Mladík Sean Jones se stal náhodným svědkem vraždy, kdy mafiánský bos Eddie Kim zavraždí státního zástupce, jenž proti němu chystal žalobu. Jako nepohodlný svědek se pochopitelně stane dalším cílem Kimových zabijáků, před nimi ho nečekaně zachrání drsný agent FBI Neville Flynn. Ten ho také přesvědčí, že jediný způsob, jak být v bezpečí, je vypovídat u soudu. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se Kim od svých informátorů dozví, kterým letadlem má být Sean dopraven do Los Angeles. Krátce po startu začnou z krabic v zavazadlovém prostoru vylézat běsnící hadi. Pomalu se rozlézají po letadle a jejich obětí se stane každý, kdo se ocitne v jejich dosahu. Poškodí elektroniku řízení a díky nim zemře i kapitán letadla, který se snažil zjistit příčinu závady. Když pak hadi zaútočí i v pilotní kabině, druhý pilot při obraně omylem otevře v celém letadle schránky s dýchacími maskami a odtud na cestující vypadnou další hadi. Neville Flynn začne s pomocí letušek Claire a Tiffany organizovat záchranu cestujících a obranu proti agresivním plazům. Agenti zjistí, že v letadle jsou stovky hadů z celého světa, proti kterým nemají nemocnice protilátky. Zdá se, že letadlo se stalo dokonalou smrtící pastí, ze které není úniku. (TV Nova)

Spiker01

UŽ MAM TĚCH ZASRANEJCH HADŮ V TOMHLE ZASRANÝM LETADLE PLNÝ ZUBY!!! Naprosto vynikající béčko s fantastickým Samuelem L. Jacksonem...100% ()

Falko

K tomuto filmu netreba vela pisat. Je to "blbost" a je len na vas, ako tento popcornak prijmete. Ja som sa nenudil, smial som sa, bavil som sa a preto tie 4 hviezdicky. Reziser David R. Ellis natocil NEZVRATNE OSUDY 2 a 4 alebo aj CELLULAR (2004) s Kim Basinger... 24.11.2009 _______ Samuel L. Jackson - (Neville Flynn) +++ Nathan Phillips - (Sean Jones) +++ Julianna Marguilies - (Claire Miller) +++ Rachel Blanchard - (Mercedes) +++ Kenan Thompson - (Troy) +++ Keith Dallas - (Big Leroy) +++ Lin Shaye - (Grace) +++ Bruce James - (Ken) +++ ()

castor

Určitě exkluzivní nápad, ale v trochu ošumtělém balení. Sic přiznané béčko, od kterého nikdo neočekává nějaké kvalitní herectví ani jistou režii, natož smysluplný příběh, ale zase tu a tam by se divák nudit nemusel!! Hadi dopadli v mých očích docela špatně.. Ať si na netu za oceánem fanoušci napsali a na studiu vydupali cokoliv, výsledek je zklamáním, u kterého si nedokážu představit jiný rating. Fuckovat se v tomhle hadím opusu prostě muselo.. ()

ClintEastwood

Když se v seriálu Dva a půl chlapa dívá Charlie Sheen na Čelisti, řekne mu synovec Jake, že je to nuda a například takoví Hadi v letadle, jsou napínavou klasikou. Nojo, děti... Ale když už tahle akčně-katastrofická blbina běžela pozdě večer v televizi, ze zvědavosti jsem se podíval. Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Moc toho nebylo. Film plný krásných žen a ošklivých digitálních hadů, který tahá ze dna sympaťák Samuel L. Jackson. Ten je tradiční jistotou. Avšak ani on to na více, než dvě hvězdičky nevytáhne. ()

MM_Ramone

"Hadi v lietadle"... samotný názov by mohol byť dostatočne výstižným komentárom pre tento animal horror. Pretože o nič iné tu vlastne ani nejde. Bežný let spoločnosti South Pacific Airlines z havjaského Honolulu do Los Angeles sa stáva pre pasažierov i jeho posádku nočnou múrou potom čo na nich zaútočí horda feromónmi rozdráždených hadov. Pozor! "Hadi v lietadle"! ** ()

