Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiální text distributora)

tomkat

* navíc, pokud máte rádi či nesnášíte sázkaření (obě skupiny dostanou svoje). Jedna z raných předzvěstí hereckého přerodu Matthewa McConaughyho, dominanci herců pak bez diskuse doplňuje Pan Al. Jen ten dojem "obrovské národní korporace" se jednou malou kanceláří a činžákovým apartmá v patře nad ní nepodařilo naplnit... malý rozpočet, že by? ()

aneken

Ke sportu i sportovnímu sázení jsem měl vždycky blízko. Sázet jsem začal, i když ne žádné velečástky, už v 15 a občas si rád vsadím doteď. Filmu se podařilo zpracovat přitažlivou atmosféru sázení prakticky dokonale, když se k tomu připočte výborný výkon Al Pacina, je výsledkem překvapivě nadprůměrný film z pro mě zajímavého prostředí. ()

Digi_cz

Cítíš to? Ne. Necítíš to? Nemám tušení o čem mluvíš.. O čem to mluvíš?? Myslím, že máš. Víš, nejlepší věc na droze není to, že se zfetuješ. Je to ten okamžik předtím než si jí vezmeš. ()

Rathe

Jako film sám o sobě má vynikající zpracování. Herci zase hrají přesvědčivě. A vše to má docela šťávu. Nicméně mě tato oblast sportovního sázení nezaujala a tudíž jsem se nebavil tak moc, jak bych očekával. ()

Miso1985

Zaujímavý námet,pár vydarených scén,štandardný Mathew,v pohode Rene a opäť neskutočný Al Pacino,ktorý posúva mierne nadpriemerný film minimálne na hranicu prvej ligy.. ()

Sejkorka

NIc moc. Pacino standard , McConaughey mnohem lepší v Klubu poslední naděje. Možná, kdyby byl na pozadí jiný sport (fotbal / hokej). Nevím, si je to dobrý, ale mě to moc neoslovilo. ()

andy60

Jak se říká - se sázením je to jako na houpačce. Chvíli se daří a chvíli netrefíte ani naprostou tutovku. Taky jsem sázel. Hodně. Zajímavé je, že ten příjemný úsek sázkařského života, kdy se vám daří, jsem nikdy nezažil. Zato tu štaci od jedné prohry k druhé jsem si "užíval" takřka neustále. Už jen díky tomu nemohu jít pod čtyři. ()