• jh666
  ****

  Tomuhle modernímu batmanovskému seriálu ty čtyři hvězdy s radostí udělím. Na Batman: TAS se to sice ani zdaleka nechytá, ale když to porovnám s těmi katastrofami, které přišly v následujících letech (Batman: Brave and Bold a Beware the Batman) je to pořád skvělá zábava s pěknou animací a dobře vytvořenými postavami. 70 %(11.3.2015)

 • DaliX
  *****

  Nie je to síce ako animák z r. 1992 ale treba uznať tvorcom snahu o reštart pôvodného animáku. Je to detskejšie, menej temnejšie, síce s klasickými postavami ako sú Joker alebo Penguin ale nie také atmosférické ako jeho predchodca. A aj tá hudba už nie je taká mrazivá. Ako celok sa mi to páčilo ale Batman TAS už zostane zrejme navždy neprekonaný.(27.8.2010)

 • dendev
  ****

  Seriál, kvôli ktorému som každú SOBOTU vstával o siedmej jak debil, aby som ho mohol pozerať na NOVE :) ... Má to fajn animáciu, Originy niektorých postáv boli zmenené, niektoré postavy bol zas zmenené úplne, od základov, takže to pôsobí celkom originálne , Český aj Anglický Dabing sú v pohode... Hate tohto seriálu mi stále uniká... CELKOVÉ HODNOTENIE SERIÁLU = 80% + Zaraďujem do Svojej TOP 10(19.7.2018)

 • gudaulin
  odpad!

  Batman vznikl jako komiks pro americké teenagery a dospělé, v žádném případě jako projekt určený dětem. V případě animovaného seriálu Batman vítězí je to jako dívat se na jedenáctiletou holku, která prvně objeví kouzlo šminek a maminčiných hadříků, takže snaživě nalíčená a vystrojená si zkouší hrát na dospělou. Producent evidentně cílil na dětské publikum, ale tvůrci zůstali někde na půli cesty, ty motivy a výrazy patří do dospělého světa, kvalita dialogů a dějů do toho dětského, výsledek neuspokojí nikoho. Nebýt batmanovského kultu, bylo by reálné hodnocení nižší. Celkový dojem (za rutinní komerční produkt): 10 %.(20.9.2009)

 • Claude Speed
  *****

  Další animovaný seriál o Batmanovi. Ne že by na tom bylo něco špatného, právě naopak. BV je jeden z nejpodařenějších animovaných seriálů o Batmanovi. Skvělá animace, vynikající hudba i intro, spousta známých komixových postav, tentokrát však v úplně novém hávu. A hlavně je tu drsný Batman, kterému propůjčil hlas Rino Romano. Má to pro mě prostě víc, než B:TAS. 85%.(28.12.2011)

 • - Animace byla vytvořena stejnou technologií, jakou je zpracován také seriál Jackie Chan Adventures (od r. 2000). (Claude Speed)

 • - Seriál získal šest cen Emmy. Kategorie, ve kterých seriál panoval, byly nejlepší zvuk, animace, střih a hudba. Jedna z cen připadla také Michaelu Richardsonovi za jeho dabing postavy Jokera. (Claude Speed)

 • - Jedna z prvních záporných postav, která se v seriálu objevila, byl Ragdoll. Ten však původně pochazí ze světa hrdiny Flashe. (Filipus Muff)