Jim David (Christian Bale), ex-mariňák se po letech v akci vrací na ředitelství losangeleské policie, kde mu nabízejí práci související s infiltrací podsvětí. Bohužel se jím však nechá pohltit a musí sebrat veškeré své síly k návratu ze šikmé plochy. Drsný časy jsou výletem do špinavých losangeleských ulic, království drog, děvek a lidské havěti. (oficiální text distributora)

Acrobat

Excelentne mrazivá prehliadka, ktorú Vám MTV neukáže. 23.09.2012: 911 call: "Policajt zastrelil jednonohého invalidného dôchodcu". L.A. zostúp zo zboru anjelov a otlač pečať v pekle. Priam katatonický Bale a Fantastická faloš mesta bohov! ()

Rawar

Docela skličující drama o tom, jak dělá americká vláda z vojáků ve svých speciálních programech narušené, tělesné schránky s mizivou šancí na normální život. Dva kámoši se potloukají ulicemi a pokouší se sehnat si práci, do toho si obstarávají peníze bokem, jak jenom to jde. Jeden z nich, Christian, je bývalý voják a v hlavě má strašný guláš z toho všeho co musel pro americkou vládu vykonávat za zvěrstva a prasárny. Ze začátku se zdá že se s démony nějak vypořádá, protože dostal konečně práci a jeho kolega, kamarád a parťák taky sehnal job a snad si i konečně dá číslo se svojí milovanou přítelkyní a život začne být zase normální. Jenže Christian vymyslí rozlučkový mejdan v Mexiku, kde je shodou okolností i jeho budoucí manželka, malá Marta, které bude muset sdělit novinku o Kolumbii, Marta má pro něj však taky překvapení a v jeho hlavě se začínají bouřit vzpomínky, křížící se s kompletním šílenstvím. Vypadá to že mejdan se nevydaří tak jak hoši plánovali... ()

Pavel82

Jestli má Ayer na něco talent, tak je to dokonalé vystižení parťácké chemie. Pokud ale půjdu víc do hloubky, nenajdu nic zásadního, co by mě vyloženě bavilo, nebo překvapilo. Prostě se pojďme flákat po ulici a když nás při tom nezabijou, půjdeme se flákat i zítra. ()

danny_21

Co z toho, že Chris umí zahrát cokoliv, když scénárista a rejža v jedné osobě neuměl namixovat pouliční mexickou gansterku s dramatickou osobní výpovědí traumatizovaného veterána ze zálivu. Po chvíli to fuckování a dětská naivní radost nad každou vychlastnou plechovkou bůhvíjakého piva nebo vyhulenýho špeka přestává bavit a začne otravovat a vlastně si jeden začně přát konec, protože k oběma hrdinům necítí absolutně žádné emoce a je mu fuck, jak dopadnou - třeba jsem to nepochopil - 50 % ()

netWoor

Příběh dvou "drsných" zastydlých puberťáků mě bohužel bavil jen chvilku. Pak už to bylo jen čekání na předvídatelný konec ... ()

Jaxx84

"Jsi nebezpečnej blázen! A ty jako policajt, to je noční můra!" Bylo jen otázkou času a stopáže filmu, než Jim (Bale) našel to, co OPRAVDU ve skrytu duše hledal. Jediná škoda, jinak výborné akční krimi, je naprostá absence jakékoliv dějové osy. Kluci jen tak jezdí po LA, případně po Mexiku, dělají kraviny a jen tak blbnou, chlastají, kouří a vyhýbají se skutečné práci. Přesto je to skutečně parádní obraz LA v jeho temné vrstvě. 8/10. ()

Boris.

Nechápu místní hodnocení. Podle mě hodina a půl nudy. Dva "bráchové" si hledaj práci a jen u toho hulej a chlastaj...příběh úplně vo hovně. Navíc celou dobu vedou naprosto debilní a trapný kecy vo ničem. ()

ER

Další Training Day to není,byť snaha tu je a k tomu Ch.Bale.Jenž tu chybí napětí, které by gradovalo jako v T.D. Jinak špinavá "atmosféra" drsného prostředí je cool,jen záleží na tom,co Balemu "zbaštíte" a co ne. ()

boni

Absenci prakticky jakéhokoli příběhu nám relativně uspokojivě nahrazují "drsňácké" dialogy ústřední dvojice, automobilové výlety do různých zákoutí zkaženého velkoměsta a neustálá přítomnost alkoholu. Dialogy sice nemají kdovíjaký říz, ale k celému vyznění filmu dobře zapadají a Christian Bale tady hraje vážně skvěle. Leč bohužel se nedočkáme byť jen sebemenšího napětí či nějakého zvratu, který by trochu oživil ty fádní chvíle, což bych tak nějak alespoň v marginální míře očekával, a na konci máte vlastně pocit, že to sledování byla opravdová ztráta času, ale zároveň vás to ve své podstatě dost bavilo. Takže David Ayer nevědomky dokázal stvořit dílo, které popírá zákony „filmové logiky“. ()

bearmeedek

Velká bída a zklamání. Za prvé: Oficiální obsah filmu je naprosto mimo skutečnost a naladil mě na něco jiného. Za druhé: Dívat se dvě hodiny na pár tupců, jak se jen zpíjejí a hulí a pomalu se probloumají k nijakému konci, to mě fakt nebavilo. ()

