Barbarian Queen II: Empress Strikes Back, The

Lance Smith

Roger Corman

Francisco Chiu

• SeBig

Co sme si, to sme si. Musím uznat, že tohle bylo daleko snesitelnejší než první dil hlavně kvůli tý malý bestii a jejiho ochránce..hlavní hrdinky kozatky, co se ze všeho dostanou mě nebavily..kdyby ta třetí neměla jizvu na krku, tak si je pletu. Dokonce tu byli i lepší kulisy..bohužel však z filmu mám lehkou migrenu. Takže, pozdrav panbů a tu jednu hvězdu sem aspon pšíknu i když sem uvažoval i o dvou dokonce, ale pak se mi z toho začla roztejkat hlava.(27.9.2018)

• Prochy38

I když hodnotím stejně, tento díl je ještě trochu slabší než ten první. Hloupé masky, trapná choreografie soubojů, slabý příběh, i celkem hloupě natočeno. Jako vždy ale stačí Laně Clarkson zedvakrát strhnout šaty, což se nám zde splní, a film je zachráněn. Opravdu mě nejvíc bolí ty souboje, protože je to fakt natočeno tak amatérsky, že už z toho i bolí hlava. Lana to drží svou krásou nad vodou, a to mi i stačilo. Ale musím připomenout, že zde je o třídu lepší hudba. Ch. Young není žádný amatér a je to znát! Jinak co, hloupé "fantasy" béčko s pěknými ženami. Přesně to, co jsem čekal.(11.12.2011)

• kwaicheng

Špatná zpráva hned úvodem: zpumprlíkovaní muzikanti co nahrávali hudbu k jedničce nestačili vystřízlivět, tudíž film je opět audionebezpečným. Barbaří královna přestože přesídlila z hliněné haluzny do jakéhosi zámku pána, který měl v erbu zdvižený prostředníček, přesto si moc nepolepšila. Asi je jejím osudem aby ji perverzní kasteláni, středověcí automechanici a podobná svoloč v každém díle natahovali nahatou na skřipec. Dvojku chtli mít tvůrci stylovější a tak komparz co hraje stráže navlíkli do papundeklových zbrojí, které drželi pohromadě jen za pomocí nějakých kalounů. CHudáci stráže, ani neviděli zpod přilbic. Jo, pozorný divák hned v první scéně odhalí, že hádce hlavní hrdinky s chůvou nechápavě přihlíží hlavní dvojice protagonistů ze seriálu Chobotničky z 2. patra..holt si asi spletli studio nebo já nevím co.(15.11.2011)

• Marty_v.S.

Slabší a o dost ukecanější film než první film s královnou barbarů. Mimoto již nemá s mečem a sandály co do činění. Děj se nám drobet posunul v čase a prostoru, takže moc barbarů nečekejte. Lana Clarkson ukazuje opět své "charizma", tentokrát již o něco vyvinutější ;) Mazaná je scéna v lese, kdy se dvě hrdinky perou, do hlíny převrhnou káď s vodou a už tu máme zápas v bahně ;) V závěru uvidíme i trochu té magie. Jinak je to v pravdě bída. Určeno pouze pro fanoušky Lany Clarkson.(14.7.2011)

• Shanen29

Velmi plochý film pouze o herečce Laně Clarkson,jinak příběh je hodně potlačený a nikam nevede,pouze k závěrečným titulkům.Je to hloupý film a špatně natočený.(13.10.2015)