To nevymyslíš!

Komedie / Povídkový
Česko, 2005, 30 min

Miroslav Vladyka, Pavel Nový, Martin Dejdar, Jitka Asterová, Václav Vydra nejml., Zlata Adamovská, Jan Čenský, Taťjana Medvecká, Jiřina Jirásková (více)

Pořad To nevymyslíš aneb neobyčejné příběhy obyčejných lidí vzniká podle námětu diváků. Jaké tentokrát nabídne povídky? (oficiální text distributora)

Arsenal83 odpad!

Amatérčina najhrubšieho zrna. Ja som si celý čas myslel, že tam hrajú amatérski herci a ono tam sú akože profíci? Scenár písal nejaký krovák s obrnou. ()

triatlet

Podobně trapné jako Trapasy. Jediný rozdíl vidím ve stanici, která pořad vysílala. Ale třeba povídka „Dárek“ o roztržité pejskařce (Bydžovská), její matce (Jirásková) a partnerovi (Vladyka) rozhodně nestála za hovno:-) ()

Handle

Někdy se člověk diví, co všechno se může stát běžnému člověku :) Nic extra, ale tak špatný mě to nepřišlo.. ()

MoiJe odpad!

Fajn napad, ale cele to posobi ako keby to sami divaci nielen ´zazili´, ale aj zrezirovali a odohrali. Naviac tych par historiek, co som videla, bolo vhodnych skor na dvojvetny vtip pri pivku, nez na xx-minutove spracovanie na obrazovku... ()

Johny_fork odpad!

Myslim, že sem ještě neviděl takovouhle sračku. Omlouvám se za ty slova, ale to co někdy produkují české televize za seriály je neskutečné. Absulutní vrchol nevkusu, dialogy na úrovni verbálního sraní. Vymívání mozků. Je mi jenom hrozně líto lidí, co se na něco podobného koukají. ()

Pishin odpad!

Vydel jsem jednu povidku ktera byla o strastich ktere si prozil Roman Skamene ..vzhledem k tomu ze jsem shlednul jeho 13. komnatu tak jsem mel jasno co a jak bylo. Tv N@va udelala z jeho pribehu(ve kterem si sam zahral) takovou sr*cku ze jsem byl vytocen... ve chvilich nejhorsich kdy Romanovi slo o zivot mu podal zachranou ruku pritel Ivan Jonák(ve vykonu trestu -odsouzeny za organizaci vrazdy manzelky) ale to se televizi asi nejak nelibilo - zrejme by to nemelo spravnou vychovnou hodnotu, tak v pribehu zachranil Romana pred vymahaci nejaky priblbly komparzista-kaskader.... Odpad!!! To ma byt podle skutecnych pribehu _??? ()

themic odpad!

Další naprostá Novácká blbost... Nova si snad myslí, že na co šáhne tak to vyjde, nechte se mýlit!! není to tak..! Chtít hodnotit výkony herců, to snad radši ani ne, horší jsem snad ještě neviděl, dokonce i ti, kteří jsou skvost mezi českými herci a umělci, tu hrají strašně, tady každý předvádí nechutně vypadající kýčovité divadlo..:( Někomu tohle možná stačí, proto aby ho to pobavilo a nadchlo, mě tedy vážně ne!!! Příběhy a nápady, které jsou v tom z filmované stojí za velký "Hovno"... Musim se přiznat, že jsem od toho nic nečekal, ale teda až takhle špatný, no radši nic no... Prostě je to podle mě hodně špatný a dávám - odpad! ()

blackrain

Ano, některé věci se skutečně vymyslet nedají, protože je píše sám život. Uznávám, že je to hloupost, ale hraje tu plno dobrých českých herců a ti si nezaslouží poslat do odpadu. ()