Před deseti lety zavraždila skupina krvežíznivých mužů rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a proměnit se tak, že jí lovci nebudou schopni nikdy najít. Stal se z ní vlk. Po těch letech je stále na útěku. Žije v relativně bezpečném Bukurešti. Kde přes den prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních – vlkodlaků. Jednoho večera se jí připlete do cesty Aiden, který se snaží zkoumat bukurešťské podsvětí. Oba se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i Gabriel (Olivier Martinez), vůdce smečky vlkodlaků. Gabriel si vybral Vivian jako svou další nevěstu a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. (oficiální text distributora)

Mi Nü-Chai

Konečně vlkodlačí film, který má vkusně zvládnutu proměnu člověka v bestii. Za to velký dík. A sice je Blood and Chocolate pouze jednoduchoučká romantika v dark, cool & in balení, ale jelikož není zároveň nadrámec pitomá, hrají tam ne úplně nejhorší herci a zní slušná muzika, tak se mi na to oproti původnímu předpokladu celkem hezky koukalo. ()

Adam Bernau

Spíš krev a limonáda. Že nechápu název, by tolik nevadilo (ano, krev i čokoládu jsem tam viděl). S příběhem zde podaným lze naložit různým způsobem. Jedním z nich je přiblblá mafiánská limonáda, což je tento případ. Tisíckrát obšlehávaná šablona, tentokrát ve vlkodlačím podání. Nepochopitelně deviantní příslušnice druhu jako propagace mezidruhové tolerance, vůdce tisícileté smečky – mafióso v kožené bundě s hubou plnou zákona a tradice, jeho dědic jako idiotský floutek, který si troufne na holku, ale neporadí si s mladým pomilováníhodným spisovatelem. Chcete vědět, jak to bude dál? Prostě jako vždycky. Aby bylo jasno, nemám vůbec nic proti tomu, aby se sympatická vlkodlačice zamilovala do člověka a vymanila se smečce i její tradici. Ale jestliže mi o tom chce někdo vyprávět, tak ať to má nějakou váhu, prosím. Kdyby si aspoň nízké pudy příšly na své, ale i v tomto ohledu jsem byl zklamán. Film pro mne zachraňují ženské postavy: všechny čtyři jsou nějak zajímavé, za což ovšem vděčí kráse a uhrančivosti svých představitelek. (Nejvýraznější postavou celého filmu je zakousnutá červená karkulka. Blbé, že?) Hvězdička za několik působivých obrazů. Autor titulků má asi zvrhlou zábavu v co nejméně adekvátním překladu. ()

Payushka

Miluju tyhlecty becka, kopirovani Underworldu jak vysity, ale co :D Uz jen nejakyho toho Draculu v pozadi a mohl by prisvistet Van Helsing. ()

teutates

Pripadalo mi to ako prelínanie dvoch príbehov:jeden celkom zaujimavý,ten druhý slabší-romanticky ladený.Celkový dojem bol skôr nudný,smiešny a zdlhavý!Všetky filmy s danou tematikou sú si svojim spôsobom podobné,ale tento doslova kopíroval!Ak by režisérka rozvíjala skôr ten prvý príbeh,mohlo ísť o celkom slušný film!Takto je Blood and Chocolade zbytočným snímkom,ktorý nemá čo ukázať až na Agnes Bruckner :) ()

Campbell

Heh, pokládat psy Husky jako vlkodlaky je celme blbost. Navíc nejhorší proměna co jsem kdy viděl. Prostě kravina, o ničem. Takže se dá i polemizovat o tom že můj hafánek je vlkodlak. ()

Slarque

Romantická pohádka pro gotická děvčátka. Nejdříve zabijeme tu sexy kočku (spolužačku), co na ní můžou všichni kluci nechat oči. Ale samozřejmě nechceme, aby nás děsila nějaká brutalita, takže to zabití radši neukážeme. Pak si dáme lov na dealera. Odpad se má přece likvidovat, že? A musíme ukázat, že člověk se ve vlka může proměnit pouze ve výskoku... Občas neuvěřitelně kýčovité záběry (hlavní hrdinka se ve výskoku proměňuje ve vlčici, zatímco kolem ní krouží kamera) těsně hraničí s parodií. Chvílemi se to dá brát jako špatně střihaný akční film, ale z hororu jsem tu nezaznamenal nic (30%). ()

