Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

zberatel

Az na velky batoh plny penazi na chrbte z ktorym Ealy dokaze bezat a skakat cez akeolvek prekazky akoby tie peniaze boli "vzduch" to bola dobra oddychovka. Asi kazdemu docvaklo ako skonci jeho partak ked sme uvideli tu nahravku... Koniec samozrejme fajn, bolo jasne ze niektori musia z kola von a prachy skoncia kde maju :)) ()

Bart16

Gangsteři chtějí být především cool. A docela se jim to daří.To, co má být nablýskané, se opravdu leskne efektně, kvádra všem zúčastněným padnou jako ušité,káry jsou stylové, jednorázové milenky křupavé.Gangsteři jsou ale především akční film a akčních scén si tu každý užije do sytosti a vlastně jsem si musel připustit,že jsem se u filmu ani chvíli nenudil.Nenechte se zmást plakáty s chlápky v drahých oblecích. Tohle není variace na Dannyho parťáky, spíš si vzpomenete na Rychle a zběsile.Jsou tady i pokusy o něco hlubšího.Šéf bandy má problémy se svou sestrou,dva členové jsou uvrtaní v milostném trojúhelníku a podobně, ale žádná z těchto vedlejších osobních linií není dostatečně propracovaná a už vůbec nedá postavám víc dimenzí.To je taky důvod,proč jsem dal nakonec 3 a ne 4 hvězdičky. ()

Patrik200s

Pre moju divácku osobnosť je toto dostatočne zaujímavá vec, ktorá ma udržala na zadku až do samého konca a zaujímal ma dokonca aj tracklist. Chválim. ()

CliffLee

Příběh profesionálních lupičů, poldů v jejich patách a bývalého parťáka prahnoucího po pomstě. Takers jsou výborným akčním béčkem, které na poli filmové tvorby nepřináší vůbec nic nového, avšak svou svižnou i když dosti rutiní režií, skvělou hudbou celkem zabaví. Pokud neočekáváte žádný filmový poklad jako např. Heat, kde se také trošku autoři inspirovali a hledáte dobrou akční jednohubku nezbývá než doporučit... 6/10 ()

E lan

Je to takový rádoby černošský Heat. Ani v nejmenším nedosahuje jeho kvalit, ale přesto některé scény opravdu stojí za to. Naopak scénář je na druhé straně plný neskutečných chyb a nelogičností v chování postav. Přesto hudba a nakonec i docela dobrý spád u mě znamenají ***. ()

dodona

Nie je to zlý film, ale bohužiaľ to medzi nami nazaiskrilo. Trošku mi to pripomínalo Dannyho 11ku, akurát že to nie je vtipné a Lúpež po taliansky, akurát že už to už nie je originálne a také ladné. ()

vikino1

Bylo to tu mockrát. Zloději vs policie. Je jen na vás, komu budete fandit. Pak je tu jeden zásadní problém - když přepadnete banku a chcete získat peníze, tak si ten balík musíte odnést = hezká parkurová honička (i když s tím báglem by neuběhl ani kilák). Do toho zamícháme Rusáky a máme z toho docela povedenej film.. Dal bych 3 a půl, jenže tady se půlky nedávaj... ()

tom912

Ani akce ani thriller, spíš takové komorní krimi, které vidím už skoro v každém kriminálním seriálu ala Las Vegas a Miami, jenže ty mají aspoň nějaký ten hype styl, který baví, tady jen obyčejná rutina. 60%. ()

