Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiální text distributora)

Alementina

Neco mezi 3 az 4*. Na jedno shlednuti dobry,a ale prave jen na to jedno shlednuti. Par vybornych hlasek, ktery tu jsou ruzne zminovany, za me vede ta, ze zadna droga ti neda ten pocit, ktery mas, hodis kostky a cekas, co padne.... ()

RAiken

Vynikající film o lidech, kteří sází, aby žili a prohrávají či vyhrávají pro to, aby se mohli nadechnout. Celým filmem rezonuje jedno jednoznačné sdělení, které se prohlubuje s přibývající stopáží - sázení, ač se to nezdá a leckoho může snadno ošálit, je skutečný hazard. Jednou jste nahoře a jednou dole, nikdo se nahoře neudrží na tak dlouho, aby už se tam nikdy nemusel opět sápat. A o tom je i celý film, jednou je nahoře a podruhé opět dole. Na konci vám nezbyde nic jiného než si hodit mincí.. Opět nádherné kreace a grimasy Al Pacina, který je zase neskutečně charismatický a vždycky mu uvěřím cokoliv, co zahraje. Spolu s Matthewem McConaugheym skutečně rozehráli obstojný part dvou mužů, kteří jsou tak stejní a přesto naprosto rozdílní. Dokonce se ani nebudete muset zaobírat čímkoli jiným okolo, protože právě podivuhodný mentorský vztah mezi 2 hlavními protagonisty (a taky jednou ženou) bude tím, co vás přikove do sedadel. A stejně jako Matthew McConaughey byl proslulý svou 80% úspěšností, nezbývá mi než dát 80%... ()

Remedy

Emoční hloubku a vůbec celkovou hodnotu nelze srovnávat, nicméně mám za to, že Two for the Money je v jistých ohledech takovým Requiem for a Dream ze sázkařského prostředí. První polovina filmu je dokonalou ukázkou fungujícího amerického snu, kde je vše perfektní a kde jsou téměř všichni spokojení. Jakmile se ovšem snímek přesune do druhé poloviny, začne D.J. Caruso postupně ukazovat tak jako Aronofsky (samozřejmě ne tak sugestivním způsobem) neblahé důsledky stavu, kdy je člověk na něčem závislý takovým způsobem, že není naprosto schopný racionálního uvažování a v určitém momentu se stává nebezpečným jak sám sobě, tak svému okolí. Al Pacinův výkon nepotřebuje žádný komentář, McConaughey výborný. ()

slunicko2

Ponudnělá jednorázovka. 36letému Matthewovi McConaugheymu (sázkař Brandon Lang) to slušelo. 65letý Al Pacino (majitel sázkařské kanceláře) odvedl, co se dalo čekat. Hvězdičku navíc za oba dva. ()

CageDepp

Normálně bych dal 3 hvězdy, ale že se v sázení pohybuju už léta tak sem musel dát o hvězdu víc. Al pacino dokonalý jako vždy. Matthew McConaughey byl takový průměrný, ale Rene Russo tam byla trochu navíc, kdyby seděla někde na pobočce a vsázela tak by možná udělala líp. ()

Martin741

Reziser D. J. Caruso by si ma tymto filmom vobec neziskal. Je to len dalsia nudna variacia o stavkach, ktora miestami dost nudi. Matt McConaughey- ho nemam rad /jo, jo furt spochybnujem ten udajny herecky megatalent/ a Rene Russo /Lethal Weapon 3/ tu uz vyslovene vadila. Hlavne ked tato herecka vobec nevie hrat, ba dokonca ani hadzat xichty na pousmiatie sa. Fakt hroza, ucast Ala Pacina /Kmotr 1 - 3/ som mal absolutne na haku. 30 % ()

Petoss1

Tento film by bez Al Pacina nebol ničím, on mu však dáva nový rozmer a tak sa z priemerného snímku vykľul veľmi, ale veľmi zaujímavý typujúci film. 78% ()

Daveed

Tento film jsem dostal jako dárek a přiznám se, že jsem neměl chuť si ho pustit, ale nakonec jsem si ho pustil a byl jsem velice nadšený. Film poukazuje na prostředí sportovního sázení. K výbornému filmu, plného dobrých scén, přispívá ještě skvělý Al Pacino.. Podle mně je film skvěle natočení. Člověk se u něj nenudí. Já osobně byl spokojený. Mohu doporučit. ()

Wormboy

Na sportove dramy velmi nie som a tento film som sledoval skor kvoli Al Pacinovi. No...nie je to zle,ale proste podla mna nicim vynimocne. Al Pacino sice je stale vyborny, ale ocividne nam starne. McConaughey a Rene Russo su v pohode,ale mohol by ich hrat ktokolvek ini. Celkovo je to take nemasne neslane. ()

BUD-SFIS

Dobry spad filmu ho dela zajimavy. Stale aktualni tema sport je ted hezky skloubeno se sazenim, coz je velkou laskou a take velkym problem hodne lidi. Jak je vykresleno, kdyz vam to jde, jste na spicce ledovce ale kdyz ne, tak nesahate ani tem krysam po jejich ocasky. ()

campix

Občas si něco vsadím,ale za odborníka na tomto poli se opravdu nepovažuji. V americkém fotbalu se už vůbec nevyznám a přesto mě Maximální limit chytl. Všechny snímky D.J.Carusa na mě působí velmi sympaticky a ani Maximální limit není výjimkou. Když se vám podaří upsat do role Al Pacina, tak to nějaký závratný propadák být nemůže a ostatní herecké výkony bych ohodnotil také velmi kladně. Trošku mě mrzel běh děje, kdy sem věděl co a jak bude dál, ale vyvážil to ten pocit adrenalinových sázek, který na mě dýchl i když jsem seděl pěkně v teple domova a o žádné peníze mi nešlo. ()

necisty

Nevinně vyhlížející děj nakonec naplní mé touhy. Nikdy bych nečekal, že film o sázení by mě mohl bavit. Vsadil jsem si v životě pouze dvakrát. Ještě jako osmnáctiletý kluk, který sotva dosáhl k prosklenému okýnku, jsem si vsadil 20 Kč na to, že naši vyhrají mistrovství světa v hokeji... no a ti machři to opravdu vyhráli a tak jsem dostal 80 Kč. Druhý rok jsem udělal to samé... no a ti debilové prohráli. Od té doby na to kašlu a jsem stále 40 Kč v plusu :D. V tomto filmu ovšem sází i svoje životy dva suprovní herci a já jsem si jejich intriky skvěle užil. Nevsadil jsem na něj nic, ale hodně získal. ... SA ()

emo

Typická 70tka. Film je veľmi slušný na to, aby som ho šupol do priemeru, ale plnohodnotná 80tka to tiež nie je... Scenár je trochu naivný, pár krát aj nudný ale ako celok v pohode stráviteľný. Hlavným poztívom sú samozrejme herecké výkony šandardne skvelého Al Pacina a veľmi slušného Connaugheyho. Či bolo jeho obsadenie najlepším nápadom, vzhľadom ne dej filmu neviem -s jeho sedláckym texaským prízvukom by som mu asi nezveril milióny dolárov, ani keby mal na hlave liter gélu a oblek od Armaniho ;)))) Každopádne je však chvályhodné obsadenie Rene Russo, ktorá podáva skvelý výkon + nebezpečne dobre vyzerá! A ako bonus tu ešte je aj genitálny Armand Assante! Na tú scénu v parku len tak nezabudnem.... ()