Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Poisťovňa šťastia

Drama / Rodinný / Romantický

Česko, 2004, 56x50 min

Jiří Adamec

Eva Papoušková

Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Evelyna Steimarová, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Zdeněk Žák, Nikol Štíbrová, Alena Antalová, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Tomáš Valík, Barbora Munzarová, Jan Čenský, Jaromír Hanzlík, Yveta Blanarovičová, Petr Kostka, Lumír Olšovský, Daniel Rous, Libuše Švormová, Jan Teplý st., Pavel Trojan, Aleš Háma, Petr Oliva, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Marcel Vašinka, Jiří Wohanka, Pavel Rímský, Martin Štěpánek, Kamila Špráchalová, Markéta Pokorná, David Prachař, Martina Preissová, Vlastina Svátková, Markéta Frösslová, Vlastimil Zavřel, Monika Kvasničková, Michaela Ochotská, Vít Pešina, Ludmila Zábršová-Molínová, Miroslav Hrabě, Lenka Šindelářová, Jitka Schneiderová, Kryštof Nohýnek, Veronika Freimanová, Kateřina Winterová, Johana Krtičková, Leonard Hädler Stirský, Pavol Jurišta, Andrea Kulasová, Radka Fišarová, Dagmar Čárová, Petr Svárovský, Alois Švehlík, Dana Homolová, Olga Michálková, Alena Procházková, Yvetta Kornová, Jindřich Hrdý, Ivan Hruška, Dana Bartůňková, Pavel Soukup, Daniela Pokorná, Jana Jiskrová, Filip Blažek, Gabriela Filippi, Lucie Štěpánková, Kristýna Hrušínská, Radim Kalvoda, Jaroslava Brousková, Václav Svoboda, Miriam Kantorková, Stanislava Jachnická, Bára Fišerová, Václav Knop, Václav Mareš, Jitka Sedláčková, Jan Kalous, Šárka Ullrichová, Martin Švec, František Němec, Marcela Nohýnková, Ladislav Županič, Jaroslava Obermaierová, Vladislav Beneš, Václav Legner, Petr Pelzer, Věra Uzelacová, Jindřich Hinke, Eva Reiterová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jiří Schwarz, Otto Rošetzký, Hana Igonda Ševčíková, Michaela Mišková, Radka Stupková, Karel Greif, Rostislav Kuba, Denisa Kubová, Ondřej Kepka, Eva Jiroušková, Jana Švandová, Antonie Talacková Barešová, Marcel Rošetzký, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Monika Žáková, Lída Vlášková, Jiří Havel, Miroslava Pleštilová, Veronika Renčová, Marie Málková, Zdeněk Sedláček, Jan Fiala, Hana Sršňová, Jan Potměšil, Klára Oltová, Václav Veselý, Jiří Kaftan, Taťjana Medvecká, Helena Karochová, Antonín Navrátil, Ivo Kubečka, Zdeněk Srstka, Jiří Čapka, Soňa Dvořáková, Zorita Azrak, Jan Nemejovský, Marta Krampolová, Josef Hervert, Petr Koutecký, Sabina Schulzová, Jan Szymik, Jakub Stádník, Otta Tesař, Veronika Janků, Nikol Prokešová, Lukáš Homola, Markéta Richterová, Karel Hanzálek, Martin César, Jasmine Anna Adamcová, Roman Havelka, Michal Koubek, Jakub Jech, Jiří Stanislav, Tomáš Racek, Anna Fixová, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jarmila Vlčková, Barbora Petrová, Tereza Sochorová, Kajetán Písařovic, Veronika Zelníčková, Jakub Štěpán, Pavel Tomanka, Antonín Kracík, Richard Zevel, Jan Pirk, Martin Stránský, Robert Galia, Emma Karpeles, Pavel Kovář, Petr Gabaj
  • cross

Tak tohle je fakt noční můra televizní zábavy! Zatímco u jednoho dílu se slušně pobavíte nad totální stupiditou scénáře a nesmyslností děje, ihned další díl vás totálně srazí do kolen naprosto nudným a vůbec nic neříkajícím průběhem... Seriál bez vtipu a nápadů, s neuvěřitelně nadsazeným dějem a naprosto příšernými hereckými výkony! Režisér i scénárista jsou úplně mimo a to se radši nezaobírám technickou kvalitou. Rodinná pouta jsou ještě debilnější, ale alespoň si nehrají na to, co nejsou! Velevážení tvůrci, když někdo neumí dělat seriály, tak ať je nedělá!!!(17.10.2004)

• sepp

Inu, nevidel jsem asi prvni tretinu Pojistovny, ale zbytek dilu jsem odkoukal v plne stopazi. A resume? Na soucasne ceske pomery a zejmena trend "novacke zabavy" to jeste docela ujde, oproti takovym Rodinnym Poutum je to primo umelecka zalezitost. Celkove je to ale podprumerne, divne zahrane a o rezii se snad ani neda mluvit. Ale koukat se na to da a Katka Brozova s tou umelou vybavou je panicka k nakousnuti ;)(5.2.2005)

• ChaZty

ja nevim jestli to myslí vážně a nebo si z nás dělají jen bžundu. Ta první serie byla ješte koukatelna ale ta poslední? jako co to je? mizerny herecky výkon(hlavne ty postraní role), mizerne namluvený, hudba je hrozne chladná, sceny jsou tak divne sestřihany. Ja teda o vytvoření filmu či serialu vím prd ale tohle je jako na mě moc. Ten příběh? škoda mluvit. Nebo teda ty poslední dily to je neco šílenyho. Skoro v každym lide se stane nejaky uraz, všichni se podvadí, všechno je hrozne negativní... ja nevím možna jsem moc kriticka ale prostě takhle já si serial nepředstavuju, no dejme tomu první serie ješte ušla. Škoda takových hercu jako třeba P. Narožný pro tenhle serial.(13.4.2010)

• Colonist

Proč jsou všechny nové české seriály o tom samém? A spí s B, pak se A zabouchne do C, které kvůli tomu opustilo D, se kterým nyní chodí zase B, a nakonec se dají A a D dohromady, protože jsou homosexuální... Proč se musí každý postupně pelešit s každým? Jen ta Brožová, co už vystřídala chlapů (navíc zřejmě trpí úchylkou na poměrně starší muže). Jak může manželka chodit s otcem svého bývalého? Kdo tohle proboha vymýšlí? Jsem ochoten ještě připustit, že první řada v několika ohledech ušla a měla i pár zajímavých momentů (povodeň), ale jinak je to hrůza, děs běs.(8.10.2007)

Podle mého názoru jde o seriál, na který se díváte, když nechcete nad ničím přemýšlet. Nejedná se o žádné veledílo, ale mě se na něj koukalo dobře. Viděla jsem jen první dvě řady, z časových důvodů jsem už neviděla řadu třetí, ale myslím, že tu byly i dobré a vynikající herecké výkony (Nárožný, Bareš, Bohdalová, Jirásková, Steimarová). A že budu odsuzovat seriál jenom kvůli tomu, že tam hraje Kateřina Brožová? To ne.(22.10.2007)

• - Autorom textu titulnej skladby "Den, kdy se vrátí láska k nám" je Zdeněk Rytíř. (Jello Biafra)

• - Antonín Navrátil se při natáčení sešel s režisérem Adamcem po 30 letech. (Zdroj: Květy) (M.B)

• - Miroslava Etzlera před Pojišťovnou štěstí moc diváků neznalo. Díky hlavní roli Tomáše Krause se stal velmi populárním. Zároveň se nadobro vyléčil z alkoholismu, se kterým před vstupem do seriálu bojoval. (Karlos80)