Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

baXter

Až neskutečná blbost, ale jelikož v jistých momentech nejsem vůbec náročný na typ humoru, tak jsem se skvěle pobavil, vřele doporučuji všem, kterým nevadí stupidní hlášky a umělé parodování. Jako film je to hrůza, ale v nouzi pobaví :-) ()

Fary

Volovina! Ale protoze si to na nic jinyho nez na volovinu ani nehraje, tak tomu davam jednu hvezdicku ... ()

Rssa odpad!

Po první půl hodině jsem to nemohl dokoukat a musel vypnout. Hrozní herci, hrozné vtipy. 5 % aspoň za sérii skopávaček do jámy. ()

Eraserhead

No né... oproti předchozím "bijákům" je tady několik scén (tušim že asi tři), které umí vyloudit z diváka smích (nebo minimálně úsměv). ()

eagle-eye

Jedna z těch horších parodií. Když už to vypadá, že se nějaký ten v típek povede, je to hned zabito nějakou stupiditou, viz. 5-ti minutová scéna skopávání někoho do jámy s naprosto otřesným finále. Docela jsem se těšil, na to, až to skončí, naštěstí to uteklo aspoň rychle... Zasměju se kdejakým absurditám dělající si prdel ze všeho možnýho, ale v tomto případě se jednalo o dost křečovité ztvárnění jednotlivých vtipů postrádajících šmrnc a pointu. Hodnotím tedy spíše jako ztrátu času... ()

markul

Viděl jsem jenom 5 minut, protože víc prostě nešlo vydržet. Takže jsem asi neobjevil všechny kvality tohoto veledíla. Už dlouho se mi nestalo, aby mě nějaký film odradil tak brzo. Hovadina na n-tou. ()

lonewolf odpad!

To si snad ani nezaslouží komentář. Myslel jsem si, že už jsem něco viděl, ale tohleto jsem ještě opravdu neviděl = NEDEFINOVATELNÝ ODPAD. ()

AngiS odpad!

TOHLE JE NEUVĚŘITELNÁ ZTRÁTA ČASU. Zničtě parodie na parodie. Ne, prostě ne. Nesnáším tyhle paskvily. Nevtipná, nechutná ubohost. ()

Balu...

Tento "snímek" a jeho úspěch u Vás jakožto diváka je více než který jiný značně ovlivněn tím, co jste před jeho shlédnutím požili, inhalovali či jinak absorbovali vitamíny vyjímaje.. V důsledku se Vám tak snad bude líbit a možná se i budete smát, možná se vám bude chtít zvracet a možná se poserete.. =) ()

xmozek

No párkrát jsem se dobře zasmál.ALe to je tak asi všechno. Jak už to u parodií bývá, začátek byl super, ale s narůstající stopáží klesala úroven někam do ..... ()

Shakeus odpad!

To jsem zas jednou dopadl, že jsem viděl půl hodiny takovýho hovna, pardon. Jestli se někdo směje tomuhle, tak by mohl chodit do cirkusu koukat na klauny, jak se kopou do zadku a plácaj dorty druhýmu do držky. Tomu jsem se smál v 5 letech a tolik mi mozek nezměknul, aby mě bavily takový věci, ostatně omalovánky už taky nevybarvuju, a na kuřátka nekoukám, takže mě ani tohle nic neříká. U takových filmařských zvratek se nedá vypnout mozek, nedá se to brát jako jednoduchá sranda, je to tak odporně debilní, že by se měli tvůrci světu omluvit a slíbit, že s filmařinou, pokud ne se svým životem, neprodleně skoncují. A říkat: „Vždyť je to parodie, tak to může být debilní“, je jako nějaké vysvětlení? Tak já natočím film „Šračka“ a pak budu říkat: „No lidi, vždyť je to sračka, proč se vám to teda nelíbí“. Nebo by jsme tu mohli hodnotit porna. Cože? Že nemají uměleckou hodnotu? Vždyt je to porno, tak co by jsme chtěli. Není, ale opravdu není, pro mě omluva, nebo vysvětlení, když je film takhle hrozný, že se jedná o parodii, a tak je to v pořádku. Toto je hanobení kinematografie!!! Nejlépe to zde vystihl lonewolf, díky. ()

Junglista odpad!

Věděl bych o lepším názvu... je vlastně docela podobnej, to poslední slovo začíná a končí stejnejma písmenama a i jejich počet je stejnej. ()

wosho

Opravdové překvapení. Po prvních dvou parodií tohodle dua jsem toto fakt nečekal. Sice spousta vítek zůstává. Ale co se týká gagů, vtipů a humoru, hodně se polepšili. Já se skvěle pobavil. Byť tu čtvrtou* trošku přidávám. ()

MareT. odpad!

A jsem já vůbec překvapený?? Čekal jsem vůbec něco jiného?? Viděl jsem jejich dřívější skvosty a i přesto jsem věřil, že to může vypadat jinak. Katastrofa ve všech ohledech filmového průmyslu. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)