Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Poisťovňa šťastia

Drama / Rodinný / Romantický

Česko, 2004, 56x50 min

Jiří Adamec

Eva Papoušková

Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Evelyna Steimarová, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Zdeněk Žák, Nikol Štíbrová, Alena Antalová, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Tomáš Valík, Barbora Munzarová, Jan Čenský, Jaromír Hanzlík, Yvetta Blanarovičová, Petr Kostka, Lumír Olšovský, Daniel Rous, Libuše Švormová, Jan Teplý st., Pavel Trojan, Aleš Háma, Petr Oliva, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Marcel Vašinka, Jiří Wohanka, Pavel Rímský, Martin Štěpánek, Kamila Špráchalová, Markéta Pokorná, David Prachař, Martina Preissová, Vlastina Svátková, Markéta Frösslová, Vlastimil Zavřel, Monika Kvasničková, Michaela Ochotská, Vít Pešina, Ludmila Zábršová-Molínová, Miroslav Hrabě, Lenka Šindelářová, Jitka Schneiderová, Kryštof Nohýnek, Veronika Freimanová, Kateřina Winterová, Johana Krtičková, Leonard Hädler Stirský, Pavol Jurišta, Andrea Kulasová, Radka Fišarová, Dagmar Čárová, Petr Svárovský, Alois Švehlík, Dana Homolová, Olga Michálková, Alena Procházková, Yvetta Kornová, Jindřich Hrdý, Ivan Hruška, Dana Bartůňková, Pavel Soukup, Daniela Pokorná, Jana Jiskrová, Filip Blažek, Gabriela Filippi, Lucie Štěpánková, Kristýna Hrušínská, Radim Kalvoda, Jaroslava Brousková, Václav Svoboda, Miriam Kantorková, Stanislava Jachnická, Barbora Fišerová, Václav Knop, Václav Mareš, Jitka Sedláčková, Jan Kalous, Šárka Ullrichová, Martin Švec, František Němec, Marcela Nohýnková, Ladislav Županič, Jaroslava Obermaierová, Vladislav Beneš, Václav Legner, Petr Pelzer, Věra Uzelacová, Jindřich Hinke, Eva Reiterová, Ondřej Brzobohatý, Jiří Schwarz, Otto Rošetzký, Hana Igonda Ševčíková, Michaela Mišková, Radka Stupková, Karel Greif, Rostislav Kuba, Denisa Kubová, Ondřej Kepka, Eva Jiroušková, Jana Švandová, Antonie Talacková, Marcel Rošetzký, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Monika Žáková, Ludmila Vlášková, Jiří Havel, Miroslava Pleštilová, Veronika Renčová, Marie Málková, Zdeněk Sedláček, Jan Fiala, Hana Sršňová, Jan Potměšil, Klára Oltová, Václav Veselý, Jiří Kaftan, Taťjana Medvecká, Helena Karochová, Antonín Navrátil, Ivo Kubečka, Zdeněk Srstka, Jiří Čapka, Soňa Dvořáková, Zorita Azrak, Jan Nemejovský, Marta Krampolová, Josef Hervert, Petr Koutecký, Sabina Schulzová, Jan Szymik, Jakub Stádník, Otta Tesař, Veronika Janků, Nikol Prokešová, Lukáš Homola, Markéta Richterová, Karel Hanzálek, Martin César, Jasmine Anna Adamcová, Roman Havelka, Michal Koubek, Jakub Jech, Jiří Stanislav, Tomáš Racek, Anna Fixová, Martin Šverma, Petr Srna, Jarmila Vlčková, Barbora Petrová, Tereza Helšusová, Kajetán Písařovic, Veronika Zelníčková, Jakub Štěpán, Pavel Tomanka, Antonín Kracík, Richard Zevel, Jan Pirk, Martin Stránský, Robert Galia, Emma Karpeles
  • Herr_Flick

Osobně nemám rád, když lidi dávají nulové hodnocení seriálům, které nesledují, neviděli celé nebo vůbec nevyhledávají. Ale vyhnout se neustálé konfrontaci s takovýmto typem mýdlové opery je i při minimálním sledování televize takřka nemožné. Chápu, že má seriál své fandy, ale pro mne jde jen o další z nekonečné řady obsahově nulových zabíraček času.(6.2.2012)

• made1

Kdyby to skončilo po první sérii, dala bych i dvě hvězdy, ale takhle nedám odpad! jen kvůli těm několika hercům, kterých si jinak velice vážím. Souhlasím s tím, že je to příležitosti hlavně pro oblastní herce, kteří jinak nejsou moc vidět a nebýt těch, kteří se jak je rok dlouhý nepodívají do divadla, by ani do takových hrůz nemuseli lízt.(11.7.2010)

Podle mého názoru jde o seriál, na který se díváte, když nechcete nad ničím přemýšlet. Nejedná se o žádné veledílo, ale mě se na něj koukalo dobře. Viděla jsem jen první dvě řady, z časových důvodů jsem už neviděla řadu třetí, ale myslím, že tu byly i dobré a vynikající herecké výkony (Nárožný, Bareš, Bohdalová, Jirásková, Steimarová). A že budu odsuzovat seriál jenom kvůli tomu, že tam hraje Kateřina Brožová? To ne.(22.10.2007)

• adams89

První řadu Pojišťovny štěstí jsem ještě sledoval velmi rád. Druhá začala být už hodně překrucována a občas jsem už vynechápal leckteré díly. A ta třetí? Jistě nebudu sám, komu připadá jako Velmi křehké vztahy na Tv Prima. Zaslechl jsem něco o chystané čtvrté řadě a to neznamená nic jiného, než že zanedlouho půjde moje hodnocení ještě níže.20%(4.7.2007)

• Phobia

Tohle vážně nemůžu - už z té přeslazené znělky se mi dělá absolutně blivno a chvátám pro ovladač rychlostí, že by se Usain Bolt nestačil divit! Nejsem křtěná, nejsem věřící, tak asi jednou přijdu do pekla... a co když tortura nekončí u pouhého škvíření se v ohni? Co když tam pro hříšníky mého ražení čeká imrvére vysílání telenovel - bez ovladače, bez možnosti úniku?! Hrůza, dám se na modlení...(26.5.2010)