Posel ztracených duší - Série 5 (série)

Drama / Fantasy

USA, 2009–2010, 16 h 3 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvůrci:

John Gray

Mark Snow

Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Christoph Sanders, Jamie Kennedy, Camryn Manheim, David Clennon, Alex Carter, Connor Gibbs, Zoe Boyle, Wendy Worthington, Nick Thurston, Davis Cleveland, Amy Gumenick, Gigi Rice, Inbar Lavi, Jerry Shea, August Emerson, Haley Hudson, Scott Thomson, Barry Newman, Christine Estabrook, Debra Monk, Barry Bostwick, Jolie Jenkins, Brian Avery, Tara Killian, Jamie Stewart, Kara R. Stribling, Mike Farrell, Bryan Batt, David Andrews, David Barry Gray, Peter Vack, Chad Lowe, Thea Gill, Hank Harris, Elaine Kagan, Rodney J. Hobbs, Moniqua Plante, Sarah Jane Morris, Riley Smith, Amy Davidson, Ron Melendez, Mike "The Miz" Mizanin, Mark Moses, Emily Rose, Azita Ghanizada, Bruce Davison, Zoë Hall, Annie O'Donnell, Anjul Nigam, Greg Germann, Perrey Reeves, Ion Overman, Jeremiah Birkett, Eric Tiede, Milo Manheim, Aramis Knight, Coleman Lannum, Sean O'Bryan, Jenni Blong, Yvans Jourdain, Gigi Goff, Chelsey Valentine, Charles Malik Whitfield, Evan Peters, Andrew J. West, José Zúñiga, Wendy Benson-Landes, Jillian Bach, Jordan Belfi, Brady Smith, Kadeem Hardison, Megan Ward, Emilee Wallace, Allen Evangelista, Abhi Sinha, Steven Culp, Charlie Koznick, Candace Bailey, Kari Coleman, Nick Eversman, Brittany Renee Finamore, Kelly Donohue, Josh Stewart, Bruno Campos, John Getz, Marina Black, Victoria Rowell, Jamie Anderson, Margaret Cho, David Julian Hirsh, Mary Mouser, Stephen Lee, Alexie Gilmore, Dwain Murphy, Melinda Clarke, Dendrie Taylor, Deborah Van Valkenburgh, Joey King, Sam Shamshak, Eddie Shin, Nathan Halliday, Eve Gordon, Dwier Brown, Doug Haley, Stefanie Black, John Asher, Jeff Hephner, Erin Chambers, Matt Lowe, Allison Andreas, Jay R. Ferguson, Catherine Dent, Erin Cahill, Kirsten Nelson, Deidrie Henry, Samantha Bailey, Justin Shilton, Sean Marquette, Mary Gordon Murray, Trevor Morgan, Wes Robinson, Arjay Smith, Michael Graziadei, Stephanie Lemelin, Randolph Mantooth, Will Shadley, Timon Kyle Durrett, William Brent, Tammy Townsend, Rebecca McFarland, Peter Holden, George Wendt, Asante Jones, Jack Donner, Zayne Emory, Armen V. Kevorkian, Erica Shaffer

Komentáře uživatelů k sérii (1)

Závěrečná série GW nám poskočila o pět let v čase kupředu, abychom mohli sledovat kletbu visící nad Melindiným synáčkem Aidenem. Další kontroverzní krok? Ano, ale ne tak podivný jako polomrtvý Jim v minulé sérii. Těžko odhadnout jakým směrem by se show vydala, pokud by pokračovala. Ale s vidinou tohoto trendu každoročního nového nápadu, který nabourává daný (a funkční a oblíbený) koncept prvních tří sérií, jsem vcelku spokojená s důstojným ukončením. Konec přišel dříve, než bylo nezbytně nutné, nicméně včas, aby se z GW nestal úplně jiný seriál. I po letech jsou Melindiny duchařské příběhy sledovatelné, v případě kompletního opáčka pak příjemně nostalgické.(18.2.2019)