Kurýr 3

Kuriér 3

Mysteriózní / Dobrodružný / Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2008, 104 min

• Ruut

Co tohle zase mělo znamenat?! Megaton si myslí, že je kříženec Greengrase s Leonem. Na úvod předvede rozklepanou "akci" ze které nejde vůbec nic vidět a pak v nastolenem trendu víceméně pokračuje až do konce. Kdyby to byla jediná výtka a zbytek bylo prostě béčko se vším všudy, tak se nepohoršuju. Ale jelikož se Megaton totalně zbláznil a zhruba 50% filmu tvoří velmi detailní záběry do xichtů Jasona s tou ruskou pihovatou modelkou, tak fakt nemám slov. Sice se na oba hezky kouká, ale poslouchat ty příšerné dialogy, to vážně ne. Kdyby bylo vedle občasných honiček po zbytek Kurýra trojky na plátně vystaveny jen fotky obou herců, tak to má úplně stejný efekt jako to, nač útrpně zíráte v kině. Jediné co tuhle příšernost drží nad absolutním dnem je dobrý Statham, kterému se prostě nejde posmívat a slušný Robert Knepper jako šílený rusácký záporák.(4.2.2009)

• Rogue

Yuen sice sliboval slusnou akci, bohuzel v Megatonove podani ma kazdy zaber par vterin a bitky jsou neprehledne, kratke a dost nudne. Postavy a dialogy zlo, Besson je mimo uz roky. Vysledek mohl jit klidne rovnou na dvdcka a nikdo by nesmutnil (navic ma pan reziser idealni jmeno na to, aby z obalu zaujal a dostatecny um na to, aby se dostal mezi legendy).(23.1.2016)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Choreografie 8/10/// PLUS: Jason Statham, potěší zrzka Naralya Rudakova a překvapí záporák Robert Knepper, jinak vše zůstalo při starém a film mě opět bavil MÍNUS: přijde mi, že se námět trošičku vyčerpal, je tu o něco méně akce a soubojů, ledacos už tolik nepřekvapí***Celkem 80%***Kurýr 3 je v některých detailech jiný a to díky jinému režisérovi a jiné kameře. Oboje je o něco slabší než v předešlých filmech, přesto je to však výborná akční podívaná která každého fanouška potěší./// PS:Jason je vedle Bruce Willise stále moje jednička a Kurýr i když už potřetí je stále dobrá sázka na jistotu, rozhodně se tedy těším na čtyřku.(12.11.2012)

Statham aka Kurýr. Další povedená akční režba v podaní tohodle nabouchaného chlapíka, který je ještě svalnatější, rychlejší a drsnější. Ale co nezapomněl, tak to je rozdávání úderů, choreografie jako obvykle na úrovni, taky se pod ni podepsan Cory Yuen a to uz něco znamená. Audinka mu jezdí stejně pořád dobře a rychle a ještě se naučila pořádně skákat a plavat:)(15.12.2008)

• Le_Chuck

Som mal pocit, že sledujem najnovšiu Lundgrenovku režírovanú naspeedovaným frenetikom, ktorému niekto nahuckal, že suma všetkej akcie sa musí vtesnať do 5 minútovej reklamy. Zbytok muruje megaton lovestory, ekoagitka a nekonečne telefonáty. Tragédia aj oproti dvojke a klobúk dole, že Steve Matrin tu hrdzavú špatu nezavesil za náramok do výfuku po prvej vete. 30%(15.6.2009)

• - Keď Frank Martin (Jason Statham) v Budapešti vykopne šoféra zo svojho auta, tak pri tom rozbije okno na dverách, ale počas zvyšku filmu môžeme vidieť okno v neporušenom stave. (marciano)

• - Utopený benzínový dvanásťvalec by po vytiahnutí ani “nekýchol“, no Frank (Jason Statham) svoju Audi A8 nielenže naštartuje, ale má aj funkčnú elektroniku, napr. automatická prevodovka radí rýchlosti. (Kefas21)

• - Jason Statham se nenechal zastoupit kaskadérem. (HellFire)