Motel smrti

Mladý manželský pár v opuštěném motelu objeví skryté videokamery ve svém pokoji. Brzy si uvědomí, že pokud se jim nepodaří utéct, stanou se dalšími oběťmi snuff filmu. (HBO Max)

Rathalos

Motel smrti je mrazivy a hlavne poriadne napinavy horor/thriller so skvelou atmosferou,kde si nic netusiaca Kate Beckinsale a Luke Wilson prenajmu izbu,no miesto spanku a oddychu ich caka noc strachu a boja o zivot,ja som sa bavil kralovsky...:-) ()

Lyžař

Myslel jsem, ze to bude dalsi kravina typu Prima Max, ale byl jsem prekvapen. Spousta lekacek, sceny opravdu povedene tocene, herci (sec jich bylo jen asi 8) presvedcivy, nekolikrat jsem fakt mel husi kuzi! ()

Beo.wulf

Tak na tenhle film jsem se koukal jen proto, ze v nem hrala sexy slecna(nevim mozna uz pani) Kate Beckinsale, ktera se mi libila ve Van Helsingovi a hlavne v sexy latexu v obou dilech Underworldu. Tenhle film ze taky uz jen vsemoznym predelanim a remekama, vsech uz takhle podobnych thilleru. Zase se nekdo dostane tam kam nemel a tam sidli, bud uchylna rodinka, a nebo uchynli kamaradi, kteri chteji jen vrazdit a zabijet. V tomhle je jina vec v tom ze oni si to vsechno nataceji a pak to prodavaji. Nic Moc filmek a ani moc krve, jen hudba obcas zvedajici husi kuzi. ()

Yancl

Horor založený na předvídatelně jednoduchých záležitostech, žádné komplikované dějové zvraty zde nejsou. Film si zakládá především na lekavých prvcích než na nějakých krvavých pitvách a dalo by se říct, že se mu to místy slušně daří. Ono opravdu některé záběry jsou bravurně zvládnuté a i když se nejedná i nic nového pod sluncem, svou roli plní dostatečně dobře. Jiná věc je děj, který vlastně téměř žádný není, už od samotného začátku je jasné, v jakých kolejích se film bude pohybovat a dá se i lehce odhadnout finiš. Zase jedna ukázka místy povedené béčkové lekačky.... [55%] ()

Ronyk7

Ale jo, dalo se to i když sem si myslel, že to bude lepší. Kate zde hraje pro mě dost nesympatickou přihlouplou ženskou, která paradoxně vše vyřeší. 19.04.2008 ()

emdvojka

Vcelku zaujímavý horror, ktorý nieje vôbec taký nereálny a myslím, že v niakom zaprášenom moteli pri zaprášenej ceste existuje určité riziko toho, čo sme mohli v vidieť v tomto psycho thrillere... Nuda aj zábava!.... takže za 3 ()

guri

Po pomalsom uvode a predstaveni ustrednej dvojice sa konecne dostavame do motela smrti, kde film aj vdaka kratkej stopazi nabera na obratkach. Ma dobru atmosferu, dej odohravajuci sa v ramci jedneho motela a viacero zaujimavych scen. V porovnani s mnohymi dnesnymi vyvrazdovacimi horormi (hoci aj v tomto horore tecie krv) celkom prijemne prekvapenie. ()

Soul

Motel si drží vysokou míru napětí a hutnou atmosféru téměř až do samého závěru, kdy se přeci jen neubrání té troše klišé. Přesto v rámci žánru velmi slušný nadstandard. ()

Eki

Nápad ala Paranormal Activity v reálném čase a bez duchů mi přišel dost originální. Ale zůstal po hříchu nerozvinut. Dovedl jsem si představit, že klidně 90 minut koukám na jednu místnost s manželským párem, který je sledován kamerami a terorizován. Protože to neustálé zhasínání a rozsvícení a bouchání do dveří je strašně nepříjemný na sledování a otupující. Tady to bylo ale jen chvilinku. Škoda. I tak je to ale kvalitní horor, který uteče jako voda. Kdyby byl každý horor aspoň takhle kvalitní, tak bych se nezlobil. ()

tranquill

Téměř od počátku to má tu správnou atmosféru. Jednoduchý příběh se snuff námětem doplněný gradující hudbou a zvuky splňuje mé požadavky dostatečně, což znamená, že ztrácím chuť jít v noci na toaletu :-)) ()

