Reklama

Reklama

Resident Evil: Afterlife

  • Německo Resident Evil: Afterlife (více)
Trailer 4

Alice stále pokračuje v odplatě proti svému bývalému zaměstnavateli, společnosti Umbrella, která do světa vypustila zombie virus. Ona i se svými klony zaútočí na ústředí společnosti, kde se jí podaří zneškodnit většinu přítomných zaměstnanců kromě Alberte Weskera, který jí vpíchne injekci zbavující ji všech nadpřirozených schopností. O šest měsíců později cestuje Alice na Aljašku do místa zvaného Arcadia. Zde se opět setkává s Claire a společně utíkají do Los Angeles, které ovládají zombie. Podaří se jim přistát ve věznici, která zůstala jako jediné místo ve městě útočištěm pro nenakažené. Mezi skupinu nenakažených patří basketbalista Luther, producent Sinclair, Angel, Kacey, Kim a Claiřin starší bratr Chris, kterého však Luther drží pod zámkem, protože byl obávaným vězněm. Společně všichni plánují útěk na Arcadii, což je podle Lutherových informací ve skutečnosti loď. Jelikož útoky zombie na věznici se začínají stupňovat, rozhodnou se utéci co nejrychleji. Sinclair ovšem sám zmizí s Claiřiným letadlem a tak jim nezbývá nic jiného než propustit Chrise, protože zná další možné únikové cesty. Do věznice se mezitím probojují zástupy zombie a je nutné s nimi bojovat. Při střetu se zombie umírají Angel, Kacey a Kim. Ostatním se podaří utéct a nalodit se na Arcadii... (TV Prima)

(více)

Videa (6)

Trailer 4

Recenze (1 045)

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Právě jsem se vrátil z kina. Jsem fanoušek filmu Resident Evil, jsem fanoušek Milli Jovovich, bohužel pro mne byl film velkým zklamáním. HORROR? Kdepak! Pouze akční film. Napětí žádné. Zombie jen jako komparz. Třetina 3D scén se odehrává mimo plátno? Dejte mi toho člověka, který to napsal! Zabiju ho! Mimo plátno tak akorát byla má coca-cola a popcorn. Je vidět, že dneska 3D filmy točí každý! Před filmem jsme viděli ukázku z 3D pohádky o sovičce. TO BYLA GRAFIKA! Pak nám ukázali ukázku z 3D filmu SAW 3D. Bože, TO BYLA BOMBA! To byl šok a horror No.1! A pak začal RESIDENT EVIL. Bum, bác, ratatata, ratatata… Některé holky se začaly v kině nahlas řechtat. A kdyby tam nebyla scéna s 3 metrovým katem, tak odejdu ubrečený domů! Dávám 60% a to pouze proto, že jsem fanoušek. Jinak bych film označil jako podprůměrný. Navíc jsem si objednal big slaný popcorn a v sále jsem zjistil, že mám sladký. Sežral jsem ho, ale asi budu mít cukrovku :-( Film měl i jedno plus, myslel jsem si, že Milla Jovovich je dokonalá. Ale není. Díky 3D verzi jsem si všiml, že vpravo dole má křivý zub. :-) ()

LihO 

všechny recenze uživatele

Milla Jovovich + Ali Larter neskutočná dvojica :D čo sa týka 3D effektov, tak hĺbkové zábery boli neskutočné, zábery, pri ktorých niečo vychádzalo von z obrazovky boli tiež super no keď to prehnali tak to bolo trochu rozmazané... ďalej mi trochu vadila ich práca so svetlom, najmä keď niekto svietil baterkou tak, že nebolo nič vidieť ... čo sa samotného filmu týka, tak tomu môžem vyčítať len scenár ... niektoré hlášky sa dali predpokladať a bolo tam akosi priveľa scén typu " napínavá hudba, niečo sa blíži, pozrie za roh / dvere / záves a nič, prestane hrať hudba a keď je kľud tak BU :D ", čo je dosť starý trik, ktorý mi nevadí, no tu to s tým prehnali ... celkovo pôsobil na mňa ten film fakt dobre, super hudba, obsadenie, zaujímavé spracovanie ... proste kto ešte nevidel, tak určite sa oplatí ísť na to do kina :) ()

