Když se při jedné ze Spencerových misí přeruší za podivných okolností na dvě minuty kontakt se základnou, ani jeden z nich netuší, že těch 120 sekund strachu zcela změní jejich pohled na svět, jejich budoucnost a i samotné životy. Johnny Depp a Charlize Theron vystupují jako odvážný kosmonaut NASA Spencer Armacost a jeho nádherná žena Jillian, která je učitelkou – zdánlivě perfektní pár. (Bontonfilm)

wendus92

Průměrná sci-fi, se skvělým, ostatně jako vždy, Johnnym Deppem, bez kterého by film určitě ztratil nějakou tu jiskru. Ano, já ho zas musím chválit, protože on dokáže pozvednout i ten nejnudnější film. Jednoduchý scénář, k tomu nějaký ten infakrtový moment, sympatická Charlize Theron a vše skvěle zrežírované. Určitě to stojí za shlédnutí, ale po skončení na něj určitě nebudete muset myslet, jako na spoustu jiných filmů, které ve vás něco "to" zanechají. To tenhle snímek pro mě určitě není. ()

gotham

Od filmu, kde hrají Johnny Depp a Charlize Theron bych čekal daleko více, než lehce nadpůměrný thriller. Navíc poměrně zajímavé téma, škoda toho až příliš běžného zpracování. 60% ()

Charlinka

Myslím, že je to lehce nadprůměrný film, ale na druhou stranu čtyři hvězdičky jsem dala daleko lepším filmům. Podle komentářů, co zde vidím (jsou dost rozporuplné) si myslím, že asi záleží na tom, zda-li člověk viděl film s titulky či nikoliv. Jinak si to neumím vysvětlit. ()

májovec13

Asi sem úplně nepochopil celý smysl onoho příběhu. Ve scénáři sem našel několik logických nesmyslů. Postavy byly (kromě Theron) dost o ničem, a to včetně Deppa:( zahrál to dobře, ale nebylo vlastně co hrát... ()

veverysiak

Netradičné scifi založené na odkrývaní charakterov postáv a nie na efektoch a maskách, fantastická Charlize, ktorá je nielen krásna ale aj presvedčivá, nezaostáva Johnny, z ktorého ide strach, takže 75%. ()

Mistle_

Není to poprvé, co se moje hodnocení liší od hodnocení většiny. Proč tentokrát? Po relativně krátké době mi bylo jasné, jak film skončí ... ano. Ten závěr od chvíle, kdy se z Deppa začal "vypařovat" vetřelec, byl klišoidní dno. Což byla vskutku škoda. Nicméně. Hercova odtažitost byla v téhle roli velmi věrohodná; nejednou mi z jeho pohledu běhal mráz po zádech. Jestli něco umí dobře zahrát, tak je to neupřímnost. Theron byla hodně děsivá a přesvědčivá. Za další; ten film byl opravdu poměrně dost děsivý, tzn. v mém případě splnil svoji úlohu. Takže já doporučuju shlédnutí. (Režisérovi pak doporučuju dotočit originálnější konec). ()

DiBuonaparte

Okrem tajomnej atmosféry a zopár zaujímavych či napínavych scén film veľmi nezaujal. Očakával som viac aj od Johnnyho Deppa no ten pôsobí so svojim hereckým výkonom dosť nevýrazne. No treba povedať že nápad to nebol zlý, trebalo ho len lepšie využiť. ()

ethel91

výborné, perfektní! dnes už poměrně stará věc a mě nezbývá nic jinýho, než se stydět za to, že mě tenhle film doteď míjel obloukem. nenápadná, nenásilná, decentní, napínavá perfektně udělaná sci-fi, která navenek působí jako psychologický thriller, což je pro mě vražedná kombinace v tom nejpozitivnějším slova smyslu. navíc jedno obrovské plus pro Charlize Theron a Johnnyho Deppa, kteří zaručeně v tomto případě dostanou nejen milovníka sci-fi. nápadité, s vkusem! rozhodně jeden z neprávem nedoceněných snímků. překvapilo mě, že má tento snímek více verzí závěru, osobně preferuji alternativní "vkusnější" verzi oproti té oficiální. mínus bych dala za český dabing, a to konkrétně za dabérku Theron. ()

Mad.Lady

Johnny, Johnny, měl jsi tohle zapotřebí po tolika úspěšných filmech? Jistý nápad ten film má, Johnnymu se podařilo být mimozemský... Těžko říct, co může za tu nudu... ()

Vala

Výborný nápad,avšak nedotažený do konce.Celou dobu máte dojem,že se díváte na něco opravdu dobrého a na konci vás odbybdou,jako kdyby jim už nezbyl čas,tak vám to tak nějak vysvětlili a něco si můžete třeba domyslet.To mě mrzelo,jinak velmi pěkné. ()

Tsuki003

Čekala jsem víc. Nápad skvělý, Johny Depp i Charlize Theron byli vynikající, ale to ten film nějak nezachránilo. V čem to jenom mohlo být? Scénář? ()

LencaN

Nevyužité téma. Když se ohlédnu zpátky, o čem to vlastně bylo? O invazi mimozemšťanů zvláštní formou prostřednictvím astronauta a jeho ženy. Co nemůžu filmu upřít je hustá psycho atmosféra, s každým záběrem se mazlili, Charlize to strašně slušelo nakrátko a hrála dobře. Což nemůžu až tak říct o Deppovi (což se divím). Byl hrozně kamenný, "sterilní", nevýrazný, přitom to umí mnohem líp. Ale možná to byl záměr, zmást paní Armacostovou a diváka, zda jde o pana Armacosta či ne. Ale chyběla jeho projevu herecká šťáva, vyšší nasazení. Jasně, jsem laik, ale jako divačce mi jeho výkon nepřišel dostatečný. Děj je vlastně celkem jednoduchý, až je škoda, že to víc nerozvedli, od toho odvozuju, že nevyužili tohle mimozemšťanské téma. Akorát bez toho konce bych se obešla... jednak to na židli+vodě jsem trochu nepochopila, s čím souvisí i následující téma, kde se paní Armacostová chová dost podivně a nevím, co si o tom myslet. ()

Saxos

Na herecké obsazení a dobrý námět celkem dost velký propadák. Jinak výborní Johnny Depp a Charlize Theron je bohužel vše, co lze očekávat. Do kosmu se za zákeřnou myšlenkou nepodíváme a na zemi zažijeme psycho nudu, která se nikam nepohne. ()