poster

Resident Evil: Afterlife

 • Německo

  Resident Evil - Afterlife

 • Německo

  Resident Evil: Afterlife

 • Francie

  Resident Evil: Afterlife 3D

 • Slovensko

  Resident Evil: Afterlife

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Německo / Francie / USA / Kanada, 2010, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ****

  "Resident Evil: Afterlife" - popkornový akčný zombie horror pokračuje. Nadupaná akcia, super zbrane, divoká streľba, masívne výbuchy, krv. Vysoko profesionálne filmové triky. Parádne prostredia, zaujímavé lokácie. Apokalyptické obrazy, dychberúce scény. Dynamický soundtrack. Diabolská nadnárodná korporácia Umbrella, smrtiaci T-Virus. Živé mŕtvoly, zmutovaní mŕtvi, stovky zombie. Stále sexi Milla Jovovichová v hlavnej úlohe ako Alice. Skvelé. Dostal som, to čo som očakával. Objednal som si ku tomu pizzu, otvoril pivo a vypol mozog. No a skvele som sa zabavil. ****(22.12.2014)

 • Hakha
  *

  Je vůbec šance, že se této série ujme kvalitní režisér, který neudělá hře ostudu? I ve hře byla akce a zpomalovačky zábavnější… Je smutné sledovat drsně se tvářící herce ve zpomaleném záběru, když celkově scéna vyznívá směšně. Když se nestřílí tak se diskutuje o ničem, a právě to nic je asi půl hodiny uprostřed filmu. Nejvíce jsem se těšil na Siennu Guillory, která bohužel dostala velice málo prostoru. Zbytečné pokračování, mé hodnocení 1 hvězdička…(1.10.2010)

 • imf
  *

  Nejpomalejší akční film od Tělo na tělo... puštěno standardní rychlostí by to mělo tak třetinovou stopáž, vypadalo by to o dost míň onanisticky a možná bychom neměli tolik času zkoumat scénář z infantilní mysli osmiletého videoherního maniaka. Přestřelky otupují, holkám to nesluší, zombie jsou jen šedou bručící kulisou a všechny ty nájezdy a oblety bez nápadu, natažené slow-motionem do bolestivých délek... kdybych mohl, utekl bych po první scéně, která je ještě hloupější než Ultraviolet puštěná pozpátku. Anderson na hanbu!(11.9.2010)

 • SNCIS
  ****

  Obsahuje spoilery: "Fajn přistání." - "Technicky se tomu říká havárie..." Zelenooká Milla Jovovich po čtvrté proti Umbrella Corporation. Mrtvých je čím dál tím víc a jsou čím dál tím horší a hnusnější, což je plus. Shawn Roberts jako Wesker s osobitým bojovým stylem a oblečením působí vyloženě jako z Matrixu. Další herní charakter tu byl Chris Redfield, kterého Wentworth Miller nikdy neměl hrát. Paul W.S. Anderson tímto výběrem herce šlápl sakra vedle. Chrise měl hrát namakanej a zarostlej týpek. Fanoušky Útěku z vězení určitě potěšil moment, kdy ho Alice spatřila poprvé, neboť byl znovu za mřížemi. Jinak RE 4 spadá do kategorie na efekt. Nemá tedy cenu nad filmem uvažovat, nejlepší je prostě jenom koukat na užívat si působivou vizuální podívanou. - 80%.(24.11.2019)

 • Tom Hardy
  *

  Smutná prohra všech zúčastněných. Anderson se nechal zaslepit novou technologickou hračkou a zapomněl na vše ostatní, příběhem počínaje a pilíři předlohy konče. I herci jsou tentokrát extrémně nevýrazní, včetně stálice Milly a nováčka „utíkajícího z vězení“ Wentwortha Millera. Díky neustálým zpomalovačkám neskutečně utahaný akční film, který se tváří jako zombie Třístovka, ale k tomu postrádá vymazlenější vizuál, větší gradaci i lepší uchopení akčních scén. Ty jsou až obdivuhodně slabé a přestože nemám proti Andersonovým filmům zpravidla nic, tady tolikrát mine cíl, že to spíš vypadá na pokračování jeho neblaze proslulého Žoldáka (ženění s Millou dle všeho filmařům nesvědčí). Po solidní jedničce, použitelné dvojce a našlápnuté trojce ohromné zklamání. Nebýt solidních tržeb (3D vládne), byl by to smutný úkaz toho, kdy filmař zabil sérii, kterou kdysi sám úspěšně startoval.(20.9.2010)

 • - Ve scéně v umývárně byla jedna ze sprch zapnutá, při dalším záběru však byly všechny vypnuté, a v dalším záběru byla opět jedna sprcha tekoucí. (Luperca)

 • - Režisér si pred začatím natáčania dožičil dva mesiace voľna, aby si mohol zahrať prvé dva diely "Resident Evil". (Greenpeacak)

 • - Podľa producenta Dona Carmodyho je postava Milly Jovovich kombináciou Wonder Woman a Indiana Jane. (Greenpeacak)