Reklama

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Pre mňa osobne najväčšie sklamanie zo všetkých častí. Jednotka bola veľmi dobrá. Dvojka katastrofa - OTRAS. Trojka bola z mŕtvych vstanie - NAJLEPŠIA ČASŤ. Táto štvorka - no hrôza hrôzostrašná. Normálne som po 20 minútach odišiel z kina. Z piatej časti mám strach ako z návštevy zubára. Dúfam, že to úplne zabijú a môže skapať ďalšia hororová séria. Podarilo sa im zničiť moju najobľúbenejšiu hru - "dúfam" ze sa im to podari aj s filmom. Hlavne že všade nadrbú 3D. Za chvíľu nám bude v kinách pri 8D tiecť voda po stehnách. Toto nemajú byť akčné orgie na efekty, toto má byť horor o zombie. Keď si budem chcieť pustiť film s najlepšími efektmi, pustím si hoci aký film od Spielberga. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Mě Anderson tradičně nezklamal, žádný zbytečný kecy, žádnej složitej příběh, prostě do postapokalyptickýho světa nažene hromadu zombáků, do toho hodí Milu s jednoručníma brokárnama, zabalí to do cool hábitu a jde se na věc, žádný přemýšlení, samá akce, kila vystřelených mozků na podlaze a když se tam objeví šílenej řezník s nejgigantičtějším sekerokladivem v historii kinematografie a Anderson z toho vykouzlí nej akci filmu, tak jsem byl dokonale spokojenej. Béčko jak vyšitý, mnohdy přepísknutá akce, ale na to já pěkne prosim seru, takovýhle jednoduchý akční řežby jsou poslední dobou potřeba jako sůl, naštěstí Paul se Slyem se ještě pořád drží týhle akční koncepce a za to jsem fakt rád ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Akce, to je hlavní trumf Afterlife. Je jí tu opravdu požehnaně, možná ještě více než v pětce. Opět skvělá Milla Jovovich a perfektní Luther s "Michaelem Scofieldem." Příběh navazuje na vynikající třetí díl, ovšem je opět otevřený konec, což je pro tuto sérii typické. Snad se už v šestce dočkáme boje s milony zombíků, co ve čtyřce byli a vrátí se i nějací kladivouni, s kterýma je fakt sranda...90% ()

Galerie (94)

Zajímavosti (32)

  • Jeden z klonů Alice (Milla Jovovich) hodí pouze 3 hvězdice Master Cutlery RE002, avšak k zemi padnou 4 mrtví vojáci. (vika.evil)

Související novinky

Nový Tarzan s animovaným upírem

Nový Tarzan s animovaným upírem

06.05.2012

Navzdory drastickému neúspěchu Johna Cartera se na plátna vrátí i další hrdina Edgara Rice Burroughse – ten mnohem slavnější. O Tarzana má zájem hned několik hollywoodských hráčů, třeba studio Warner… (více)

Anderson kráčí v Bollových stopách

Anderson kráčí v Bollových stopách

17.11.2009

Přinejmenším co se posedlosti adaptacemi počítačových her týče. Právě v těchto dnech natáčí Paul W.S. Anderson v Torontu čtyřku Resident Evil s podtitulem Afterlife. Ale už má samozřejmě další plány.… (více)

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

02.11.2009

Díky Dokonalému úniku máme Millu čerstvě zapsanou jako „holku, která má občas štěstí na zábavný film“. Uvidíme, jak se jí bude dařit dál. V pátek má v USA premiéru její sci-fi horor The Fourth Kind,… (více)

Jeden za všechny, všichni za 3-D

Jeden za všechny, všichni za 3-D

07.09.2009

Ach jo, co si to Paul W. S. Anderson zase vymyslel? Nová adaptace Tří mušketýrů v 3-D? S hollywoodskými verzemi Dumasovy klasiky sice nemáme příliš dobré zkušenosti (kung-fu poletování v Hyamsově… (více)

Reklama

Reklama