Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Poisťovňa šťastia

Drama / Rodinný / Romantický

Česko, 2004, 73x50 min

Jiří Adamec

Eva Papoušková

Miroslav Etzler, Kateřina Brožová, Petr Nárožný, Evelyna Steimarová, Jiřina Bohdalová, Jiřina Jirásková, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Igor Bareš, Vojtěch Kotek, Zdeněk Žák, Nikol Štíbrová, Alena Antalová, Tereza Kostková, Sandra Nováková, Tomáš Valík, Barbora Munzarová, Jan Čenský, Jaromír Hanzlík, Yvetta Blanarovičová, Petr Kostka, Lumír Olšovský, Daniel Rous, Libuše Švormová, Jan Teplý st., Pavel Trojan, Aleš Háma, Petr Oliva, Ladislav Trojan, Dana Syslová, Marcel Vašinka, Jiří Wohanka, Pavel Rímský, Martin Štěpánek, Kamila Špráchalová, Markéta Pokorná, David Prachař, Martina Preissová, Vlastina Svátková, Markéta Děrgelová, Vlastimil Zavřel, Monika Foris Kvasničková, Michaela Ochotská, Vít Pešina, Ludmila Zábršová-Molínová, Miroslav Hrabě, Lenka Šindelářová, Jitka Schneiderová, Kryštof Nohýnek, Veronika Freimanová, Kateřina Winterová, Johana Krtičková, Leonard Hädler Stirský, Pavol Jurišta, Andrea Kulasová, Radka Fišarová, Dagmar Čárová, Petr Svárovský, Alois Švehlík, Dana Homolová, Olga Michálková, Alena Procházková, Yvetta Kornová, Jindřich Hrdý, Ivan Hruška, Dana Bartůňková, Pavel Soukup, Daniela Pokorná, Jana Jiskrová, Filip Blažek, Gabriela Filippi, Lucie Štěpánková, Kristýna Hrušínská, Radim Kalvoda, Jaroslava Brousková, Václav Svoboda, Miriam Kantorková, Stanislava Jachnická, Bára Fišerová, Václav Knop, Václav Mareš, Jitka Sedláčková, Jan Kalous, Šárka Ullrichová, Martin Švec, František Němec, Marcela Nohýnková, Ladislav Županič, Jaroslava Obermaierová, Vladislav Beneš, Václav Legner, Petr Pelzer, Věra Uzelacová, Jindřich Hinke, Eva Reiterová, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jiří Schwarz, Otto Rošetzký, Hana Igonda Ševčíková, Michaela Mišková, Radka Stupková, Karel Greif, Rostislav Kuba, Denisa Kubová, Ondřej Kepka, Eva Jiroušková, Jana Švandová, Antonie Talacková Barešová, Marcel Rošetzký, Vanda Hybnerová, Tomáš Juřička, Monika Žáková, Lída Vlášková, Jiří Havel, Miroslava Pleštilová, Veronika Renčová, Marie Málková, Zdeněk Sedláček, Jan Fiala, Hana Sršňová, Jan Potměšil, Klára Oltová, Václav Veselý, Jiří Kaftan, Taťjana Medvecká, Helena Karochová, Antonín Navrátil, Ivo Kubečka, Zdeněk Srstka, Jiří Čapka, Soňa Dvořáková, Zorita Azrak, Jan Nemejovský, Marta Krampolová, Josef Hervert, Petr Koutecký, Sabina Schulzová, Jan Szymik, Jakub Stádník, Otta Tesař, Veronika Janků, Nikol Prokešová, Lukáš Homola, Markéta Richterová, Karel Hanzálek, Martin César, Jasmine Anna Adamcová, Roman Havelka, Michal Koubek, Jakub Jech, Jiří Stanislav, Tomáš Racek, Anna Fixová, Martin Jan Šverma, Petr Srna, Jarmila Vlčková, Barbora Petrová, Tereza Sochorová, Kajetán Písařovic, Veronika Zelníčková, Jakub Štěpán, Pavel Tomanka, Antonín Kracík, Richard Zevel, Jan Pirk, Martin Stránský, Robert Galia, Emma Karpeles, Pavel Kovář, Petr Gabaj, Taťána Chvojka
  • L_O_U_S

Kdyby tvůrci nepokračovali s trestuhodnou samozřejmostí v natáčení dalších řad, možná bych ty dvě hvězdičky udělil. Ale takhle opravdu ne. Mimochodem jsem v seriálu zaregistroval ty nejhorší postsynchrony, jaké jsem kdy viděl a slyšel. A z bahna tenhle seriál nevytahují ani hvězdy jako Jiřina Jirásková nebo Petr Nárožný. (350.)(2.4.2008)

• made1

Kdyby to skončilo po první sérii, dala bych i dvě hvězdy, ale takhle nedám odpad! jen kvůli těm několika hercům, kterých si jinak velice vážím. Souhlasím s tím, že je to příležitosti hlavně pro oblastní herce, kteří jinak nejsou moc vidět a nebýt těch, kteří se jak je rok dlouhý nepodívají do divadla, by ani do takových hrůz nemuseli lízt.(11.7.2010)

• klokyn

Zas přijde den, kdy láska vrátí se k nám, nabízí náruč dokořán... Nechápem ako môžem žiť vo svete, kde sa ľuďom páči Poisťovňa šťastia, Rodinné putá, alebo Kameňák. Nechutná kamera, odporná hudba, ktorá dopĺňa scény a neskutočne trápne herectvo. Všetko je zlé, asi najhorší seriál, čo som kedy zazrel. Je mi do plaču keď si uvedomím, koľko ľudí na to dobrovoľne pozerá.(13.3.2007)

• Ice123

Já už vážně nevím jak hodnotit.... Sice lepší než ulice nebo ordinace ale aby to mělo na jednu hvězdo muselo by to býj ještě o něco lepší..... ach jo, proč vymýšlíme takový blbosti.... ještě nám zbývá něco na téma španělských telenovel a budeme mít kompletně zkaženej (bych musel bejt už vážně sprostej) celý TV program...(6.3.2010)

• Death

Stacil mi jeden dil, abych rozpoznal zjevnou kanalovost tohoto dilka. Scenar je mizerne napsany, sceny jsou silene vykonstruovane a zcela neverohodne, proste je to cele dementni a to nemluvim o postavach, ktere jsou jednim slovem tragicke(hlavne Brozova). Je to urceno pro lidi, kteri si kazdy den kupuji Blesk a podobne splasky a hltaji kazdou pikantnost, at je sebepitomejsi. Mohl bych tu takhle kritizovat dva dny, protoze pochvalit neni temer co, ale uz toho radeji necham. Ta jedna hvezda je za to, ze Rodinna pouta jsou o tridu horsi, coz ale stejne neni pro Pojistovnu stesti moc dobra vizitka:).(10.10.2004)

• - Miroslava Etzlera před Pojišťovnou štěstí moc diváků neznalo. Díky hlavní roli Tomáše Krause se stal velmi populárním. Zároveň se nadobro vyléčil z alkoholismu, se kterým před vstupem do seriálu bojoval. (Karlos80)

• - Po 15leté pauze se tímto filmem na obrazovkách objevila Marta Krampolová. (M.B)

• - Autorom textu titulnej skladby "Den, kdy se vrátí láska k nám" je Zdeněk Rytíř. (Jello Biafra)