Motel smrti

Mladý manželský pár v opuštěném motelu objeví skryté videokamery ve svém pokoji. Brzy si uvědomí, že pokud se jim nepodaří utéct, stanou se dalšími oběťmi snuff filmu. (HBO Max)

Santino7

V podstate hneď od úvodu bolo zjavné, že ide o béčkovú záležitosť. Vtiahnutie do deja skutočne príšerné, absolútne ma nezaujíma, či zrazili medvedíka alebo iné zvieratko. Herecké výkony sa tiež javili ako nie práve najvydarenejšie a to napriek pomerne zvučným menám - myslím tým Kate Beckinsale, ktorá ma účasťou v horore prekvapila. Vlastne... nie je horor ako horor a toto horor v podstate ani nebol, škatuľkovať sa to dá už skôr ako ten thriller. Keď však prekúsneme tie úvodné minúty, pomaličky to začína byť napínavé (strašidelné stále nie) a dá sa na to pozerať, zopár šokových momentov sa počas druhej polovice dostavilo. A tak isto aj klišé scény (objavenie policajta...). V inom prípade by som tomu dal možno o hviezdičku menej, možno to niekedy aj zmením ale teraz to nechám tak. Minimálne kvôli tomu, že Antal dokázal niečo vyťažiť z toho nič, ktoré mal k dispozícii. 3/5 ()

Harpy

keby som to pozerala v roku 2007 tak dám 3* ale teraz bohužiaľ už moc slabé popri všetkej tej konkurencii Bčok čo sú fakt lepšie od tohto. Klasika, stratíme sa po ceste, pokazí sa nám auto v prdeli sveta - kde je jedna pumpa s motelom a divný týpek sa ubytujeme a hororová naháňačka môže začať...ehhm, no...zajtra už nebudem vedieť ani ako sa tento film volal. ()

MIMI.kry odpad!

Plno lidí tu píše: Nebal jsem se ani chvilku. - Já se tedy bála, ale film mi jinak taky nesedl.:) Přiznám se, že asi od 40 minuty jsem přetáčela. A o dost. Béčko se špinavou atmoškou, kde se masakrujou lidi. Hmmm. ()

TomasKotlant

Pěkné titulky, nádherný přechod z titulků do úvodní scény a po úvodní scéně už jen béčková nuda s minimálním napětím. Na to, že si film vystačí s velmi omezenými prostředky to docela jde, ale fakt, že mi bylo úplně fuk, jak to s těmi dvěma turisty dopadne, svědčí o tom, že tomu prostě něco chybí. Sem tam se režisér blýskne pěkným nápadem, ale celkovou atmosféru to nezachrání. Herecké výkony hlavní dvojky nic moc. *** Ve zkratce: Pokojíček, tunel se žárovičkami, myšičky! ()

KosiR_ksr

Nejvíce mě asi potěšily graficky zajímavé retro titulky. Film je jinak velmi průměrný (velice průměrný scénář, spíš průměrnější herecké výkony, nenabízí nic novátorského v hororovém žánru, velmi jednoduchá pointa, hollywoodský závěr atd.). Slušnější úrovně občas dosáhlo snad jen navození hororové atmosféry. 50%. ()

Wardan

Béčko jako hrom. Přesto stylové, alespoň tedy zezačátku. Zhruba do půlky je to hodně dobré: Divný motel (z toho příjemný Psycho feel), bouchání na dveře, divné VHSky, no prostě super podhoubí. Pak se vyloží karty a je jasné, že tohle bude ošoupané až na kost. Film ovládne předvídatelnost a klišé. Naštěstí díky kratké stopáži, dravé Antalově režii (fakt se nedivím, že mu Rodriguez dal Predátory) a fajn hercům zůstane nuda spolehlivě za dveřmi. Takže i přes dost pitomé finále je Vacancy velmi solidní snímek, který spolehlivě zabavý. Slušné tři hvězdy. ()