Kadas97

Film, ktorý sa uberá zlatou strednou cestou, takže pre niektorých (skoro) majstrovské dielo, pre niekoho priemer a pre iných zase bezvýznamná strata času. Ja osobne sa radím k tým čo tento film považujú za priemerný. Film o bande magorov čo si archivujú vraždy na VHS, ktorý sa prezentuje napínavým príbehom a dobrou atmosférou, v ktorom by sa síce našlo pár chybičiek krásy, ale tie mu fakt nijako neubližujú. Tento film sa u mňa osobne radí k lepšiemu priemeru takže 6 z 10. ()

dalziel

Až na príliš rychlé ukončenie ,na prekvapenie nemám nič zásadné čoby som filmu vytkol.V podstate z ničoho a na dosť vydojenej vyvražďvacej téme urobený film ktorý dobre funguje. ()

W.Wicki.W

Žánr thriller nebo snad horror patří mezi ty, kterým se zásadně vyhýbám, přeskakuju to, nezajímá mě to, a tak když jsem se dověděla o tomhle filmu, byla jsem přesvědčená že přijde další blbost... Kupodivu ne, jako dá se to asi dost dobře předvídat, pro horroro borce určitě, ale já jich viděla v životě tak do těch 10, takže jsem si film docela užila, ale prostě mi jaksi nesedne ten neskutečně "krutý" děj takového filmu... Každopádně docela zajímavé to bylo... ()

Vabr

Teda čekal jsem už podle názvu jednoduchej film s jasným dějem, ale bylo to o něco komplikovanější. Postavy byly reálné a přemýšlely vskutku chytře, takže vás jejich počínání neotravovalo, ale bavilo a poutalo, protože mělo hlavu a patu. K tomu jejich vztah byl originální (většinou se jedná o spokojený, bezproblémový páreček). O to víc se mi líbilo, jak se společně proti nim postavili. Padouši byli taky zákeřní a měli v pohodě masky. Hlava záporáků nebyla tak výjimečná, ale to vynahrazoval skvělý ústřední pár. Konec dle očekávání, ale přesto ve mně zůstávala znepokojivá atmosféra. Vyhodnocení: Hudba na konci geniální! ()

Kingjiri

Doporučuje devět z deseti párů se zásadnější krizí ve vztahu :-D Nenápadný thrillerový béčko, který se může kromě solidního hereckýho obsazení pochlubit fajn filmařinou, slušnou porcí napětí a hlavně smysluplnym scénářem. Všechny postavy jednaj vcelku racionálně (hlavně Luke Wilson), díky čemuž je příběh celkově dost uvěřitelnej. Jakžtakž reálnej námět se podařilo dostat na plátno tak, aby byl napínavej, akční ale i uvěřitelnej zároveň, což se minimálně v béčkovym žánru nepodaří téměř nikdy. Dál mě ještě zaujala místama zajímavá atmosféra, kterou kromě scénáře přiživovala i lokace zašlýho motelu na konci světa s creepy managerem. Velká spokojenost, kdy se se skromnym rozpočtem, výpravou a minimálnim castingem povedlo nakroutit nadprůměrnou žánrovou podivanou, čtyři slabší hvězdy. ()

klasik79

jako že mě horory moc neberou tady sem se bavil snad díky Kate :) nebo proč ale fungovaloto a nebejt toho trapnýho znovuobživnutí na konci tak bych uvažoval i o 5* ()

ecis

Rychly, jednoduchy, moderny thriller "psycho typu", bez stipky inovacii, ale dynamickym stvarnenim, ktory vas dokaze prijemne vtiahnut a hadam aj "vycarit" jednu, dve zimomriavky:) Myslim si, ze Nimrod Antol nas este prekvapi nejakymi zaujimavymi snimkami, ale odporucil by som mu vratit sa o krocik dozadu - smer Revizori. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja