Kufr

Soutěžní
Československo, 1992, 35 min

Aleš Ulm

Účinkují:

Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, (více)

Tento zábavný soutěžní pořad se za léta svého vysílání stal oblíbenou stálicí televizní obrazovky. Pět soutěžících se utká v několika disciplínách. Nebude chybět hádání slov nebo pantomimické ztvárnění pořekadel. Soutěžícím bude pomáhat a napovídat pět slavných osobností. (Česká televize)

Radek99

Živelnost a sympatické humpoláctví Pavla Zedníčka a skutečně originální herní schéma (ten ,,kufrácký" nápad jsme bezpočtukráte realizovali v kruhu přátel při oslavách narozenin, na Silvestra či jiných podobných sešlostech) dala soutěžnímu pořadu Kufr skutečně výsostné postavení a nádech legendy...:-) ()

H34D

Kufr, to je jednoduchý, ale funkční a docela zábavný pořad, který se snad asi jako jediná TV soutěž hrává i normálně mezi lidmi na různých (nejen) alkoholových posezeních. Úroveň pořadu mnohdy závisela spíš na konkrétních účastnících, než na konceptu hry, nebo pořadatelích. Alespoň o tom svědčilo těch pár dílů, co jsem viděl, ale občas se člověk tím ujetým ztrapňováním při pantomimě dokázal i pobavit... A Zedíček? Nemohu si pomoct, ale z jeho specifického projevu se mi zvedal kufr :) 4/10 ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10///+Pavel Zedníček, rozhodně zábavné -tehdy jsem na to moc nekoukal/// Si pamatuju, že jsem si myslel, že Pavel Zedníček bydlí v našem baráku, protože mu byl hodně podobný jeden soused. Když jsem mu o tom řekl, jen se zasmál. Ale co taky jiného, bylo mi tehdy kolem deseti, pořad byl dobrej, zábavnej, ale moc částí jsem neviděl. Tehdy mi televizní program nic neříkal a doma se na to nikdo pravidelně nedíval, ale když už tak mě to bavilo. Možná je škoda, že jsem hru nikdy nezkoušel v reálu./// Celkem 64%/// ()

MM_Ramone

Vďaka svojráznemu, chvíľami nemiestne familiárnemu, sem tam skoro až sexistickému, moderátorovi Pavlovi Zedníčkovi je to pre mňa nezabudnuteľná relácia. Inak samotná súťaž bola tiež vcelku zaujímavá a čo je najhlavnejšie aj zábavná. To potvrdzuje fakt, že sa udržala na obrazovkách Českej televízie celých dvanásť rokov. ** ()

Karlos80

Nejlepší byly herecké nápovědi (předvádění různých řemesel, zvířat atd) či hádání rekvizit...Dnes už taktéž soutěžní televizní kult a tehdy zábava (narozdíl od tý dnešní) na poměrně vysoké úrovni jak dramaturgie tak i scénář byly silné stránky tohoto oblíbeného pořadu.. Čmaňa mi v tý době ještě nevadil:-) Takže poměrně vysoko a to za 4*. ()