Kufr

Soutěžní
Československo, 1992, 35 min

Aleš Ulm

Účinkují:

Pavel Zedníček, Aleš Ulm, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jan Skopeček, Lubomír Lipský st., Heidi Janků, Sabina Laurinová, Taťjana Medvecká, Ivo Pešák (více)

Tento zábavný soutěžní pořad se za léta svého vysílání stal oblíbenou stálicí televizní obrazovky. Pět soutěžících se utká v několika disciplínách. Nebude chybět hádání slov nebo pantomimické ztvárnění pořekadel. Soutěžícím bude pomáhat a napovídat pět slavných osobností. (Česká televize)

aniabo

Highlight večera - kategorie "uhodni předmět" kde Zedníček přinese tyč a jedná se za a) o přenosnou mrazničku na jeseteří potravu, za b) o zubařsko-ortopedické kleště na extrakci zubů z chodidel za c) o součást atomové bomby a ano, je to mraznička. Kufr je pro mě veliká nostalgie a debilita pořadu je zastíněna vzpomínkami na rodinné večery u televize, v době, kdy si člověk pod nápisem "výkup palet" představoval spoustu vodovek... ()

MM_Ramone

Vďaka svojráznemu, chvíľami nemiestne familiárnemu, sem tam skoro až sexistickému, moderátorovi Pavlovi Zedníčkovi je to pre mňa nezabudnuteľná relácia. Inak samotná súťaž bola tiež vcelku zaujímavá a čo je najhlavnejšie aj zábavná. To potvrdzuje fakt, že sa udržala na obrazovkách Českej televízie celých dvanásť rokov. ** ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Příjemná zábava, sympatický moderátor jen škoda, že něco podobného se už nevysílá. Ale můžu se aspoň pyšnit, že můj táta byl v televizi, zúčastnil se soutěže :-D. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 70% (3*) | ()

DadysGirl

Mě bylo tak líto, když ten pořad zrušili a je mi to líto dodnes... ČT by mohla zrušit některé perly jako Hodina pravdy - vážně na to někdo kouká? A vrátit tento starý osvědčený formát... nasmála jsem se neuvěřitelně a i když vím, že to není nijak hodnotný či bezchybný pořad, tenhle styl zábavy je mi prostě příjemný a milý... ()

Snorlax

Ne zcela povedený pokus o navázání na tradici kvalitních a oblíbených soutěží s křečovitým moderátorem, který bohužel nedokázal nikdy zamaskovat svůj primitivismus. Ovšem ve srovnání s dnešními trapnými akcemi "Hurá, pojďte všichni soutěžit, jestli bude zítra pršet", které doprovází upoceným pseuhumorem nějaký rádobymoderátor, byl Kufr ještě dost dobrý. ()