Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

krusty2 odpad!

Tak toto je hrozný scenár.Sama náhoda a vyšetrovanie s fotky ako v CSi mna vôbec nebere.Nezachránili to ani herecke esa ako Idris Elba,Paul Walker,....atď.Ešte k tomu keď vydim ten pošahany klobucik u Haydena Christensena je mi k zvracaniu.Skoro som to nedopozeral a to mam rad akčne filmy. ()

sedlo03

Mě se to líbilo. RnB hvězdy hráli sami sebe, lebo se pořád vydávají za tvrdáky, takže to působilo celkem věrohodně. Navíc i námět a kamera nebyla špatná. T.I všechny vyšplouchl, akorát Chrise Browna mi bylo dokonce líto. Jojo, mě se to opravdu líbilo. 75% ()

Standic1

Super oddychovka, která sice postrádá promakanost loupeží známých z Dannyho parťáků, ale i tak musím říct, že to funguje. Sympatičtí herci a hlavně více akce, což bylo zajímavým zpestřením. Konec stál ale za prd, chyběla mi ve filmu ta stylová koncovka, něco co vám vyrazí dech... Ale to se nestalo, což je veliká škoda. Jinak je to ale koukatelný průměrný film o zlodějích:) ()

majo_svk

Gangstri ponúkajú akčnú jazdu v štýle The Italian Job. Hoci za ňou trochu pokrivkávajú, majú všetko čo má podobný film mať, t. j. akcia, napätie, hlášky a zábava. Mne sa to páčilo a odporúčam to aj vám. ()

Illy

Vedle The Town, nebo dokonalého Heatu vypadá tento snímek jak nažehlený metrosexuál a je s ním i stejná zábava. Partička namistrovaných frajírků loupí, jde po nich polda, a já po dlouhé době fandil spravedlnosti a nudil se. Postavy působí strašně ploše, všechno vypadá strašně cool a Hayden se pere jako holka (ty tři zmlácené jsem mu opravdu nevěřil). Ale možná že kdyby mi bylo jednadvacet mluvil bych jinak..... ()

Pavelos

Parádní oddechovka ve stylu Dannyho parťáků, nebo The Italian Job.. Nic převratného, ale kdo se rád podívá na akční lupiče:-) tak bude nadmíru spokojen.. ()

rotel

Po skončení som mal pocit... no jednoducho bolo mi na vracanie. Kto videl Heat / Al Pacino, Robert De Niro / vie o čom tu píšem. Keby som to bol tušil mohol som ten čas cca 100 min. využiť oveľa lepšie. ()

M1k9

O dost lepší kriminálka než jsem čekal. Výborné herecké výkony. Bohužel i přesto, něco mi tam chybělo. Chtělo by to nějaký rozdílový prvek. V poslední době jsem se zaměřil na pětiminutovku před závěřečnými titulky. Je to úsek, kde se skrývá velká část z konečného pohledu na film. Takže teď si to dokážu dobře porovnávat. U Takers to bylo velmi vlažné a odbyté. Je to škoda. Takové scénky jako přestřelka na letišti v sobě skrývají velký potenciál. Napadá mě Crash ve kterém shodou okolností hrál Matt Dilon. Tady to bylo provedeno úchvatně. Nevím jak se to režisérům daří. Dělají mezi sebou rozdíly. Takers není špatný film. Vlastně patří k nadprůměru ve svém žánru a docela mi sedí ten styl a herci. 4.5/10 ()

PhillM.

Parťáci pana Elby nejsou sice taková klasa jako ti od pana Clooneyho, ale přesto se v tomhle heist kousku snaží o sto čtyři. Je to sice sprostá výkrádačka, a to prakticky ve všem, na co si vzpomenete (vč. takových nečekaných filmů, jako je Butch Cassidy a Sundance Kid!), ale mně to nějak zvlášť nevadilo a docela jsem se bavil. ()

Sega

Tento rok se s filmy, které jsou zaměřy na loupeže roztr tak trochu pytel. Nějvětším soupeřem tototo filmu je bezesporu Afflecovo Město. I když se jedná o poměrně velmi podobné filmy dost se od sebe liší. Zatímco Město je dosti surové a vypráví příběh o městkých ztroskotancích naši nový lupiči jsou lidé co si žijí na vysoké noze a taky částky které si z bank berou nejsou žádné drobné:) Na jedné straně je ztroskotaný Matt Dillon, který si svojí rolí policisty určitě polepšil po předchozím propadáku Armored. Nepsaným šéfem druhé strany je charizmatický a urostlý Idris Elba. Co se týká obsazení rolí jsou zde „běloši“ v menšině a z prvu to na mě působilo trochu rozpačitým dojmem, ač nejsem žádný rasista. Po schlédnutí celého filmu ale musím říct, že se mi všechny černé i nečerné postavy líbily. Hodně jsem se těšil na Haydena Christensena, který si ve filmu nezahrál žádnou velkou roli, ale působí ve filmu takovým svěžím dojmem. Velmi mě potešil i závěr filmu, který jsem až tak úplně nečekal, prože většinou tyto filmy končí buďto dobře nebo špatně:) Oba filmy Město a Takers jsou ale někde mezi tím a určitě si v tomto ohledu něco vypůjčili od nepsaného krále tohoto žánru HEAT. ()

