Damiel

35 % - Špatné. Průhledné, nudné a šíleně natahované: 150 minut je na romantický žánr opravdu neúnosných, zvlášť když film nepřináší jedinou napínavou pasáž a vše s přehledem vytušíte dlouho dopředu. Never more... ()

Duotone28

film som pozeral so znacnym handicapom...o ktorom asi hovorit nemusim...lebo ten moze byt iba jediny pri tomto filme...Ale vobec to nevadilo...bolo to sice napisane primarne pre najvernejsich a skalnych cumilov serialu, ale popri tomto vsetkom bol brany ohlad aj na tych, ktory o nom nevedeli total nic. A co sa tyka deja a pointy? Romanticka pitchovina...kdezto prave tieto romanticke pitchoviny lubim...Na podobne filmy juzneho korejskeho poloostrova to sice nebude mat nikdy, ale zatim 4...haluzim sa,mozno som to nadhodnotil, ale kym neprejde hlavou...nechavam. A ozaj,skoro som zabudol...neda mi nespomenut...krasnucku Sarah Jessicu Parker, ktora na to ze taha uz pomaly na 50, bola z mojho pohladu dokonala...nazdar ()

Toshiro

Navzdory tomu, že je to jeden velký product placement a prakticky opakování hlavních motivů seriálu, mě to prostě bavilo :). ()

FilmFan24

Jakoby se tvůrci nemohli vysvléct z té haldy úžasných drahých a značkových kostýmů renomovanýck značek, kterým dodala šmrnc třeba jenom přidáním pásku za dva dolary módní ikona Patricia Field (mj. původní TV seriál Sex ve městě, Ďábel nosí Pradu). Tak mi totiž připadá výsledný film - produkt, který je okázalým place replacementem snad všeho, na co si jenom vzpomenete. V žánru romantických komedií, které se letošní rok objevily, patří ale pořád k tomu lepšímu, co bylo uvedeno do kin. Chápu tvůrce, že je těžké vybočit ze zaběhlých klišé tak úspěšného seriálu, kdy zvláště ženy divačky ani nic jiného od své módní ikony Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) a jejích svérázných přítelkyň nečekají a tak závěrečné zjištění, že tou nejlepší značkou co lidstvo zná a která nikdy z módy nevyjde je přece "Láska" je, po více jak dvouhodinové stopáži, žalostně málo. PS: 3* a 1 hvězdička z toho je za opravdu úžasné svatební šaty Vivienne Westwood a kostýmy vůbec... ()

dawe04

7/10 - Filmový sex v New Yorku, pro mě osobně velmi zajímavém městě, je jasný útok na ženské publikum. Jméno Louis Vuitton tu padá častěji než končetiny ve všech současných i budoucích dílech Saw a celá ta módní přehlídka nabalená na banálním a natahovaném ději působí místy neskutečně povrchně. Pro běžného muže možná nesnesitelné, ale ty přestárlé hrdinky hláškují s takovou elegancí, že jim to všechno odpustíte. Ti, co sledují Zoufalé manželky či Gilmorova děvčata dokonce možná povýší a zatouží po novém Oscaru de la Rentovi či Vivienne Westwood:-) ()

togaf

Z kultovního seriálu vznikl průměrný film. Jinak se to nazvat nedá. Holky už by si měly najít role přiměřenější jejich věku. Sarah Jessica Parker mě svým koňským obličejem začíná děsit. Dvojku si nechám ujít, abych z toho neměla noční můry. ()

Stanislav_H

Existuje už pravdivý příběh o nějakém tvůrci, který se po letech vrátí k analýze svých děl, uvědomí si, co hrůzného díky nim napáchal, neunese tu nesmírnou tíhu hořkosti a následně spáchá bolestivou sebevraždu? ()

Vědma

Nikdy jsem neviděla ani jeden díl seriálu a v tom je asi ten můj problém s filmem. Nemaje žádný vztah k hrdinkám mi přišly - abych pravdu řekla - blbé. Aspoň tedy jejich problémy nebyly problémy, které by mě zajímaly. Ale jo, dívalo se na to pěkně, šaty byly nádherné a ti dva Samanthini zajíci byli oba taky nádherní. Nenudila jsem se. Asi proto, že jsem ženská, být chlap tak nevím. Film byl fakt povrchní a zbytečně dlouhý. Jestli je takový i seriál, pak nechápu, proč je tak slavný. ()

Skip

Jeden díl seriálu týdně, to se docela dá, ale sledovat ty kozy přes dvě hodiny, to je chvílemi nadlidský výkon. ()

