Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Poisťovňa šťastia

Drama / Rodinný / Romantický

Česko, 2004, 56x50 min

Jiří Adamec

Eva Papoušková

Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Evelyna Steimarová, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Zdeněk Žák, Nikol Štíbrová, Alena Antalová, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Tomáš Valík, Barbora Munzarová, Jan Čenský, Jaromír Hanzlík, Yvetta Blanarovičová, Petr Kostka, Lumír Olšovský, Daniel Rous, Libuše Švormová, Jan Teplý st., Pavel Trojan, Aleš Háma, Petr Oliva, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Marcel Vašinka, Jiří Wohanka, Pavel Rímský, Martin Štěpánek, Kamila Špráchalová, Markéta Pokorná, David Prachař, Martina Preissová, Vlastina Svátková, Markéta Frösslová, Vlastimil Zavřel, Monika Kvasničková, Michaela Ochotská, Vít Pešina, Ludmila Zábršová-Molínová, Miroslav Hrabě, Lenka Šindelářová, Jitka Schneiderová, Kryštof Nohýnek, Veronika Freimanová, Kateřina Winterová, Johana Krtičková, Leonard Hädler Stirský, Pavol Jurišta, Andrea Kulasová, Radka Fišarová, Dagmar Čárová, Petr Svárovský, Alois Švehlík, Dana Homolová, Olga Michálková, Alena Procházková, Yvetta Kornová, Jindřich Hrdý, Ivan Hruška, Dana Bartůňková, Pavel Soukup, Daniela Pokorná, Jana Jiskrová, Filip Blažek, Gabriela Filippi, Lucie Štěpánková, Kristýna Hrušínská, Radim Kalvoda, Jaroslava Brousková, Václav Svoboda, Miriam Kantorková, Stanislava Jachnická, Barbora Fišerová, Václav Knop, Václav Mareš, Jitka Sedláčková, Jan Kalous, Šárka Ullrichová, Martin Švec, František Němec, Marcela Nohýnková, Ladislav Županič, Jaroslava Obermaierová, Vladislav Beneš, Václav Legner, Petr Pelzer, Věra Uzelacová, Jindřich Hinke, Eva Reiterová, Ondřej Brzobohatý, Jiří Schwarz, Otto Rošetzký, Hana Igonda Ševčíková, Michaela Mišková, Radka Stupková, Karel Greif, Rostislav Kuba, Denisa Kubová, Ondřej Kepka, Eva Jiroušková, Jana Švandová, Antonie Talacková, Marcel Rošetzký, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Monika Žáková, Ludmila Vlášková, Jiří Havel, Miroslava Pleštilová, Veronika Renčová, Marie Málková, Zdeněk Sedláček, Jan Fiala, Hana Sršňová, Jan Potměšil, Klára Oltová, Václav Veselý, Jiří Kaftan, Taťjana Medvecká, Helena Karochová, Antonín Navrátil, Ivo Kubečka, Zdeněk Srstka, Jiří Čapka, Soňa Dvořáková, Zorita Azrak, Jan Nemejovský, Marta Krampolová, Josef Hervert, Petr Koutecký, Sabina Schulzová, Jan Szymik, Jakub Stádník, Otta Tesař, Veronika Janků, Nikol Prokešová, Lukáš Homola, Markéta Richterová, Karel Hanzálek, Martin César, Jasmine Anna Adamcová, Roman Havelka, Michal Koubek, Jakub Jech, Jiří Stanislav, Tomáš Racek, Anna Fixová, Martin Šverma, Petr Srna, Jarmila Vlčková, Barbora Petrová, Tereza Helšusová, Kajetán Písařovic, Veronika Zelníčková, Jakub Štěpán, Pavel Tomanka, Antonín Kracík, Richard Zevel, Jan Pirk, Martin Stránský, Robert Galia, Emma Karpeles, Pavel Kovář, Petr Gabaj
  • Trainspotter

Kdo to nezná, dělá, že to nezná a kdo přizná, že to zná, tak jenom proto, aby to mohl tady poslat do odpadu! Známý estrádník Adamac AKA dvorní novácký rejža dostal zakázku života a sesmolil komerci, která vlastně komerci uráží, být totiž firmou s ambicemi reklamy v tv, tak bych si ji rozhodně neobjednával v přestávce této slátaniny, kde všechno působí jenom jako, všichni furt padají, doslova, na držku, dialogy jsou tak sdělný, jako když posloucháte prdění z vedlejší kabinky na veřejném záchodku, Brožová je vyumělkovaná fuchtle bez špetky talentu, Kotek oslizlej večnej puberťáček-blbeček a Blanarovičová se radši měla dál pitvořit s tím jejím malým, ale šikovným "čertem". Poslední výtkou je kamera, která je natolik příšerná, že při sledování to vypadá, jako když sledujete dění na fotbalovém zápase - všechno zdálky a bez detailu. No, buďme ale rádi za takové sračky, které můžeme takto hezky komentářem hodit do odpadu!(3.4.2006)

• gabin(a)