Gastovski

Film, ve kterém jsou zdatně (z)mixovány filmy jako Dannyho parťáci, Loupež po italsku, Pravdivá romance možná i Nelítosný souboj. A scény "vypůjčené" z těchto filmů jsou všemožně poskládány do dost pofidérního tvaru. Faktem však zůstává, že to rychle odsejpá a tak není moc času se zabývat spoustou nelogičností. ()

KOZEL84

Backstreet boys si hraje na De Nira a i ti obvykle sympatičtí nechali charisma doma a místo něj si přitáhli Armaniho.Název sedí,protože film si bere fakt všude a hlavně ta rádoby osudová hudba byla fakt směšná.To všechno bych ještě přežil nebýt Típka Harrise,který mi s tím svým namachrovaným jou brou fyu mi... a jinýma nigga sračkama lezl na nervy,že se držím abych nedal odpad.Se divím,že k tomu armanimu nevzal rovný kšilt....Pičus. ()

Grizzly

Mnohem lepší film, než podle hodnocení vypadá. Tvůrci se řídili heslem - dejte to nejlepší z akčních kriminálek dohromady a vznikne nejlepší akční kriminálka :). Uplně pravda to neni, ale překvapivě funkční to je. Béčkové obsazení je perfektní, plán je vymyšlenej dobře a přestřelky i naháněčky jsou perfektně adrenalinový a akční. Trošku krokem vedle byla imho dějová linie se zhrzeným a životem zkoušeným detektivem ale budiž. Co mne teda ale vážně sralo byla ta odporná "rádobydokumentární" kamera. Je to hnus a člověku to uplně kazí zážitek z filmu. I tak to ale bylo dobrý, takže 75%. ()

CiPR

Super akční-krimi film který obsahuje dobré věci. Film neurazí, ba naopak, při svých stránkách diváka vtáhne přímo do svého dění a nepustí. Hned zezačátku vás určitě nadchnou dokonalé přestřelky, strhujcí akce, kamera a dokonalý soundtrack, který dodává tu pravou atmosféru. Z herců mě tu zaujal Hayden Christensen, nevím proč, ale furt ho vidím jako Anakina z SW. Takhle asi vypadá moderní "lupič". Dokonalé ošacení a ten dokonalý klobouk. Závěr se zde opravdu povedl, čekal jsem ledacos, ale tohle opravdu ne. Film určitě nadchne, a určitě stojí těch 103 minut. 75 % ()

Dogmeat

Tak se mi zdá, že moderní divák bez střihu co druhou půlvteřinu nevydrží a usne. Samozřejmě se po celou dobu musí obraz stylově třepat, aby to vypadalo co nejvíc cool. Do toho šupneme pár klasických scén, známé herce a máme přece jasnou pecku, no ne. ()

Matli

Po dlouhé době zase jedna dobrá zlodějářská prácička se spoustou akce a známých tváří (do Chrise Browna bych to neřekl). 76% ()

Hapretor

Spíše podprůměrný film v rámci "RobberyThrillerů". Herci průměrní, úplně obyčejní. Děj přesně nalinkovaný, a pokus o nějaké to překvápko a působivější akci mě nechal chladným. Vím o mnohem lepších filmech na podobné téma s oblíbenějšími, známějšími a lepšími herci. ()

mala_kea

Stejně jako Armored nebo Town, ani Takers nenabízí spestření svého žánru, ovšem dokáže zaujmout poutavou akční stránkou, rychlým střihem i hereckým obsazením se tolik nešetřilo, což je plus do režisérova rukávu. Jen věčná škoda některých "zápletek, které nemají delší duchaplnost, nějaké rozuzlení, popřípadě vysvětlení a následné navázání. Podle klišovitého konce to vypadá na dvojku, ale pozor, raději bych nechal tělem protékat pouze jeden akční nášup. Ten druhý, ten už bych spíše viděl na vyloučenou moč. ()

Isomut

Nadpriemerný akčný film, nie ako tie ostatné s najviac dvoma akciami. Toto bolo o niečom inom. Herecké hviezdy sa dali dokopy a predviedli nám pravú akciu. Takmer stále sa niečo dialo. 6/10 ()

Axident

Těch zprůměrovaných 64% je až až: první polovina je neuvěřitelná nuda narvaná tunou klišé žánru a nutící vypnout, protože to tady bylo už milionkrát ("proč to točí znova a znova, jak z příručky pro začátečníky "Zásady amerického akčňáku o lupičích a policajtech"..). V druhé polovině ovšem střih, hudba, kamera a hlavně tempo zatraceně šlápnou do pedálů a zachraňují to málo, co se dá. Když nic jiného, přestane se nudit k ukousání. Škoda, že posledních deset minut je opět návratem k šedi. A scénka á la Butch Cassidy/Sundance Kid mi dost překážela. Suma sumárum, koukat se na to dá, v druhé půli dokonce velmi dobře, ale je to i tak jen film, na který si po pár týdnech ani nevzpomenete a nemá v sobě špetku originality... ()