D.Moore

Samuel L. Jackson nakopává zadky hadům a není to bohužel až taková legrace, jak jsem si myslel, protože ve filmu postaveném na takovém připitomělém námětu překvapivě chybí nadsázka. Nebo tam je, ale cestou jsme se nepotkali. ()

Dan9K

Tohle není žádné béčko! Je to prostě kurevsky dokonale vytvořený mix zvířecího hororu z let osmdesátých a hollywoodského katastrofického thrilleru z let nultých! To, co jsem očekával, jsem dostal (a vlastně nechápu, jak mohl někdo chtít ještě víc). Neskutečná sranda, roztomilé nechutnosti, pár lekaček, hysterické ženské, překvapivě dokonale a vtipně ztvárnění hadi a hláška: "Není mezi cestujícími pilot?", kterážto je přímo nezbytná v každém snímku, kde má letadlo problém. Zvířecí horory Forever! SPOILER: Škoda, že se tvůrci neodvážili nechat chcípnout pár dětí a s letadlem na konci někam praštit, můj vylepšený dojem by to pak na tu pátou hvězdičku určitě zvedl. ()

ripo

Tento film s pribúdajúcimi minútami padal nadol ako kariéra Majkla Džeksona ... parafrázujúc jednu z mála vtipných hlášok tohoto filmu. Stádo nelogických hlúpostí i kvázivtipnýc situácií ( had zakusnutý v bradavke ženského prsu, či márny pokus močiaceho pána, bojujúceho s dvoma hadmi, jedným svojim a jedným šupinatým). Už keď som videl tú kombináciu Samuel L. Jackson a horror, šípil som čosi nepekné ... Znôška horrorových ľakačiek a stávka na to, že ľudia nemajú radi hadov, nestačilo na to, aby sa splnilo želanie režiséra - stať sa kultovým filmom. ()

Spooner

Příběh je nejjednodušší jakej mohl bejt, ale to byl vlastně i záměr. Režisér Elis to tak mohl natočit s dosti velkým nadhledem, což už zčásti dostal do svých předchozích filmů. Tady se mu to většinou taky povedlo. Většinou je to ovšem zásluhou Jacksona. Ten tam nebejt, tak je ten film sotva na 2*,protože to on stojí za většinou vtipných momentů. ()

JAn

Asi největším problémem Hadů v letadle je, že nejsou tak blbí, jak se od nich očekávalo. Ellis bere film až moc vážně, hrdinové trousí málo hlášek a vulgarismů, samotný Jackson je na můj vkus málo chlapácký, ale hlavně často kouše jedovatá nuda. Naštěstí film aspoň z části zachraňuje závěrečná megalomanská půlhodinka (to se objeví i nějaká ta anakonda) a hlavně "provzdušněné" finále. Jó, mohl to být učebnicový příklad zábavného béčka. Kdyby... Snad časem takový Spiders on a Submarine nebo Scorpions on a Train nabídnou víc. ()

Wacoslav1

Už mám dost těch zasraných hadů v tom posraným letadle!!! Podle mě naprosto nepochopitelně podhodnocená pecka od mého velkého oblíbence Davida R Ellise (ať je mu země lehká) Jeho styl se dá poznat po celý film. Jenom škoda trochu pomalejšího rozjezdu a konce, ale jak začnou hadi útočit, tak je to neskutečnej masakr, naprosto mňamkový gore, výživný hlášky i neskutečně dokonale béčkový postavy a už jenom za ten námět by si to zasloužilo kurevsky větší hodnocení jo a Samuel L. Jackson je nějvětší motherfucker negerskej parchant v historii filmu. Takže co vám vadí bando kverulantů? Jo už vím je to zábavná béčková jízda, tak asi to.80% ()

petero

Pre mňa príjemné prekvapenie. Nebolo to až také hlúpe ako som očakával, čo sa však o prvej pol hodine nedá povedať. Tá je jednoducho strašná a vôbec sa to neodvíjalo podľa mojich predstáv zábavného béčka vrátane nezaujímavých postáv nastupujúcich do lietadla, no v momente keď útoky hadov prepukli na plno, tak už to dostalo tie správne grády i keď nie zábavné ale naopak dosť strašidelné. Následky po pohryzení hadov a pôsobenia jedov bolo výborne zobrazené a asi pri dvoch scénach (malý pes a nový pilot) som sa s chuti zasmial. Seriózne sa naložilo s postavami a dobrá bola i záverečná likvidácia hadov ale za najslabší článok považujem paradoxne samotného Samuela, ktorý skrátka nie ja tak cool ako býva jeho zvykom. ()