Acrobat

Ani náhodou nemôžem byť spokojný, pretože presaturovaní sladkí hrdinovia, ktorých do akože osudových momentov dostal scenárista veľmi rýchlo nemôžu uspokojiť náročnú divákovu dušu. Propagované ako akčný film ale prestrelka je tu jedna, ktorá je amatérskym poňatá, pretože ani spomaľovačky ani audiomute tu nepôsobí drsne ale lajdácky. (Ako to ma vyzerať pri otvorenom strete zbraní ukázal Nepriateľ štátu). Policajti neťahajú za nitky tak silno ako Pacino a nablýskané obleky nespravia aspoň z 2/3 čiernych lúpežníkov schopných intelektuálov. Gangstri pri takom hereckom zoskupení žiaľ neťahajú prvú ligu, a do krvi, osudu, šťastia a mužnosti nedávajú dostatok remeselnej zručnosti. John uviazol v pocite dobrého filmu a nedostal sa z toho až do konca. (videné 03.08.2019, Markíza archív) ()

rublik05

Velmi obyčejný béčkový akčňák, kterého nezachraňuje ani přítomnost známých herců. Opravdu mě překvapilo, že to, co šlo v devadesátkách natočit úplně fenomenálně (například snímek Nelítostný souboj), zde absolutně nefunguje. Od silně nesympatických herců jsem kdovíjaké zázraky nečekal, přesto dokázali překvapit svými hereckými výkony, které by se dokonale hodily do pořadu TV Prima Policie v akci. Režii se podařila vykreslit absolutně nulová atmosféra, kdy spolu se scénářem, stupidními dialogy a příšernou choreografii soubojů a přestřelek působí velmi vtipně. Kamera je kapitola sama o sobě, nechápu, jak filmaři mohli natočit a následně sestříhat záběry z roztřesených kamer nebo z kamer pohybujících se tak rychle, že je vše totálně rozmazané. Špatné je také celkové ozvučení filmu, co mě ale úplně odzbrojilo byl naprosto šílený český dabing. Za mě teda neskutečné zklamání. 1/10. ()

Lukaso1

Gangsterek není nikdy dost a těch lepších už vůbec ne. Celkový dojem by byl průměrná gangsterka na kterou druhý den zapomenete, ale díky pár opravdu skvělých akčních scén alá parkur a přestřelka v hotelu ty mě opravdu dostaly. Tolik emočních akčních scén od tzv. průměrného bijáku jsem opravdu neočekával a proto si to ty 4* ode mně prostě zaslouží. ()

departed

Akční scény rozklepanou kamerou či chaotickým střihem akčnější neuděláte. Bolí z toho oči a z bolení očí začne bolet hlava. Ale kromě zprasený kamery a střihu nemám výtky. Pohodovej akční výplach se sympatickými herci, kteří svoje party odehráli adekvátně, nač si stěžovat. ()

john.h

Naprosto špičková oddechovka, která nasadí rychlé tempo propracovanou bankovní loupeží, aby poté docela dost zvolnila a možná chvilku i nudila a nakonec v poslední třetině rozpoutala adrenalinovou akci při závěrečný loupeži, na kterou navazuje parkourová ultrajízda a podle mě nejlepší pěší honička roku a dále pak nekompromisní přestřelka v hotelu. Člověk by si řekl, že přestřelka korunuje film a tím to všechno skončí, ale člověka pak ještě čeká dalších patnáct minut plných napětí. Nemůžu jít pod pět. Pro mě obrovské překvapení a můj šálek kávy. ()

Zajija

Dobrá hodně podobných filmů tu již bylo a asi i určitě ještě bude, ale Gangsteři mě oslovili jakýmsi svěžím nádechem. Líbila se mi linie příběhu a její promyšlení, víceméně i ta akce nebyla zlá. Dále slušné herecké obsazení a překvapivě dobrý herecký víkon Chrise Browna. Mrzí mě jen opravdu malinká role Zoe Saldany v tomto filmu. Jistě se najdou lepší filmy, jenže mě se to opravdu líbilo. **** ()

Cousland

Slušnej heist movie s z The Italian Job ukradenou loupeží, kde se až moc tlačí na pilu při snaze být "cool". Některý dialogy a komentáře hrdinů jsou otřesný a kamera je v několika záběrech hrozně amaterská (v pár scénách, naštěstí ne mnoha, mi přišlo jako bych koukal na webseriál). A postava Ghost je hrozně otravná. Ale celkem jsem se bavil. 60% ()