poster

Barbarian Queen II: Empress Strikes Back, The

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Mexiko, 1990, 80 min

Komentáře uživatelů k filmu (9)

 • JohnnyD
  **

  3/10 Asi posledný zárez Rogera Cormana v žánri sword and sorcery je vo svojej podstate nudné céčko, ktorého jediným zábavným elementom sú sexy barbarky na čele s neodolateľnou Lanou Clarkson (dôjde aj na súboj v bahne) a občasné hlášky rozmaznanej princeznej, čo je ďaleko za zábavnosťou prvého Deathstalkera a čiastočne aj prvej Kráľovnej barbarov.(20.5.2020)

 • SeBig
  *

  Co sme si, to sme si. Musím uznat, že tohle bylo daleko snesitelnejší než první dil hlavně kvůli tý malý bestii a jejiho ochránce..hlavní hrdinky kozatky, co se ze všeho dostanou mě nebavily..kdyby ta třetí neměla jizvu na krku, tak si je pletu. Dokonce tu byli i lepší kulisy..bohužel však z filmu mám lehkou migrenu. Takže, pozdrav panbů a tu jednu hvězdu sem aspon pšíknu i když sem uvažoval i o dvou dokonce, ale pak se mi z toho začla roztejkat hlava.(27.9.2018)

 • corpsy
  **

  Od barbarského veku, ku stredovekej dobe. S prvou KRÁĽOVNOU to nemá absolútne nič spoločné. Bol to len marketingový ťah ( ostatne Roger Corman ). A keďže to nemá súvis dejom, postavami a ani dobou, nezrovnávam. Má to ale rovnaké chyby. Zdĺhavosť ( aj napriek krátkej stopáži ) a scenáristickú neschopnosť využiť niektoré témy v lepší celok. Zrejme kvôli rozpočtu.(21.3.2019)

 • Prochy38
  **

  I když hodnotím stejně, tento díl je ještě trochu slabší než ten první. Hloupé masky, trapná choreografie soubojů, slabý příběh, i celkem hloupě natočeno. Jako vždy ale stačí Laně Clarkson zedvakrát strhnout šaty, což se nám zde splní, a film je zachráněn. Opravdu mě nejvíc bolí ty souboje, protože je to fakt natočeno tak amatérsky, že už z toho i bolí hlava. Lana to drží svou krásou nad vodou, a to mi i stačilo. Ale musím připomenout, že zde je o třídu lepší hudba. Ch. Young není žádný amatér a je to znát! Jinak co, hloupé "fantasy" béčko s pěknými ženami. Přesně to, co jsem čekal.(11.12.2011)

 • kwaicheng
  odpad!

  Špatná zpráva hned úvodem: zpumprlíkovaní muzikanti co nahrávali hudbu k jedničce nestačili vystřízlivět, tudíž film je opět audionebezpečným. Barbaří královna přestože přesídlila z hliněné haluzny do jakéhosi zámku pána, který měl v erbu zdvižený prostředníček, přesto si moc nepolepšila. Asi je jejím osudem aby ji perverzní kasteláni, středověcí automechanici a podobná svoloč v každém díle natahovali nahatou na skřipec. Dvojku chtli mít tvůrci stylovější a tak komparz co hraje stráže navlíkli do papundeklových zbrojí, které drželi pohromadě jen za pomocí nějakých kalounů. CHudáci stráže, ani neviděli zpod přilbic. Jo, pozorný divák hned v první scéně odhalí, že hádce hlavní hrdinky s chůvou nechápavě přihlíží hlavní dvojice protagonistů ze seriálu Chobotničky z 2. patra..holt si asi spletli studio nebo já nevím co.(15.11.2011)

 • mira.l
  odpad!

  "Padni! No tak padni!! Seš mrtvej, kurva, padni, slyšíš?!?" Já mám rád historické filmy, i ty filmy o "amazonkách" mi nějak nevadí a nad lecčíms dokážu přivřít oko, ale čeho je moc, toho je moc.(19.8.2019)

 • Marty_v.S.
  **

  Slabší a o dost ukecanější film než první film s královnou barbarů. Mimoto již nemá s mečem a sandály co do činění. Děj se nám drobet posunul v čase a prostoru, takže moc barbarů nečekejte. Lana Clarkson ukazuje opět své "charizma", tentokrát již o něco vyvinutější ;) Mazaná je scéna v lese, kdy se dvě hrdinky perou, do hlíny převrhnou káď s vodou a už tu máme zápas v bahně ;) V závěru uvidíme i trochu té magie. Jinak je to v pravdě bída. Určeno pouze pro fanoušky Lany Clarkson.(14.7.2011)

 • Shanen29
  *

  Velmi plochý film pouze o herečce Laně Clarkson,jinak příběh je hodně potlačený a nikam nevede,pouze k závěrečným titulkům.Je to hloupý film a špatně natočený.(13.10.2015)

 • MickeyStuma
  odpad!

  I v osmdesátých letech dostával naprostý filmový brak svá pokračování. A 'Barbarská královna' je jeden z nich. Tentokrát vede vzpouru rolníků a převážně ženské válečnice proti zlému vládci Arkarisovi, aby znovu získala svůj trůn. A stejně jako u předchozího snímku je i zde dějová šablona nemálo známá. Ano, hodně scén připomíná starého známého Robina Hooda. Co se týče kvality snímku, je to naprosto stejné jako posledně. Katastrofální výprava, ženské kostýmy takové, aby si i oko nemravy přišlo na své, bojové scény naprosto k smíchu. Nebo že by opravdu nemotorné polonahé děvy takřka mrknutím oka zvládli rytíře ve zbroji? Herecké výkony je opět zbytečné hledat. Jestliže už minule naprostý kýč spojený s naivitou rozboural své hranice, tak tady se zpět ještě v žádném případě nevydal. Co k tomu víc dodat. Zhlédnout snad jen s pevnou náturou a nostalgií.(11.12.2019)