Austin Powers - Goldmember

• Česko Austin Powers v Goldmemberu (více)
USA, 2002, 94 min

Neodolatelný lamač ženských srdcí Austin Powers (Mike Myers) se vrací už potřetí. Tentokrát však bude jeho poslání ještě těžší, než v předchozích dvou dílech. Doktor Evil si totiž pro své zákeřné světovládné plány našel silného společníka, arcilotra a ničeho se neštítícího gaunera Goldmembera. Jejich společná akce na sebe nenechá dlouho čekat. Podniknou cestu časem a unesou Austinova otce Nigela Powerse, jednoho z nejrafinovanějších špiónů, jakého měla kdy Anglie k dispozici. Austin neváhá ani minutu a vrhá se do roku 1975, aby společně s lovkyní gaunerů Foxy Kleopatrou (Beyoncé Knowles) osvobodil svého otce. A otázkou zůstává, zda se podaří i tentokrát supersvůdnému superšpiónovi nepadnout do sítí lásky a naopak chytit své protivníky do sítí zákona... (oficiální text distributora)

HoneyBunny

Výkřiky typu: Jsem tvůj pravý otec! Jsem tvůj bratr!, k tomu vesmírná mise, Beyoncé s mega afrem a božský Michael Cane! Všichni Austinové jsou v pohodě, ale tenhle mi (až na Beyoncé s mega afrem) přišel nejzábavnější. Mimochodem, jedna z nejlepších rolí Toma Cruise a vůbec nejlepší herecký výkon Britney Spears. ()

Anderton

Povrávalo sa, že tretí Austin Powers je aj najlepším. Možno aj áno, ale keď to od neho čakáte, tak vás trochu sklame. Holt Austin je sebestredný a nespoľahlivý, ale má kúzlo, takže mu aj väčšie nedostatky radi odpustíme. Tvorcom kvitujem, že so sériou skončili vtedy, kedy mali. Už tu bola cítiť nadbytočnosť a nejaký štvrtý diel by celú sériu mohol pochovať a zanechať po nej nepríjemnú pachuť. ()

Kothy

Je tu sice pár nechutností, Tlustý Parchant např., ale jinak je to celkem sranda. "Co to má znamenat? Nejed jsem žádný zrní." :D ()

Sašenka165

Třetí Austin Powers je tak, jako byl vždy předtím, praštěný, ujetý, místy trapný, ale jednou za čas zábavný. Předchozí díly se mi ale líbily víc. Neřekla bych však, že je to odpad... Dost mě pobavil komentář uživatele Radyo, ač s ním (tak úplně) nesouhlasím. ()

Campbell

Tak bohužel třetí a zároveň zatím poslední Powers se nepovedl tak jak jsem si představoval, první dva díly jsou pro mě prakticky kultovní ale tohle zapomenu poměrně rychle, hlavním tahákem tohohle filmu jsou asi camea hodně známých tváří. Celý film je ale prakticky o tom jak se Myers obléká to obleků. Knowles je příšerná, celý film mi přišel strašně nevyvážený, chvíli jsem se dost bavil a chvíli dost nudil, největší nevýhodou bych viděl asi přinesení další postavy a to je Powersův táta Michael Caine, ne že by to byl špatný herec ale tady mi přišel takovej nevýrazný. Průměr. Jsem zvědavej jestli nikdy vznikne 4 díl. ()

Slarque

Austin Powers mi nikdy docela nesednul, ale u předchozích dvou dílů jsem se bavil lépe. Tady se mi nejvíc líbil úvod (Cruise, Spielberg a spol.) a pak už jen semtam nějaký záblesk, který mě vyburcoval z trapné nudy (např. Zlounovo hip-hopové číslo ve vězení). Mike Myers sice hraje minimálně čtyři postavy, ale co na tom? Vždyť takový Goldmember je vlastně postava až překvapivě nezajímavá. Nic pro mne... ()

FrodoF

40% filmu je hodně vtipných, 60% hodně trapných a nudných. Přesto za ty zábavná camea, srandovního Myerse a Meniniho a krásnou Beyoncé dávám dobrou trojhvězdičku. ()

SeBig

Tak tohle je snad nejvtipnější díl! Hlášky jak hovado ,,Mé mini miluje čokoladu SCOTTY NE!", Travolta na konci zabil, Tlustý parchant a jeho hlášky ,,když jdete takhle kolem sousedů a čicháte co vaří, říkate si: vaří tohle? nebo mí hovno?", zlatý úd taky vtipná postava. Doufám že někdy bude i čtyřka! :) ()

LaciLC

Aj keď už Mikea Myersa vo filmoch moc nevidno, v jeho najlepšej roli Austina Powersa som ho už videl mnohokrát. A vždy som sa rehotal. ()

Chrustyn

Nejlepší a nejvtipnější díl této trilogie. Hvězdný úvod nemá chybu a většina scén je dokonale vtipná. Ve srovnání s předchozími díly, příjemná změna. ()

sharky

Mike Myers dokazuje ve třetím filmu o Austinu Powersovi, že čím víc postav hraje, tím je lepší. Takhle dobře už jsem se u filmu již dlouho nenasmál. ()

Ivoshek

Spousta fórů je fakt dobrá a já jsem se bavil většinu filmu. Má to i slabší místa, event. pár méně povedených gagů, ale která komedie je nemá? Už satmontý předklad Gldmember jako "zlatoúd"....Takže 75 %. ()

eraserhead666

Kdyby Sylvester Stalone natočil třikrát po sobě prvního Rockyho, dostal by Oskara třikrát? Nedostal. První dva díly Austina Powerse mám hodně rád, stejně jako humor Mika Myerse, ale potřetí už to prostě tak moc nebaví. A Beyoncé je prostě strašná - vzhledově, herecky a i jako zpěvačka. ()

TheEvilTwin

Zásadně nesouhlasím, že jde o nejhorší díl série, právě naopak mi subjektivně přišel jako skoro nejlepší a bavil jsem se královsky. Zas a znova vysmátý od ucha k uchu, klenot! ()