poster

Barbarian Queen II: Empress Strikes Back, The

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Mexiko, 1990, 80 min

Režie:

Joe Finley

Scénář:

Lance Smith

Producenti:

Roger Corman

Střih:

Francisco Chiu
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • SeBig
  *

  Co sme si, to sme si. Musím uznat, že tohle bylo daleko snesitelnejší než první dil hlavně kvůli tý malý bestii a jejiho ochránce..hlavní hrdinky kozatky, co se ze všeho dostanou mě nebavily..kdyby ta třetí neměla jizvu na krku, tak si je pletu. Dokonce tu byli i lepší kulisy..bohužel však z filmu mám lehkou migrenu. Takže, pozdrav panbů a tu jednu hvězdu sem aspon pšíknu i když sem uvažoval i o dvou dokonce, ale pak se mi z toho začla roztejkat hlava.(27.9.2018)

 • corpsy
  **

  Od barbarského veku, ku stredovekej dobe. S prvou KRÁĽOVNOU to nemá absolútne nič spoločné. Bol to len marketingový ťah ( ostatne Roger Corman ). A keďže to nemá súvis dejom, postavami a ani dobou, nezrovnávam. Má to ale rovnaké chyby. Zdĺhavosť ( aj napriek krátkej stopáži ) a scenáristickú neschopnosť využiť niektoré témy v lepší celok. Zrejme kvôli rozpočtu.(21.3.2019)

 • Prochy38
  **

  I když hodnotím stejně, tento díl je ještě trochu slabší než ten první. Hloupé masky, trapná choreografie soubojů, slabý příběh, i celkem hloupě natočeno. Jako vždy ale stačí Laně Clarkson zedvakrát strhnout šaty, což se nám zde splní, a film je zachráněn. Opravdu mě nejvíc bolí ty souboje, protože je to fakt natočeno tak amatérsky, že už z toho i bolí hlava. Lana to drží svou krásou nad vodou, a to mi i stačilo. Ale musím připomenout, že zde je o třídu lepší hudba. Ch. Young není žádný amatér a je to znát! Jinak co, hloupé "fantasy" béčko s pěknými ženami. Přesně to, co jsem čekal.(11.12.2011)

 • kwaicheng
  odpad!

  Špatná zpráva hned úvodem: zpumprlíkovaní muzikanti co nahrávali hudbu k jedničce nestačili vystřízlivět, tudíž film je opět audionebezpečným. Barbaří královna přestože přesídlila z hliněné haluzny do jakéhosi zámku pána, který měl v erbu zdvižený prostředníček, přesto si moc nepolepšila. Asi je jejím osudem aby ji perverzní kasteláni, středověcí automechanici a podobná svoloč v každém díle natahovali nahatou na skřipec. Dvojku chtli mít tvůrci stylovější a tak komparz co hraje stráže navlíkli do papundeklových zbrojí, které drželi pohromadě jen za pomocí nějakých kalounů. CHudáci stráže, ani neviděli zpod přilbic. Jo, pozorný divák hned v první scéně odhalí, že hádce hlavní hrdinky s chůvou nechápavě přihlíží hlavní dvojice protagonistů ze seriálu Chobotničky z 2. patra..holt si asi spletli studio nebo já nevím co.(15.11.2011)

 • Marty_v.S.
  **

  Slabší a o dost ukecanější film než první film s královnou barbarů. Mimoto již nemá s mečem a sandály co do činění. Děj se nám drobet posunul v čase a prostoru, takže moc barbarů nečekejte. Lana Clarkson ukazuje opět své "charizma", tentokrát již o něco vyvinutější ;) Mazaná je scéna v lese, kdy se dvě hrdinky perou, do hlíny převrhnou káď s vodou a už tu máme zápas v bahně ;) V závěru uvidíme i trochu té magie. Jinak je to v pravdě bída. Určeno pouze pro fanoušky Lany Clarkson.(14.7.2011)

 • Shanen29
  *

  Velmi plochý film pouze o herečce Laně Clarkson,jinak příběh je hodně potlačený a nikam nevede,pouze k závěrečným titulkům.Je to hloupý film a špatně natočený.(13.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace