poster

Rec 2

 • Španělsko

  [Rec] 2

 • Španělsko

  Rec 2

 • Španělsko

  [Rec] ²

 • Slovensko

  [Rec] 2

  (festivalový název)
 • Velká Británie

  Rec 2

Horor / Thriller

Španělsko, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USATržby Celosvetovo $16,690,000║ Technicky to je opäť spracované prvotriedne, len keby tam nebola taká hromady naivných scén a toho vymítačstva???, čo bolo pre mňa dosť samoúčelná prestrelka. Veď v prvom diely bol tak dobre rozbehnutý dej, ach, chápem že tvorcovia chceli byť aspoň trošku originálny ale spojenie zombii nákazy s vymítačstvom im nevyšlo, strašne veľa scén sa tu opakuje dookola, ide o to keď kamera vždy sníma koniec nejakej chodby v byte a odrazu odtiaľ vybehne nejaký rozzúrený zombii, človeka to potom omrzí. Zbytočne pôsobí aj dejová línia z tými puberťákmi. Španieli mali v tomto filme v rukách eso, ktoré pre nejakú asi blbú zbrklosť zahodili, lebo hútna atmosféra a napätie nechýbalo, len trošku bolo treba sa pohrať z dejom. /40%/(3.3.2010)

 • Shit
  ***

  Dvojka celkem nenásilně navazuje tam kde skončila jednička a zhruba do poloviny šlape dobře, i když první díl zůstává daleko vepředu, ale přesto se tu dá najít několik podařených momentů a nápad se záchraným komandem neni špatněj, jenomže pak se začne zbytečně kombinovat, překrucovat, objevujou se na scéně nesnesitelně stupidní teenageři a z dobrýho nápadu z jedničky se tu stává stupidní satanistická sračka(18.3.2010)

 • Botič
  *****

  Jedním slovem Outstanding. Splněný fanouškův sen. Už hodně dlouho se mi nestalo, že bych na konci filmu neměl slov. A [Rec] 2 je toho ukázkovým příkladem. Skrznaskrz prošpikovaný lahodný špíz připevněný na právě zapálenou petardu, který čeká jen na to, až bude moci vybuchnout přímo před divákovou zřítelnicí. [Rec] 2 využívá herní poetiku daleko víc, než-li třeba Gamer a jako bonus ústí doslova do nečekaně chutného konce. Takováhle hororová hra s divákem a danou látkou se nevidí široko daleko. Mě teď bude čekat pár bezesných nocí přemítáním nad tím, jak bych se v případě podobné situace dostával z tohohle víc jak desetipatrového paneláku.(7.3.2010)

 • Morien
  ****

  Výsledný dojem je lepší než po jedničce. Na mě to působí chytřeji, což je asi tím, že vidím, kde navazovali na jedničku a říkám si u toho "I ti kujóni scenárističtí!" A dále asi budu SPOILEROVAT. Ale ve výsledku to asi chytřejší není. Hordy démonických dětí pobíhají větrací šachtou tak dlouho, že původní kněz stihl zpráchnivět, a nikdo si toho nevšiml? V jedničce trvalo prvním nakaženým celé dny či hodiny, než se to na nich projevilo, a tady najednou blik cvak a plivou kolem sebe krev? A další věci. Na druhou stranu pointa s původem a hlavně povahou nákazy mě baví a závěrečné zhasínání a rozsvěcování světla byla vyložená lahůdka.(12.4.2012)

 • bestlama
  ****

  Bylo to super .. dávalo to akci, dávalo to zábavu, dávalo to vše co jsem chtěl .. vojáky, zbraně, "zombie" .... Ale ... ale pak se to zvrhlo v něco co nemělo .. zvrhlo se to v pěknou blbost .. a ten konec jsem myslel, že rozbiju klávesnici .. naprostá změna oproti jedničce a to mě mrzí .. 4* jen za tu část, tak do poloviny filmu .. pak bych tomu dal max 1*(9.1.2010)

 • - Oblečení, co nosí Manuela Velasco v druhém díle, je naprosto do detailů stejné, jako měla v díle prvním. (Kailo)

 • - Pablo Rosso, kameraman z originálního [REC], se vrátil v tomto díle jako člen SWAT teamu Rosso. (Kailo)

 • - Paco Plaza a Jaume Balagueró, režiséři filmu, dabovali některé z nakažených lidí. (Kailo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace