Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Poisťovňa šťastia

Drama / Rodinný / Romantický

Česko, 2004, 56x50 min

Jiří Adamec

Eva Papoušková

Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Evelyna Steimarová, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Zdeněk Žák, Nikol Štíbrová, Alena Antalová, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Tomáš Valík, Barbora Munzarová, Jan Čenský, Jaromír Hanzlík, Yveta Blanarovičová, Petr Kostka, Lumír Olšovský, Daniel Rous, Libuše Švormová, Jan Teplý st., Pavel Trojan, Aleš Háma, Petr Oliva, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Marcel Vašinka, Jiří Wohanka, Pavel Rímský, Martin Štěpánek, Kamila Špráchalová, Markéta Pokorná, David Prachař, Martina Preissová, Vlastina Svátková, Markéta Frösslová, Vlastimil Zavřel, Monika Kvasničková, Michaela Ochotská, Vít Pešina, Ludmila Zábršová-Molínová, Miroslav Hrabě, Lenka Šindelářová, Jitka Schneiderová, Kryštof Nohýnek, Veronika Freimanová, Kateřina Winterová, Johana Krtičková, Leonard Hädler Stirský, Pavol Jurišta, Andrea Kulasová, Radka Fišarová, Dagmar Čárová, Petr Svárovský, Alois Švehlík, Dana Homolová, Olga Michálková, Alena Procházková, Yvetta Kornová, Jindřich Hrdý, Ivan Hruška, Dana Bartůňková, Pavel Soukup, Daniela Pokorná, Jana Jiskrová, Filip Blažek, Gabriela Filippi, Lucie Štěpánková, Kristýna Hrušínská, Radim Kalvoda, Jaroslava Brousková, Václav Svoboda, Miriam Kantorková, Stanislava Jachnická, Bára Fišerová, Václav Knop, Václav Mareš, Jitka Sedláčková, Jan Kalous, Šárka Ullrichová, Martin Švec, František Němec, Marcela Nohýnková, Ladislav Županič, Jaroslava Obermaierová, Vladislav Beneš, Václav Legner, Petr Pelzer, Věra Uzelacová, Jindřich Hinke, Eva Reiterová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jiří Schwarz, Otto Rošetzký, Hana Igonda Ševčíková, Michaela Mišková, Radka Stupková, Karel Greif, Rostislav Kuba, Denisa Kubová, Ondřej Kepka, Eva Jiroušková, Jana Švandová, Antonie Talacková Barešová, Marcel Rošetzký, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Monika Žáková, Ludmila Vlášková, Jiří Havel, Miroslava Pleštilová, Veronika Renčová, Marie Málková, Zdeněk Sedláček, Jan Fiala, Hana Sršňová, Jan Potměšil, Klára Oltová, Václav Veselý, Jiří Kaftan, Taťjana Medvecká, Helena Karochová, Antonín Navrátil, Ivo Kubečka, Zdeněk Srstka, Jiří Čapka, Soňa Dvořáková, Zorita Azrak, Jan Nemejovský, Marta Krampolová, Josef Hervert, Petr Koutecký, Sabina Schulzová, Jan Szymik, Jakub Stádník, Otta Tesař, Veronika Janků, Nikol Prokešová, Lukáš Homola, Markéta Richterová, Karel Hanzálek, Martin César, Jasmine Anna Adamcová, Roman Havelka, Michal Koubek, Jakub Jech, Jiří Stanislav, Tomáš Racek, Anna Fixová, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jarmila Vlčková, Barbora Petrová, Tereza Sochorová, Kajetán Písařovic, Veronika Zelníčková, Jakub Štěpán, Pavel Tomanka, Antonín Kracík, Richard Zevel, Jan Pirk, Martin Stránský, Robert Galia, Emma Karpeles, Pavel Kovář, Petr Gabaj
  • Herr_Flick

Osobně nemám rád, když lidi dávají nulové hodnocení seriálům, které nesledují, neviděli celé nebo vůbec nevyhledávají. Ale vyhnout se neustálé konfrontaci s takovýmto typem mýdlové opery je i při minimálním sledování televize takřka nemožné. Chápu, že má seriál své fandy, ale pro mne jde jen o další z nekonečné řady obsahově nulových zabíraček času.(6.2.2012)

• Perry-

Počet sérií 2. 1. série - Nepíšu tu o tom, že to bylo geniální nebo Bůh ví jak povedené. Koukal jsem na to, protože nic jiného nebylo a koukali na to rodiče. Dejme tomu, pokud zavřu obě oči, tak se na to dalo i dívat (z hereckých výkonů jasně vede Igor Bareš, Jiřina Jirásková je taky dobrá) a mělo to Happy End. Tak bych tomu dal alespoň 2*. 2. série - Tak jsem viděl první díl a dál už na to koukat nebudu (naštěstí už máme 2 TV :). Debilní, dementní a extra nudné. Oproti první sérii Odpad!(28.10.2006)

• Death

Stacil mi jeden dil, abych rozpoznal zjevnou kanalovost tohoto dilka. Scenar je mizerne napsany, sceny jsou silene vykonstruovane a zcela neverohodne, proste je to cele dementni a to nemluvim o postavach, ktere jsou jednim slovem tragicke(hlavne Brozova). Je to urceno pro lidi, kteri si kazdy den kupuji Blesk a podobne splasky a hltaji kazdou pikantnost, at je sebepitomejsi. Mohl bych tu takhle kritizovat dva dny, protoze pochvalit neni temer co, ale uz toho radeji necham. Ta jedna hvezda je za to, ze Rodinna pouta jsou o tridu horsi, coz ale stejne neni pro Pojistovnu stesti moc dobra vizitka:).(10.10.2004)

• ivishka

Snad přijde den kdy láska vrátí se k nám...to je takový opěrný bod celého seriálu - krásná píseň. Mé hodnocení se zrcadlí v době natáčení i v počtu hodin, kterých jsem u televize strávila jen abych tuhle hloupost viděla. Ano záměrně říkám hloupost, jelikož nyní s odstupem času a nějakým tím rozumem vidím jaký je to nesmysl. Nejvíce mě udivilo, že to skončilo..nemohla jsem a doteď nepobírám fakt, že nekonečný seriál někdy skončil?! Bohužel se vyrojila veliká spousta navazujících(ačkoliv tématem nesouvisejících - ale stejně obsazených)seriálů např. Cesty domů, Ordinace, Gymply a já nevím co ještě, protože si herce přehazují jak jen chtějí..tedy """""""""""herce""""""""""""". Opět mě napadá hláška Rosse z Přátel, že bych se sledování tohoto "Zasloužila metál!".(30.11.2012)

Opravdu to není tak špatné, jak zde většina uživatelů píše. Pojišťovna štěstí je zcela průměrný seriál, který samozřejmě není určen pro každého:) Tedy - je to spíše ideální televizní "drama":) pro utahané pracující lidi a zároveň výtečná "komedie" (zcela nechtěně) pro všechny ostatní lidi, kteří oplývají soudností či mírně nadprůměrnou inteligencí. Samozřejmě, že mě teď může kdokoliv napadnout za to, že příliš škatulkuji, ale já to tak vidím (samotný seriál sleduji opravdu pro zasmání, jelikož většina dialogů je trapně kýčovitých a hlavně klišovitých stejně jako "srdceryvné" scény, které jsou pro mě opravdu vrcholem zábavy). Zkrátka ze zcela objektivního pohledu (neberu v potaz, že je to Novácký produkt apod) je PŠ průměrný seriál, který jedny nadchne a druhé zhnusí:)(7.12.2004)

• - Miroslava Etzlera před Pojišťovnou štěstí moc diváků neznalo. Díky hlavní roli Tomáše Krause se stal velmi populárním. Zároveň se nadobro vyléčil z alkoholismu, se kterým před vstupem do seriálu bojoval. (Karlos80)

• - V seriálu si zahrála bývala dětská hvězda Antonín Navrátil, který zde ztvárnil roli svářeče. (M.B)

• - Roli Lucinky měla hrát původně jiná holčička, ale na "place" plakala, a tak byla vyměněna za Johanu Krtičkovou. (M.B)