gogo76

Film, ktorého názov prezrádza všetko, čo vo filme môžete očakávať. Béčko, s prvotriednym S.L. Jacksonom, kvôli ktorému ten film stojí aspoň za požičovné. Film, napriek tomu, že som vedel čo môžem čakať, ma vôbec neuspokojil. Scény s hadmi sú natočené dosť nudne, nemalo to iskru, pôsobilo to príliš umelo. Celé to pôsobí ako súhrn viac či menej podarených scén na tému útok hada. Na porovnanie scéna s hadom v Kill Bill je jedna z najlepších scén vo filme. Jedna poctivá scéna proti dvadsiatim bez iskry v tomto béčku.50%. ()

Xmilden

Super zábava! děkuju. A příště můžou cestovat hadi třeba lodí. Jeden z mála filmů, kde se vás nikdo nemusí ptát o čem ten film vlastně je :) 55% za povedenou druhou polovinu. ()

Phobia

Chňá-chňá-chňá, do jaké taškařice jsi to zase vlezl, strýčku Samueli? Proč zase u nálepky Akční/Thriller chybí to nejpodstatnější: komedie? Tak nám už zase padá letadlo plné hrdinných i nehrdinných američanů, nechybí kůůl letuška, drsný polda, bezbranná dítka v ohrožení, krysopes coby součást jídelníčku, piloti na odpis, pár šustící v kabince, "vtipní" afroameričani, ten protivný chlap, ba i ta tlustá ženská, co umře mezi prvníma tady je! Zbytečnost snímku si kupodivu uvědomili také tvůrci, tak se to rozhodli poněkud opepřit. Příčinou havárky nebudou odkecaní teroristi s bombou, kdepak, tou bombou bude odpáleno víko od bedny s ultrajedovatými gumovými a virtuálními hady, uměle rozdrážděnými k útočení na vše živé... s výjimkou ostatních hadů. No prostě zase úžasná čurina, doporučuje 9 bezmozků z 10-ti. "Vole, máš hada na prdeli!" Chňá-chňá-chňá! 33% ()

lesumir

Takovou atmosféru jsem dlouho nezažil. Nejde o to, že bych se bál, ale bylo to poměrně věrohodné a když jsem šel spát, nebylo mi zrovna nejlíp. Představa, že mi had kousne do přirození není zrovna ta nejlepší :-) ... Klišé, klišé, klišé se střídá s nadhledem a výbornýma hláškama. ()

kinej

Je neuvěřitelné, co si dnes v tom Hollywoodu nevymyslí za ptákoviny. Název je vskutku doslovný, opravdu jsou tam v letadle hadi útočící na pasažéry. Už titulková sekvence mě ujistila, že tenhle film nechce být brán vážně. Nemohu to nebrat jako komedii, tohle nikdo snad jinak myslet nemohl, i když pokusy o nějaké dramatické scény tu skutečně jsou. A právě tyto scény mě držely po celou dobu v nejistotě, jak film vůbec chápat. ()

Hrabka

Podle Jakea Harpera možná klasika, pro mě ale marná ptákovina. V žánrech by měla být komedie, protože občasný komický prvky jsou asi to jediný zajímavý na tomhle filmu. Jako akční thriller je to hrůza. Scény s hady? Marnost. Hůř už to snad ani nešlo. Shrnul bych to jako kravinu s digitálními hady a pár dobrýma hláškama. 40% ()

Jamal

Opravdu mě asi nejvíc pobavil ten 20 metrový had s tesáky snad ještě z doby Pangey a všech těch dinosaurů. Áčkovej film co si hraje na béčkovej. ()

Pomsta opeřeného hada

Pomsta opeřeného hada

09.05.2006

Věřte nebo ne, ale dějí se divné věci. Princ Charles začal nosit šaty lady Di, 90% blondýnek zmizelo nedlouho po premiéře Titanicu a v USA vznikl další fenomén. Ptáte-li se proč, řeknu netuším. Ptáte… (více)