Nevím, jestli můžu hodnotit něco, co znám jen z nevěřícných okamžiků protrpěných na návštěvách (jedna známá to sleduje tak, že to nevypne ani při návštěvě - ohlášené! - což je podle mě fakt neomalenost) a taky z všudypřítomných a notně otravných ukázek. A taky určitě znáte ten pocit, kdy přijdete k puštěné a opuštěné televizi, nevíte, co je tam za program, chvilku koukáte, co to je, pak koukáte, co to je za blbost a co to tam sakra řeší za hovadiny a pak se objeví přirozená tvář Kateřiny Brožové a máte jasno. Rozhodně neodsuzuju seriály, ale tyhle, co furt jenom řeší a řeší, všichni se tváří, jako by operovali zhoubný nádor a zvraty jsou tam jenom proto, aby to nebyla nuda, tak to se mám moc ráda, než abych u nich marnila čas. A když chci tzv. vypnout, tak se kouknu třeba na detektivku nebo si najdu jinou zábavu než TV (spánek, žehlení:-). Jo, když jsem u toho žehlení, naprosto mě minula "hláška" Daniely Kolářové ve Vratných lahvích, když se jí pan Svěrák ptal, jak se na to může koukat a ona odvětí :"Žehlils někdy? Ne? Tak mlč!" nebo něco v tom smyslu. No v tom je možná ten zakopanej pes, proč většinu dam žehlení nebaví - protože u toho koukají na takový číčoviny!(8.4.2010)

• fleker

pojišťovny sou vo ničem....a banky jakbysmet..pez punčochy na hlavě už do žádný dobrovolně nevlezu.. představte si že se mě včera snažilo zlanařit kábéčko a nutilo mě pojistit si vlastní život...a když sem mávnul jako že poslouchám, přiřadili mě ke slečně, která tvrdila že maj teď takový akce, že se mi to prej vyplatí i kdybych nechcíp....tomu se mi samozřejmě nechtělo věřit, nejsem žádná najivka, ale vona trvala na tom, že je to vopravdu tak, roztáhla ty svý kukadla až do protějšího kouta, začala kreslit rúzný takový grafy v gausově rovině a vykládala při tom poutavou historku se spoustou čísel, a že prej pokavaď budu platit 135 korun měsíčně... tak mi to vydělá tolik a tolik procent...když sem se jí pak zeptal, jakou že to jako má můj život vlastně hodnotu, vyndala ty jejich mordovací tabulky, podle kterejch mě ocenila na něco kolem pětasedumdesáti tisíc,,,což mi přišlo jako dost přemrštěná cena za lidskej život...a tak sem na to kejvnul a vyplnil jim tu jejich smlouvu, ale neska mně volali, že to takle nemůžou podat, že prej musím jako příjemce udat nějakou konkrétní osobu, a ne "tomu co najde mý tělo". ....šejdíři ...po druhý už mě tam neuviděj....stejně to zas určitě bylo ňáký to jejich letadlo nebo něco podobnýho(27.3.2009)

• C0r0ner

Devadesátky přinesly totální sračky (Život na zámku a podobně), po přelomu milénia se však zrodilo něco ještě mnohem hrůznějšího - české telenovely. Ty se sice tváří, jakože telenovely nejsou, nevypadají a být nechtějí, ale ten obsah je v podstatě totožný, akorát v líbivějším hávu. Ten mě ale moc nedojímá, když jsou to jinak absolutní píčoviny. Hnus! 0%(18.8.2016)

• Hal_Moore

Už mě vážně nebaví sledování mých blízkých a přátel, jak každé pondělí/středu/čtvrtek nebo tak nějak pravidelně sedávají u televize a sledují s otevřenou pusou české telenovely Pojišťovnu štěstí či Rodinná pouta. Nova s Primou se snaži natočit úplně všechny typy pořadů a pak to takhle dopadá. Už s hrůzou poslouchám kecy o Pojišťovně štěstí 2, jak to bude supermegaultra nářez, stokrát překonávající první řadu. Nedovedu si představit, že by někdo dokázal natočit ještě něco horšího, než je první řada, tak těmto zprávám věřím. Když Pojišťovna běžela na Nově, já v pokoji s knihou v ruce každý týde poslouchal křik z televize. Ani jsem se nemusel jít podívat a poznal ječící Brožovou, brečícího Ko(ko)tka a uklidňující Jiráskovou, Bohdalovou či Nárožného. Nedovedu pochopit, co přimělo tak kvalitní herce hrát v tomhle veledílu. Připočtu ještě nesympatického Etzlera, přebrečenou Antalovou a sympatickou Štíbrovou... Jak to říci slušně? Ať jde Nova s podobnými výtvory do (_._) ... Jedna hvězdička za Nikolku Štíbrovou.(17.7.2005)

• - V seriálu si zahrála bývala dětská hvězda Antonín Navrátil, který zde ztvárnil roli svářeče. (M.B)

• - Autorom textu titulnej skladby "Den, kdy se vrátí láska k nám" je Zdeněk Rytíř. (Jello Biafra)

• - Miroslava Etzlera před Pojišťovnou štěstí moc diváků neznalo. Díky hlavní roli Tomáše Krause se stal velmi populárním. Zároveň se nadobro vyléčil z alkoholismu, se kterým před vstupem do seriálu bojoval. (Karlos80)