Aurus

Další horor u kterého jsem si myslel že bude minimálně nadprůměrný ale byla to skoro celý film nuda. Příběh je docela fajn, postavy nejsou vůbec dobré a hudba je docela ok. Za mě 1/10. ()

FilmWave

Kombinace "8MM" a "Psycha" není nikterak originální, ale určitě stojí za vidění. Prvním důvodem je velmi solidní režie autora "Revizorů" (na dusnou atmosféru bohatě stačí silné bouchání na dveře hotelového pokoje) a druhým překvapivě civilní herci (především Wilson mě velmi mile překvapil). Škoda posledních dvaceti minut, povinná akce kazí pečlivě budované napětí. ()

Lobotomas

Vynikají horror, který k nabuzení strachu nepotřebuje desítky mrvol nebo hektolitry krve. Musím přiznat, že jsem měl místy strach a už hned první první "vybafnutí" mě ohromilo. Klidně bych dal i pět hvězdiček,ale ten konec ten konec... ()

Wargoo

Krásna Kate, starý dobrý Luke a klasický pokus o thrillerový horor, ktorý ale nedopadol najlepšie. Atmosféra filmu nebola taká, akú by si scénar prial aby bola, ale tak to je skôr chyba režiséra. Ale, nesklamalo. 3*** - 47,395 %. ()

Heroine

Jo jo jo! Takových hororů bych si dala víc. Slušný obsazení, pekelně napínavý děj, a k tomu i poměrně originální nápad. Ne že by mi přišlo originální vraždění v motelu, nejsem magor. Už od Psycha z šedesátého roku to není originální. Mě se líbil ten nápad s videem, s nahrávkou brutálního zmasakrování předešlých ubytovaných. Takže vcelku dobrý. ()

MickeyStuma

Atmosferický hororový thriller vyniká strachem, bezmocí a zoufalstvím. Jsou tu opět nějací šílení, kteří ve svém Motelu brutálně vraždí své zákazníky a ještě si to natáčí na kamery které jsou umístěny v kdejakém rohu a zákoutí. Psychouši si zkrátka užívají a do toho vjede manželský pár kamsi v noci jedoucí, a jak jinak porouchá se jim auto a mobilní telefon tradičně bez signálu. Moc originálních věcí tu bohužel nenajdeme, ale vzhledem povedenosti snímku, to nijak nevadí. Po prvních 20. minutách, kdy se seznámíme s hlavními aktéry příběhu se rozjede drama, které jedinkrát nepoleví a který dává svým napětím pořádně zabrat. Pro někoho smůla, pro někoho nuda, pro někoho příjemná změna. Proč? Žádné krvavé orgie se nekonají. Celé je to stavěné na atmosféře a určitě se to povedlo. ()

GOREGASM

Na malém prostoru motelového pokoje je rozehrána "klasická" thrilerovo/hororová hra na zprvu neviditelnou kočku a k smrti vystrašenou myš a minimálně první půlhodina přitáhne i přes svou předvídatelnost divákovu pozornost. Luke Wilson a Kate Beckinsale si do tohoto žánru sice odskočili zarelaxovat z kleští romantických komedií, no alespoň je komu fandit. Dokud se buší do stěn a odhalují trýznivá videa, tak se bavím, pak ale nastupuje žánrová rutina a mé hodnocení se musí i díky zbytečně dobrácké koncovce vlažně zhoupnout na čistokrevný průměr. 50% ()

Junys

Rozhádanému manželskému páru se něco stane s autem. Poblíž je motel kde zůstávají přes noc ale byla to ta správná volba ? - Mě se to líbilo.. Celou dobu to funguje, herci super a atmosféra taky.. ()

xmy

Napínavý a skvěle zahraný thriller s rozumnou stopáží odehrávající se v zapadlém motelu. Dá se i říct, že je děj poměrně originální a atmosféra celého díla je též povedená. Opět nechápu zdejší nízké hodnocení, za mě podařené. ()

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja

Maďarský Predátor a odložená Red Sonja