klerik

Tak Pomsta vlkodlakov... ehm. Už názov prezradí, že pôjde o béčko. Ale pri zrovnaní so sériou UNDERWORLD či SÚMRAK to vôbec nie je až taký bordel, ako by sa mohlo zdať. (O príšernosti VLCI ani nehovoriac.) Nie je to síce bohvieako natočené, ale nenudí to, účinne využíva kvantum horových a romantických klišé. Akčné finále je možno trochu premrštené, ale ak sa vám pačia "filmy pre mladých" ako je napr. COVENANT (Síly temna) budete možno aj úplne spokojný... ()

Chrustyn

Nůůůda. Takhle by asi okomentoval film Homer Simpson a to zcela zaslouženě jelikož neexistuje jiné slovo, které by tento film lépe vystihlo. Příběhově se film trochu přibližuje průměrnému "Underworldu" ale i ten vypadá vedle tohoto díla jako trhák. Ve filmu se nic neděje, herci jsou příšerní o tricích nemluvím a o příběhu už vůbec ne. Ruce pryč a ušetříte si 90 minut života, které jsem já bohužel promrhal sledováním týhle kýčovitý romantiky se špetkou hororu. ()

ArnoldJ odpad!

Připadal jsem si jak na hodině tělocviku ( ne že bych ho neměl rád ). Neustále tu někdo zmateně pobíhá a poskakuje, hrůza! ()

SOLOM.

Takhle jsem se už dlouho u odpadního vlkodlačího filmu nezasmál. Romantická zápletka se občas prolínala s krvavým masakrem nebohých obětí ( ovšem bez krve), vlkodlaci skákali jak opice a jejich proměna byla naprosto trapná. Ona většina speciálních efektů v tomhle snímku má hodně mizernou kvalitu a amatéřina z nich srčí ze všech stran. Jediné co se mi fakt líbilo byla hlavní herečka. Když už byl celý film o hovnu, tak tam mohli dát alespoň víc erotiky, když už tu měli pěknou ženskou. Jenom kvůli ní dám 30%. ()

Jenda

naprosto nudný nezajímavý film, plný hloupostí, ale se šťastnou chvilkou při výběru herců. Proto si snad nezaslouží odpad a věřte, že důvod jsem hledal dlouho ()

MáŠa

Ten film má vizáž béčka, a svým způsobem to i béčko je. Děj se odehrává v Rumunsku, kde žije komunita lidí, kteří se umí proměňovat ve vlky. Mezi nimi je i jedna žena, která se zamiluje do obyčejného člověka. Mám vůbec povídat dál? ()

PROROK14

Blbosť že to pekné nie je. Strata času pozerať tento film. Vyhnite sa mu kto môžeš! Ozaj mi je ľúto že sa mi občas dostanú pod ruky takéto nezmysly, ktoré je lepšie vôbec nepozerať ako potom nadávať sám na seba. Je to hnusný, podpriemerný film, po ktorého zhliadnutí sa mi chcelo bľuc. ()

evilmind

Módní mainstreamová romantická krávovina, kde sice jsou vlkodlaci, ale kdyby místo nich byly třeba skejťáci, scénář by se měnil jen docela nepatrně. ()

corpsy

Je malý zázrak, že niečo také sa dostalo do kín ( a to dokonca aj do našich ). Nejde totiž o nič iné, iba o lacného vypreparovaného filmového lykanoida kategórie B, ktorý mal skončiť skôr na poličke videopožičovne medzi seberovnými. ()

Astaroth12

Slabučký odvar z vlkodlačích filmov. Najprv som bol rad, že tu nie sú nejaký hnusne spravený vlkodlaci, ale zas takýchto psíčkov si tiež mohli odpustiť. Je to slabé na všetkých frontoch. Akcie je tu máličko, príbehová stránka prvoplánová a nezaujímavá. Triky tu hádam ani neboli, keď nepočítam tie svietiace skoky, ktoré boli otrasne zo všetkých hľadísk. Film sa nejako ani nesnaží diváka niečím upútať, ide si len svojou trápnou linkou. Čakal som solídnejšiu jazdu. Takto len slabé 2*. ()