Aleee89

Ze seriálu jsem (v době dívání se na tento film) viděla asi tři díly a moc mě nezaujal, takže jsem neměla potřebu dívat se na další. Přesto jsem se na film těšila a musím říct, že mě překvapil. Připadal mi lepší než původní seriál. Začátek měl velice slibný rozjezd, jiskru a šťávu. Sice se to na chvíli pozastavilo, ale ke konci film opět gradoval. Nenudila jsem se, hrdinky i jejich epizody mě bavily, kochala jsem se módními výstřelky, botami, ač jsem na tohle nikdy moc nebyla, na chvíli jsem zatoužila být jejich newyorskou kamarádkou a lítat po obchodech a shánět značkové botičky a šatičky. A užívat si. A o tom ten film asi je, pobavit, na nic si nehrát a na chvíli ukázat newyorskou pohádku (ač je taková asi jen ve filmu)... ()

Fanucci

Prostinký, konzumní film klouzající po povrchu vztahů a skutečného života. Tvůrci by asi byli rádi kdyby pod nánosy Vuitton, Prady a Gucci člověk viděl obyčejné holky s obyčejnými problém, které má každý/á. V tomto dílku jsem toto ale nenašel ani náhodou:-) P.S Stopáž je vražedná!!! ()

rastlinka

Nebolo to najhorsie, no oproti serialu... Trosku mi vadilo, ze dej sa dal pomerne jednoducho predvidat. Ale bavila som sa celkom dobre. ()

Lennnnna

Jsem seriálovým fanouškem Sexu ve městě, ale měla jsem určité obavy, že by mě celovečerák mohl zklamat, zkrátka se mi závěr seriálu tak moc líbil, že bych ho nejradši vůbec nepřekopávala žádnými dalšími zápletkami. Ne, nejsem zklamaná, na tuhle čtveřici se prostě moc příjemně dívá, a i když už nám holky viditelně zestárly, pořád dohromady tvoří skvělou partu. Největší part si pro sebe tentokrát překvapivě ukradla Samantha a jednoznačně je hvězdou celého příběhu. Přítel se odvážně nabídl jako můj doprovod a i když potvrdil, že v televizi by to asi do konce nevydržel, v kině statečně vydržel až do konce - důkaz toho, že rytíři ještě nevymřeli:o) a to byl konec poměrně dost zdlouhavý i na můj vkus. Na seriál film nedosáhne, až příliš z něho totiž čouhá love story, ale komu se líbil, filmem nepohrdne. ()

GILLWANDER

Neverím vlastným očiam! Ono sa to dalo pozerať! No bez srandy. Nemusím veľmi film o nejakých fiflendách, ktoré nonstop nakupujú len to najznačkovejšie oblečenie, koketujú o vzťahoch a riešia hocakú absurditu, ktorá ich trápi, žúrujú aj keby už mali byť doma zavreté so svojimi manželmi. Nemusím ani jednu z uvedených herečiek v tomto filme, sú príliš kožené, gýčové a tak strašne naivné, keď si myslia, že svojím nekonečným šatníkom privábia na obrazovky širšie obecenstvo. Ženy môžu šalieť, no realisti si zývnu a dajú filmu tri hviezdy. Nič strašného či odpuzujúcého, len veľmi po americky natočená blbosť so staršími dámami, ktoré by to mali už vzdať. Aspoň vo filmovom svete. 60% ()

Lord.Jim

Už při sledování seriálu jsem měla trochu problém s charaktery jednotlivých postav. Nenašla jsem tam jedinou, která by mi byla sympatická, řečeno jinak - které bych alespoň trochu rozuměla. To, co mi na seriálu vadilo nejvíc - a sice umělohmotnost postav -, pak zcela vyhřezlo při sledování filmu. Naprosto vše je zcela předvídatelné, samoúčelné a blbé. Postavy se nesouvisle přesouvají z místa na místo, do toho si střihnou nákup nějakých blbin, kterým dávají obří význam a piští, kdykoliv vidí novou "kabelačku". Věčně ubulená Carrie a její vnitřní monology mi lezly na nervy. Mimochodem - najde se někdo, kdo pochyboval o tom, že to znova nedá dohromady s tím svým hňupem? Celá ta jejich partička je otřesná. ()

Lyncha

Co ještě může být řečeno po 10 sériích seriálu, který skončil opravdu na konci všeho? Nic. A tak všechno, ce je tu k vidění, už jednou viděno bylo. Ale stejně jsem si to užila, ujistila jsem se, že co bylo v posledním dvoudílu poslední série naznačeno, se opravdu stalo. Přesladký konec byl dokonce o jeden ten happyend ještě sladší. ()