a jeho nádherná žena Jillian, která je učitelkou – zdánlivě perfektní pár. (Bontonfilm)

Franki69

Analogie s legendárním horrorem Rosemary ma děťátko je zjevná. Ostatně i astronautova žena (Charlize Theron) má na hlavě obdobný nakrátko a blond sestřih. Film jsem dlouho odkládal a nejspíš jsem udělal dobře. Psychopaticky extrémně pomalé tempo vyprávění a stupňující se plíživá hrůza vyžaduje trpělivého a zaujatého diváka. Film jednoznačně táhne kupředu dvojice Theron/Deep a zejména Charlize získává mého dalšího malého Oscara (prvního má za Zrůdu). Až budete přesycení všemi megavýpravnými, CGI přecpanými vesmírnými střílečkami, dejte si tohle převážně interiérové komorní konverzační sci-fi drama o početí s mužem kosmounautem, který se vrátil z poslední vesmírné mise a čím dál víc je zjevnější, že si z pobytu nad stratosférou přivezl i se svým kolegou domů strašlivé tajemství. Dávám 80%, potěšen další rolí divného týpka ztvárněného Johny Deepem a s patřičně zlověstným koncem. ()

Namakemono

Rosemary má děťátko sjetá přes kopírák i s chlupama, jen satanisty vyměněnil pan scénárista za mimoně. Z nějakého důvodu to ale docela funguje. ()

Monini

Jelikož jsem od filmu naprosto nic neočekávala a v té době jsem ani neznala Charlize Theron, tak jsem byla velice mile překvapená....možná víc než mile. Film má chybky, ale já naprosto subjektivně hodnotím na 90% ()

Spike86

Ta první půl až tři čtvrtě hodina, než to vlastně začne být sci-fi, je taková neutrální a docela nudná, ale potom to začíná být zajímavé a atmosféra je nakonec opravdu hustá a dobře postupně vystavěná a depresivní. Zajímavý námět a docela pěkný herecký výkon Charlize Theron. Johnny Depp zde bohužel moc neexceluje, má prakticky po většinu filmu jednu chladnou tvář. Se scénářem si to chtělo trochu více pohrát, zejména s první polovinou, ale jinak to není zase tak špatné. 70% ()

Zewla

Myslím že to byl velmi napínavý film, který hodně tlačil na mou psychiku. Jako většina sem na konci ještě nebyla schopná uvěřit, že to všechno, ufouni a podobně nebyl jen výplod Jullianiné fantazie, která je v depresi a nejistotě kvůli tomu všemu co se kolem ní děje (možná hlavně kvůli tomu, že tam Johnny Depp vypadá jako naprostej svatoušek, což se ve většině jeho filmů moc často nestává....). Ještě dlouho sem se z toho vzpamatovávala, pořád mi to vrtalo hlavou, musela jsem to rozebírat. To se mi u filmů líbí, že vás některé tak zvláštně "naplní". Film byl rozhodně zajímavý, ikdyž ten nápad s ufounama a tím vším kolem se mi zas tak moc nelíbil (možná kvůli tomu, že Sci-Fi nemám moc v oblibě)..... ()

Svadbos

Thriler v štýle "Rosemary´s Baby" si nás iba pekne doberá. Ťarbavý a neuspokojivý a so špeciálne stupídnym finále. ()

grandir

Škoda tak nedoceněného filmu, přitom jednoho z nejlepších ve svém žánru. Napětí a stísněná atmosféra od začátku do konce v kulisách studeného industriálního New Yorku, i bez příšer s chapadly a vyvražďovaček. Krásná Charlize, Deppa nemusím, ale tady se mi líbil ... asi proto, že to nebyl on :) Na to, že je to jeden z pouhých dvou režisérových filmů, který napětím a dějem strčí do kapsy renomované režiséry, klobouk dolů. ()

Chlo0opek

Rozhodně promarněný námět. Hodně špatný závěr, kdy místo nějaké gradace příběhu, se v podstatě dostaneme zpátky na začátek. Určitě z toho mohlo být lepší dílo. Námět dobrý, napětí také, herci špatní nebyli, ale ten závěr to pak všechno takhle pokazí:(. ()

Pythonator

Čtyři s odřenýma ušima. Námět skvělý, ale zpracování oplývá nezvykle nudným tempem. Charlize bez vlasů stojí za prd a Johnny Depp je jako vždy perfektní, jenže to tempo... Je to jakési plíživě znepokojující a v podstatě i děsivé, ale mohlo to být svižnější. ()

JJaannee

Slabota. Takový potencionál a ve výsledku celkem nuda. Chybělo mi tam napětí, drama a místo toho jsem dostala zdlouhavé nic. Konec vyloženě trapný. Jedno shlédnutí stačí. ()

90125

Taká malá Rosemary from outer Space, bez Polanského majstrovského citu pre konšpiračnú dramatičnosť a  napätie. Trúfam si tvrdiť, že potenciál tohoto príbehu bol veľký, ovšem prevedenie je bohužial len priemerné. Áno, je to celé jedno veľké copy and paste, ale ja som ho tentokrát vcelku zožral. Postupná gradácia najprv funguje fajn, ale neskôr stráca dych. Rozuzlenie tajomstva je príliš doslovné, prichádza príliš skoro a preto hoci je koniec dobrý, nemá už potrebnú silu. Režisérsku priemernosť drží nad vodou Charlize T., ktorej rastúce vnútorné trápenie je úplne uveriteľné. Napriek všetkému mám tento film rád. 71 % ()

Zabriskie

Pátrání manželky astronauta po tom, co se skutečně stalo při nehodě ve vesmíru a potom i nejistota, jestli se zpátky na zem vrátil skutečně její manžel, bylo natočeno velmi slušně. Ke konci to však připomínalo epizodu z Krajních mezí, což mi připadá na Hollywoodský film málo. ()

de-souza

Ústřední herecká dvojice si zasloužila lepší zpracování a trošku větvitější příběh než jen omezení na pár hereckých kolegů a minimální výpravu..škoda ()

bax

Film mal skvelú temnú atmosféru a udržal si ju v podstate celú dobu a plus mal aj pár slušných ľakačiek. Lenže atmosféra nie je všetko a film vo mne zanechal dojem, že v podstate nič o ňom neviem. Akoby chýbalo nejaké rozuzlenie či vyvrcholenie. ()