Nix

Tenhle film má dvě plus, Bale a Ayer. Ayer to vymyslel tak, že i když se celej film vlastně tolik neděje, jen jezdí v autě a chlastá a berou drogy, tak to dokázalo opravdu zaujmout a necelé 2 hoďky utekly jak voda. A taky to dokázal i díky Baleovi, ukázal jak komplexní herec doopravdy je a dokáže si poradit opravdu se vším. Rodríguez skvěle sekunduje a ta dvojka má výbornou chemii mezi sebou, ale nejradši by jste jim naflákali. A celej film má takovou napjatou atmosféru a myslíte si, že to směřuje jenom k jednomu. No musíte se přesvědčit sami, ale myslím si, že to za ten čas stojí. Ale Bala bych nechtěl potkat na ulici ani bych ho nechtěl jako parťáka, ten chlap to nemá v hlavě v pořádku. ()

Lichty

Slušná žánrová jednohubka, která se tváří hodně cool, ale nenese sebou téměř žádná poselství či větší přístup k příběhu. Christian Bale ovšem dokáže táhnout i zcela obyčejnou story! ()

Looka

Abych řekl pravdu od tohoto filmu jsem čekal něco úplně jiného. Dusné drama z ghetta atd... No nakonec po poněkud zdlouhavém rozjezdu, jsem se asi naladil na správnou vlnu, ve chvíli, kdy se děj zlomil do osudové road movie. ()

Taffey

movie **** profil / všechny komentáře uživatele Tak mám trochu pocit že Christian Bale se snaží získat titul nejtemnějšího hollywoodského charakteru a po AMERICKÉM PSYCHU a MECHANIKOVI přichází s HARSH TIMES, snímkem který vás nemilosrdně vykoupe ve sračkách. Tohle je jedna z nejnepříjemnějších věcí co jsem za poslední dobu viděl. Kurva! Díky movie, sprostě jsem to od Tebe opsal. Líp bych to nevymyslel. ()

john.h

Jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Christian Bale mě opět nezklamal. Byla to postava, kterou si na začátku filmu možná i oblíbíte, ale na konci už byste ji rozhodně jako kámoše nechtěli. Spolu s čím dál bláznivějším hlavním hrdinou se mění i atmosféra filmu. Na začátku to je slušná gangsterka, ve kterém nechybí černý humor. To se postupně mění v drsný thriller s ještě drsnějším koncem, ve kterém už opravdu humor nenajdete. Ayerův styl mi opravdu sedí. Training Day patří k jednomu z mých nejlepších filmů, teď se k němu přidal i Harsh Times a nakonec Street Kings taky není vůbec špatný, i když už to není tak drsný, abych to zařadil mezi top filmy. Přesto je to pořád super věc, kde je Ayerův styl hodně vidět. Od tohoto filmu jsem očekával mnohem míň než od Street Kings, které nakonec nesplnilo tolik moje očekávání. Nakonec jsem ale od Harsh Times dostal mnohem víc než od Street Kings. Je to o třídu lepší a nezapomenutelnej snímek, kterej má u mě jasnejch pět hvězd. Už se těším na další Ayerův film. ()

KdG

Film byl moc ukecanej a zároveň skoro o ničem. Bale je fakt drsňák a psychouš , to bylo zahraný výborně, i prostředí působylo autenticky, ale něco mě tam chybělo, víc akce/děje, ale to by byl zas asi úplně jiný film. ()

Alojs

On ten film není bůhvíjaký. Alespoň po stránce příběhové. Motivy jsou jasné, jednání hrdinů dlouhou dobu "pouze šílená"... Vše spěje k nevyhnutelnému konci, kde se vše zlé posčítá. Nad vodami průměru drží tento snímek režisérská otěž a Christian Bale v hlavní roli. Tak precizně zahraného psychouše jsem dlouhou dobu neviděl. Jak mám Balea rád, tady bych mu nejraději zakroutil krkem. ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

07.02.2012

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (více)

Zmodernizované Komando?

Zmodernizované Komando?

20.08.2010

Jeden remake, téměř doslovný, už existuje – ruský Den D. Několik nepřímých bychom také našli – mezi filmy s více či méně podobnými zápletkami by nechyběly 96 hodin či Expendables. O oficiální… (více)