Reklama

Reklama

Batman vítězí

(seriál)
  • USA The Batman
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní / Thriller / Rodinný / Sci-Fi
USA, (2004–2008), 23 h 2 min (Minutáž: 20–23 min)

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Hudba:

Thomas Chase

Hrají:

Rino Romano, Alastair Duncan, Adam West, Steve Harris, Frank Gorshin, Robert Englund, Ming-Na Wen, Mitch Pileggi, Clancy Brown, Gina Gershon (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(65)

Batman zasahuje vždy tam, kde dochází k bezpráví. (oficiální text distributora)

Recenze (25)

gudaulin odpad!

všechny recenze uživatele

Batman vznikl jako komiks pro americké teenagery a dospělé, v žádném případě jako projekt určený dětem. V případě animovaného seriálu Batman vítězí je to jako dívat se na jedenáctiletou holku, která prvně objeví kouzlo šminek a maminčiných hadříků, takže snaživě nalíčená a vystrojená si zkouší hrát na dospělou. Producent evidentně cílil na dětské publikum, ale tvůrci zůstali někde na půli cesty, ty motivy a výrazy patří do dospělého světa, kvalita dialogů a dějů do toho dětského, výsledek neuspokojí nikoho. Nebýt batmanovského kultu, bylo by reálné hodnocení nižší. Celkový dojem (za rutinní komerční produkt): 10 %. ()

Claude Speed 

všechny recenze uživatele

Další animovaný seriál o Batmanovi. Ne že by na tom bylo něco špatného, právě naopak. BV je jeden z nejpodařenějších animovaných seriálů o Batmanovi. Skvělá animace, vynikající hudba i intro, spousta známých komixových postav, tentokrát však v úplně novém hávu. A hlavně je tu drsný Batman, kterému propůjčil hlas Rino Romano. Má to pro mě prostě víc, než B:TAS. 85%. ()

Reklama

DaliX 

všechny recenze uživatele

Nie je to síce ako animák z r. 1992 ale treba uznať tvorcom snahu o reštart pôvodného animáku. Je to detskejšie, menej temnejšie, síce s klasickými postavami ako sú Joker alebo Penguin ale nie také atmosférické ako jeho predchodca. A aj tá hudba už nie je taká mrazivá. Ako celok sa mi to páčilo ale Batman TAS už zostane zrejme navždy neprekonaný. ()

dendev 

všechny recenze uživatele

Seriál, kvôli ktorému som každú SOBOTU vstával o siedmej jak debil, aby som ho mohol pozerať na NOVE :) ... Má to fajn animáciu, Originy niektorých postáv boli zmenené, niektoré postavy bol zas zmenené úplne, od základov, takže to pôsobí celkom originálne , Český aj Anglický Dabing sú v pohode... Hate tohto seriálu mi stále uniká... CELKOVÉ HODNOTENIE SERIÁLU = 80% + Zaraďujem do Svojej TOP 10 ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Tomuhle modernímu batmanovskému seriálu ty čtyři hvězdy s radostí udělím. Na Batman: TAS se to sice ani zdaleka nechytá, ale když to porovnám s těmi katastrofami, které přišly v následujících letech (Batman: Brave and Bold a Beware the Batman) je to pořád skvělá zábava s pěknou animací a dobře vytvořenými postavami. 70 % ()

Galerie (13)

Zajímavosti (6)

  • V epizodě Scarface řekne Batmanovi: „Say hello to my litlle friend.“ Jedná se o narážku na film Zjizvená tvář (1983), kde zazní stejná hláška. (Knowho)
  • Na konci je Justice League tvořena sestavou: Batman, Martian Manhunter, Flash, Green Lantern, Green Arrow a Hawkman. (Knowho)

Reklama

Reklama