poster

Kurýr 3

 • Francie

  Le Transporteur III

 • Slovensko

  Kuriér 3

Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2008, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $31,715,062Tržby Celosvetovo $108,979,549Tržby za predaj DVD v USA $20,572,301 //počet predaných kusov 1,171,223║ Absolútne pasívne fiasko, bez kúska nového nápadu, bez zaujímavejšieho deju, otras. /35%/(16.4.2010)

 • mzss1
  ****

  Celkem solidní uzavření trilogie o kurýrovi. Ve filmu opět nechybí akce, která je celkem dobrá, potěší dost soubojů, nějaká ta honička atd.. ve tomto díle není nic přehnaného. Nejvíc se mi líbil konečná akce ve vlaku. Sice to není tak přeakčnělé jako v předchozích dílech, ale zde chybí to správné akční Stathamovské tempo. Film je o něco delší než jednička a dvojka a chvílema i nudí. Příběh je celkem zajímavej, s tím nemám problém. Představitelka Natalya Rudakova je ale ošklivá :-) Kdyby bylo ve filmu více akce a film měl rychlejší spád tak dám plný počet. Akční scény jsou ale dobré, s tím moc problém nemám. Spíš jich neni moc, scéníř se moc nevyvedl. Hudba je ale dobrá stejně jako ve dvojce. Přesto ale hodnotím na 79% = ****(6.10.2012)

 • Falko
  ****

  70%. Z mojho pohladu najslabsia cast zo vsetkych troch, avsak na akcne zabery, ktorych tu nebolo az tak moc, sa celkom dobre divalo aj napriek tomu, ze boli totalne nerealne. Ale v kolkych akcnych filmoch su dnes realne? Vsimol som si tam chybicku, ked Statham rozbil nohami predne okno na strane sofera a o par minut neskor bolo zase v poriadku. Martial Arts bitky ovlada Statham stale perfektne a boli celkom slusne natocene, ale kam sa podel ten stary dobry Luc Besson?... 14.01.2009 ____ Jason Statham - (Frank Martin) +++ Natalya Rudakova - (Valentina) +++ Francois Berléand - (Tarconi) +++ Robert Knepper - (Johnson) +++ Jeroen Krabbé - (Leonid Vasilev) +++ Produkcia a scenar: Luc Besson +++ Hudba: Alexandre Azaria +++ Videl v kine 13.01.2009 +++(14.1.2009)

 • novoten
  ***

  Vypadalo to na šílený odvar už tak problematických dvou dílů, ale Frank Martin dojel napotřetí do cíle s překvapivým přehledem. Sice s kufrem nacpaným klišé typu chladné neznámé, slizkého záporáka nebo bláznivého geeka, ale s nápaditou akcí, která díky obvyklé přestřelenosti funguje jako ideální adrenalin.(2.10.2010)

 • castor
  ***

  Kurýr se dočkal třetího pokračování.. Ani se nestačil pořádně rozkoukat a už sedí za volantem svého černého bouráku, vedle na sedadle se mele mladá zrzavá Ukrajinka a starý známý Frank Martin si to šupe směr východní Evropa.. tentokrát jde o jakési toxické svinstvo, vydíraného politika, hodně nebezpečný náramek a.. to je vlastně jedno!! Třetí kurýr totiž silně kašle na příběh (asi ho málokdo po projekci může srozumitelně převyprávět) a také akce je oproti starším bráškům pohříchu málo – navíc je mnohdy podivně sestříhaná, trhaná, zrychlovaná a zabraňuje tak hlubšímu diváckému prožitku. Sic má snímek slušné tempo a stále se něco děje, tak už není tím suverénním akčním výplachem. Leccos v něm drhne, s tou zrzavou děvou (Qi Shu z jedničky nesahá ani po kotníky) se Frank snad chce usadit, blábolit o žrádle a přestat se prát.. žádné z pokračování nechtělo být chytrou podívanou, chtělo jen bavit krásným vizuálem a zábavně pojatými akčními sekvencemi. I to ale neumětel za režisérskou stoličkou kazí. A když pak chybí pořádná akce, divák si začne všímat věcí, které by jinak nechal být. A to je chyba.. naštěstí je charismatický Jason Statham pořád frajer!! S oblekem, košilí i bez ní.. nejslabší díl, ale zas tak mě to nenasralo, takže slabé *** jsou na místě!!(22.7.2010)

 • - Keď Valentína (Natalya Rudakova) vydiera Franka (Jason Statham) s kľúčmi od auta, pri bozkoch si môžete všimnúť, že v každom zábere majú inak natočené hlavy. (Johnny.ARN)

 • - Evidenčné číslo Frankovho Audi je 32 AEJ 13. (m.a.t.o.)

 • - Až teprve v tomto pokračování se diváci mohou dozvědět Frankovo (Jason Statham) přijmení, které zní Martin. (Pepinec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace